Kalp Yarası Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

31.01.2022
730

Bu konuda Kalp Yarası Dizisi Bitmesin Final Yapmasın devam etsin hakkında bilgilendirme yapacağız. ATV ekranlarında yaz aylarında başlayan kalp Yarası dizisi oldukça yüksek reyting oranları ile 2022 yılında Şubat ayına kadar yoluna sorunsuz devam etti. Ancak düşen reytingler kalp Yarası dizisinin daha fazla devam edemeyeceğini gösterdi ve dizi final kararı aldı.Kalp Yarasi dizisi bitmesin final yapmasin

Kalp Yarası Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

ATV ekranlarında yayınlanan ve pazartesi günleri izleyici ile buluşan kalp Yarası dizisinin başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel gibi oyuncular yer alıyordu. Yaz ayları boyunca 5-6 oranlarında Total reyting alan kalp Yarası yeni sezonu ile birlikte bir miktar düşüş gösterdi. Ancak hazırda dizi bulamayan atv kalp Yarası dizisinin devamını istedi. Bu arada yalnız kurt dizisinin hazırlıklarını tamamlayan ATV diziyi pazartesi günü ekrana getirmeye hazırlıyor. Bu nedenle kalp Yarası dizisine de erken final yolu gözüktü. Kalp Yarası dizisi 32. bölüm ile final yapacak ve şubat ayı sonunda bitecek. Biz de kalp Yarası dizisi Bitmesin final yapmasın konusunda sizlere paylaşımda bulunmak istiyoruz.

Kalp Yarası neden bitmemeli devam etmeli?

=> Öncelikle ATV ekranlarında yayınlanan kalp Yarası dizisinin oldukça ciddi bir izleyici kitlesi bulunuyor. Her hafta ortalama 4 civarında Total reyting alan kalp Yarası sezon sonuna kadar rahatlıkla gidebilir. Bu nedenle kalp Yarası dizisi Bitmesin erken final yapmasın konusunda izleyicilerden destek bekliyoruz.

=> Kalp Yarası dizisinin erken final yapmaması devam etmesi için lütfen sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak bu sayfayı sosyal medyada Facebook Twitter Instagram gibi sayfalarda paylaşınız. Sizlerin yorumlarını çevrenizdeki bütün arkadaşların da görmesini sağladıktan sonra ne kadar çok izleyicinin kalp Yarası dizisinin devamını istediğini hem kanal hem de yapımcıya iletelim.

=> Böylelikle kalp Yarası dizisinin bitmemesi final yapmaması için sizler de elinizden geldikçe yorum ve görüşleri ile destek olabilirsiniz. Kalp Yarası Bitmesin erken final yapmasın devam etsin konusunda desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Kalp yarası bitmesin neden bitiyor ki ya en sevdiğim dizi lütfen bitirmeyin