Kalk Gidelim Neden Bitti Final Oldu, Yeniden Başlar Mı?

Yorum Yap 14 kez izlendi

Bu konumuzda Kalk Gidelim Dizisi Neden Bitti? Kalk Gidelim Neden Final Oldu? Kalk Gidelim Dizisi Yeniden Başlar Mı? Başka bir kanalda mı yayınlanmaya devam edecek gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Kalk Gidelim Neden Bitti Final Oldu, Yeniden Başlar Mı sorusu hakkında merak edilen her şeyi sizlerle sayfamızda paylaşacağız.Kalk Gidelim Neden Bitti

Kalk Gidelim Neden Bitti?

Baş rol oyuncuları arasında Beyzazıt Gülercan, Yıldız Kültür, Ayça Varlıer ve Can Kıran gibi sevilen oyuncuların yer almış olduğu dizinin final haberi dizinin yakından takipçisi olan tüm izleyicileri fazlası ile üzmüş durumda. Dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana pek çok kişinin sevgisini kazanmıştı fakat Kalk Gidelim dizisi bu sezonda hem ekranlara hem de izleyicilere veda etme kararını aldıkları tarzında söylemler ortaya çıktı.Kalk Gidelim Neden Bitti Final Oldu, Yeniden Başlar Mı

Dizinin yayın gününde değişikliğe gidilmesinden bu yana dizi eski başarısını ve eski reyting skorunu elde edememiş ve günden güne izleyici sayısı düşmeye devam etmiştir. 3 sezondur Cumartesi akşamları seyirci ile buluşmakta olan dizinin yayın günlerinin Perşembe gününe alınmış olması zaten pek çok izleyiciyi tereddüt ettirmişti.

Kalk Gidelim Neden Final Oldu?

Kalk Gidelim Neden Final OlduKalk Gidelim dizisi TRT 1 kanalının en sevilen dizilerinden bir tanesiydi. Fakat dizinin yayın gününde diğer kanallarda daha dikkat çekici yeni diziler yayınlanmaya başladığından ötürü Kalk Gidelim dizisi büyük oranda seyirci kaybetti. Azalan seyirci sayıları dizinin reyting skorunu fazlasıyla aşağılara çekti. Dizinin final kararı dizide yer almaktan büyük keyif alan oyuncular ve dizinin severleri bu habere fazlası ile üzülmüş durumda.

Kalk Gidelim Yeniden Başlar Mı?

Kalk Gidelim Yeniden Başlar Mı3 sezondur ekranlarda seyirci ile buluşan ve ekranlarda yer aldığı süreç içinde oldukça başarı sağlayan dizi final kararı ile herkesi şaşırtmış durumda. Kalk Gidelim dizisi diğer dizilerle olan rekabetinde yenik mi düştü? soruları akıllara geldi hemen. Dizinin yer almış olduğu TRT1 kanalına Kalk Gidelim dizisinden daha çok izleneceği düşünülmekte olan Gönül Dağı dizisi mi gelecek? şeklinde soruları akıllara getirdi.

Kalk Gidelim Neden Bitti Final Oldu, Yeniden Başlar Mı? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerin de Kalk Gidelim Neden Bitti Final Oldu, Yeniden Başlar Mı hakkında merak ettiği bir şey olursa rahatlıkla yanıtlayabiliriz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Kalk Gidelim Dizisi 125. Bölümde Bitecek Final Yapacak konumuza göz attınız mı?

Etiketler