Kalp Yarası Dizisi Pınar’ın Annesi (İrem Altuğ) Bilgileri

16.01.2022
935

Bu konumuzda Kalp Yarası dizisi Pınar’ın annesi Aslı kimdir? Kalp Yarası dizisi Pınar’ın annesi Aslı’yı kim canlandırıyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğuna Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu Kalp Yarası dizisinin senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad üçlüsü kaleme almaktadır. Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi 28 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Aşk ve dram türünde ki Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterini annesi de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Kalp Yarası dizisi Pınar’ın annesi Aslı kimdir? Kalp Yarası dizisi Pınar’ın annesini kim canlandırıyor? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kalp Yarası Dizisi Pınar’ın Annesi Aslı Kimdir?

Kalp Yarası Dizisi Pınar'ın Annesi (İrem Altuğ)ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterinin anneside merak edilmiştir. Ancak Pınar’ın annesinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kalp Yarası dizisinde önemli bir rol üstleneceğini bildiğimiz Pınar’ın annesi hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Dizisi Pınar’ın Annesini Kim Canlandırıyor?

Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisine yeni katılan Pınar karakterinin annesine başarılı oyuncumuz İrem Altuğ hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Pınar’ın annesi Aslı’yı canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz İrem Altuğ’u yakından tanıtacağız ve İrem Altuğ kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İrem Altuğ Kimdir?

41 yaşında ki oyuncumuz İrem Altuğ, 15 Eylül 1980 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bırakıp yurt dışında oyunculuk okumaya karar veren ve San Francisco Eyalet Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan İrem Altuğ çocuk yaşta çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Oyuncumuzun ülkemizde döndükten sonra profosyonel olarak yer aldığı ilk projesi 1989 yılında vizyona giren Karılar Koğuşu filmidir. Kamera karışısına en son 2021 yılında Çukur dizisiyle geçen oyuncumuz İrem Altuğ daha önce Kayıp Aranıyor, Aşk Ekmek Hayaller, Çember: Şehrin Günahları, Eve Giden Yol, Ihlamurlar Altında, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

İrem Altuğ Yer Aldığı Diziler

Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (Zeynep) – 2004
Ihlamurlar Altında – (Feride) – 2005
Vazgeç Gönlüm – (Bahar) – 2007
Kayıp Aranıyor – (Asya) – 2011
Aşk Ekmek Hayaller – (Reyhan) – 2013
Çember: Şehrin Günahları – 2017
Çukur – (Ayşe Koçovalı) – 2017-2021
Kalp Yarası – (Pınar’ın annesi Aslı) – 2022 irem altug yeni dizisi

İrem Altuğ Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz İrem Altuğ’un resmi instagram hesabı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan, resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz İrem Altuğ’un instagram da 153 gönderisi ve 336 bin takipçisi vardır. Başarılı oyuncumuz İrem Altuğ’un resmi instagram hesabı: @iremaltug

İrem Altuğ Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bu sezon Kalp Yarası dizisinde hayat vereceği Aslı karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz İrem Altuğ’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Oyuncumuz İrem Altuğ özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamakta ve bu yüzdende de özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Yani oyuncumuz İrem Altuğ’un hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Kalp Yarası dizisi Pınar’ın annesi olarak katılan Aslı karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz İrem Altuğ’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kalp Yarası Dizisine yeni gelen oyuncular

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?