Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarih)

Kardeş çocukları dizisi ikinci sezon çekimleri ne zaman başlayacak kardeş çocukları dizisinin yeni sezonu hangi tarihte başlayacak kesin olarak belli oldu mu? gibi soruları oldukça merak ediyoruz burada. Star TV ekranlarında ikinci sezon yayınlanmaya başlayacak olan ve eylül ayına kardeş çocukları dizisinin kesin olarak başlama tarihini de merak eden izleyicilerimize buradan duyurmak istiyoruz.

Kardeş Çocukları dizisinin Yeni 2. Sezon tarihiKardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarih)

Star TV’de ilk sezonu ile pazar günleri ekrana gelen ve oldukça başarılı bir dizi olarak yüksek reytingler alan Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonunun çekimleri eylül ayı öncesinde, yani ağustosta, ayın 25 inde başlıyor. Kardeş Çocukları dizisinin geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça başarılı olacağına ve yüksek reytingler alarak pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olmaya devam edeceğine kesin olarak inanıyoruz. 25 Ağustos tarihinde sete çıkacak dizi 15 Eylül pazar akşamı başlayacak yeni sezona.

Kardeş Çocukları 2. Sezon Ne Zaman BaşlayacakKardeş Çocukları ikinci sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon çekimleri ağustos ayının 25’inde başlayacak.kardeş çocukları, geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir sezon geçirmiş ve pazar günleri reytinglerde birinciliği kimselere bırakmamıştı bu sezonda aynı başarısını devam ettireceğini tahmin ediyoruz. kardeş çocukları dizisi geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda pazar günleri reytinglerde ilk sırada yerini alacak ve diğer dizilere şans tanımayacak gibi gözüküyor.

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü, 2. Sezon devam edecekler mi?

Başarılı bir oyuncu kadrosu bulunan ve baş rollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Berkay Hardal, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Alara Turan ve Engin Alkan’ın yer aldığı, yönetmenliğini Çağatay Tosun gibi birçok başarılı oyuncunun yer aldığı kardeş çocukları dizisi yeni sezonuyla 2019 yılında eylül ayında Star TV’de izleyicileriyle buluşacak.Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlayacak

Gold filmin yapımcılığını üstlenmiş olduğu kardeş çocukları dizisinin ikinci sezon çekimleri 25 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak. geçtiğimiz sezon sezon finalinde Yıldırım öldü mü ölmediğime Umay zehirlendim mi öldü mü, diziden çıktı mı gibi sorular çok merak edilmiş ve kardeş çocukları dizisinin yeni sezonda nasıl başlayacağı da herkesçe merak konusu olmaya başlamıştı. Bizde bu konumuzda her ne kadar Yıldırım ve Umay, öldü mü ölmedi mi? sorularına cevap aramasak bile kardeş çocukları dizisinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağına ve yeni sezon çekimleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Kardeş Çocukları Yeni Sezon tarihi kesinKardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarih)

Sitemizde en çok sorulan ve merak edilen konuların başında kardeş çocukları dizisi ikinci sezonu ne zaman başlayacak yeni sezonunun başlama tarihi kesin olarak belli mi? soruları oldu. Sorulara da kesin bir cevap vermek ve kardeş çocukları dizisinin yeni sezonu ne zaman başlıyor, hangi tarihte kardeş çocukları başlayacak kardeş çocukları dizisinin yeni sezon tarihi kesin belli oldu mu? sorularına cevap veriyoruz.

Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Kardeş çocukları dizisinin yeni sezon başlama tarihi kesin olarak belli oldu. kardeş çocukları 15 Eylül 2019 Pazar günün Star TV ekranlarında yeni sezonuna merhaba diyecek. İlk Sezon oldukça başarılı bir yıl geçiren ve yayınladığı bölümlerle, herkesin dikkatini üzerine çeken kardeş çocukları, yeni sezonda da kaldığı yerden fırtına gibi esmeye devam edecek. kardeş çocukları dizisinin geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2019 2020 sezonunda da oldukça başarılı bir reyting kalacağı ve reyting sonuçlarıyla, Star TV’nin yüzünü güldüreceğini tahmin ediyoruz.

Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezon kesin tarihiKardeş Çocukları Yeni 2. Sezonda Neler Olacak?

Kardeş çocukları dizisinin yeni sezonunda neler olacak bu konuda sizlere tüyolar vermek istiyoruz, kardeş çocukları dizisinin yeni sezonunda öncelikle, Umay, öldü mü, kocası tarafından zehirlenen Umay’ın ölüp ölmediği, oldukça merak ediliyor ama hemen sizlere cevap vermek gerekirse, Umay, kesinlikle ölmeyecek, çünkü Umay, dizinin en önemli karakterlerinden birisi olduğu için kardeş çocukları dizisine veda etmesi, ayrılması gibi bir durum söz konusu değildir, yani kesinlikle zehirlenmedi ve ölmeyecek. kocası tarafından zehirlenen Omay’ın kısa bir tedavi sürecinden sonra midesinin yıkanarak kaldığı yerden, diziye devam edeceğini göreceğiz.

