Kanal D Ana Haber Yeni Sunucusu Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Tv
10.05.2020
22

Kanal D Ana Haber Yeni Spikeri Sunucusu Deniz Bayramoğlu Kimdir? KanalD ana haber programını 7 Mayıs 2018 den beri Buket Aydın sunuyordu. Ancak 8 Mayıs 2020 de Buket Aydın istifa kararını sosyal medyada paylaştı ve artık onu Kanal D ekranlarında göremeyeceğiz. Sevilerek takip edilen Kanal D Ana Haber ‘in sunucusu Buket Aydın neden istifa etti? Yerine gelen yeni isim Deniz Bayramoğlu kimdir?

Kanal D Ana Haber sunucusu Deniz Bayramoğlu kimdirKanal D Ana Haber Yeni Spikeri Sunucusu Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Kanal D Ana Haber programı sunuculuğundan istifa eden Buket Aydın’ın yerine Deniz Bayramoğlu getirildi. Deniz Bayramoğlu 1975 yılında Malatya’da doğdu. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Çevre Mühendisliği bölümünde eğitim almaya başlasa da hayali gazetecilik olduğu için 3 yılın ardından okulu bıraktı. 2005 yılında ise okula devam etti. Deniz Bayramoğlu gazetecilik serüveni Yeni Yüzyıl’da borsa muhabirliği ile başladı.  deniz bayramoğlu kimdir kanald ana haber spikeri

Sabah gazetesinde borsa muhabirliğine devam etti. 2000 yılında Yeni Binyıl Gazetesi’nde ekonomi editörü ve finansal haber editörlüğü yaptı. Liberal Bakış ve Gündem gazetelerinde çalıştı. CNN Türk kanalına girdiğinde ekranda ilk yerini aldı ve borsa yorumcusu oldu. İş Yemeği adlı programın sunuculuğunu üstlendi. Sonrasında Pelin Çift ve Alp Özgen’le beraber 12-14 Güncel programını sundu. CNN TURK’te Parametre ve Güne Merhaba programlarının da sunuculuğunu yaptı. 2018 yılında Prof. Dr. Uğur Batı birlikte Üzgün İnsandan Özgür İnsana adlı kitabı çıkardı.  Deniz Bayramoğlu CNN Türk kanalında Gündem Özel programını sunuyordu. deniz bayramoğlu eşine rakip oldu

Show tv haber spikeri olan Ece Üner’in eşi Deniz Bayramoğlu yeni haber programı ile eşine rakip oldu. Eşler aynı saatte farklı kanallarda haber programlarını sunacaklar.

Deniz Bayramoğlu 11 Mayıs 2020 pazartesi günü saat 18.45’ten itibaren Kanal D ekranlarında gündemin en sıcak gelişmelerine ve günün özetine yer verilen Kanal D Ana Haber Bültenini sunacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz. 

Buket Aydın Neden İstifa Etti?

Buket Aydın sosyal medyada yaptığı açıklama da koronavirüs sebebiyle durup düşünme fırsatı bulduğunu yazmış. Hayat kısa bu yüzden hayatımdaki önceliklerime zaman ayırmalıyım diye düşünmüş. Son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde çalıştığını ve bu işin sonucundaki yorgunluk onu ve ailesini yıpratmış durumda. Pandemi süreci Buket Aydın’a kendini dinleme ve hayatını gözden geçirme şansı verdi. Buket Aydın şimdi durup, dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjisiyle çıkabilmek istiyor. Buket Aydın neden istifa etti

Buket Aydın’a verdiği kararın hayırlı olmasını diliyoruz. Umuyorum onu ekranlarda yeniden başarılı projelerde görebiliriz. Buket Aydın’ın yerine Deniz Bayramoğlu’nun getirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Kanal D Ana Haber sunucusu Deniz Bayramoğlu kimdir beğendiniz mi elektrik aldınız mı sunumundan, sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..