Kara Sevdam Dizisi Kaç Bölüm Olacak Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

22.11.2022
1.284

Kara Sevdam dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek, final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Dizinin senaryosunu Sonali Jaffar kaleme almıştır. Orjinal adı Meri Aashiqui Tum Se Hi olan hint dizisi ülkemizde Kara Sevdam ismliyle yayınlanacaktır. İzleyiciler Kara Sevdam hint dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kara Sevdam dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek, final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kara Sevdam Dizisi Kaç Bölüm Olacak?

Başrolünde Radhika Madan, Shakti Arora ve Arjun Bijlani’nin yer aldığı Kara Sevdam dizisi Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Hepimizin bildiği gibi ülkemizde Hint dizilerine karşı ayrı bir ilgi vardır. Dizinin izleyicileri tarafından merak edilen konulardan biri de Kara Sevdam dizisinin kaç bölüm süreceğini olmuştur. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Hindistan’da Meri Aashiqui Tum Se Hi ismiyle yayınlanan Kara Sevdam dizisi 446 bölümden oluşmaktadır.  kara sevdam dizisi finali belli mi

Kara Sevdam Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yönetmen koltuğunda Anil V Kumar’ın oturduğu Pembe dizi Kara Sevdam’ın izleyicileri dizinin ne zaman biteceğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle Kara Sevdam dizisinin ne zaman biteceğini araştırdık. Orijinal adı Meri Aashiqui Tum Se Hi olan dizi 24 Haziran 2014 yılında Hindistan’da yayınlanmaya başlamış ve 19 Şubat 2016 da bitmiştir. Kısacası dizi 2 sezon sürmüştür ve 2 sezon boyunca Kanal 7’de yayınlanmaya devam edecektir.

Kara Sevdam Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Senaryosunu Sonali Jaffar’ın kaleme aldığı Kara Sevdam pembe dizidir. Kara Sevdam Hint dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kara Sevdam dizisi 446 bölümden oluşmaktadır. Dizi 24 Haziran 2014 – 19 Şubat 2016 tarihlerini arasında Hindistan’da yayınlanmıştır. Yani, Kara Sevdam dizisi 2 sezon boyunca yayınlanamaya devam edecek, 2 sezonun sonunda final yapacaktır. kara sevdam dizisi ne zaman bitecek final

Kara Sevdam Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Kara Sevdam isimli Hint dizisinin başrolünde Radhika Madan, Shakti Arora ve Arjun Bijlani yer almaktadır. Dizi Kanal 7’de izleyici karşısına çıkmaktadır. Kara Sevdam (Meri Aashiqui Tum Se Hi) dizisi önceki yıllarda Hindistan’da yayınlanıyordu. Ancak dizi 2016 yılında final yaparak ekranlara veda etmiştir. Bu sene ülkemizde yayınlanmaya başlayan Kara Sevdam Hint dizisi 2 sezon boyunca Kanal 7’de olacaktır. Kısacası dizi 446 bölüm süreceği için yeni sezonda da devam edecektir.

Kara Sevdam dizisi kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek, final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?