Kardeş Çocukları Reyting Sonuçları Nasıl? Yeni 2. Sezon İzlenme Oranları (Güncel)

Kardeş Çocukları Reyting Sonuçları Nasıl? Yeni 2. Sezon İzlenme Oranları (Güncel) Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonu 17 eylül salı akşamı yayınlandı. Yeni sezonunun ardından Kardeş Çocukları dizisi reytingleri nasıl oldu? 2. sezon Kardeş Çocukları izlenme oranları bilgilerini konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Kardeş Çocukları dizisi reyting grafiği sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. Kardeş Çocukları dizisi önceki sezon reytinglerde kaçıncı sırada yer alıyordu? Yeni sezonda bu reytinglerde değişim olacak mı? Kardeş Çocukları dizisi önceki sezonda genel olarak 4. ve 5. sıralarda yer alıyordu. Gayet başarılı bir reyting sıralamasına sahip olan Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda da bu şekilde devam edecek mi?

Kardeş Çocukları Dizisi 2. Sezon Reyting Sıralaması

Kardeş Çocukları 2. sezonunda Umay hayatının oyununu oynamak için sahneye çıkarken Ümran’da Rezzanla iş birliği yapar ve Umay’ın planlarını bozmaya niyetlenir. Yıldırım ise Ümran’ın mektupta neler yazdığını sorgularken Ümran ona karşı çektiği vicdan azabı yüzünden kendini kapatır evine. Kardeş Çocukları dizisi önceki sezonun reyting oranlarına bakarak yeni sezon reytingleri hakkında yorum yapabiliriz.

Kardeş Çocukları dizisi 2. sezonunda reytingleri nasıl gidiyor? Yeni sezonu henüz yeni yayınlanmaya başlayan Kardeş Çocukları dizisi reytinglerinin grafiğini sizlerle paylaşalım ve ilerleyen bölümlerdeki reyting durumunun yorumunu yapabiliriz.

Sıra Tarih RTG (%)
12. Kardeş Çocukları 17 Eylül 2019 Salı Reytingleri 3
5. Kardeş Çocukları 26 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 3
5. Kardeş Çocukları 19 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 4

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezondaki reytingleri ilk bölümde hüsran oldu. Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonun ilk bölümü 17 eylülde yayınlandı. 17 eylülde yayınlanan bölümde Kardeş Çocukları 12. sırada yer aldı. Total reyting sıralamasında 12. sırada yer alan Kardeş Çocukları dizisi ilerleyen bölümlerde nasıl reyting alacak sizlerle paylaşacağız.

Kardeş Çocukları Dizisi Önceki Sezon Reyting Sıralaması;

Sıra Tarih RTG (%)
5. Kardeş Çocukları 26 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 3
5. Kardeş Çocukları 19 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 4
5. Kardeş Çocukları 12 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 4
4. Kardeş Çocukları 5 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 5
4. Kardeş Çocukları 28 Nisan 2019 Pazar Reytingleri 5
4. Kardeş Çocukları 21 Nisan 2019 Pazar Reytingleri 5
4. Kardeş Çocukları 14 Nisan 2019 Pazar Reytingleri 6
4. Kardeş Çocukları 7 Nisan 2019 Pazar Reytingleri 6

Kardeş Çocukları Dizisi Yeni Sezon İlk Bölüm Reyting Sıralaması;

Kardeş Çocukları 2. Sezon Reytingleri Nasıl Olur Düşer mi Artar Mı?

Kardeş Çocukları dizisi salı günü rakipleri çok iddaalı. Geçtiğimiz sezon Kadın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri ile aynı gün yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi yeni sezon ilk bölümü ile biraz daha şanslı. Kardeş Çocukları dizisi yeni sezon ilk bölümü yayınlanırken en büyük rakipleri Kadın ve EDHO yayında olmayacak. Yaz sezonunda başlayan Kimse Bilmez dizisi şuan Kardeş Çocukları dizisinin karşısına çıkacak tek rakip. Bir de TV8 de yayınlanan Masterchef yarışması var.

Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezondaki rakipleri Atv de Kimse Bilmez veya EDHO,  Foxtv de Kadın, TV8 de Masterchef diğer kanallarda yeni sezonda yeni diziler için hazırlıklarını tamamlıyor. Rakiplerine karşı ayakta durabilecek mi Kardeş Çocukları dizisi? Yeni sezonda reyting sıralaması  nasıl etkilenecek göreceğiz.

Kardeş Çocukları Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda Ümran Karalılar’a geri döner ve kendini kapatır oraya. Umay onun kapısını çalar ve daha güçlü bir şekilde döndüğünü söyledi. Yıldırım’ı onun elinden alacağını söyledi. Hayat’ı kızım deyip sahiplenecek bu saye de Yıldırım’a yakınlaşacaktır. Rezzan Ümran’ın Yıldırım’a yazdığı mektubu okumuştur ve Hayat’la ilgili gerçekleri öğrenir. Ancak Ümran’a hiç beklemediği bir el uzatır Rezzan.

Yeni sezonda Yıldırım Ümran’la görüşüp mektubun sırrını öğrenmeye çalışırken Umay Yıldırım’ın karşısına Hayat kızım diyerek çıkmayı planlamaktadır. Umay her şeyi ister ancak onunda karşısına çıkacak büyük engeller vardır. Kardeş Çocukları dizisi reytingleri yeni sezonda nasıl etkilenecek sizlerle güncel olarak paylaşacağız.

Etiketler