Kalp Yarası Müge Güvenci Kimdir? (Naz Sayıner)

Kalp Yarası dizisinde Müge karakterine hayat veren oyuncu kimdir izleyici tarafından oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda Kalp Yarası dizisi Müge Güvenci kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir hangi okulları okudu, boyu yaşı kilosu hakkında tüm detayları sizlere sunmak ve özel hayatı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz.

Kalp Yarası dizisi Müge Güvenci kimdir?

Naz Sayiner Kalp Yarasi dizisinde Muge rolundeKalp Yarası isimli yeni Atv dizisinde oynayan ve Müge karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı soyadı Naz Sayıner. Oldukça genç ve güzel bir oyuncu olan Naz Sayıner 2003 doğumlu ve lise eğitimine devam ediyor. Daha önce kırmızı oda dizisinde son oyunculuk deneyimi yaşayan güzel oyuncu kırmızı oda dizisinde Duygu karakterine hayat vermişti. Kırmızı oda dizisindeki rolünden sonra kalp Yarası dizisinde Müge Güvenci karakterine hayat verecek olan Naz Sayıner kimdir kısaca özel hayatına dair bilgiler vererek oyuncumuzu sizlere tanıtalım.

Naz Sayıner kimdir? Kalp Yarası Müge

Kalp Yarası dizisi Müge Güvenci kimdirKalp Yarası dizisinde Müge karakteri olarak izleyeceğimiz Naz Sayıner 2003 yılında İstanbul ilimizde doğmuştur. Henüz lise eğitimine devam eden Naz Sayıner küçük yaşlardan itibaren reklam filmleri ile oyunculuğa adım atmıştır. 2015 yılında gecenin kraliçesi isimli dizi ile ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşayan Naz Sayıner daha sonra Fox TV ekranlarında bana sevmeyi anlat dizisinin kadrosunda yer almış ve Mercan karakterini canlandırmıştır. TV8 ekranlarında kırmızı oda dizisinde Duygu rolü ile izlediğimiz Naz Sayıner ATV ekranlarında 2021 yaz aylarında başlayan kalp Yarası dizisinde ise Müge Güvenci karakterine hayat veriyor. Müge Güvenci’nin oynadığı diziler böyle.. 140 boyunda ve 40 kilo ağırlığında olan Naz Sayıner lise eğitimini 2021 yılında tamamlayacak. Naz Sayıner’in bilinen bir sevgilisi şimdilik yok.

Etiketler