Kanal D Set Ekstra Sunucusu Tülay Demir Oktay Kimdir?

10.10.2020
791

Kanal D ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan ve dizilerden set çalışanlarına oyuncularda magazine her konuda detayların aktarıldığı Set Ekstra Sunucusu Tülay Demir Oktay Kimdir? ve daha önce hangi programları sundu özel hayatı dizileri konusunda bilgiler paylaşacağız. Kanal D Set Ekstra Sunucusu Tülay Demir Oktay Kimdir? hemen sizlere yazalım:

Kanal D Set Ekstra Sunucusu Tülay Demir Oktay Kimdir?

Kanal D de cumartesi günleri Set Ekstra programının Sunuculuğunu yapan güzel sunucu Tülay Demir Oktay izleyenlerin dikkatini çekti. Kanal D ekranlarının sevilen dizi ve programlarının perde arkası görüntüleriyle her Cumartesi güzel sunumu ile izleyiciye aktaran Tülay Demir Oktay demir hakkında kısa bilgileri sizler için derledik.Kanal D Set Ekstra sunucusu Tülay Demir Oktay

Tülay Demir Oktay Kimdir?

Son günlerde Set Ekstra sunucusu Tülay Demir Oktay karşımıza çok çıkmaya başladı. Düzgün sunumu ile dikkatleri çeken Tülay Demir Oktay Hollanda da doğup büyümüş bir Türk kızıdır. İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim kategorilerinde eserler yazmış bir yazar ve sunucu olan Tülay Demir Oktay şu sıralar Kanal D ekranlarında Set Ekstra programının sunuculuğunu yapıyor.

Tülay Demir Oktay Kimdir? Hollanda’da yaşayan son yıllarda ülkemizde programlar sunmaya başlayan bir sunucudur. Hollanda’da Yetenek avcısı adıyla tanınıyor ve yaptığı program ile ilgi ile izleniyor. Hürriyet Gazetesi için röportajlar hazırlayan güzel sunucu Hollanda’da Yaşayan 50 Etkin Türk arasında yer alıyor. Kanal D de çeşitli programların yapımcılığını da üstlenen Tülay Demir Oktay son olarak Kanal D de Set Ekstra programını sunmaya başladı.

Tülay Demir Oktay Set Ekstra sunucusuTülay Demir Oktay Set Ekstra sunucusu olarak görev alırken aynı zamanda bir çok ünlü ile de Hürriyet gazetesi adına röportajlar yapmaya devam ediyor. Tülay Demir Oktay son olarak İçişleri bakanı Süleyman Soylu ile görüşmüştü.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.