Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Star tv de pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisine yeni sezonda diziye gelen Giden oyuncuların kimler olduğunu bu sayfamızda detaylandıracağız. Pazar Akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Gold film’in yapımcılığında devam etmekte olan Kardeş Çocukları dizisine yeni transferler devam ediyor. Pazar akşamları oldukça iyi bir reyting alan ve tahminlerin üzerinde almış olduğu izlenme oranları ile hem Star TV hem de Gold yapımı oldukça memnun eden Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonunda diziye gelen oyuncular ve diziden ayrılan oyuncuları burada sizlere detaylarıyla birlikte yazacağız.

Not: Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? konumuzdan bir süre sonra dizi final yaptı. Kardeş Çocukları Dizisinden Ayrılan Oyunculardan birisi olan Furkan Andıç’ın yeni dizisi nedir konumuzdan takip edebilirsiniz.

Kardeş Çocukları dizisi Mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline başlayacak. Yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapacak olan dizi Haziran ve Temmuz aylarında izin kullandıktan sonra Ağustos ayında yeniden çekimler için bir araya gelecek. 2. sezon hazırlıkları için sete çıkacak olan Kardeş Çocukları dizisi ne yeni sezonda dahil olacak oyuncuları ayrıca diziden çıkacak oyuncuları bu sayfada sizlere duyurmak ve merak edilenleri cevaplamak istiyorum. Kardeş Çocukları bu sezonun en iyi reyting alan dizilerinden birisi oldu. Aldığı bu reytingleri daha da yukarılara taşımak için yeni oyuncular transfer etmek ihtiyacı hisseden Kardeş Çocukları bazı oyuncuların da farklı dizilerde rol almasından dolayı ayrılıklar yaşadı. Önce diziye gelen oyuncuları daha sonra da kardeş çocukları dizisinden ayrılan oyuncuları bu sayfada detaylarıyla yazıyoruz:

Kardeş Çocukları dizisi ne yeni gelen katılan oyuncular kimler?

3- Mert (Erdem Yılmaz)

Erdem Yılmaz Mert karakteriyle Star TV’nin Gold Film imzalı dizisi Kardeş Çocukları’nın kadrosuna katıldı. Kardeş Çocukları’nda Mert rolünde izleyeceğimiz Erdem Yılmaz 14 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Erdem Yılmaz 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Erdem Yılmaz daha önce Aşkın Bedeli, Alın Yazım,Seni Kimler Aldı gibi dizilerinde rol almıştır. Erdem Yılmaz Kardeş Çocukları dizisinde Mert karakterini canlandıracak.Erdem Yılmaz Mert karakteriyle Kardeş Çocukları dizisinde

2- Adnan (Cem Davran)

Kardeş Çocukları 2. sezonda gelen oyuncu Adnan (Cem Davran): Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezon kadrosuna gelen ve giden oyuncuları buraya yazacağız. Son olarak dizinin kadrosuna önemli bir aktör dahil oldu. Sevilen oyuncu Cem Davran Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezon kadrosuna dahil oldu. Kardeş Çocuklarının güçlenen kadrosuyla yeni sezonda daha güçlü bir dizi olması ve daha yüksek reytinglere ulaşması hedefleniyor.

Kardeş Çocukları yeni oyuncu Adnan kimdir Cem DavranUsta oyuncu Cem Davran Kardeş Çocukları dizisinin kadrosuna Temmuz ayı sonunda katıldı. Kardeş Çocukları dizisi Ağustos ayının sonuna doğru yeni sezon çekimlerine başlayacak. Pazar akşamları Star tv de seyircisiyle buluşan Kardeş Çocuklarında Cem Davran “Adnan” karakteri olarak karşımıza çıkacak. Kardeş Çocuklarında seyirciyle buluşacak olan Cem Davran uzun süredir bir dizide rol almamıştı. Cem Davran dizide kötü bir karakter olarak giriş yapacak ve Adnan karakteri yaptığı kötülüklerle tansiyonu artıracak.

1- Savaş (Berkay Hardal)

Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Gelen Oyuncu Savaş (Berkay Hardal): Pazar akşamlarının sevilen dizisi Kardeş Çocukları büyük bir ilgi görürken oyuncu kadrosu ile de adından sıkça söz ettiriyor. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Alara Turan ve Engin Alkan’ın yer aldığı kardeş Çocukları dizisi ne en son olarak katılan isim Berkay Hardal oldu. Daha önce Melekler’in Aşkı’nda rol alan yakışıklı oyuncu Berkay Hardal Kardeş Çocukları dizisinin kadrosuna dahil oldu. Berkay Hardal kardeş çocukları dizisinde Savaş karakterini canlandıracak, Kardeş Çocukları Savaş rolünü aşağıda sizlere yazacağız tüm detayları ile. Yakışıklı oyuncu Berkay Hardal ile Hayal ve Hayat arasında bir aşk üçgeni yaşanacağını tahmin ediyoruz. Yıldırım Saner Savaş’ı kendi çocuğu sanacak. Şimdi kısaca Savaş rolünü oynayan Berkay Hardal hakkında bilgileri verelim..Berkay Hardal Kardeş Çocukları Dizisinde hangi rolde

