Kara Tahta Oyuncuların Kullandığı Telefon ve Araba Modelleri

29.03.2022
819

Bu haberimizde Kara Tahta dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Kara Tahta dizisinin yapımcılığı Üs Yapım üstlenmiştir. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kara Tahta dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon modelleri de merak edildi. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve bu haberimizde Kara Tahta dizisinin oyuncularının kullandığı araba ve telefon modellerini sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Oyuncularının Kullandığı Telefon Ve Araba Modelleri

Kara Tahta Oyuncuların Kullandığı TelefonlarYönetmen koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturduğu Kara Tahta dizisi 30 Mart 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği Kara Tahta dizisinin başrollerini Furkan Andıç ve Miray Daner paylaşmaktadır. İzleyiciler tarafından Kara Tahta dizisinin oyuncularının kulağındığı telefon ve araba modelleri de merak edildi. Bizlerde, çekimleri İstanbul’da devam eden Kara Tahta dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Atlas’ın (Furkan Andıç) Telefon Ve Araba Modeli

Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan Atlas karakterine yakışıklı oyuncumuz Furkan Andaç hayat verecektir. Geniş hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncumuz Furkan Andıç’ın Kara Tahta dizisinde kullandığı telefon ve arabanın modeli de merak edildi. Ancak, Kara Tahta dizisi henüz yayınlanmadığı için oyuncumuz Furkan Andıç’ın kullandığı telefon ve arabanın modeli belli değildir. Bizler önümüzdeki günlerde oyuncumuz Furkan Andıç’ın kullandığı telefonla araba modeli sizlerle paylaşacağız.Kara Tahta Oyuncuların araba ve otomobilleri

Kara Tahta Dizisi Irmak’ın (Miray Daner) Telefon Ve Araba Modeli

Atlas’ın lise aşkı olan Irmak karakterini oyuncumuz Miray Daner canlandıracaktır. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Miray Daner’in Kara Tahta dizisinde kullandığı telefon ve arabanın modeli de merak edildi ve araştırıldı. Bizler önümüzdeki günlerde, 30 Mart 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Miray Daner’in dizide kullandığı telefon da arabanın modelini sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Esra’nın (Yasemin Yazıcı) Telefon Ve Araba Modeli

Genç yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan oyuncumuz Yasemin Yazıcı, Kara Tahta dizisinde Esra karakterini canlandıracaktır. Bizler, TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kara Tahta dizisi başladığı zaman, dizinin ana karakterlerden biri olan Esra karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Yasemin Yazıcı’nın Kara Tahta dizisinde kullandığı telefon ve araba modelini sayfamızdan paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Cafer’in (Onur Durmaz) Telefon Ve Araba Modeli

Kara Tahta dizisinin ana karakterlerden biri olan Cafer karakterini oyuncumuz Onur Durmaz canlandıracaktır. Ancak, Kara Tahta dizisi henüz başlamadığı için oyuncumuzun dizide kullandığı telefonun ve arabanın modeli belli değildir. Bizler, Kara Tahta dizisi yayın hayatına başladığı zaman sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Onur Durmaz’ın Kara Tahta dizisinde kullandığı araba ve telefon modelini sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Kara Tahta dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kara Tahta Dizi Oyuncuları kimler burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?