Kardeş Çocukları Neden Gün Değiştirdi, Yeni Sezon Hangi Gün Yayınlanacak?

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği “Kardeş Çocukları” dizisi 2. sezonda gün değiştirerek pazar gününden salı gününe diziyi alacağı bildirildi. Pazar günü oldukça iyi iş çıkarak ve reytingleri oldukça yükseklerde seyreden dizinin gün değiştirmesi izleyici açısından oldukça tehlikeli olabilir. Bu konuda detayları aşağı yazacağız. Bu konumuzda Kardeş Çocukları Dizisinin Neden Gün Değiştirdiği, Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Hangi Gün Yayınlanacağını sizlere detaylıca yazacağız.

Kardeş Çocukları dizisi pazardan salı gününe alındıKardeş Çocukları Neden Gün Değiştirdi?

Sevilerek izlenen Kardeş Çocukları dizisi ilk sezonda oldukça başarılı bir şekilde pazar günleri ekrana gelmeye devam ediyordu. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Berkay Hardal, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Alara Turan, Cem Davran ve Engin Alkan gibi oyuncuların yer aldığı hem dram hem de aksiyon dizisi olan Kardeş Çocukları dizisi 2. sezonda kaldığı yerden star tv de devam edecek. Kardeş Çocukları dizisinin yapımcısı Gold film ile star tv ortak bir anlaşma yaparak dizinin pazar gününden salı gününe alınmasına onay verdiler. Peki dizi neden gün değiştirdi?

Kardeş Çocukları Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarih)

Aslında dizi pazar günlerine oldukça iyi gelmiş ve ciddi izlenme oranları yakalamıştı. Ancak haftasonu olduğu için genelde önemli diziler yerine eğlenceli programların yer aldığı hafta sonu dizi olmasındansa salı gününe alınması daha çok reyting getirebilir mantığı ile hareket edilmiş olabilir. ancak yapımcı Gold filmin ve Star TV’nin kaçırdığı bir nokta var. Kardeş Çocukları dizisi salı günleri beklentilerin çok altında kalabilir. Neden mi?

Kardeş Çocukları Neden Gün DeğiştirdiKardeş Çocukları Pazar Günü değil Salı Günü Yayınlanacak:

Çünkü Kardeş Çocukları dizisinin reyting alabilmesi için salı günü yayınlanan diğer dizileri de hesaba katması gerekirdi. 2 sezondur devam eden ve salı günleri en çok izlenen dizilerin başında olan Kadın dizisi oldukça yüksek reytingler ile kadınların en çok izlediği dizilerden birisi olmaya devam ediyor. Erkekler ise salı günleri bir aksiyon ve mafya dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izliyor. Erkek ve kadınların hayranlıkla dizi izledikleri salı günleri her ikisinin de bakabileceği bir tarz olan ama ikisinden de izleyici almasının oldukça zor olduğu Kardeş Çocukları dizisinin beklentilerin altında reyting alacağını düşünüyoruz. Sonuç olarak Kardeş Çocukları dizisinin gün değiştirmesi pek hayra alamet gibi gelmedi bize, kaç yapayım derken göz çıkarırsa şaşırmamak gerekir.

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü, 2. Sezon devam edecekler mi?

Kardeş Çocukları dizisi hangi gün yayınlanacakKardeş Çocukları Dizisinin Reytingleri Nasıldı? Salı günü reyting alabilir mi?

Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği Kardeş Çocukları dizisi ilk sezonuyla Pazar akşamları ekrana geliyordu ve ciddi bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyordu. Savaşçı dizisinden başka önemli bir dizi olmadığı için pazar günleri beklentilerin üzerinde reyting alan dizinin son haftalarda almış olduğu reytinglere bir göz atmak istiyoruz. Sevilen dizi Kardeş Çocukları yeni sezonda Salı akşamları ekrana gelecek ama nasıl bir reyting alacak belli değil, Kadın ve Edho gibi dizileri geride bırakmak da kolay iş değil doğrusu.. İşte Kardeş Çocukları dizisinin son reytingleri:

Kardeş Çocukları dizisinin son reyting sonuçlarıKardeş Çocukları dizisinin son haftalarda düşüşe geçtiğini görüyorsunuz. Ancak eğer salı günleri yeni sezonda yayınlanmaya başlayınca bu son reytingleri de bulamazsa hiç şaşırmayın. Çünkü dizinin son aldığı reyting oranları düşüşe geçtiğini gösteriyor, Kardeş Çocukları yeni sezonda daha da reyting kaybı yaşayabilir çünkü zorlu diziler var eskiden gelen ve ayrıca diğer kanallardaki yeni dizilerde buna eklenince salı günü Kardeş Çocukları dizisinin işi oldukça zor görünüyor.

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonuyla Eylül’de Star TV’de başlayacak ama hem gün değiştirmesi hemde çok fazla kadroyu güçlendirememesi nedeni ile oldukça zorlu bir sezon beklendiğini tekrar yazalım. Dizinin kadrosuna en son olarak Cem Davran dahil olmuş ve dizide Adnan karakterini canlandıracağını yazmıştık. Detaylı bilgiler için Tıklayın >>Kardeş Çocukları Adnan Kimdir? 

Kardeş Çocukları YENİ SEZON BAŞLAMA TARİHİKardeş Çocukları YENİ SEZON BAŞLAMA TARİHİ

Dün Çekimleri başlanan Kardeş Çocukları dizisi Yeni Sezonu Yeni gününde açacak. Kardeş Çocukları dizisi 17 Eylül Salı Akşamı Yeni Sezonunu açıyor. Kardeş Çocukları dizisine yeni sezonda başarılar..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler