Kanal 7 Masum dizisinden sonra hangi Hint dizisini yayınlayacak?

6 Yorum 217 kez izlendi

Kanal 7’de ekrana gelen Hint dizilerinden birisi olan masum dizisi ne zaman bitecek final yapacak bittikten sonra yerine hangi dizi başlayacak çok merak ediliyor. Bizde bu konumuzda masum dizisinden sonra Kanal 7’de hangi Hint dizisi başlayacak bu konuda bildiklerimizi ve bizi alternatiflerini sizlere yazacağız.

Masum dizisinden sonra başlayacak olan Hint dizisi nedir?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan masum dizisinden sonra hangi Hint dizisi yayınlanacak izleyicilerin en merak ettiği sorulardan birisi oldu. İzleyicilerin oldukça severek takip ettikleri dizilerden birisi olan masum hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile adeta Kanal 7 izleyicilerinin gönlünü fethetti. Daha önce yayınlanmış olan Hint dizileri gibi Türk halkına çok yakın bir gelenek ve göreneği yansıtan masum dizisi kendinden sonra ekrana gelecek Hint dizilerine de referans oldu.Masum dizisinden sonra hangi Hint dizisini yayınlayacak

Peki hangi Hint dizileri masum dizisinden sonra yayınlanabilir? Bu sorunun cevabını vermek için geçtiğimiz günlerde Kanal 7 ekranlarında adı geçen bir diziye kulak kesiliyoruz. Kanal 7 de Masumdan sonra yayınlanması düşünülen dizi Ishq Ka Rang Safed. Hindistanda yayınlanan ve Türkçe adı Aşkın Rengi Beyaz olan dizinin orjinal adı Ishq Ka Rang Safed. Güzel bir aşk dizisini anlatan ve tahminimize göre aşkın rengi beyaz isminde Kanal 7’de dublajının yapılarak yayınlanması beklenen dizinin masum dizisinin bitiminden hemen sonra başlaması bekleniyor.

Kanal 7 de Ekrana gelmiş Hint dizileri:

1 sensiz olmaz
2 bir garip ask
3 yalanci bahar
4 ah kalbim
5 bicak sirti
6 benimsin
7 tatli bela
8 ikimizin yerine
9 deli divane
10 iki yabanci
11 zor sevda
12 sev yeter
13 kördüğüm

Kanal 7 Masum dizisinden sonra hangi dizi yayınlanırKanal 7 Masum dizisinden sonra hangi Hint dizisini yayınlayacak?

Masum dizisi ile birlikte Kanal 7’de yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisi de oldukça yüksek talep görüyor. Masum dizisi saat 16.00 da ekrana gelirken Aşk Bir Rüya dizisi akşam kuşağında saat 21. 00 da başlıyor. Kanal 7 yeni Hint dizileri ne ekrana getirmeye devam ediyor. Bu arada Kanal 7’ye özenen 360 TV’de Alaaddin dizisinden sonra yeni Hint dizilerine transfer edeceğini duyurdu. Bakalım ülkemizde Hint dizilerin kanalı olan Kanal 7 ekranlarında masum dizisinin hemen sonrasında hangi dizi başlayacak. Sizde tahminlerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Aynı dizileri izlemekten bıkmadınızmı herkes izlediği diziyi tekrar izlemek istemiş benimde çok sevdigim diziler var ama yeni biseyler izlemek gerek zaten eskisi nette var açın izleyin 😉sevgiler

  2. Bir garip aşk dizisi olsun lutfen

    • Yalancı bahar. Tatlı bela kanal 7 de yayınlanmış en iyi dızılerdır. Ondan önceki yayınlanmış olan dizileri pek bilmiyorum ama bu 2 diziyi çok sevdim. Sizde sevmıssınızdır umarım.

Etiketler