Kanal D Yeni Sezon Dizileri (2021-2022)

Bu konuda Kanal D Yeni Sezon Dizileri (2021-2022) başlayacak projeleri açıklayacağız. İzleyicilerin ve dizi severlerin en çok sevdiği kanallardan bir tanesi olan Kanal D’nin yeni sezon dizileri izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. 2021-2022 sezonuna da yeni diziler ile giriş yapan Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden detaylı bir şekilde bahsedip sizlere tanıtacağız. Tüm kanallardaki yeni 2021-22 dizileri burada. İşte Kanal D’nin yeni sezon yani 2021-2022 sezonu dizileri..2021-2022 Sezonu Kanal D Dizileri

Kanal D Yeni Sezon Dizileri

Her sezon birbirinden başarılı dizileriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başaran Kanal D, yeni sezona da hızlı bir giriş yapacak hafta içi ve hafta sonu akşamları izleyicileri Kanal D ekranlarına toplayacak. Birbirinden güzel dizilerin tamamını detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. Kanal D 2021-2022 sezonunda yayın hayatına Aşkın Tarifi, Baht Oyunu, Camdaki Kız, Sadakatsiz ve Arka Sokaklar gibi birbirinden başarılı diziler ile devam edecektir.

Aşkın Tarifi

Aşkın tarifi dizisi yaklaşık 2 ay önce Kanal D ekranlarında yerini almaya başladı. Bu hafta karşımıza 8. bölümü ile çıkacak olan Aşkın Tarifi dizisi komedi türünde bir dizi olurken oyuncu kadrosunda Serra Arıtürk, Naz Soyluer, Kadir Doğulu, Cem Davran, Alper Saldıran ve Yasemin Baştan gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmakta. NTC Medya imzalı Aşkın Tarifi dizisi karşımıza ilk olarak 7 Haziran 2021 tarihinde çıktı ve izleyicilerin beğenisine ilk bölümden itibaren kazandı. Çekimlerinin İstanbul’da sürdürüldüğü Aşkın Tarifi dizisi 2021-2022 sezonunda Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek.

Baht Oyunu

2021-2022 Kanal D Baht OyunuBaht Oyunu dizisi ise ilk bölümü ile 15 Haziran 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Başrol oyunculuğunu Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in üstlenmiş olduğu Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda Aslı Sümen, Funda İlhan, Hande Subaşı, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, Azra Aksu ve İdris Nebi Taşkan gibi birbirinden başarılı isimler yer almıyor. ARC film imzalı Baht Oyunu dizisinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yaparken dizi ilk bölümünden itibaren izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmış ve büyük bir başarı elde etmiştir.

Sadakatsiz

2021-2022 Kanal D SadakatsizSadakatsiz dizisi 2020-2021 sezonunda yayın hayatına başladı. İlk bölümü ile 7 Ekim 2020 Perşembe akşamı seyirci karşısına çıkmış olan Sadakatsiz dizisinin başrol oyunculuğunu Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen birlikte üstleniyor. Dram ve psikolojik gerilim türünde bir dizi olan Sadakatsiz dizisi, birinci sezonunu 31. bölüm ile noktaladı. Dizi 2021-2022 sezonunda da Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek. 32. bölümü ile 2021-2022 sezonuna giriş yapacak olan Sadakatsiz dizisinin çekimleri Tekirdağ ve İstanbul’da gerçekleştirilmekte. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Burak Sergen, Özge Özder, Kenan Ece, Yeliz Kuvancı. Alp Akar ve Gözde Seda Altuner gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almakta.

Arka Sokaklar

2021-2022 Kanal D Arka Sokaklarİlk bölümü ile karşımıza 31 Temmuz 2006 yılında çıkmış olan Arka Sokaklar dizisi uzun bir süredir Kanal D’de karşımıza çıkıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük bir başarı elde eden Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosunda ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Erler film imzalı Arka Sokaklar dizisinin senaristliğini ise Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul birlikte yapıyor. Polisiye, aksiyon, dram ve komedi türünde bir dizi olan Arka Sokaklar dizisi 2021-2022 sezonunda 15. sezonu ile karşımıza çıkmak için hazırlıklarını halen devam ettiriyor.

Camdaki Kız

2021-2022 Kanal D Camdaki KızCamdaki Kız dizisi ilk bölümü ile karşımıza 8 Nisan 2021 tarihinde çıktı. Kısa bir sezon arası veren Camdaki Kız dizisi 9. bölümü ile ilk sezonunu noktaladı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlanarak çekimlerine başlanmış olan dizi dram türündedir. Başrol oyunculuğunu Burcu Biricik’in üstlenmiş olduğu ve çekimlerinin İstanbul’da sürdürüldüğü Camdaki Kız dizisi 2021-2022 sezonuna 10. bölümü ile giriş yapacak ve ilk 9 bölümünde de olduğu gibi büyük bir başarı elde edecek. Yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı OGM pictures imzalı Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Selma Ergeç, Nur Sürer, Şerif Erol, Tamer Levent ve Devrim Yakut gibi birbirinden başarılı isimler yer almakta.

Kanal D’nin yeni sezon yani 2021-2022 sezon dizilerinden sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Kanal D’nin dizilerini başarılı buluyor musunuz? Kanal D’nin dizilerini beğeniyor musunuz? Kanal D’nin dizileri hakkında neler düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki tüm görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar kayhan yıldırım DENİZLİ

    KANAL D 2021 2022 2023 17 SEZONU ONAY ALACAKTIR ARKA SOKAKALR DEVAM ETSİN hiç kimse ayırlmayacaktır selamı söylesin sona kadar acele etmlisin

Etiketler