Kara Dizisi Oyuncu Elbiseleri ve Kıyafet Markaları

26.11.2023
2.252

Kara dizisi oyuncu elbiseleri ve kıyafet markalarını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar’ın oturduğu Kara dizisinin yapımcısı ise Most Production’dur. Kara dizisinin senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay yazmaktadır. Bu konumuzda Kara dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz. 18 Ocak 2024 Kara Dizisi 4. bölüm Kıyafetleri Zeynep’in takıları Kara Dizisi Kıyafetleri Zeynep'in takıları

Kara dizisi 5. bölüm kıyafetleri Zeynep‘in kombini Kaban zara Kazak americanvintage_officiel, pantolon wearsisters Çanta qimuofficial Arak dizisi 2. bölüm kıyafetleri Zeynep‘in kombini

Kara Dizisi Oyuncu Elbiseleri ve Kıyafetleri

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Arak dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmiştir. Seyirciler dizinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiseleride merak etmektedir. Bizlerde Arak dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri, kullandıkları tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

arak dizisi oyuncuları kıyafetleri

Arak Dizisi Zeynep (Öykü Karayel) Kıyafetleri

Öykü Karayel, Arak dizisinin başrolünde yer alan Zeynep karakterini canlandırmaktadır. Bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan Öykü Karayel, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Arak dizisi başladığı zaman tarzıyla büyük beğeni toplayan ve trendleri yakından takip eden oyuncumuz Öykü Karayel’in kıyafet ve elbiselerini markaları ile beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Arak Dizisi Kara (İlker Kaleli) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz İlker Kaleli, Arak dizisinin erkek başrol oyuncusudur. Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken İlker Kaleli, geniş hayran kitlesine sahiptir. Yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde tarzıyla dikkat çeken İlker Kaleli’nin Arak dizisindeki tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz. arak dizisi öykü karayel ilker kaleli kıyafeti

Arak Dizisi Yosun (Tülin Özen) Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Tülin Özen, Arak dizisinde Kara’nın ablası Yosun karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncumuz Tülin Özen, modayı yakından takip etmektedir. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Tülin Özen’in Arak dizisinde tercih ettiği elbiseleri, kombinleri, çantaları, takıları ve ayakkabıları markalarıyla beraber sizlerle paylaşacağız.

Arak Dizisi Aslı (Beril Kolcu) Kıyafetleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan Beril Koycu, Arak dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Genç oyuncumuz Beril Koycu, Arak dizisinde Aslı karakterine hayat verecektir. Sektörde yeni olmasına rağmen yapımcıların dikkatini çeken Beril Koycu, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Beril Koycu’nun Arak dizisinde ki bütün kıyafetlerini ve kombinlerini konumuza ekleyeceğiz.

Arak dizisi oyuncu elbiseleri, kıyafetlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler, konumuz hakkındaki görüşlerinizi, Arak dizisinin oyuncularını merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..