Kanunsuz Topraklar Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor Ücret Alıyor

27.08.2021
269

Bu konumuzda sizler için Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncularının aldığı ücretleri sizlerle paylaşacağız. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturmaktadır. Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisinin senaryosunu ise Kerem Deren ve Pınar Bulut ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncularının bölüm başına ne kadar maaş aldığı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncularının aldığı ücretleri sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Oyuncu Ücretleri Maaşları

Kanunsuz Topraklar Oyuncuları Ne Kadar KazanıyorYeni sezonda Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem ve Davut arasında geçen imkansız aşk anlatılacaktır. Merakla beklenen Kanunsuz Topraklar dizisinde güzel oyuncumuz Esra Bilgiç, Gülfem karakterine hayat verirken, oyuncumuz Uğur Güneş’te Davut karakterini canlandıracaktır. Bizde sizler için bu konumuzda başta Esra Bilgiç ve Uğur Güneş olmak üzere Kanunsuz Topraklar dizinin oyuncularının bölüm başına kadar ücret aldığını ve maaşlarını sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem (Esra Bilgiç) Maaşı Ne Kadar?

Zonguldak’ta kömür madeni işleten zengin, Malik Bey’in kızı olan Gülfem, güzelliği ile herkesin dikkatini çekmektedir. Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan Gülfem karakterine ise güzel oyuncumuz Esra Bilgiç hayat vermektedir. Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem ile babasının madenlerin de çalışan maden işçisi Davut’un arasında geçen imkansız aşk konu edinecektir. Eylül ayında Fox TV ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Esra Bilgiç, Kanunsuz Topraklar dizisinde bölüm başına ortalama 45 bin tl maaş almaktadır.Kanunsuz Topraklar Oyuncu maaşları ücretleri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut (Uğur Güneş) Maaşı Ne Kadar?

Davut, Malik Bey’in kömür madeninde çalışan bir maden işçisidir. Patronun kızı Gülfem’e aşık olan Davut karakterine ise yakışıklı oyuncumuz Uğur Güneş hayat vermektedir. Tanıtım fragmanı yaklaşık bir hafta içerisinde 500 bin kişi tarafından izlenen Kanunsuz Topraklar dizisi Eylül ayında yayın hayatına başlayacaktır. Sosyal medyada da oldukça ses getiren Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Uğur Güneş’in bölüm başına ne kadar ücret aldığı da merak edilmiştir. Ancak Uğur Güneş’in Kanunsuz Topraklar dizisinde bölüm başına aldığı ücret hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler oyuncumuz Uğur Güneş’in Kanunsuz Topraklar dizisinde bölüm başına ortalama 40 – 45 bin arasında bir maaş aldığını tahmin etmekteyiz.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Mehmet (İlker Aksum) Maaşı Ne Kadar?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kanunsuz Topraklar dizisini bir diğer başrol oyuncusu da İlker Aksum’dur. Usta oyuncumuz İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisinde Mehmet karakterine hayat verecektir. Daha önce birçok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz İlker Aksum önümüzdeki günlerde Kanunsuz Topraklar dizisiyle Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan ve Mehmet karakterine hayat veren oyuncumuz İlker Aksum, Kanunsuz Topraklar dizisinde bölüm başına ortalama 40 bin tl maaş almaktadır.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Ali (Necip Memili) Ve Malik (Murat Daltaban) Maaşı Ne Kadar?

Kanunsuz Topraklar dizisinin yardımcı karakterlerinden biri olan Ali Gedik karakterine başarılı oyuncumuz Necip Memili hayat verecektir. Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen, dizide büyük roller üstlenen oyuncumuz Necip Memili Kanunsuz Topraklar dizisinde bölüm başına 30 – 35 bin tl arası bir ücret almaktadır. Kanunsuz Topraklar dizisinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen büyük ilgi gören bir diğer isimde Malik olmuştur. Gülfem’in babası olan Malik karakterine ise başarılı oyuncumuz Murat Daltaban hayat vermektedir. Murat Daltaban Kanunsuz Topraklar dizisinde bölüm başına 30 ile 35 bin tl arasında bir ücret almaktadır.

Bu konumuzda sizler için Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncularının ne kadar maaş aldığını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.