Kalk Gidelim Şakir ve Samim Dizide Neden Yok Ayrıldılar mı Çıktılar mı?

27.10.2019
237

TRT ekranlarında 3 sezondur yayınlanan Kalk Gidelim dizisinde Alper Saylık (Şakir) ve Can Kıran (Samim) bir süredir görünmüyor. En son Azerbaycan’a futbolcu satmaya giden ikili 2 haftadır dönmeyince diziden çıktılar mı geri dönecekler mi neden dizide oynamıyorlar gibi meraklı sorular ardı ardına gelmeye başladı.

Kalk Gidelim Dizisinde Şakir ve Samim en son pazarlama yapmak için Azerbaycan’a gitmişlerdi. Kalk Gidelim dizisinin 19 Ekim cumartesi akşamı yayınlanan 82. bölümünde Azerbaycan’a futbolcu satmaya giden Şakir ve Samim bir türlü yurt dışından dönmediler. Onlar 3 bölümdür dizide yer almayınca bir çok soru akla gelmeye başladı. Yoksa Şakir ve Samim Azerbaycan’a futbolcu satmak için gittiklerinde diziden mi ayrıldılar neden geriye dönmediler diye akıllara gelen sorulara hemen yanıt verelim. Kalk Gidelim’den ayrılan Oyuncular Kimler?

Kalk Gidelim dizisinde Şakir karakterini canlandıran Alper Saylık ve Samim karakterini canlandıran Can Kıran dizinin 19 Ekim’de yayınlanan 82. bölümünde senaryo gereği yurt dışına çıkarak Azerbaycan’a futbolcu satmaya gitmişlerdi. Ancak dizinin 26 Ekim’de yayınlanan 83. bölümünde de Şakir ve Samim geri dönmediler. Bu da kıllara yurt dışına çıktıklarında diziden mi ayrıldılar neden geri dönmediler bir daha diziye geri gelmeyecekler mi sorularını getirdi..

Şakir ve Samim’in yer almadığı Kalk Gidelim dizisinde 84. bölümde Kalk Gidelim dizisine dönüp dönmeyecekleri merak ediliyor. Eğer Şakir ve Samim Kalk Gidelim dizisine bir kaç bölüm daha geri dönmezlerse herkes Şakir ve Samim’in diziden çıkacaklarını düşünüyor olacaklar. Peki Kalk Gidelim Şakir ve Samim Dizide Neden Yok Ayrıldılar mı Çıktılar mı?

Hayır çıkmadılar tabiki. Kalk Gidelim dizisinin sevilen oyuncuları diziden ayrılmadılar, sadece birlikte bir kaç bölüm özel işleri nedeniyle yönetmenden izin isteyip dizi setinden ayrıldılar. Şakir ve Samim ikilisinin dizide 2 bölüm daha olmaması bekleniyor. Yani Şakir ve Samim Kalk Gidelim dizisine büyük ihtimalle 85. bölümde dahil olacaklar. Oyuncuların diziye kesin olarak hangi sebeple neden ara verdikleri ise merak konusu oldu.

Kalk Gidelim Şakir ve Samim Dizide Neden Yok Ayrıldılar mıŞakir ve Samim Kalk Gidelim dizisinde oldukça sevilen isimler. Hem dizideki esprili halleriyle hem de şakalarıyla herkesin sevdiği isimler. Gelecek bölümlerde dizide görmeyi oldukça çok isteyen izleyiciler Şakir ve Samim olmadan dizi çekilmez hale geldi, onların şakacı tutumları ve davranışları diziye renk katıyor diye yollarını gözler oldular.

Bu arada bir başka iddiaya göre Şakir ve Samim karakterlerini canlandıran oyuncular Alper Saylık (Şakir) ve Can Kıran (Samim) bedelli askerlikten faydalandıkları için 30 günlüğüne askere alınacaklar. Bu nedenle her iki oyuncunun da askerliği tamamlayıp gelmesinin beklendiği ancak bunu kamuoyu ile paylaşmak istemedikleri için Azerbaycan’a futbolcu satmaya gittikleri konulu bir sahne çekildiği ifade edildi.

Sizce Kalk Gidelim dizisinde Alper Saylık (Şakir) ve Can Kıran (Samim) Azerbaycan’a futbolcu satmaya mı gittiler yoksa bedelli olarak askere mi gittiler. Bu konu hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Cengiz dedi ki:

    Dizinin içine ettiniz artık izlemiyorum tek kelimeyle rezalet favori gönül dagı