Kanunsuz Topraklar Bahar Karakteri (Başak Parlak)

02.12.2021
971

Bu içeriğimizde Kanunsuz Topraklar Bahar kimdir, Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Bahar karakterini yakından tanıtacağız. Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmaktadır. Senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Bahar karakteri de merak edilmiştir. Bizde bu içeriğimiz de Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Bahar karakterini yakından tanıtacağız ve Kanunsuz Topraklar dizisi Bahar karakteri kimdir? Kanunsuz Topraklar dizisi Bahar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar Karakteri Kimdir?

Başak Parlak Kanunsuz Topraklar dizisinde Bahar rolündeFOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Bahar karakteri, tesadüfen Ali Gedik’in hayatına girecek ve diziye bu şekilde dahil olacaktır. Ancak Bahar karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Bahar karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Bahar karakterine güzel oyuncumuz Başak Parlak hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Başak Parlak’ı yakından tanıtacağız ve Başak Parlak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kanunsuz Topraklar Bahar Karakteri kimdir

Başak Parlak Kimdir?

32 yaşında ki oyuncumuz Başak Parlak, 3 Kasım 1989 yılında Tekirdağ’da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümümden mezun olan Başak Parlak, kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Zalim dizisiyle geçmiştir. Özellikle Serçe dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Büyük Buluşma, Acı Hayat, Emret Komutanım, Doktorlar, Fikrimin İnce Günü, Sevdam Alabora, Bana Adını Sor, Uygun Adım Aşk, Serçe, Bugünün Saraylısı, Bebek Geliyorum Demez, Şevkat Yerimdar, Bir Deniz Hikayesi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Başak Parlak Yer Aldığı Diziler

2003 Zalim
2004 Ayışığı Neredesin
2004 Büyük Buluşma- Konuk Oyuncu
2005 Beşinci Boyut- Yeşim
2005 Acı Hayat- Hizmetçi Gizem
2005 Emret Komutanım- Jennifer
2006-2008 Doktorlar- İrem
2007 Fikrimin İnce Gülü- Gülen
2008 Serçe- Mine Aslan
2009 Uygun Adım Aşk- Gülşah
2010-2011 Papatyam- Sıla
2011 Sırat- Ceren Çandar
2011-2012 Yamak Ahmet- Dilruba
2014 Sevdam Alabora- Banu
2014 Bugünün Saraylısı- Ece
2015 Bir Deniz Hikayesi- Reyhan
2016 Kış Güneşi- SedaBaşrol
2017-2018 Şevkat Yerimdar- Esin Uçar
2021 Kanunsuz Topraklar- Bahar

Başak Parlak Resmi Instagram Hesabı

Kanunsuz Topraklar dizisinde Bahar karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Başak Parlak sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 567 gönderisi ve 944 bin takipçisi vardır. Başak Parlak’ın resmiınstagram hesabı: @basakparlak

Başak Parlak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Başak Parlak’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. Başak Parlak evli değildir. 2019 yılının Eylül ayında sosyal medya fenomeni sevgilisi Sezgin Yılmaz’dan ayrılan oyuncumuz Başak Parlak, şimdilerde antika mücevher satan bir markanın sahibi Bedir Özuslu ile birliktedir.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar – Başak Parlak Kıyafetleri

Bu sezon Kanunsuz Topraklar dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz Başak Parlak güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fizigiziyle ile giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için oyuncumuz Başak Parlak’ın özel hayatında ve Kanunsuz Topraklar dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu içeriğimiz de Kanunsuz Topraklar dizisine yeni katılan Bahar karakterini ve Bahar karakterine hayat veren oyuncumuz Başak Parlak’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar Bahar hakkında detayları yazdık. Kanunsuz Topraklar dizisine yeni gelen oyuncular konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.