Kanunsuz Topraklar Dizisi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları

Gold Film imzalı, Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturmaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kanunsuz Topraklar dizisinin başrolünü Uğur Güneş ve Esra Bilgiç paylaşmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenen Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin reytingleri ve izlenme oranları da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Kanunsuz Topraklar dizisinin aldığı reytingleri ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Reyting Sonuçları

Senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut ikilisinin birlikte kaleme aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül 2021 tarihinde FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosu ve konu sayesinde dikkatleri üzerine çeken dizinin tanıtım fragmanı kısa süre içerisinde yaklaşık 700 bin kişi tarafından izlenmiştir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizleri arasında yer alan Kanunsuz Topraklar dizisi yayın hayatına başladığı zaman bizde dizinin aldığı reytingleri sizlerle paylaşacağız.Kanunsuz Topraklar Dizisi izlendi mi tutuldu mu

Kanunsuz Topraklar Dizisi İzlenme Oranları

Bir kömür madenine sahip olan Malik’in kızı Gülfem ile Malik’in madenin de işçi olarak çalışan Davut’un arasında geçen imkansız aşkı konu edilen Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00 da Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri, Zonguldak’ta başlayan ve İstanbul’da devam eden Kanunsuz Topraklar dizisinin izlenme oranları da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizler Kanunsuz Topraklar dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin aldığı reytingleri ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi İzlenir Mi?

Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisi 2021-2022 sezonu için Fox TV’de başlayan yeni dizilerden biridir. Tanıtım fragmanı kısa süre içerisinde yüzbinlerce kişi tarafından izlenen ve sosyal medyada da büyük ilgi gören Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. 29 Eylül tarihinden itibaren her çarşamba Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Kanunsuz Topraklar dizisi özellikle başrol oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüştür. Bizler, Gold Film imzalı, Kanunsuz Topraklar dizisinin izleneceğini ve uzun yıllar ekranlarda kalacağını tahmin etmekteyiz.Kanunsuz Topraklar Dizisi Reyting Sonuçları

Kanunsuz Topraklar Dizisi Izleyici Yorumları

Yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu’nun oturduğu, Kanunsuz Topraklar dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşına çıkacaktır. Oldukça başarılı oyuncuların yeraldığı, Kanunsuz Topraklar dizisi, etkileyici senaryosu sayesinde de büyük ilgi görmüştür. 29 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Kanunsuz Topraklar dizisi başladığı zaman, sizlerde aşağıda yer alan yorum kısmından diziyi beğenip beğenmediğinizi, nasıl bulduğunuzu, dizi hakkında ki yorumlarınızı ve tüm görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sizler için Kanunsuz Topraklar dizisinin izlenme oranlarını ve reyting sonuçlarını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar Dizisi Reyting Sonuçları konumuz bu kadar. Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da bekleriz.

Etiketler