Kanal D Çok Akustik Programı Sunucusu Konukları Tekrarı

07.05.2020
821

Kanal D ekranlarında pazar akşamları güzel bir müzik programı başlıyor. Ercan Saatçi’nin sunacağı yeni müzik programı Çok Akustik ilk bölümüyle Pazar günü, yeni bölümleri ise cumartesi günleri Kanal D’de ekrana geliyor. Birbirinden ünlü konuklarla renklenecek olan çok akustik programı oldukça eğlenceli ve neşeli bir program haline gelecek.

Kanal D Çok Akustik Programı Sunucusu Konukları Kimler

Çok akustik 11 temmuz cumartesi konuğu Fettah Can ve Cansu Kurtçu. Ercan Saatçinin 11 Temmuz konukları Fettah Can ve Cansu Kurtçu oldu. Çok Akustik, yeni bölümüyle 11 temmuz cumartesi 23.45’te Kanal D’de.Çok akustik 11 temmuz cumartesi konuğu Fettah Can ve Cansu Kurtçu

Çok akustik 4 temmuz cumartesi konuğu Berkay: Berkay güzel şarkıları ile Ercan Saatçi’nin sunacağı çok akustik programına 4 temmuz cumartesi günü konuk olacak.Cok akustik 4 temmuz konugu Berkay

Çok Akustik 27 Haziran Konuğu Zara: Ercan Saatçi Çok Akustik Programında 27 Haziran cumartesi günü Zara’yı ağırlıyor. Çok Akustik yeni bölümüyle 27 Haziran Cumartesi gecesi Kanal D de olacak. Zara güzel türküleriyle Çok Akustik programına renk katacak. adaletin Bu mu dünya şarkısını düet yapacaklar.Cok Akustik 27 Haziran Konugu Zara

https://www.youtube.com/watch?v=fba-rc7udOc

Çok akustik programının 20 Haziran cumartesi günü konuğu Hakan Altun olacak. Güzel şarkıları ile Ercan Saatçi’nin sunduğu çok akustik programında nostaljik şarkılara imza atacak olan Hakan Altun programının videolu tekrarını sayfamızın sonundan izleyebilirsiniz.Cok akustik Hakan Altun

Ünlü müzisyen Ercan Saatçi’nin birbirinden ünlü sanatçıları evinde buluşturacağı program Çok Akustik 7 Haziran Pazar akşamı başlayacak. İlk bölümü ile dikkat çekmek isteyen Ercan Saatçi birbirinden güzel müziklerin yanı sıra izleyenleri eğlendirmek amacıyla ünlü sanatçılara da yer verecek. Bu amaçla Ata Demirer çok akustik programının ilk konuğu olacak.

Kanal D Çok Akustik Programı Sunucusu Konukları TekrarıÜnlü müzisyen Ercan saatçi İzleyenlere müzik ziyafeti yaşatacağı programı çok akustik Pazar günü yayınlanacak. 10 Mayıs Pazar günü çok akustik programının ilk bölümüne oyuncu ve başarılı komedyen Ata Demirer konuk oluyor. Birbirinden güzel esprileri son yayınladığı filmleri ile güzel bir sohbet gerçekleştirecek olan Ata Demirer Ercan saatçi ile birlikte izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Kanal D Çok Akustik Programı Tekrarı Ne Zaman?

Çok Akustik ilk bölümüyle 7 Haziran pazar akşamı 23.30’da Kanal D’de. Çok akustik programının tekrarını merak edenler bir sonraki gün gece yarısı izleyebilir. Ercan Saatçi ile çok akustik programı her Pazar Kanal d’de ekrana gelmeye devam edecek. Siz de yorumlarınızı ve çok akustik programı ile ilgili isteklerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Kanal D Çok Akustik Programı 10 Mayıs Neden Yayınlanmadı?

Kanal D de 10 Mayıs pazar başlaması beklenen Çok Akustik Programı ertelendi ve başka bir gün yayınlanmak üzere yayın akışından çıkarıldı. Kanal D Ercan Saatçi ile Çok Akustik programı için yeni bir gün ve saat belirleyince buraya yazacağız.

7 Haziran Çok Akustik Program videosunu izle

https://www.youtube.com/watch?v=SNOc27jneLk

14 Haziran Çok Akustik Program Sıla videosunu izle

14 Haziran pazar günü Ercan Saatçi’nin sunduğu Çok Akustik programına ünlü sanatçı Sıla konuk oluyor. Ahmet Kuraldan yediği dayak ile uzun süre anılan ve imajını yenilemek isteyen Sıla Çok Akustik programında sevenlerine güzel şarkılar söyleyecek. Çok Akustik 14 Haziran pazar günü Sıla ile devam edecek ve saat 23.30 da Kanal D de yayınlanacak. İşte Sıla şarkıları ve tanıtım 14 Haziran pazar Çok Akustik fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=7kfKhDeWXj4

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Kerem Tunçay dedi ki:

  Program gayet güzel giderken, sadece bir dinleyici olarak, konservatuar mezunu iki kişinin rahmetli Neşet Ertaş in Leylam eserinin çok değerli sanatcı İzzet Altınmeşe nin eseri olarak bilmesi ve dile getirmesine inanamadım. Gelecek programda bunun düzeltileceğini umuyorum. Buyuk bir aşk için yapılmış üç eserden bence en önemlisi. Bu ülkede yaşayan herkesin özellikle de muzik eğitimi almış olanların bilmesi gerekir diye düşünüyorum.

 2. Elif dedi ki:

  Nasıl bekledim kaç gündür eşimle kavga ediyorum var başlıycak die of ya

  1. Yönetici dedi ki:

   Haklısınız, Kanal D yayın akışından akşam saatlerinde çıkarıldı. Bence Kanal D’nin yaptığı izleyiciye saygısızlık. Ama elden gelen bişey yok.