Kalp Yarası Cengiz Karakteri (Bora Cengiz) Bilgileri

10.10.2021
667

Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisi 28 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu Kalp Yarası dizisi her pazartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Çekimleri Antakya’da devam eden Kalp Yarası dizisine yeni katılan Cengiz karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için kalp Yarası dizisine yeni katılan Cengiz karakterini yakından tanıtacağız ve Kalp Yarası dizisi Cengiz kimdir? Kalp Yarası dizisi, Cengiz karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yeraldığı dizileri, sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Dizisi Cengiz Karakteri Kimdir?

Kalp Yarası Cengiz karakteri bilgileriHer pazartesi ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası dizisine yeni katılan Cengiz karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Kalp Yarası dizisine yeni katılan Cengiz karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Kalp Yarası Dizisi Cengiz Kimdir?

Kalp Yarası dizisine yeni katılan Cengiz karakterine başarılı oyuncumuz Bora Cengiz hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Cengiz karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için Kalp Yarası dizisinde Cengiz karakterini canlandıran başarılı oyuncumuz Bora Cengiz’i de yakından tanıtacağınız ve Bora Cengiz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bora Cengiz Kimdir?

Kalp Yarası Cengiz kimdir30 yaşındaki oyuncumuz Bora Cengiz, 9 Aralık 1990 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2008 yılında yayınlanan, Peri Masalı isimli diziyle geçen oyuncumuz Bora Cengiz,  aynı zamanda müzisyen ve fotoğrafçıdır. Daha önce Sükut ve Eller isimli projelerin yönetmenliğini üstlenen Bora Cengiz, 2015 yılında En Güzel Rotalar isimli programın sunuculuğunu da yapmıştır.  Daha önce Çilek Kokusu, Bodrum Masalı, Sana Bir Sır Vereceğim, Rama, Yedi Güzel Adam, Kavak Yelleri, Bizim Okul, Tutunamayanlar gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Alev Alev dizisiyle geçmiştir.

Bora Cengiz Yer Aldığı Diziler

Peri Masalı – Tolga (2008)
Maskeli Balo (2010)
Kavak Yelleri – Cihan (2010)
Türkan – Tuğrul Saylan (2010-2011)
Bizim Okul – Kağan (2013)
Sana Bir Sır Vereceğim – Levent (2013-2014)
Yedi Güzel Adam- Cevat (2014)
Çilek Kokusu – Gani (2015)
Bodrum Masalı – Cenk (2016)
Yüzyıllık Mühür – Kemal (2016)
Servet – Başar Fettah (2018)
Tutunamayanlar – Tunç (2020)
Çıplak – Yiğit (2020)
Ramo – Taner Hanlı (2020)
Alev Alev – Serkan (2021)
Kalp Yarası – Cengiz (2021)

Bora Cengiz Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kalp Yarası dizisiyle ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Bora Cengiz, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından, özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 177 gönderisi ve 234 bin takipçisi bulunmaktadır. Bora Cengiz’in resmi instagram hesabı: @booracengiz

Bora Cengiz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Bora Cengiz’in hayatında birinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır. Oyuncumuz Bora Cengiz, henüz evli değildir ve yakışıklı oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Bora Cengiz’in hayatında bilinen biri yoktur.

Kalp Yarası Cengiz – Bora Cengiz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Bora Cengiz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziği ile giydiği, her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Bora Cengiz’in Kalp Yarası dizisinde ve özel hayatında giydiği pantolon, ceket, mont, kaban, hırka, yelek, gömlek, tişört, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Kalp Yarası dizisine yeni katılan Cengiz karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Bora Cengiz’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kalp Yarası Cengiz kimdir konusunda yazdık. Kalp Yarası Oyuncu kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.