Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü, 2. Sezon devam edecekler mi?

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü neden diziden çıktılar, 2. Sezon devam edecekler mi? Kardeş Çocukları dizisi sezon finalinde olanlar herkesi şaşkına çevirdi. Kardeş Çocukları dizisi 1. sezonuna mola veriyor ve 2. sezonu ile eylül ayında tekrar yayınlanmaya başlayacak. Kardeş Çocukları dizisi sezon finalinde olanlar tüm sezonun finali oldu gerçekten. Kardeş Çocukları dizisinde başrol karakterleri diziden ayrılacak mı?

Kardeş Çocukları dizisi sezon finali 26 Mayıs pazar akşamı yayınlanacak. Star TV de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi reytinglerde başarı gösterdiği için yeni sezon onayı aldı. 2. sezonda da Kardeş Çocukları dizisini Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Sezon finali yapan dizi seyircilerin aklına soru işaretleri bırakacak ekrana veda ediyor. Kardeş Çocukları dizisi de sezon finali bölümünde seyircinin aklına 2 soru bırakıyor. 1. si Umay öldü mü? 2. si de Yıldırım o kadar kurşundan kurtulup yaşayacak mı yoksa ölecek mi?

Kardeş Çocuk dizisi 26 mayıs 17. bölümü ile sezon finali yapacak. Kardeş Çocukları dizisi sezon finali dizideki soruların cevaplandığı bir bölüm oldu. Umay yine planını yapıyor ancak bu sefer ayağına dolanıyor ve onun sonu oluyor. Yıldırım bir oğlu olduğuna inanmış bir şekilde oğlunu ararken Savaş’ı bulur. Kardeş Çocukları dizisine yeni katılan Berkay Hardal Yıldırım’ın oğlu Savaş karakterine hayat vermişti. Ancak Yıldırım gerçekte bir oğlu olmadığını ve hayatı ile ilgili gerçekleri  bir mektupla öğrenecekti. Öğrenemeden vuruldu Yıldırım’ın gerçekleri öğrenmesi de yeni sezona kaldı yani.

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü

Ümran Umay’ın onun için kurduğu planları bilmeden kendisine korku veren mektuplarla boğuşmaktadır. Umay herkes için kendine göre bir plan kurar. Yıldırım’ın hayatına Savaş’ı yerleştirir. Savaş’ın zararlı biri olduğunu bile bile onu da kendi oyununa alet eder. Umay herkes için kumpas kurarken eşi de onun için bir kumpas düşünmüştür. Umay’da kocası Tarık Reşat tarafından öldürülür. Tarık Reşat Umay’ı öldürür ve sonrasında kendini polise ihbar eder. Eşimi öldürdüm der ve Umay’ın açık kalan gözlerini eliyle kapatır.

Kardeş Çocukları Yeni Sezonuyla 17 Eylül Salı Akşamı Star’da başlıyor. Yıldırım öldü mü ölmedi mi elbette çok sorulup merak edilecek ancak şu bir gerçek ki Yıldırım ölürse bu dizi erken final yapar. Çünkü Yıldırım dizinin en sevilen karakterlerinden birisi. Mehmet Aslantuğ dizide baş aktörlerden birisi olduğu için vurulmuş olsa bile Kardeş Çocukları yeni sezonda ekrana devam edecektir. Son dakika bilgisi, Yıldırım ile birlikte Umay da yaşıyor. ölen İdil oldu.

Kardeş Çocukları Umay Diziden Çıkacak mı Yeni Sezonda Var mı?

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda Umay ölecek mi? Eşimi öldürdüm demesinin ardından Umay’ın iyi olma ihtimali var mı acaba? Kardeş Çocukları dizisinde Umay senaryo gereği diziden ayrılacak deniliyor. Umay karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu diziden ayrılacak. Çünkü Umay’ın sakladığı sırlar açığa çıktı kurduğu planlar geri tepti. Artık Umay için son vakti geldi. Umay Kardeş Çocukları dizisinde ayrıldı ve artık yeni sezonda başka hikayeler üzerine kurulacak dizi.

