Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrarları Hangi Günler Saat Kaçta?

Gold Film imzalı, Kanunsuz Topraklar dizisi 2021-2022 sezonu için Fox Tv’de başlayan yeni dizilerden biridir. Yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu’nun oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisinin senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in paylaştığı, Kanunsuz Topraklar dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için Kanunsuz Topraklar dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta ekranlarda olacağını sizlerle paylaşacağız.Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrar Bölümleri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Bir kömür madenine sahip olan Malik’in kızı Gülfem ile Malik’in madenin de işçi olarak çalışan Davut’un arasında geçen imkansız aşkı konu edilen Kanunsuz Topraklar dizisi şüphesiz bu sezonun iddialı dizlerinden biridir. Başrolleride Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinin birinci bölümü dün akşam yayınlanmıştır. 29 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00 da Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kanunsuz Topraklar dizisi ilk bölümü olmasına rağmen aldığı reytinglerle, reyting sıralamasında 4. sıraya yerleşmiştir.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrarları Hangi Günler29 Eylül Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan, Kanunsuz Topraklar dizisi kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve total de aldığı reytinglerle ilk beşin arasına girmiştir. Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22.30 da birinci bölümünün tekrar yayınlanmıştır ve Kanunsuz Topraklar dizisinin birinci bölümün tekrarı, bu hafta içi boyunca, farklı saatlerde hergün Fox TV ekranlarında olacaktır.

Kanunsuz Topraklar 5 Ekim Salı 23:45 Bölüm Tekrarı
Kanunsuz Topraklar 6 Ekim Çarşamba 20:00 Yeni Bölüm
Kanunsuz Topraklar 9 Ekim 15:45 Bölüm Tekrarı

Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Çekimleri, Zonguldak’ta başlayan ve Istanbul’da devam eden Kanunsuz Topraklar dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. 29 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kanunsuz Topraklar dizisinin 1. bölümünün tekrarı, 30 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’da, 1 Eylül cuma akşamı 23.45’te, 2 Eylül cumartesi günü saat 16.00 da ve pazar günü sabah saat 11.45’te Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

Yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu’nun oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan, Kanunsuz Topraklar dizinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra saat 22.30 da dizinin birinci bölümünün tekrarı yayınlanmıştır. Bu hafta boyunca hergün ekranlarda göreceğimiz, Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümünün tekrarı, 30 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’da, 1 Eylül cuma akşamı 23.45’te, 2 Eylül cumartesi günü saat 16.00 da ve pazar günü sabah saat 11.45’te Fox TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Sizler için Kanunsuz Topraklar dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta ekranlarda olacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar Dizisi oyuncuları kimler burada.

Etiketler