Kalp Yarası Ömer Kimdir? Bilgileri (İlhan Şen)

Kısa bir süre sonra ATV kanalında yayın hayatına başlayacak olan Kalp Yarası dizisinde yer alacak olan karakterler merak edilmeye devam ediyor. Kalp Yarası dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Ömer karakteri oldu. Biz de Bu konumuzda Kalp Yarası dizisini büyük bir merakla bekleyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına dizide yer alacak olan Ömer karakterinden ve Ömer karakterine hayat vermesi beklenen oyuncumuz İlhan Şen’den detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Kalp Yarası Ömer Karakteri

Kalp Yarası Ömer Karakteri

İlerleyen günlerde Atv’de yayın hayatına başlayacak olan Kalp Yarası dizisinde yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Ömer karakteri izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Dizide önemli bir role sahip olması beklenen Ömer karakterinin karakteristik özellikleri ise resmi isterler tarafından net bir şekilde açıklanmadı. Ömer karakterinin özellikleri açıklandığı zaman güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kalp Yarası Ömer Kimdir?

Kalp Yarası dizisinde Ömer karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise İlhan Şen’dir. İlhan Şen’i yakından tanımak isterseniz konumuzun ilerleyen kısmını okuyarak İlhan Şen kimdir? İlhan Şen’in yer aldığı diziler nelerdir? İlhan Şen’in resmi instagram hesabı kullanıcı ismi nedir? İlhan Şen’in sevgilisi var mıdır? gibi pek çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

İlhan Şen Kimdir?

İlhan Şen Kimdirİlhan Şen, 19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. 2 yaşında tamamen Türkiye’ye dönüş yapmış ve İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü üzerine tamamlamış olan İlhan Şeşen 1,89 boyunda ve 82 kilogramdır. Bulgaristan’da düzenlenmiş olan dünyanın en iyi modeli yarışmasında ülkemizi temsil etmiş ve Avrupa’nın en iyi modeli seçilmiştir. Modellik yapmasının ardından oyunculuk sektörüne adım atmayı düşünmüş ve 2018 yılında ilk oyunculuk deneyimini Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisi ile yaşamıştır.

İlhan Şen’in Yer Aldığı Diziler Nelerdir?

2021 – Seni Çok Bekledim
2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
2018 – Şahin Tepesi
2018 – Mehmed: Bir Cihan Fatihi

İlhan Şen’in Resmi Instagram Hesabı

İlhan Şen'in Resmi Instagram Hesabıİlhan Şen, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. İlhan Şen’in resmi instagram hesabında 93 gönderisi bulunurken 234 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. İlhan Şen’in resmi instagram hesabım yakından incelemek isterseniz @illhansen kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

İlhan Şen’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İlhan Şen, hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. İlhan Şen’in şu anda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Yakışıklı model ve oyuncumuzun sevgilisi olduğun haberini alırsak güncel olarak size sunacağız.

Kalp Yarası Ömer Karakterinin Kıyafetleri

Kalp Yarası Ömer Karakterinin KıyafetleriKalp Yarası dizisinde dikkatlerin tamamını üzerine çekmesi beklenen Ömer karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetler de oldukça merak edildi. Kalp Yarası dizisi ATV kanalında olan yayın hayatına başladığı zaman Ömer karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, mont, kaban ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte size sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Kalp Yarası dizisindeki Ömer karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuz İlhan Şen’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Kalp Yarası dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz Kalp Yarası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Başlama Tarihi (ATV) isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler