Kalp Yarası Pınar Kimdir, Amacı Nedir? (Nilsu Berfin Aktaş)

Bu haberimizde Kalp Yarası dizisi Pınar kimdir? Amacı ne? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi 28 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğuna Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterini yakından tanıtacağız ve Kalp Yarası dizisi Pınar kimdir? Amacı ne? Kalp Yarası dizisi Pınar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Pınar Kimdir?

Nilsu Berfin Aktaş Kalp Yarası dizisinde Pınar rolündeHer Pazartesi Atv ekranlarında izleyici karışısına çıkan Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakteri, konağa fırtına gibi gelecek ve dizide ki tüm dengeleri değiştirecektir. Bizler Pınar karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Dizisi Pınar Kimdir?

Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterine güzel oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Pınar karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş’ı yakından tanıtacağız ve Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kalp Yarası Pınar Kimdir

Nilsu Berfin Aktaş Kimdir?

23 yaşında ki oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş, 1998 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Çoğunluktan beri tek hayali oyuncu olmak olan Nilsu Berfin Aktaş, Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 19 yaşındayken yani 2018 yılında Star Tv de ekranlara gelen, Geleceğin Starı yarışma programına katılarak adından söz ettiren oyuncumuz, Pantene, Turkcell gibi markaların reklamında yer almıştır. Oyunculuğa reklam filmleri ile başalayan Nilsu Berfin Aktaş’ı ilk dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’tır. İlk dizisi olmasına rağmen bu dizi sayesinde adından sıkça söz ettiren ve herkes tarafından tanınır hale gelen oyuncumuz önümüzde ki günlerde Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Nilsu Berfin Aktaş Yer Aldığı Diziler

Kalp Yarası – 2022
Kolej – 2021
Ölüm Zamanı – 2021
Benim Hayatım – 2021
Kuzey Yıldızı İlk Aşk – 2019/2021Kalp Yarası Pınar Kimdir kim için geldi

Nilsu Berfin Aktaş Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 99 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 milyon takipçisi vardır. Nilsu Berfin Aktaş’ın resmi instagram hesabı: @nilsuberfinaktas

Nilsu Berfin Aktaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan güzel oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 23 yaşında ki oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş, gizli bir şekilde Ankara’da yaşayan iş insanı Serdar Sertçelik’le evlenmiştir. Ikilinin sevgili olduğu biliniyordu ancak çift herkesten gizlice, geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturmuştur.

Bu haberimizde Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Nilsu Berfin Aktaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum

  1. kacinci bolumde ekran basina cikacak berfin nilsu aktas ben berfin nilsu aktasa bayiliyorum…..