Kalk Gidelim Julia Kimdir? Şerif’in Eski Eşi (Ecem Karavus)

Kalk Gidelim Julia Kimdir? Şerif’in Eski Eşi (Ecem Karavus)… Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Kalk Gidelim dizisine katılan yeni karakterin adı Julia. Julia rolünü canlandıran oyuncunun adı da Ecem Karavus. Ecem Karavus kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Ecem Karavus’u ilk hangi dizi de izledik? Ecem Karavus bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Ecem Karavus Kalk Gidelim dizisinde Şerif'in eski karısı JuliaEcem Karavus, cumartesi günleri TRT1’de ekranlara gelen ‘Kalk Gidelim’ dizisinde Şerif’in eski karısı ‘Julia’ karakterini canlandıracak.

Kalk Gidelim dizisi yapımcılığını Staff Film üstleniyor. Kalk Gidelim dizisi yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Can Kıran, Alper Saylık, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Yavuz ve Füsun Kostak yer alıyor. Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna katılan yeni oyuncu Ecem Karavus bilgileri resimleri instagram hesabı… kalk gidelim dizisi ecem karavus yeni oyuncu julia rolünde

Ecem Karavus Kimdir?

Ecem Karavus 9 Nisan 1989 Muğla doğumludur. Fotomodel, sinema ve dizi oyuncusudur. Muğla Fethiye’de Süper Lise mezunudur. İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisidir. Ecem Karavus küçük yaşlardan beri reklam filmlerinde ve dizilerde rol almıştır. Ecem Karavus Pis Yedili dizisinde Alice karakterini canlandırdı. Bu dizideki rolü sayesinde tanındı ve çok sevildi. Ecem Karavus sinema ve reklam filmlerinde dizilerde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl ve Dinle Sevgili rol aldığı diziler arasında yer alıyor. Ecem Karavus Kimdir?  74. bölümüyle 3. sezonunu açan ekranların ‘organik dizisi’ Kalk Gidelim’in kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. ecem Karavus kimdir yeni dizisi Kalk Gidelim

Diziye katılan yeni oyuncu Ebuhan Tırtar oldu. Ebuhan dizide Sevda’nın (Mehtap Bayri) kardeşi Şerif rolünü canlandıracak.

Genç oyuncu Ebuhan Tırtar daha önce herhangi bir dizide rol almamıştı. Oyuncu ilk dizi tecrübesini Kalk Gidelim’de yaşayacak.

Ecem Karavus’un Rol Aldığı Dizi Filmler;
2014- 9on- Sibel,
2016- Bayram Abi- Sinem,
2016- Vezir Parmağı- Dilruba,
2011- Dinle Sevgili- Mary,
2011- Muhteşem Yüzyıl,
2011- Pis Yedili- Alice,
2014- Alın Yazım- Sevgi,
2017- Hayati ve Diğerleri- Filiz

Kalk Gidelim Dizisi Julia Kimdir Karakteri

Kalk Gidelim dizisinde Julia karakteri nasıl birisi? Kalk Gidelim dizisinde Julia Şerif karakterinin eski eşi olarak diziye katılıyor.  Kalk Gidelim dizisi 3. sezonu 74. bölümünde diziye dahil olan Şerif karakterinin eşi oluyor. Kalk Gidelim dizisinde Şerif karakterini Ebuhan Tırtar canlandırıyordu. Ebuhan Tırtır Kalk Gidelim dizisinde Sevda’nın kardeşi Şerif rolünü canlandırıyordu. Şerif’in eski eşi olarak Kalk Gidelim’e dahil olan Julia karakterinin bilgilerini yukarıda sizlerle paylaştık. kalk gidelim dizisi ecem karavus

Kalk Gidelim Dizisi Son Bölümde Neler Olacak?

Nurhatçe köyde kalmaya devam eder. Çünkü Hacı Baba olaya dahil olur ve sorunları çözer. Nurhatçe’nin yaşamını denetlemek üzere köye denetçi gelir ve onun yaşam koşullarını denetler. Şerif’in kendine ait bir evi olmadığı için Behice ve Nurhatçe’yi de alarak Şakirlerin eve yerleşirler. Şakir’de şimdilik babasıyla kalmaya başlar. Seyfettin’in mandırasındaki hayvanlarda hastalık peydah olur ve bu salgın hastalık  bütün köye yayılır. Meryem Seyfettin’den süt aldığı için zor durumda kalır.

Ercan ise bu durumu kendi lehine çevirir. Topladığı sütleri Meryem’e satmaya çalışır. Hacı Baba Ahsen’i eve getirir. Ahsen evde herkese kendini sevdirir. Veteriner olan Ahsen hayvanları ve tüm köyü de bu salgın hastalıktan kurtarıır. Şerif’in gizli telefon konuşmasına şahit olan Seyfettin çok sinirlenir.

Kalk Gidelim dizisi yeni bölümünde diziye dahil olan Julia karakteri de bir iki bölüm içerisinde diziye dahil olacaktır. Bakalım diziye nasıl bir enerji katacak? Kalk Gidelim dizisine katılan yeni oyuncu hakkında sizin yorumlarınızı neler? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler