Kalp Yarası Dizisi Ayşe Kimdir? (Yağmur Tanrısevsin)

Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi önümüzde ki günlerde Atv ekranlarında izleyici karışısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Zehra Yılmaz, Merve Çağıran, İlhan Şen, Rıza Akın gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kalp Yarası dizisi büyük ses getirmiştir. Oyuncu kadrosu sayesinde ilgi gören Kalp Yarası dizisinde merak edilen karakterlerden biri de Ayşe olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Kalp Yarası dizisinin başrol oyuncusu Ayşe’yi daha yakından tanıtacağız ve Kalp Yarası Ayşe kimdir? Kalp Yarası Ayşe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Ayşe Karakteri Kimdir?

Yağmur Tanrısevsin Kalp Yarası Dizisinde Ayşe karakteriATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kalp Yarası dizisinin başrolünde yer alan Ayşe karakteri, Gökhan Alkan’ın hayat verdiği Ferit karakteri ile partner olacaktır. Ancak henüz Ayşe karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler bu konu hakkında resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Ayşe Kimdir?

Kalp Yarası dizisinin başrolünde yer alan Ayşe karakterine güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin Hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Ayşe karakteri kadar bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin’i daha yakından tanıtacağız ve Yağmur Tanrısevsin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yağmur Tanrısevsin Kimdir?

Kalp Yarası Dizisi Ayşe Kimdir30 yaşındaki oyuncumuz 24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik cam bölümünden mezun olan oyuncumuz, daha önce Craft Oyunculuk Atölyesinde birçok ünlü isimden oyunculuk dersi almıştır. Basketbol, heykeltraş resim, tenis gibi branşlarla da ilgilenen Yağmur Tanrısevsin kamera karşısında ilk defa 2012 yılında Pis Yedili dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve bu şekilde geçmiştir. Dizide hayat verdiği Müge karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz aynı yıl Adını Feriha Koydum dizisinde konuk olarak katılmıştır. Kariyerindeki asıl çıkışı Güneşi Beklerken dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve bu şekilde geçmiştir. Bir süre setlere ara veren Yağmur Tanrısevsin bu arayı Kalp Yarası dizisiyle kapatacaktır.

Yağmur Tanrısevsin Yer Aldığı Diziler

2012 Pis Yedili – Müge
2012 Adını Feriha Koydum – Ece
2013-2014 Güneşi Beklerken – Melis Güzel
2014-2015 Kaçak – Tülay Mengen
2015 Bana Baba Dedi – Didem
2015-2016 Mayıs Kraliçesi – Nehir
2017 İki yalancı – Duygu
2021 Manajerimi Ara – Kendisi
2021 Kalp Yarası – Ayşe

Yağmur Tanrısevsin Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kalp Yarası dizisinde hayat vereceği Ayşe karakteriyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 412 gönderisi ve 2 milyon takipçisi vardır. Yağmur Tanrısevsin resmi instagram hesabı: @yagmurtanrisevsin

Yağmur Tanrısevsin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Kalp Yarası Dizisi Ayşe rolü Yağmur TanrısevsinGüzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin henüz evli değildir. Oyuncumuz daha önce başarılı şarkıcı ve söz yazarı olan Oğuzhan Koç ile yaklaşık olarak 3,5 senelik bir ilişki yaşamıştır. Çiftin evlenmesi beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılmış ve çift yollarını 2019 yılında ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin’in şimdi ise hayatında kimse yoktur.

Kalp Yarası Ayşe – Yağmur Tanrısevsin Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de ilgi odağı olan oyuncumuz bugüne kadar birçok markanın da reklam yüzü olmuştur. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Yağmur Tanrısevsin tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin’in özel hayatında ve Kalp Yarası dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka-fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kalp Yarası dizisinin başrolünde yer alan Ayşe karakterini ve Ayşe karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin’i yakından tanıdık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yağmur Tanrısevsin Kalp Yarası Dizisinde Ayşe karakteri olarak izleyeceğiz. Kalp Yarası Dizisi oyuncu kadrosu konumuz burada.

Etiketler