Kalp Yarası Dizisine Yeni Gelen Ve Ayrılan Oyuncular

2021 yılının yaz sezonunda ATV kanalında yayınlanmakta olan Kalp Yarası dizisi yaklaşık 3 haftadır yayınlanmaktadır. Bu hafta 4. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Kalp Yarası dizisi konusu ve oyuncuları ile izleyicilerden tam not almayı başarmıştır. İzleyicilerin gönlünü fetheden Kalp Yarası dizisi hakkında da merak edilen birçok konu olmuştur. Kalp Yarası dizisi hakkında merak edilen konulardan bir tanesi de diziye yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular olmuştur. Bizde bu konumuzda sizlerle Kalp Yarası dizisine yeni gelen oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuları paylaşacağız.Kalp Yarası Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Kalp Yarası Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Bu hafta izleyici karşısına 4. bölümü ile çıkacak olan Kalp Yarası dizisi hem ATV’nin hem de televizyon ekranlarının en gözde dizilerinden bir tanesidir. Reyting sıralamasında her hafta ilk sıralarda yerini alan Kalp Yarası dizisine yeni gelen oyuncular izleyicilerin dikkatini çekmiştir. Kalp Yarası dizisinde ilk 3 bölümde yeni bir oyuncu gelmemiş, dizi ana kadrosu ile devam etmiştir. Ancak diziye bu hafta yayınlanacak olan 4. bölümde yeni bir oyuncumuz dahil olacaktır. Kalp Yarası dizisine 4. bölümde dahil olacak oyuncumuzu ve ilerleyen bölümlerde yeni gelen oyuncuları detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Serenay Aktaş -Ebru

Kalp Yarası Serenay Aktaş-Ebru KarakteriGüzel ve başarılı oyuncumuz Serenay Aktaş, Kalp Yarası dizisine 4. bölümde dahil olacaktır. Diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Serenay Aktaş, dizide Ebru karakterine hayat verecektir. Ebru karakterinin karakteristik özellikleri net bir şekilde ifade edilmemiştir. Serenay Aktaş’ın özel hayatından bahsedecek olursak; güzel oyuncumuz 1 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda futbol ile yakından ilgilenmeye başlamış ve lisanslı olarak bir dönem görev yapmıştır. 2019 yılında Survivor yarışmasında ünlüler takımında yer alan Serenay Aktaş, daha önce de yine aynı yarışma olan Survivor’ın All Star bölümünde de boy göstermiştir. Daha önceleri ise Muhteşem Yüzyıl, Savaşçı, Kanıt, Yahşi Cazibe, Türk Malı, Alemin Kralı ve Arka Sıradakiler gibi pek çok dizide yer almıştır. Uzun süre oyunculuğa vermiştir fakat Kalp Yarası dizisindeki Ebru karakteri ile tekrar oyunculuğa dönmüştür.

Kalp Yarası Dizisinde Ayrılan Oyuncular

Kalp Yarası Dizisinde Ayrılan Oyuncularİlk bölümü ile karşımıza 28 Haziran 2021 Pazartesi akşamı saat 20.00’da çıkmış olan Kalp Yarası dizisinden ayrılan oyuncuların kimler olduğu daha oldukça merak edilmiştir. 19 Temmuz akşamı itibarıyle 4. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Kalp Yarası dizisinden henüz ayrılan bir oyuncu olmamıştır. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Kalp Yarası dizisinden ayrılan oyuncular kimlerdir? sorusunun cevabı için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Kalp Yarası dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaştık. Sizlerin de Kalp Yarası dizisi hakkındaki ve diziye yeni gelen-ayrılan oyuncular hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla beklemekteyiz.

Etiketler