Kanunsuz Topraklar Gülfem Kimdir? Ramo’da Sibel (Esra Bilgiç)

12.05.2021
237

Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisi önümüzdeki günlerde Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu ve senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi 1940’lı yılları anlatacaktır. Heyecanla beklenen Kanunsuz Topraklar dizisinin başrol oyuncusu Gülfem de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer Gülfem karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kanunsuz Topraklar dizisi Gülfem kimdir? Kanunsuz Topraklar dizisi Gülfem karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Gülfem Karakteri Kimdir?

Kanunsuz Topraklar Gülfem KimdirÖnümüzdeki günlerde Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacak olan Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan Gülfem Karakteri, Zonguldak’ta kömür madeni işleten zengin bir adam olan Malik Bey’in kızı olarak karşımıza çıkacaktır ve Gülfem babası Malik’in madeninde çalışan Davut’a gönlünü kaptıracaktır. Şimdilik Gülfem karakterinin babasının işçisi Davut’a aşık olacağı bilinmektedir. Bizler Gülfem karakteri hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Gülfem Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan Gülfem karakterine güzel oyuncumuz Esra Bilgiç hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Gülfem karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Esra Bilgiç de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Esra Bilgiç’i daha yakından tanıtacağız ve Esra Bilgiç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Esra Bilgiç Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem Karakteri

Esra Bilgiç Kimdir?

28 yaşındaki güzel oyuncumuz 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Sadece Türkiye’de değil Pakistan, İtalya gibi ülkelerde de severek takip edilen isimlerden biri olan Esra Bilgiç, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Pilot isimli projeyle geçmiştir. Aynı yıl Av dizisinin birinci ve ikinci bölümünde yer alan oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk dizi ise 2014 yılında başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisidir. Kariyerindeki asıl çıkışı 5 sezon boyunca Halime Hatun karakterine hayat verdiği ve ilk dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisi ile yakalayan oyuncumuz ertesi yıl Bir Umut Yeter dizisinde boy göstermiştir. Aynı zamanda modellik yapan oyuncumuz 3 defa en iyi kadın dizi oyuncusu ödülünü almıştır. Kamera karşısında en son 2021 yılında Ramo dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Esra Bilgiç Yer Aldığı Diziler

2014 – 2015 Diriliş Ertuğrul (Halime Hatun)
2018 Bir Umut Yeter (Derya Akar)
2020 – 2021 Ramo (Sibel Yıldırım)
2021 Kanunsuz Topraklar (Gülfem)

Esra Bilgiç Resmi İnstagram Hesabı

Gülfem karakterine hayat vereceği Kanunsuz Topraklar dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan güzel oyuncumuz Esra Bilgiç sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun Instagram’da 370 gönderisi ve 6 milyon takipçisi vardır. Esra Bilgiç’in resmi instagram hesabı: @esrabilgicEsra Bilgiç Kanunsuz Topraklarda Gülfem rolünde

Esra Bilgiç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Esra Bilgiç henüz evli değildir. Oyuncumuz daha önce, 2014 yılından beri birlikte olduğu, Beşiktaş’ta forma giyen futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde dünya evine girmiştir. Ancak çift daha sonra anlatamamış ve 17 Haziran 2019 tarihinde tek celsede boşanmıştır. Güzel oyuncular şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Kanunsuz Topraklar Gülfem – Esra Bilgiç Kıyafetleri

Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapan Esra Bilgiç güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken isimlerden biridir. Oldukça şık parçalar seçen ve kusursuz fiziğiyle giydiği yakışıklı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için tarzıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Esra Bilgiç’in özel hayatında ve Kanunsuz Topraklar dizisinde giydiği etek, pantolon, hırka, kazak, tişört, yelek, tulum, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar dizisi Gülfem; Esra Bilgiç kıyafetleri Zara marka.Kanunsuz Topraklar dizisi Esra Bilgiç kıyafetleri

Bu konumuzda sizlere Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünde yer alan Gülfem karakterini ve Gülfem karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Esra Bilgiç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar Gülfem Kimdir? Ramo’da Sibel (Esra Bilgiç) hakkında bilgiler verdik. Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz attınız mı?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.