Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Kimdir? Eylül Su Sapan

12.05.2021
100

Fox TV için hazırlanmış olan dizilerden bir tanesi olan Kanunsuz Topraklar dizisi izleyicilerde merak uyandırmaya devam etmektedir. Oyuncuları ile seyircilerin dikkatini oldukça çeken Kanunsuz Topraklar dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Behice karakteri olmuştur. Bizde bu konumuzda dizi severler ve Kanunsuz Topraklar dizisini büyük bir merakla bekleyen okur ve izleyicilerimiz adına Behice karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin hep birlikte Kanunsuz Topraklar dizisindeki Behice karakterini ve ona hayat veren oyuncumuzu yakından tanıyalım.Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Karakteri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Karakteri

Gülfem ve Davut çiftinin yıkılmayan ve sarsılmayan aşklarını konu edinecek olan Kanunsuz Topraklar dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Behice karakteri olmuştur. Kanunsuz Topraklar dizisi 1940’lı seneleri anlatırken Behice karakteri de oldukça dikkat çekmektedir. Ancak resmi siteler tarafından Behice karakterinin özellikleri hakkında kesin bir açıklama gelmemiştir. Kanunsuz Topraklar dizisi Behice karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinde Behice karakterine hayat verecek olan güzel ve genç oyuncumuz ise Eylül Su Sapan’dır. Yer almış olduğu diziler ile dikkatlerin tamamını üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncumuz Eylül Su Sapan’ın hayatı hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde konumuzun ilerleyen kısmında sizlerle paylaşacağız. Eylül Su Sapan’ı yakından tanımak için konunun ilerleyen kısmını okuyabilirsiniz.

Eylül Su Sapan Kimdir?

Eylül Su Sapan KimdirGüzel genç ve başarılı oyuncumuz Eylül Su Sapan, 7 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,67 boyunda ve 55 kilogramdır. Lise yıllarından itibaren oyuncu olmak isteyen Eylül Su Sapan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini ise 2011 yılında Pis Yedili dizisi ile yaşamış ve seyircilerin beğenisini büyük oranda kazanmıştır. Bu zamana kadar pek çok dizi ve filmde boy göstermiş, oyunculuğu ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı da başarmıştır.

Eylül Su Sapan’ın Yer Aldığı Diziler

2011 – Pis Yedili
2015 – İnadına Aşk
2015 – Kırgın Çiçekler
2019 – Her Yerde Sen
2021 – Kanunsuz Topraklar

Eylül Su Sapan’ın Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncumuz Eylül Su Sapan, resmi instagram hesabını da aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Eylül Su Sapan’ın resmi instagram hesabında 175 gönderisi bulunurken 93 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Eylül Su Sapan’ın resmi instagram hesabını ziyaret etmek isteyen okur ve izleyicilerimiz @eylulsusapan kullanıcı ismini hesaba bakabilirler.Eylül Su Sapan'ın Resmi İnstagram Hesabı

Eylül Su Sapan’ın Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Güzelliği ile dikkatleri neredeyse tamamını üzerine çeken Eylül Su Sapan’ın sevgilisinin olup olmadığı da oldukça merak edildi. Sizler adına oyuncumuz Eylül Su Sapan’ın sevgilisinin olup olmadığını da araştırdık. Ancak şu anda güzel oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice’nin Kıyafetleri

Kanunsuz Topraklar dizisinde kullanmış olduğu kıyafetler ile göz kamaştıran karakterlerden bir tanesi de Behice karakteri olacaktır. Kanunsuz Topraklar dizisi Fox TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Behice karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri mümkün olabildiğince marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Kanunsuz Topraklar dizisindeki Behice karakterinden sizlere bahsetmek istedik. Sizlerin de Behice karakteri hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Konu hakkında merak ettiğiniz şeyler olursa aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Ayrıca Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını yakından incelemek isterseniz Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu isimli konumuza bakabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.