Kardeş Çocukları Yeni Sezonda Yıldırım Olacak mı Diziden Çıkacak mı?

Kardeş Çocukları dizisi reytingleri oldukça başarılı şekilde devam ediyordu. Star TV de bu yüzden Kardeş Çocukları dizisine yeni sezon onayı verdi. Yeni sezonda Kardeş Çocukları daha yeni bir senaryo ve kurgu ile seyirci karşısına geçecek. Kardeş Çocukları dizisi sezon finalinde Ümran Yıldırım’ın tehlike altında olduğunun farkına varır ve ona tüm gerçekleri anlatmaya karar verir. Yıldırım için yazdığı mektubu Yıldırım’a verir. O mektupta Yıldırım’a bir oğlunun olmadığını aslında bir kızının olduğunu ve kızının adının ”Hayat” olduğunu söyler. Böylece Yıldırım tahminin doğru çıktığını anlayacak ve Hayat kızı olduğu için mutlu olacaktır ancak buna izin vermediler.

Kardeş Çocukları dizisi sezon finalinde Yıldırım mektubu okuyamadan Savaş’ın peşindeki kötü adamlar tarafından kurşunlanır. Yıldırım çok ağır yaralanır. Yıldırım yeni sezonda olacak mı? Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonunda Yıldırım yer alacaktır çünkü Yıldırım henüz mektubu okumadı. Mektubu okuyup gerçekleri öğrenecek. Gerçek çocuğunun Hayat olduğunu öğrenecek bu yüzden de yeni sezonda yer alması gerekiyor.

Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Sezonda Gelen Ayrılan Oyuncular hakkında bilgiler için sizlere özel bir sayfa oluşturduk. Kardeş Çocukları Yeni sezonda Umay ve Yıldırım öldü mü devam edecekler mi ve yeni gelen oyuncular çıkan ayrılan oyuncularla ilgili bilgiler için aşağıdaki linki tıklayın lütfen..

Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonunda Hayat’ta kendi öz annesinin Umay olduğunu öğrenecek. Hayat için Ümran için ve Yıldırım için bambaşka bir dönem başlayacak yeni sezonda. Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonunda Ümran Hayat ve Yıldırım dönemi başlayacak olabilir. Hayat gerçek annesinin Umay olduğunu öğrenecek ancak ona anne bile diyemeden muhtelen onu toprağa verecek. Umay herkese yaptığı kötülüğün cezasını kendi canı ile ödedi. Umay’ın canına kıyan kocası Tarık Reşat’ta polisler tarafından götürülüyor.

Kardeş Çocukları dizisinde Nur Fettahoğlu ve Mehmet Aslantuğ ayrılacak mı? Dizinin başrolleri olan Umay ve Yıldırım diziden çıkacak mı? Bunlar kesin olmamakla birlikte yüksek ihtimalle Umay diziden ayrılacak ve Yıldırım yaşayacak. Son dakika bilgisi, Umay da yaşıyor. Ölen İdil oldu.

Son Bilgiler: Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon çekimlerinin 25 Ağustos’ta başlaması planlanıyor. Kardeş Çocukları dizisinin sezon finalinde Nur Fettahoğlu’nun oynadığı Umay karakteri öldü mü yaşayacak mı çok merak ediliyordu, çünkü kocası tarafından zehirlenmişti. Yine Kardeş Çocukları sezon finalinde Mehmet Aslantuğ’un oynadığı Yıldırım karakteri de bir araçtan açılan yaylım ateşinin sonucu bir çok yerinden vurulmuştu, Yıldırım öldü mü yaşayacak mı sorusu hep merak edildi durdu. 2019-2020 yeni sezonda Yıldırım ve Umay yaşayacaklar mı, izleyiciyi şaşırtacak ne gibi gelişmeler bekliyor bizi yeni sezon fragmanı ilke anlayacağız. Kardeş Çocukları 25 Ağustosta 2. sezon çekimleri başlıyor, yeni sezon ise Eylül ayının ikinci haftası başlayacak görünüyor.

Etiketler