Kara Tahta Dizisi Neden Bitti Erken Final Yaptı, Gerçek Sebebi Ne?

Kara Tahta dizisi neden bitti erken final yaptı? Gerçek sebebi ne? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Başrollerinin Furkan Andıç ile Miray Daner’in paylaştığı Kara Tahta dizisinin yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar oturmaktadır. Üs Yapım imzalı Kara Tahta dizisinin neden erken final yaptığı da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Kara Tahta dizisi neden bitti erken final yaptı? Gerçek sebebi ne? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kara Tahta Dizisi Neden Bitti Erken Final Yaptı?

Kara Tahta Erken Final Yaptı bitti miSenaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Kara Tahta dizisi 30 Mart 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Ancak reytinglerde oldukça zorlandı. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kara tahta dizisi çarşamba günü yayınlanan reytingleri yüksek dizilerden dolayı istediği başarıyı elde edememiştir. Bunun üzerine dizinin yapımcılara final karar almak zorunda kalmıştır. Yani, Kara Tahta dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır. Kara Tahta Dizisi Nerede çekiliyor?

Kara Tahta Dizisi Gerçek Final Sebebi Ne?

Yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturduğu Kara Tahta dizi başlamadan önce oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak dizi başladıktan sonra beklediği ilgiyi görmemiş ve her hafta reytinglerinde düşüşe geçmiştir. Bunun üzerine Kara Tahta dizisinin yapımcıları Çarşamba günü yayınlanan dizilerden dolayı istediği kitleyi yakalayamayan Kara Tahta dizisinin final yapmasına karar vermiştir. Kara Tahta dizisi reytinglerinde yükselişe geçemediği için final yapacaktır.Kara Tahta Neden Bitti Erken Final Yaptı

Kara Tahta Dizisi Ne Zaman Bitecek?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kara Tahta dizisinin ne zaman biteceği de merak edildi. Yukarıda da belirttiğimiz gibi başrolünde Furkan Andıç ile Miray Daner’in yer aldığı Kara Tahta dizisi düşük rating sebebiyle erken final yapacaktır. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için Kara Tahta dizisinin final tarihi araştırdık. Ekran macerası kısa süren Kara Tahta dizisi 15 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan 10. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecektir.

Kara Tahta Dizisi Yeni Sezon olacak mı?

Kara Tahta yeni 2. sezonda olmayacak. Dizi 10. bölümde düşük reytingler nedeniyle erken fnal yaptı bitti yeni sezon olmayacak. Kara Tahta dizisi neden erken final yaptı? Gerçek sebebi ne? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Neeee dedi ki:

    Ne biçim iş hemen final ne ya çok güzel bir diziydi