Kardeş Çocukları dizisinin Yeni 2. Sezon ne zaman başlayacakKardeş çocukları dizisinde, diğer merak edilen bir durumda Ak, Yıldırım, an ölüp ölmediği konusu olmuştum, sezon sonunda yayınlanan final bölümünde Yıldırım kurşunların hedefi olmuş ve adeta delik deşik olmuştur vücudu, ancak Yıldırım, bu diziden çıkacak mı, Yıldırım, dizide ölecek mi? gibi sorulara da hemen burada cevap verelim ve kardeş çocukları dizisinden yeni tüyolarını sizlerle paylaşalım. kardeş çocukları dizisinde Yıldırım karakterini oynayan Mehmet Aslantuğ, her ne kadar birçok yerden vurulmuş olsa da dizide kesinlikle ölmeyecek ve kaldığı yerden, kardeş çocukları dizisine devam edecek. sonuç olarak kardeş çocukları dizisinde ölüp ölmeyeceği merak konusu olan Yıldırım ve Umay, karakterlerinin diziye devam edeceğini ve yeni sezonda da ekranda olacaklarını şimdiden duyurmuş olalım.

Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Ne Zaman BaşlayacakKardeş Çocukları kaç bölüm devam edecek ne zaman bitecek?

Kardeş çocukları dizisi geçtiğimiz sezon tam 17 bölüm sürmüş ve bizi mayıs ayının sonunda 17. bölüm ile sezon finali yaparak yaz tatiline girmişti. Yaz tatili bittikten sonra ağustos ayının sonunda 25 Ağustos 2019 tarihinde, sete çıkacak olan kardeş çocukları dizisinin ikinci sezon boyunca devam edeceğini şimdiden belirtelim. Ancak dizilerin kesin olarak kaç bölüm süreceğini söylemek ve önceden sayı vermek oldukça zor. çünkü bazen diziler hızlı bir şekilde erken finalle gidebiliyor ve reytingleri hızlı bir şekilde düşüş gösterebiliyor. Bu konuda bir örnek vermek istiyorum, geçtiğimiz sezon cuma günleri ekrana gelen, Gülperi ve Arka Sokaklar gibi yüksek reyting alan dizilerin yanına yeni başlayan hercai dizisi gelince, diğer diziler hızlı bir şekilde reyting kaybetti. Sonuç olarak hercai dizisi kısa bir süre içerisinde diğer dizileri olumsuz etkileyerek, Gülperi dizisinin kısa sürede erken final yapmasına, arka Sokaklar dizisinin de büyük oranda reyting kaybetmesine neden oldu. görüldüğü üzere kardeş çocukları dizisinin de pazar günü başlayacak yeni ve güçlü bir diziden sonra hızla reyting kaybetmesi mümkündür. eğer böyle bir durum olursa kardeş çocukları dizisinin kısa sürede reytingleri eriyebilir ve düşük reytinglerden sonra kardeş çocukları dizisi erken final yapabilir.

Eğer her şey yolunda giderse kardeş çocukları dizisinin sezon boyunca devam edeceğini söyleyebiliriz ancak böyle bir durum gerçekleşecek olursa kardeş çocukları, yaklaşık sezon sonuna kadar 35 bölümü geride bırakacaktır. ikinci sezonun sonunda kardeş çocukları dizisi yaklaşık 47. 48. bölüme ulaşmış olacak ve eğer 3. sezon olmayacaksa ikinci sezonun sonunda 48. bölüm ile final yapabilir. Ancak diziler konusunda kesin konuşmak oldukça zor ve güç bir işbu yüzden kardeş çocukları dizisi kaçıncı bölüme kadar devam eder, kaçıncı bölümde erken final yapar yada sezon sonuna kadar başarılı bir şekilde devam edebilir mi izleyip göreceğiz. Yeri gelmişken bende tahminimi söylemek istiyorum, benim tahminime göre, kardeş çocukları dizisi ikinci sezonun sonuna kadar devam edemeyecek çünkü dizinin reytingleri zaten düşmeye başlamıştı, aralık veya ocak gibi final yaparak ekrana veda edeceğini ve yaklaşık olarak 30. veya 35. bölümler arasında final yapıp Star TV’ye veda edeceğini düşünüyorum.

Kardeş Çocukları Yeni Sezon Başlama tarihiSizlerde Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarihi belli oldu) konusundaki tahmin ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak yorum ve görüşlerinizi bizlere iletin, şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Son olarak kardeş çocukları dizisi 25 Ağustos 2015 tarihinde yeni sezona hazırlık için sete çıkıyor ve 15 Eylül 2019 Pazar gününde yeni sezonun ilk bölümüyle yada kaldığı yerden 18. bölüm ile ekrana gelmeye başlayacak, şimdiden iyi seyirler. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler