Kalk Gidelim Yasemin Kimdir? Önceki Dizileri (Yağmur Ün)

3 sezondur TRT 1 ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan kalk gidelim dizisinin kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kalk gidelim dizisine son olarak Yasemin karakteri dahil oldu. Bizde bu konumuzda kalk gidelim dizisine yeni gelen Yasemin kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı hayatı ve bilgileri hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

Yagmur Un Kalk Gidelim dizisi YaseminKalk Gidelim dizisi Yasemin kimdir?

3. Sezonu tamamlayan Kalk Gidelim’in kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. 4 sezonda devam edip etmeyeceği henüz kesinleşmeyen kalk gidelim dizisine gelen Yasemin kimdir, Yasemin kim için geldi asıl amacı nedir, dizide kalıcı mı gibi sorulara hemen cevap verelim. Kalk gidelim dizisinde Yasemin karakterini oynayan güzel oyuncunun adı Yağmur Ün. Yağmur Ün kalk gidelim dizisinin kadrosuna dahil oldu ve Yasemin rolünde oynayacak.

Kalk gidelim dizisi Yasemin karakteri Yagmur un

Yapımcılığını Staff Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu; başrollerinde ise Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Mehtap Bayri gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Yağmur Ün katıldı. Son olarak söz dizisinde rol almış olan Yağmur Ün kalk gidelim dizisinde Yasemin karakterine hayat verecek. Yasemin kalıcı bir rol mü olacak yoksa dizinin bu sezon son bölümlerine kadar dizide kalacak mı bizler de çok merak ediyoruz. Şimdi kalk gidelim de Yasemin karakteri olarak izlediğimiz Yağmur Ün hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Kalk Gidelim Yasemin karakteri Yagmur UnYağmur Ün kimdir?

Yağmur Ün 4 Kasım 1995 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. İlk oyunculuk deneyimini ATV ekranlarında yayınlanan Alemin kralı dizisinde oynayarak kazanmış olan Yağmur Ün daha sonra STV ekranlarında yayınlanan yetim gönüller dizisinde rol almıştır. Yetim gönüller dizisindeki performansı ile oldukça beğeni toplayan Yağmur Ün 1.60 boyunda, 46 kilo ağırlığında ve oldukça fanatik bir Fenerbahçelidir. Aslında Yağmur Ün daha çocuk yaşındayken bazı dizilerde oynamaya başlamış, 1999 yılında fanatik isimli dizide de rol almıştır. Son olarak Star TV’de yayınlanan söz dizisinde rol alan Yağmur Ün bakalım kalk gidelim dizisinde Yasemin olarak beğeni toplayacak mı.

Kalk Gidelim Yasemin Onceki DizileriYağmur Ün daha önce hangi dizilerde oynadı?

Yağmur Ün 1999 yılında başladığı oyunculuk kariyerine fanatik dizisi ile adım atmış daha sonra Ah be İstanbul, Haziran gecesi, alemin kralı, Küçük kıyamet, yetim gönüller ve sungurlar gibi dizilerle devam etmiştir. Son olarak Star TV’de yayınlanan söz dizisinde su karakterine hayat veren Yağmur Ün kalk gidelim dizisinde Yasemin rolünde oynayacak.

Kalk gidelim Yasemin nasıl bir karakter olacak?Yagmur Un Kalk Gidelim dizisinde Yasemin rolunde

Kalk gidelim dizisinde Yasemin karakteri olarak oynayacak olan Yağmur Ün hakkında karakterine dair bilgiler henüz paylaşılmasa da dizide izledikçe oyuncu hakkında ve rolünü tüm detaylarıyla sizlerle paylaşacağız. Ayrıca kalk gidelim dizisi Yasemin kıyafetleri, kalk gidelim’de Yasemin niçin geldi, kimin için geldi gibi merak edilen sorulara da yanıt veriyor olacağız.

Merak edenler için >> Kalk Gidelim Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Yanıt Vereceğiz Onu Açıklıyoruz Bu Kimdir Deyip Kocaman Bir Boş Yapmışlar. Hiç Bir Şey Açıklanmamış. Resmen Sayfa Doldurma Yazısı Olmuş.

Etiketler