Kalp Yarası Hande Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

18.10.2021
679

Bu içerik Kalp Yarası Hande Diziden Çıktı Ayrıldı mı? Geri dönecek mi konusunda. ATV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan kalp yarası dizisinde Hande karakterine hayat veren Merve Çağıran diziden neden çıktı ayrıldı izleyiciler tarafından çok merak edildi. Bizde bu konumuzda kalp yarası Hande neden yok diziden ayrıldı mı çıktı mı geri gelecek mi gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz.

Kalp Yarası Hande Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Kalp Yarası Hande Diziden Çıktı Ayrıldı mıKalp yarası dizisi pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor. Bir yaz dizisi olarak başlamasına rağmen almış olduğu reyting oranları ile pazartesi günlerini birinci sırada tamamlayan kalp yarası dizisindeki hikaye izleyici gerçekten etkiledi. Dizide Hande karakterini canlandıran Merve Çağıran da önemli bir rol üstleniyor. Ancak geçtiğimiz günlerde dijital platform ile bir anlaşma imzalayan Merve Çağıran önümüzdeki günlerde kalp yarası dizisinden ayrılacak. Muhtemelen diziden ölerek ayrılacak olan Hande karakterini izleyiciler oldukça merak edecek.

Kalp Yarası Hande Neden Çıktı Ayrıldı Geri dönecek mi?

Kalp Yarası dizisindeki Hande rolünü oldukça başarılı şekilde canlandıran Merve Çağıran gelen teklifler üzerine detaylı bir inceleme yaptı. Dijital platformda henüz adı açıklanmayan yeni bir dizi ile sözleşme imzalayan Merve Çağıran Kalp Yarası dizisine 2 bölüm sonra veda edecek. Hande’nin diziden ayrılmasıyla izleyiciler büyük bir merak içinde Kalp Yarası Hande Diziden Çıktı Ayrıldı mı? sorularını soracak. Tekrar edecek olursak dijital platformda yeni bir dizi ile sözleşme imzalayan Merve Çağıran Kalp Yarası dizisindeki Hande karakterine veda edecek.

Kalp Yarası dizisinden ayrılan oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz. Oldukça iyi bir rol yeteneğini dizide sergileyen ve Hande karakteri ile her ne kadar izleyici tarafından sevilmese de canlandırdığı karakteri başarıyla götüren Merve Çağıran sizce Kalp Yarası dizisine tekrar geri döner mi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. AYTEN dedi ki:

  Çok uzun yorum yazmıştım gönder basmamisim Hande nin intikam ‘ları diziyi bir yerde çıkmaza bıkkınlık sürükler Vedia nin kocası dönmeli ayrı yön yaman intikamı zaten var Hande olmasa da olur Gökhan ın Yağmur ile yakışan görüntüleri ayrıca kafeyi ALAN ın gizemi ile dizi senaryoda zorlanmaz Hatta Hande ölme yip uzaktan bazı şüpheli oyunlar kötülükler de adını geçirebilir adam kullanmak ta becerikli ya KALP YARASI COK YONDE SENARYO GENISLEMESİ YAPAR BULUNAN AYŞE/FERIT IKILISI FAVORİ

 2. Fatma dedi ki:

  Hande gitsin kalp yarası dizisi daha güzel olur

 3. Ahmet sönmez dedi ki:

  zaten 5 para etmezdi ellemeyin gitsin..

 4. B dedi ki:

  Kesin ayrılıyor mu

 5. hayriye dedi ki:

  BENÇEDE HANDEYİ SEVMİYORUM AMA ÇOK İİ OYNUYUR KARAKDERİNİ ELİ SAGLIK