Kan Çiçekleri Dizisi Oyuncu Başvuru Formu (Kanal 7)

27.11.2022
2.507

Kan Çiçekleri dizisi oyuncu başvuru formunu sizlerle paylaşacağız. Dizi Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her akşam 16:30’da yayınlanacak olan Kan Çiçekleri dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Kanal 7, Kan Çiçekleri dizisinde oynamak için gerekli olan formu da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Kan Çiçekleri dizisinde oyuncu olmak için gerekli formu sizlerle paylaşacağız.

Kan Çiçekleri Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Kan Çiçekleri Dizisinde Oyuncu olmak için başvuruYönetmen koltuğunda Levent Türkan ve Ömer Baykul’un oturduğu Kan Çiçekleri dizisinde oyuncu olmak için yapımcılarla iletişime geçmeniz lazım. Çiğdem Şerefoğlu’nun sanat yönetmenliğini üstlendiği Kan Çiçekleri dizisinin yapımcısı Unik Film ve Rains Pictures’dir. Rains Pictures’le iletişime @rainpictures hesabından geçebilirsiniz. Yada dizinin diğer yapımcısı Unik Film’in resmi İnstagram hesabı: @unikfilmresmi ile iletişim kurabilirsiniz.

Kan Çiçekleri Dizisinde Oyuncu Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Dizinin başrolünde Barış Baktaş ile Yağmur Yüksel yer almaktadır. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kan Çiçekleri dizisinde oyuncu olmak için dizinin yapımcıları Unik Film ve Rains Pictures ile iletişim kurmanız gerekiyor. Yapımcıların İnstagram hesapları @unikfilmresmi ve @rainpictures’dir. Yapımcılarla burada iletişime geçebilirsiniz. Ya da Unik Film şirketine giderek, yapımcıyla görüşerek dizide oyuncu olabilirsiniz.
Yapım Şirketi Unik Film’in adresi: Barbaros Mah., Başkan Sok., No:5/3, Üsküdar, İstanbul, Türkiye Barbaros Mah., Başkan Sok., No:5/3, Üsküdar, İstanbul

Kan Çiçekleri dizisinde oyuncu olmak için gerekli başvuru formunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. ŞİLAN dedi ki:

    çok güzel bende oynamak isterdim sabırsızlıkla bekliyorum izlemek için

  2. Reşat resul dedi ki:

    Benide alın