Berkay Hardal kimdir? Kardeş Çocukları Savaş Karakteri:

Berkay Hardal 18 Kasım 1996 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Trakya Üniversitesi’nde lisans eğitimini yapan ancak daha sonra oyunculuğa olan merakı yüzünden Ümit Çırak oyunculuk eğitimleri alan Berkay Hardal ilk dizi deneyimini Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde yaşamıştır. İstanbullu Gelin dizisindeki rol arkadaşlarından birisi olan Hira Koyuncuoğlu ile bir süre birliktelik yaşayan Berkay Hardal Show TV ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisinde başrol teklifi alınca bu diziden ayrılmış ve meleklerin aşkında oldukça güzel bir rolde oynamıştır. Meleklerin aşkı kısa sürünce Berkay Hardal bir süre boşta kalmış ancak kardeş çocukları dizisinden Furkan Andıç ayrılınca onun yerini doldurabilmek amacıyla teklif götürülmüştür. Berkay Hardal teklifi kabul ederek kardeş çocukları dizisinin yeni baş rollerinden birisi olmuştur. Berkay Hardal Kardeş Çocukları dizisinde Savaş karakterini canlandıracak.

Kardeş çocukları dizisinden ayrılan oyuncular kimler?

1- Kardeş Çocuklarından Ayrılan Oyuncu Volkan (Furkan Andıç)

Kardeş çocukları dizisinden Furkan Andıç ayrıldı geçtiğimiz haftalarda. Peki Furkan Andıç neden ayrıldı? Kardeş çocukları dizisinde Volkan karakterini canlandıran Furkan Andıç sürpriz şekilde diziden ayrılarak farklı bir projeye geçti. Her Yerde Sen isimli dizi projesinde Aybüke Pusat ile birlikte başrol teklifi alan Furkan Andıç kardeş çocukları dizisinde oynamış olduğu Volkan karakterini bırakarak yeni diziye transfer oldu.Her yerde sen dizisi oyuncuları Furkan Andış Aybüke Pusat

Yaz aylarında başlaması planlanan Her yerde sen dizisinden yeni dizinin başrol teklifi gelince ve bu teklif oldukça cazip olunca kardeş çocukları dizisini terk eden Furkan Andıç sevenleri tarafından da oldukça eleştirildi. Daha yeni başlamış bir diziden apar topar ayrılması ve yeni gelen bir teklifi sırf para için kabul edip diğer dizideki rol arkadaşlarını ve izleyicilerini yalnız bırakması Furkan Andıç’a hiç yakışmadı. Bu yüzden sosyal medyada oldukça net eleştiriler yapıldı. Ancak Furkan Andıç bu eleştirilere rağmen yeni dizisi Her yerde sen dizisinde Aybüke Pusat ile birlikte deneme çekimlerine başladı bile.

Kardeş Çocukları Dizisinden ayrılan oyuncular

Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Kardeş Çocukları dizisi 2019 yılında Mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak yaz tatiline başlayacak ve yaz tatili ağustos ayına kadar devam edecek. Ağustos ayında 2. sezon hazırlıklarına başlayacak olan Kardeş Çocukları dizisine yeni gelecek oyuncuların kimler olacak, kardeş çocukları dizisinden 2. sezonda kimler ayrılacak yeni sezonda transferler hakkında sizlere bu sayfada bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Kardeş Çocukları dizisinde Hayal ve Hayat diziden çıkar mı ayrılır mı sorusu da oldukça merak edilse de Furkan Andıç’ın yapmış olduğu hatayı diğer oyuncuların yapacağını düşünmüyoruz. Kardeş Çocukları dizisi Hayal ve Hayat diziden ayrılır mı çıkar mı sorularına şimdilik kesinlikle hayır diyoruz. Ancak zamanla yeni dizilerden ciddi başrol teklifleri gelirse zaman ne gösterir bekleyip göreceğiz. Ancak böylesine sevilip tutulmuş bir dizinin kolay kolay harcanmaması gerektiğini düşünüyoruz.Kardeş Çocukları Dizisine 2. sezon Yeni Gelen Oyuncular

Kardeş Çocukları dizisi daha yeni bir dizi olduğu için çok fazla gelen ve giden oyuncu bulunmuyor. Kardeş Çocuklarından ayrılan veya yeni katılan oyuncular olduğu takdirde burada sizlere anında duyuracağız. Yukarıya yazdığımız oyuncuların dışında kardeş çocuklarına gelen giden oyuncu haberlerini sizlere burada duyurmaya ve yeni bilgileri güncel şekilde sayfalarımıza eklemeye devam edeceğiz.

Kardeş Çocukları dizisinin sezon finali 26 Mayıs pazar akşamı star tv de ekrana geldi. Dizimizin son bölümünde sezon finaline yakışır bir aksiyon vardı. Herkes Kardeş çocukları dizisinde ölüm oldu mu Umay ve Yıldırım öldü mü yeni sezonda devam edecekler mi diye merak edip sormaya başladılar.

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü, 2. Sezon devam edecekler mi?

Kardeş Çocukları Umay ve Yıldırım öldü mü

Etiketler