Kalp Yarası Nilgün Kimdir? Önceki Dizileri (Merve Çağıran)

Önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kalp Yarası dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Bilban oturmaktadır. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Kalp Yarası dizisi oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Senaryosunu Mahir ve Semra Erol’un yazdığı Kalp Yarası dizisinde merak eden isimlerden biri de Nilgün olmuştur. Bizde sizler için Bu konumuzda Kalp Yarası dizisinin ana karakterlerinden biri olan Nilgün’ü daha yakından tanıtacağız ve Kalp Yarası dizisi Nilgün kimdir? Kalp Yarası dizisi Nilgün karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Nilgün Karakteri Kimdir?

Kalp Yarası dizisi Nilgün KimdirSüreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi ilerleyen günlerde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Kalp Yarası dizisinin ana karakterlerinden biri olan Nilgün karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Nilgün karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Nilgün Kimdir?

Kalp Yarası dizisinin ana karakterlerinden biri olan Nilgün’e güzel oyuncumuz Merve Çağıran hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Merve Çağıran’ı daha yakından tanıtacağız ve Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kalp Yarası dizisi Nilgün rolü kim

Merve Çağıran Kimdir?

28 yaşındaki oyuncumuz 10 Kasım 1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alan Merve Çağıran oyunculukla ilk defa 2010 yılında yayınlanan Tek Türkiye dizisi ile tanışmıştır. Bugüne kadar oldukça başarılı projeler de bon gönderen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2015 yılında kadrosunda yer aldığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisi sayesinde yakalamıştır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde hayat verdiği Janset karakteri ile tanınan oyuncumuz daha önce Kaçak Gelinler, Küçük Gelin, Şefkat Tepe, Aşk Laftan Anlamaz, Kalp Atışı, Ikimizin Yerine, Fi, Çarpışma gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında, Star Tv’de izleyici karşısına çıkan Çocuk dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Merve Çağıran Yer Aldığı Diziler

2021 – Kalp Yarası (Nilgün )
2019-2020 – Çocuk (Akça Yılmaz)
2018-2019 – Çarpışma (Meral)
2018 – Bozkır (Nihal)
2017 – Kalp Atışı (Dr. İpek Erdem)
2017 – Fi (Ceren)
2016-2017 – Aşk Laftan Anlamaz (İpek)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Janset)
2014 – Kaçak Gelinler (Güneş)
2014 – Küçük Gelin (Havin)
2014 – Hıyanet Sarmalı (Beyza)
2013-2014 – Ötesiz İnsanlar (Hazal)
2013 – Nizama Adanmış Ruhlar (Aleyna)
2013 – Şefkat Tepe (Dicle)
2012 – Farklı Desenler (Vicdan)
2011 – Elde Var Hayat (Ayşegül)
2010 – Tek Türkiye (Sevda)

Merve Çağıran Resmi İnstagram Hesabı

Merve Çağıran Kalp Yarası dizisinde Nilgün karakteriBu sezon Kalp Yarası dizisiyle Arv ekranlarında karşımıza çıkacak olan güzel oyuncumuz Merve Çağıran sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerin başında gelmektedir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 407 gönderisi ve 1,6 milyon takipçisi bulunmaktadır. Merve Çağıran’ın resmi instagram hesabı: @mervecagiran

Merve Çağıran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Merve Çağıran henüz evli değildir. Ancak güzel oyuncumuz Çocukluk dizisinin setinde tanıştığı kendi gibi oyuncu olan meslektaşı İsmail Hacıoğlu ile birliktedir. 1 çocuk babası olan İsmail Hacıoğlu, eşinden ayrıldıktan günler sonra çift, sosyal medyada paylaştıkları fotoğrafla aşklarını duyurmuştur.

Kalp Yarası Nilgün – Merve Çağıran Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projeler de karşımıza çıkan oyuncumuz sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle de ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Uzun boyu ve kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Merve Çağıran’ın sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Merve Çağıran’ın özel hayatında ve Kalp Yarası dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka-fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kalp Yarası dizisinde yer alan Nilgün karakterini ve Nilgün karakterine hayat veren oyuncumuz Merve Çağıran’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Merve Çağıran Kalp Yarası dizisinde Nilgün karakteri olarak oynayacak. Kalp Yarası dizisi oyuncuları kimler burada.

Etiketler