Kara Tahta Dizisi Aylin Kimdir? Çocuk Oyuncu (Eylül Uğan)

25.03.2022
1.898

Kara Tahta Dizisi Aylin kimdir, Kara Tahta dizisinde yer alan Aylin karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği Kara Tahta dizisinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme almaktadır. Kara Tahta dizisinde yer alan Aylin karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde Kara Tahta dizisinde yer alan Aylin karakterini yakından tanıtacağız ve Kara Tahta dizisi Aylin karakteri kimdir? Kara Tahta dizisi Aylin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Aylin Karakteri Kimdir?

Kara Tahta Dizisi Aylin çocuk oyuncu (Eylül Uğan)30 Mart 2022 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kara Tahta dizisinde yer alan Aylin karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kara Tahta dizisinde yer alan Aylin karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kara Tahta Dizisi Aylin Kimdir?

TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kara Tahta dizisinde yar alan Aylin karakterine çocuk oyuncumuz Eylül Uğan hayat verecektir. Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Kara Tahta dizisini heyecanla bekleyen izleyiciler tarafından Aylin karakteri kadar bu karaktere hayat veren çocuk oyuncumuz Eylül Uğan da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için, Kara Tahta dizisinde Aylin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Eylül Uğan’ı yakından tanıtacağız.Kara Tahta Dizisi Aylin çocuk oyuncu (Eylül Uğan)

Eylül Uğan kimdir? Kara Tahta Aylin

7 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Eylül Uğan, 2014 yılında İstanbul’a dünyaya gelmiştir. BKM Mutfak çocuk drama bölümünde eğitimlerine devam eden Eylül Uğan, kamera karşısına ilk defa çeşitli markaların katalog çekimlerinde ve reklam filmlerinde yer olarak adım atmıştır. 2021 yılında Sihirli Annem dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan çocuk oyuncumuz Eylül Uğan, dizide canlandırdığı Çilek karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Layla Şirin Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan çocuk oyuncumuz Kara Tahta dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Eylül Uğan Yer Aldığı Diziler

2022 Kara Tahta – Aylin
2021 Sihirli Annem – Çilek

Eylül Uğan Resmi İnstagram Hesabı

Kara Tahta dizisi ile karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Eylül Uğan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Yaşından dolayı çocuk oyuncumuzun Instagram hesabını ailesi yönetmektedir. İnstagram da 105 gönderisi ve 5 binden fazla takipçisi bulunan çocuk oyuncumuz Eylül Uğan’ın resmi İnstagram hesabı: @eylul__ugan

Kara Tahta Dizisi Aylin – Eylül Uğan Kıyafetleri

Yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan Eylül Uğan, önümüzdeki günlerde Kara Tahta dizisiyle ekranlarda olacaktır. Biz de sizler için ilerleyen günlerde çocuk oyuncumuz Eylül Uğan’ın Kara Tahta dizisinde giydiği etek, pantolon, tişört, kazak, hırka, yelek, ceket, mont, kaban, gömlek, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızda paylaşacağız.

Kara Tahta dizisinde yer alan Aylin karakterini ve Aylin karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Eylül Uğan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kara Tahta Dizisi Nerede Çekiliyor bilgiler burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.