Kan Çiçekleri Havin Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Dilan Düzgüner)

24.08.2023
85

Kan Çiçekleri Havin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kan Çiçekleri dizisinin yeni sezonu 18 Eylül’de başlayacaktır. Başrolünde Barış Baktaş ile Yağmur Yüksel’in yer aldığı Kan Çiçekleri dizisi Havin karakteri de merak edilmiştir. Bizler bu nedenle Kan Çiçekleri dizisi Havin karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Dilan Düzgüner’i yakından tanıtacağız.

Kan Çiçekleri Havin Karakteri Kimdir?

Kan Çiçekleri Havin Kimdir Kan Çiçekleri Havin kıyafetleriYapımcılığını Unik Film ve Rains Pictures’in üstlendiği Kan Çiçekleri dizisi Havin karakteri, 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen ana karakterlerden biri olan Havin, ortalığı karıştıracaktır. Bizler Havin karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sayfamızdan paylaşacağız. Kan çiçekleri dizisi oyuncu kadrosu

Kan Çiçekleri Havin Kimdir?

Dengeleri değiştirecek bir karakter olan Havin’i oyuncumuz Dilan Düzgüner canlandıracaktır. Bizlerde Dilan Düzgüner’i yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.Dilan Düzgüner Kan Çiçekleri dizisi Havin

Dilan Düzgüner

1992 yılında dünyaya gelen Dilan Düzgüner, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı/Oyunculuk Sanat Dalı’ndan 2016 yılında mezun olmuştur. Daha önce Sergei Cherkassky/ Stanislavski In Practise-Workshop, Lecoq Tekniği Atölyesi/ Megan Campisi Natural Mask gibi yerlerde de oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Dilan Düzgüner, ilk defa 2019’da Behzat Ç. Bir Ankara Polisesi dizisinde yer almıştır. Şebnem Demir Menajerlik şirketine bağlı olan oyuncumuz özellikle Payitaht Abdülhamit dizisi ile tanınmıştır.

Dilan Düzgüner Yer Aldığı Diziler

Kan Çiçekleri dizisi Havin karakteri Dilan Düzgüner2019 Behzat Ç. Bir Ankara Polisesi – Meral Sakin
2020 Sen Çal Kapımı
2021 Payitaht Abdülhamit
2022 Çember
2022 Var Bunlar – Pelin
2023 Kan Çiçekleri – Havin

Dilan Düzgüner Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun instagramı da merak edilmiştir. Instagram’da 22 gönderisi ve yaklaşık 4 bin takipçisi bulunan Dilan Düzgüner’in resmi Instagram hesabı: @dilanduzguner

Dilan Düzgüner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncunun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etmiştir. Ancak Dilan Düzgüner, sektörde yenidir. Dolayısıyla da basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Kısacası henüz bekar olduğu bilinen oyuncumuz Dilan Düzgüner’in sevgilisi yoktur.

Kan Çiçekleri Havin – Dilan Düzgüner Kıyafetleri

Sektöre yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınır hale gelen Dilan Düzgüner, güzelliğiyle de büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Önümüzdeki günlerde oyuncumuz Dilan Düzgüner’in Kan Çiçekleri dizisinde tercih ettiği kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini, kullandığı çanta ve aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Kan Çiçekleri dizisi Havin kimdir? Havin karakteri canlandıran oyuncumuz Dilan Düzgüner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..