Kalk Gidelim Suzan Kimdir? (Arzu Oş) Bilgileri

14.03.2020
61

TRT 1’de cumartesi akşamları yayınlanan ve sevilerek izlenen Kalk Gidelim Dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Kalk Gidelim dizisine katılan Suzan isimli oyuncu oldu. Kalk Gidelim dizisi Suzan kimdir, Kalk Gidelimde Suzan karakterini kim oynuyor hangi dizilerde oynadı bilgilerini sizlere detaylıca yazmak istiyoruz.

Kalk Gidelim dizisi Suzan KimdirKalk Gidelim dizisi Suzan Kimdir?

Kalk Gidelim dizisine Suzan karakteri olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı soyadı Arzu Oş’tur. Son olarak 2012 yılında Koyu Kırmızı dizisinde rol alan ancak tv ekranına ilk olarak Ekmek Teknesi dizisinde canlandırmış olduğu Sonnur karakteri ile hafızalarda kalan yetenekli oyuncu Arzu Oş, Kalk Gideli dizisinin oyuncuları arasına katıldı.

Kalk Gidelimde  Suzan karakteri olarak karşımıza çıkan Arzu Oş dizinin kadrosuna 101. bölümünde katıldı.  Arzu Oş Kalk Gidelim dizisinde Kerim Yağcı’nın canlandırdığı (Sadık) karakterinin İzmir’den köye gelen eşini canlandıracak. Arzu Oş Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümlerinde dizide yer alacak ve Suzan karakterini canlandıracak.

Arzu Oş Kalk Gidelimde Suzan rolündeArzu Oş Kimdir? Kalk Gidelim dizisi Suzan

Arzu Oş 18 Nisan 1981 tarihinde Antalya ilimizde doğmuş bir dizi oyuncusudur. Arzu Oş yüksek eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü’nde tamamlamış ve daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. Bir süre Hadi Çaman Tiyatrosu’nda tiyatro oyunlarında görev alan Arzu Oş ilk oyunculuk deneyimini 1999 yılında oynadığı Aşkın Dağlarda Gezer dizisiyle yaşamıştır. Onu asıl meşhur eden dizi ise Ekmek Teknesindeki Sonnur karakteri olmuştur.

Arzu Oş hangi dizilerde rol aldı?

Kalk Gidelim (2020) Suzan
Küçük Hesaplar (2012) Görkem
Koyu Kırmızı (2012) Nejla
Sevgili Dünürüm (2007) Defne
Kızlar Yurdu (2006) MP3 Melis
Emret Komutanım (2005) Konuk Oyuncu
Ekmek Teknesi (2002) Sonnur
Aşkın Dağlarda Gezer 1999

Sadık eşi Suzan kimdirKalk Gidelim Suzan (Arzu Oş) Nasıl Bir karakter?

Dizide sıkça Suzan Suzi şarkısını çalan ve söyleyen Sadık karakterinin yanına bir eş düşünen senarist sonunda amacına ulaştı. Kerim Yağcı’nın canlandırdığı (Sadık) rolünün uzun yıllardır uzakta yaşayan eşi Suzan karakteri olarak İzmir’den köye gelen eşini canlandıracak Arzu Oş Uzun süredir özel hayatı nedeniyle dizi setlerinden uzak duruyordu. Kalk gidelim dizisiyle oyunculuğa geri dönmüş oldu.

Kalk Gidelim dizisinde Sadık eşine Suzan Suzi şarkısını söylüyor

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Ailecek beğenerek izliyoruz aile izlenecek bi dizi hiç bitmesin

 2. Hasan dedi ki:

  Harika bir aile dizisi, mutlaka izleyiniz

  1. Zafer dedi ki:

   Mükemmel bir dizi emeği geçenherkese teşekkürler.

 3. Anonim dedi ki:

  Kimsenin bu diziyi tuttugunu dusunmuyorum cok sacma otesi

 4. Anonim dedi ki:

  Cok sacmabir dizi ancak neden final yapilmiyor anlayamiyorum