Kardeş Çocukları Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Yorum Yap 5 kez okundu.

Kardeş Çocukları dizisi 2 Haziran 2019 pazar akşamı var mı yok mu neden yok için yayınlanmıyor gibi sorular oldukça merak edildi. Biz de bu konumuzda kardeş çocukları dizisinin 2 Haziran Pazar günü neden yayınlanmadığını yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını final mi yoksa sezon finali mi yaptığını açıklamaya çalışacağız.

Star TV’de pazar akşamları ekrana gelen ve oldukça yüksek reyting oranları ile izleyenleri memnun eden Kardeş Çocukları dizisi 2 Haziran akşamı neden yok niçin yayınlanmadı neden ekrana gelmiyor dizi bitti mi erken final mi olduğu soruları uzun süredir aratılıp merak edilirken dizinin niçin yayınlanmadığını 2 Haziran Pazar günü neden ekrana gelmediğini ve yeni bölümün hangi tarihte başlayacağını sizlere detaylarıyla burada yazmak istiyorum. Öncelikle 2 Haziran Pazar günü dizinin durumu hakkında bilgi verelim. Öncelikle 2 Haziran günü Kardeş Çocukları yayınlanmayacak, yerine Ninja Kaplumbağalar filmi star tv de ekrana gelecek.

Kardeş Çocukları neden yok niçin yayınlanmıyor

Kardeş Çocukları Neden Yok, Niçin Yayınlanmıyor:

Bildiğiniz üzere Mayıs ayının sonunda birçok dizi sezon finali yaparak ekrana veda etti. Bu dizilerden birisi de Kardeş Çocukları dizisi. Star TV’de pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi 26 Mayıs 2019 pazar günü sezon finali yaptığı için 2 haziran pazar akşamı yayınlanmayacak. Dizi 26 mayıs akşamı sezon finali ile ekrana gelmiş ve oldukça ses getiren bir bölümle yaz tatiline girmişti. Tatile girdiği için bu hafta Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü beklemeyin bu pazar günü yani 2 haziran da..

Kardeş Çocukları 2. sezon kaç bölüm sürecek

Kardeş Çocukları Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilerek izlenen ve çok iyi reyting oranları alan Kardeş Çocukları dizisi yeni bölümüyle yeni sezonda ekrana gelmeye devam edecek. Yeni sezon ne zaman başlayacak Kardeş Çocukları yeni sezon tarihi belli mi diye meraklı soruları da duyar gibiyiz. Dizinin yeni sezon tarihi henüz açıklanmadı ancak genellikle diziler yeni sezonlarına Eylül ayında okulların açılmasını takip eden haftalarda başlıyorlar. Bu nedenle Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonu da tahminen Eylül ayının 22. günü başlayabilir. 22 Eylül 2019 pazar günü Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezona başlayacağını ve yeni bölümün 22 eylülde yayınlanacağını şimdiden tahmini olarak söyleyebiliriz.

Kardeş Çocukları 2 Haziranda Yayınlanmayacak, 9 Haziranda Kardeş Çocukları Var mı?

2 Haziran pazar günü Kardeş Çocukları var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorularına 9 Haziran pazar gününü de dahil edebiliriz. Sezon finali yaptığı için 2 haziranda Kardeş Çocukları dizisinin yayınlanmayacağını yerine dizinin sezon finali bölümünün yeniden ekrana geleceğini söylemiştik. 9 Haziran pazar akşamı da Ramazan bayramı sonrasına denk geldiği için Kardeş Çocukları dizisi yine beklentilerin aksine yayınlanmayacak ve yerine başka bir film veya Kardeş Çocukları dizisinin tekrarı yayınlanabilir.

Kardeş Çocukları yıldırım ve umay öldü mü gerçekten

Kardeş Çocukları dizisinde yaz aylarında diziye dahil olacak ya da ayrılacak oyuncular var mı?

Sezon finali bölümü 26 Mayıs 2019 pazar akşamı yayınlanan ve oldukça sıradışı bir bölümle Star tv de ekrana gelen Kardeş Çocukları dizisinde Umay ve Yıldırımın öldüğü sahneler damga vurmuştu. Yıldırım gerçekten vuruldu ve öldü mü yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinde olacak mı gibiler oyuncular ile ilgili diziden çıktı mı yerine kim geldi gibi meraklı soruları beraberinde getirdi. Kardeş Çocukları dizisinde kimler öldü Umay ve Yıldırım diziye devam edecek mi yeni oyuncular kim olacak konusunda sizlere daha önce detaylı açıklamalar yazmıştık. Lütfen konumuza göz atınız..

