Kalp Yarası kaç bölüm olacak ne zaman bitecek final yapacak?

Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi 28 Haziran tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu Kalp Yarası dizisinin başrolünü ise Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel paylaşmaktadır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra, dizinin ne zaman final yapacağı ve kaç bölüm süreceği de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kalp Yarası dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını sizlerle paylaşacağız.

Önemli Not: Kalp Yarası dizisi almış olduğu ortalama 5 oranındaki total reytinglerle haftanın en çok izlenen iki dizisinden birisi olmayı başardı. Sadece bir yaz dizisi olarak kalmayıp yeni sezonda da devam etme fırsatını elde etmiş oldu. Kalp Yarsı dizisi kadrosunu daha da güçlendirerek yeni sezon dizilerine katılarak Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek. Kalp Yarası dizisinin 10. bölümü 6 Eylül pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Sezon sonuna kadar dizinin en az 40 bölüme ulaşması bekleniyor. İşte Kalp yarası dizisi reyting sıralaması (Haftalık)Kalp yarası dizisi reyting sıralaması

Kalp Yarası Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Kalp Yarası kaç bölüm olacak ne zaman final yapacakSenaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad’ın kaleme aldığı Kalp Yarası dizisi 28 Haziran Pazartesi akşamı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştır. Oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi gören dizi ilk bölümüyle izleyicileri ekrana bağlamayı başarmıştır. Konusu sayesinde de büyük ilgi gören Kalp Yarası dizisi aldığı reytinglerle de pazartesi gününü zirvede tamamlamıştır. Henüz ilk bölümü olmasına rağmen Total de aldığı reytinglerle 4. sırada olan dizi yakaladığı bu kitleyi kaybetmezse eğer önümüzdeki yıllarda da yine ekranlarda olmaya devam edecek ve ortalama 80-85 bölüm sürecektir.

Kalp Yarası Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Çekimleri Antakya’da devam eden Kalp Yarası dizisi 28 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Henüz yayınlanmadan bile oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi gören dizi ilk bölümünde aldığı reytingler ile zirveye yerleşmiştir. Daha sonra dizinin ilk bölümü internete eklenmiş ve 3 gün içerisinde 1,5 milyon kişi tarafından da izlenmiştir. Hikayesi ile izleyicileri ekranlara bağlayan dizi bu başarıyla devam ederse eğer önümüzdeki yıllarda da yine ekranlarda olacaktır. Kalp Yarası dizisinin daha ilk sezonu olduğu için anlatacak hikayesi de vardır ve dizi şu an güzel bir başarıya ilerlemektedir. Bundan dolayı henüz final tarihi konuşmamıştır. Ancak bizler Kalp Yarası dizisinin önümüzdeki yıllarda da ekranlarda olacağını tahmin etmekteyiz.

Kalp Yarası Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan dizi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmış ve daha ilk bölümünde aldığı reytinglerle zirveye yerleşmiştir. Oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı Kalp Yarası dizisinin kaçıncı bölümde biteceği de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Ancak dizinin daha ilk sezonu olduğu için anlatacak hikayesinin bulunmasından ve dizinin beklenen reytingleri karşılanmasından dolayı henüz final konuşulmamıştır. Bundan dolayı dizinin kaçıncı bölümde biteceği de henüz belli değildir. Dizinin yapımcıları bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunduğu zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kalp Yarası dizisi Atv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Henüz ilk bölümü olmasına rağmen büyük ilgi gören dizi aldığı reytingler sayesinde de adından sıkça söz ettirmiştir. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başaran Kalp Yarası dizisinin final tarihi de henüz kesinleşmemiştir. Bundan dolayı dizinin ekranlara ne zaman veda edeceği bilinmemektedir. Ancak dizi totalde aldığı reytinglerle ilk 5’e girmeyi başarmıştır, Bu da dizinin önümüzdeki sezonda yine ekranlarda olacağını göstermektedir.

Bu konumuzda sizlere Kalp Yarası dizisinin kaç bölüm süreceğini, ne zaman ve kaçıncı bölümde final yapacağını paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kalp Yarası kaç bölüm olacak ne zaman final yapacak konumuz şimdilik bu kadar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Kalp Yarası kaç bölüm olacak ne zaman bitecek final yapacak? (13 Yorum)

  1. Feritle aysenin iliskisini cok beğenyorus.bu dizinin bitmesini hic istemiyorus.bu diziden hande ile yamanin cykmasini istiyorus.lutfen hande ile yaman cyksyn 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  2. Bölümlerinin bu kadar yavaş ve uzun olması seyrederken sıkıyor. Dizinin konusu,anlamı,kalitesi ve kişide etki bırakıp özeliğinin koruması icin bir dizinin 24 bölümden fazla olmaması gerektiğini düşünüyorum.

  3. Dizi cok guzal hic bitmesin Ayse Ferit Bir birlerine cok yakisiyor kasga sevgili olsalardi

  4. Ferit cok cok sewiyorum yaaa.bahamidir nedir diziden ayrilsin yaaa nefret ediyorum kim o ya bu kadar cirkinlikmi olur.

  5. Ben dizi izlemem.ama bu dizi başka.severek izliyorum.ferit ve Ayşe ilişkisi ilgimi çekiyor.karakterler güzel.devam etsin