Kanunsuz Topraklar Fındık Hatçe Kimdir? Hazar Motan

12.05.2021
116

Fox Tv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturmaktadır. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği ve senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı Kanunsuz Topraklar dizisine Fındık Hatçe karakteri dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Fındık Hatçe karakterini daha yakından tanıtacağız ve Kanunsuz Topraklar dizisi Fındık Hatçe kimdir? Kanunsuz Topraklar dizisi Fındık Hatçe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Fındık Hatçe Karakteri Kimdir?

Hazar Motan Fındık Hatçe rolüyle Kanunsuz Topraklar dizisi kadrosundaDönem dizisi olan ve 1940’lı yılları ekranlara taşımaya hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Fındık Hatçe karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Fındık Hatçe karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Fındık Hatçe Kimdir?

Fox Tv’de ekranlara gelmeye hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alan Fındık Hatçe Karakterine güzel oyuncumuz Hazar Motan hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Fındık Hatçe karakteri kadar bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Hazar Motan da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kanunsuz Topraklar dizisinde Fındık Hatçe karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Hazar Motan’ı yakından tanıtacağız.

Hazar Motan

Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Cemre karakteriyle tanınan güzel oyuncumuz Hazar Motan, 13 Aralık 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 30 yaşındaki oyuncumuz Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iletişim tasarım bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısında ilk defa 1997 yılında vizyona giren Yanlış Saksının Çiçeği sinema filmiyle geçen Hazar Motan, henüz 7 yaşındayken oyunculukla tanışmıştır. 2004 yılında Damatlık Şapka isimli kısa filmde başrol olarak yer alan oyuncumuzun yer aldığı ilk dizi ise henüz 10 yaşındayken kadrosuna dahil olduğu Bizim Evin Halleri dizisidir. Kamera karşısında en son 2018 yılında Can Kırıkları dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Kanunsuz Topraklar dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Hazar Motan Yer Aldığı Diziler

2000 Bizim Evin Halleri
2009 Hesaplaşma
2014 Paşa Gönlüm – Elvan
2014 Diğer Yarım – Esin
2015-2018 Kırgın Çiçekler – Cemre
2018 Can Kırıkları – Hande Tekin
2021 Kanunsuz Topraklar – Fındık HatçeKanunsuz Topraklar Fındık Hatçe Kimdir

Hazar Motan Resmi İnstagram Hesabı

Kanunsuz Topraklar dizisinde Fındık Hatçe karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Hazar Motan, sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 330 gönderisi ve 1,9 milyon takipçisi vardır. Hazar Motan’ın resmi instagram hesabı: @hazmot

Hazar Motan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özellikle Kırgın Çiçekler dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan güzel oyuncumuz Hazar Motan henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuz Hazar Motan’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Kanunsuz Topraklar Fındık Hatçe – Hazar Motan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz, tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydi her şeyin yakıştı biri olan Hazar Motan’ın sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Hazar Motan’ın özel hayatında ve Kanunsuz Topraklar dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, hırka, tulum, yelek, gömlek, tişört, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alan Fındık Hatçe karakterini ve Fındık Hatçe karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Hazar Motan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncuları kimler konumuza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.