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü ?

Kardeş Çocukları dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yeni sezonda dizide olacak gelişmeler de oldukça merak edilmeye başlandı. Umay karakterinin öldüğünün gösterilmesi diziden çıktığının kesin olduğu düşüncesi verilmek istenmesine rağmen biz hemen Umay’ın yani Nur Fettahoğlu’nun diziden çıkmayacağını bir süre daha hikayesinin devam edeceğini ve nasıl öldüğünü yeni sezonda izleyecek gibiyiz. Yıldırım ise evet vuruldu bir çok kurşun vücuduna girmiş olabilir belki ama böylesine iyi bir oyuncunun Kardeş Çocukları dizisinden ayrılmasına ihtimal vermediğimiz için yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisine Yıldırım karakterini canlandıran Mehmet Aslantuğ’un diziye devam edeceğini düşünüyoruz. Yeni sezon öncesinde bir kaç yeni oyuncu transferinin de olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu nedenle dizinin sezon boyunca devam etmesi için gerekli aksiyon için yeni oyuncu ve ilave senaryolar ile dizinin güçlendirilmesi planlanıyor.

Kardeş Çocukları neden yok bitti mi 2 haziran pazar

Kardeş Çocukları Dizisi 2. Sezonda Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Bu sezonun en iyi pazar akşamı dizilerinden birisi oldu Kardeş Çocukları dizisi. 27 Ocak 2019 tarihinden itibaren Star Tv’de yayınlanmaya başlayan ve 17. bölüm ile sezon finali yaparak yaz tatiline giren Kardeş Çocukları dizisi uzun bir tatil sürecinden sonra tahminen 22 Eylül 2019 tarihinde yeni sezonuyla ekrana gelecek. Yeni sezonda ortalama olarak 33 bölüm daha çekilerek sezonun sonuna kadar 50. bölüme ulaşmayı hedefleyen Kardeş Çocukları dizisi 50. bölümde final yapmayı planlıyor. Ancak reyting canavarı diziye müsaade eder mi bu kadar bölüme ulaşır mı şimdiden kesin konuşmak oldukça zor.

2 Haziran Kardeş Çocukları var mı yok mu

Kardeş Çocukları 50. Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Büyük bir aksilik olmaz ve Kardeş Çocukları dizisi sezon sonuna kadar devam etmeyi başarırsa 2. sezonun sonunda toplamda 50. bölüme ulaşmış olacak. Bir dizi için oldukça uzun ömürlü diyeceğimiz 50 bölüm hem kanal için hem de oyuncular için oldukça yüksek bir bölüm sayısı. Bu nedenle daha fazla dizinin uzatılmasını oyuncular da istemeyecek ve Kardeş Çocukları dizisinin 50. bölümde final yapması sağlanacaktır. Ancak reytinglerde aşırı bir düşme olur ve dizi reklam kazançlarını kaybederse daha erken bir zamanda da erken final yaparak ekrana veda etmesi gündeme gelebilir.

Kardeş Çocukları Dizisi Star tv de 2. Sezon onayı alan 2 diziden biri oldu:

Evet yanlış okumadınız. Bu sezon star tv dizileri adeta yaprak dökümü yaptı. Pazartesi günü Söz dizisi final yaparken Perşembe günü yayınlanan Avlu dizisi de final bölümü ile 30 Mayıs perşembe günü ekrana veda etti. 31 Mayıs cuma günü de İstanbullu Gelin dizisi final yaparak gelecek sezon için izleyicilerinin umudunu bitirdi. Star tv de pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları ile Çarşamba akşamları yayınlanan Kuzgun dizileri kaldı. Bu dizilerin de reytingleri öyle aham şaham sayılmaz, umarız yeni sezonda canlanıp daha yüksek oranlara ulaşırlar. Star tv diğer günlerde dizi yayınlamıyor şimdilik. Yaz ekranı da oldukça sade geçecek star tv de. Sadece Benim Tatlı Yalanım dizisi ekrana gelecek olan Star tv bakalım yeni sezonda ne yapacak.

Kardeş Çocukları ne zaman başlayacak

Sizlerde Kardeş Çocukları var mı yok mu konusundaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, 2 Haziran pazar günü yayınlanmasını beklediğiniz Kardeş Çocukları dizisinin olmaması hakkındaki fikirlerinizi aşağıya yazınız.

Etiketler