Kara Tahta Esra Öğretmen Kimdir? Yasemin Yazıcı

Kara Tahta Esra Öğretmen Kimdir? Güzel oyuncunun gerçek adı soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı hepsi burada..

09.03.2022
1.265

Kara Tahta dizisinde yer alan Esra Öğretmen karakterini yakından tanıtacağız. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kara Tahta dizisi 30 Mart 2022 tarihine yayın hayatına başlayacaktır. Yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturacağı Kara Tahta dizisinde yer alan Esra Öğretmen karakterini yakından tanıtacağız ve Kara Tahta dizisi Esra Öğretmen karakteri kimdir? Kara Tahta dizisi Esra Öğretmen karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Esra Öğretmen Karakteri Kimdir?

Yasemin Yazıcı Kara Tahta dizisi Esra Öğretmen Karakteri30 Mart 2022 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kara Tahta dizisinde yer alan Esra Öğretmen karakteri Atlas’la aynı okulda görev almaktadır. Ancak Esra öğretmen karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler Esra öğretmen karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Esra Öğretmen Kimdir?

Kara Tahta dizisinde yer alan Esra Öğretmen karakterine oyuncumuz Yasemin Yazıcı hayat verecektir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yasemin Yazıcı’yı yakından tanıtacağız ve Yasemin Yazıcı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kara Tahta dizisi Esra Öğretmen Kimdir

Yasemin Yazıcı Kimdir?

24 yaşında ki oyuncumuz Yasemin Yazıcı, 8 Eylül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Londra Ekonomi Okulu Sosyal Antropoloji bölümününden mezun olan Yasemin Yazıcı, dans ve vokal eğitimi almıştır. Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi alan Yasemin Yazıcı, oyunculuk eğitimine London Academy of Music and Dramatic Art’da devam etmektedir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Yasemin Yazıcı kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Son Yaz dizisi ile geçmiştir. Başarılı oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Aşk Taktikleri isimli filmle geçmiştir.

Yasemin Yazıcı Yer Aldığı Diziler

2020-2021 Son Yaz – Naz Yaman Sancaktar
2021-2022 Kulüp – Leyla
2022 Kara Tahta – Esra ÖğretmenKara Tahta dizisi Esra Öğretmen rolü Yasemin Yazıcı

Yasemin Yazıcı Resmi İnstagram Hesabı

Kara Tahta dizisinde Esra öğretmen karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Yasemin Yazıcı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Yasemin Yazıcı’nın instagram da 52 gönderisi ve 163 bin takipçisi vardır. Yasemin Yazıcı’nın resmi İnstagram hesabı: @yaseminyaziciy

Yasemin Yazıcı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yasemin Yazıcı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. 24 yaşının içinde olan oyuncumuz Yasemin Yazıcı henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Yasemin Yazıcı’nın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Kara Tahta Dizisi Esra Öğretmen – Yasemin Yazıcı Kıyafetleri

Oyuncumuz Yasemin Yazıcı, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Yasemin Yazıcı’nın özel hayatında ile Kara Tahta dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta dizisinde yer alan Esra Öğretmen karakterini ve Esra Öğretmen karakterine hayat veren oyuncumuz Yasemin Yazıcı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kara Tahta dizisi oyuncu kadrosu karakterleri burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?