Kara Tahta Dizisi Irmak (Miray Daner) Bilgileri, Atlas’ın Aşkı

15.02.2022
1.055

Bu konumuzda Kara Tahta Dizisi Irmak kimdir, Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan Irmak karakterini yakından tanıtacağız. Üs Yapım imzalı Kara Tahta dizis TRT 1 ekranlarında yayınlanacaktır. Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan Irmak karakteri de merak edilmiştir. Biz de sizler için bu konumuzda Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan Irmak karakterini yakından tanıtacağız ve Kara Tahta dizisi Irmak karakteri kimdir? Kara Tahta dizisi Irmak karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Irmak Kimdir?

Miray Daner Kara Tahta Dizisinde Irmak rolündeTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kara Tahta dizisinin başrolüde yer alan Irmak karakteri, Atlas’ın lise aşkıdır ve iki isim yıllar sonra yüzleşecektir. Ancak, Irmak karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Irmak karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Irmak Karakteri Kimdir?

Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan Irmak karakterine güzel oyuncumuz Miray Daner hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Irmak karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Miray Daner’i yakından tanıtacağız ve Miray Daner kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi diziyle geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kara Tahta Dizisi Irmak (Miray Daner)

Miray Daner Kimdir?

23 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Miray Daner 15 Ocak 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sektöre henüz yedi yaşındayken Papatyam dizisiyle adım atan Miray Daner aynı yıl Bez Bebek dizisinde de yer almıştır. Özellikle Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Hilal karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Çınar Ağacı, Zil Çalınca, Merhaba Hayat, Medcezir, Bir Litre Gözyaşı gibi projelerde yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Saygı dizisiyle geçen oyuncumuz önümüzde ki günlerde Kara Tahta dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Miray Daner Yer Aldığı Diziler

2008 1 Kadın 1 Erkek- Zeynep (çocukluğu)
2008 Bez Bebek- Oyuncak Nergis
2009-2011 Papatyam- Gonca
2012 Zil Çalınca- Duygu
2012 Zil Çalınca Avı- Miray
2012-2013 Merhaba Hayat- Dünya
2013-2015 Medcezir- Beren Beylice
2016-2018 Vatanım Sensin- Hilal
2018-2019 Bir Litre Gözyaşı- Cihan Yürekli
2019-2020 Hakan: Muhafız- Kahin
2020-2021 Saygı- Helen
2022 Kara Tahta- Irmak

Miray Daner Resmi İnstagram Hesabı

Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Miray Daner sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Miray Daner’in İnstagram da 107 gönderisi ve 1,4 milyon takipçisi vardır. Miray Daner’in resmi instagram hesabı: @miraydaner

Miray Daner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Miray Daner’in hayatından birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Henüz 23 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Miray Daner evli değildir. Daha önce Vatanım Sensin dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Kubilay Aka ile birlikte olan oyuncumuz şimdilerde ise Seda Sayan ve Sinan Engin’in işletmeci oğlu Oğulcan Engin ile birliktedir.

Bu konumuzda Kara Tahta dizisinin başrolünde yer alan Irmak karakterini ve Irmak karakterini canlandıran oyuncumuz Miray Daner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kara Tahta Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?