Kalk Gidelim Dizisi Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler?

Kalk Gidelim Dizisi Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? Kalk Gidelim dizisi yeni sezonu ağustos ayında yayınlanmaya başlayacak. Diğer dizilerin yeni sezonları eylül ayında başlarken Kalk Gidelim geçen sene olduğu gibi bu sene de farkını ortaya koyuyor ve tüm dizilerden önce başlıyor. Geçen sene temmuz ayında yayına başlayan Kalk Gidelim dizisi bu sene de ağustos ayında yeni sezonuna başlıyor.

Kalk Gidelim dizisi başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken yan rollerde de çok başarılı isimler yer alıyor. Kalk Gidelim dizisi kadrosunda Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Cem Belevi, Can Kıran, Alican Okumuş yer alıyor. Tüm kadro yeni sezonda Kalk Gidelim dizisinde devam ediyor.

Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda kadrosuna yeni isimler katıldı. Yeni katılan oyuncuların bilgilerini sizlerle paylaştık. Kalk Gidelim dizisi yeni oyuncuları bilgileri hepsi sizlerle. Kalk Gidelim dizisi yeni oyuncular kadroya dahil oldukça konumuza eklenecektir.

Kalk Gidelim Dizisi Yeni Sezonda Gelen Oyuncular ve Giden Oyuncular

Kalk Gidelim dizisi yeni sezonunda diziye yeni isimler katılıyor mu? Kalk Gidelim dizisi yeni sezonunda diziden hikaye gereği ayrılan isimler kim oldu? Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda neler olacak? Kalk Gidelim dizisi senaryo gereği diziye dahil olan oyuncular olurken elbette senaryo gereği diziden ayrılan oyuncularda olacaktır. Kalk Gidelim dizisine katılan oyuncular kimler? Kalk Gidelim dizisi yeni sezonunda diziden ayrılan oyuncular kimler? Bilgileri sizlerle konumuzun devamında.

eren can vurucu kimdir yeni dizisi kalk gidelim Kalk Gidelim Dizisi Yeni Sezonunda Eren Can Vurucu Katılıyor.

1988 Ankara doğumlu olan Eren Can Vurucu Başkent İletişim Akademisi’nde Diksiyon ve Oyunculuk Eğitimi aldı. 2012 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde eğitim aldı. Eren Can Vurucu Kurtuluş Son Durak filminde oynadı. Daha önce Her Şey Yolunda Merkez, Yeşil Deniz, Bahtiyar Ölmez, Lise Devriyesi dizilerinde rol aldı. Eren Can Vurucu instagram hesabı https://www.instagram.com/erncnvrc/
Kalk Gidelim Behice diziden ayrıldıSon Ayrılan Oyuncular: Kalk Gidelim dizisinin yayınlanan 103. bölümünde diziye iki oyuncu veda etti. 4 Nisan cumartesi günü yayınlanan son bölümde diziye bu sezon dahil olan; dizide Şerif karakterini canlandıran Ebuhan Tırtar ve dizide Behice karakterini canlandıran Gülderen Güler diziye veda etti. Oyuncular dizide senaryo gereği köyden ayrıldılar ve Muğla merkeze taşındılar.

KALK gİDELİM DİZİSİNDEN AYRILIKGÜNCELLEME: 18 MART 2020: Kalk Gidelim dizisinin kadrosundan 2 isim ayrıldı. Diziden Seyfettin’in (Ufuk Özkan) kaynanası ve kaynatası rolünü canlandıran usta oyuncular Mine Teber ve Server Mutlu diziden ayrıldı. Usta oyuncular dizi ekibine ve yapımcıya teşekkürlerini ileterek çekimlerin yapıldığı Muğla’dan ayrıldılar.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Diziye Katılan Oyuncular Kimler?

Kalk Gidelim Julia Kimdir? Şerif’in Eski Eşi (Ecem Karavus)… Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Kalk Gidelim dizisine katılan yeni karakterin adı Julia. Julia rolünü canlandıran oyuncunun adı da Ecem Karavus. Ecem Karavus kimdir? Tıklayın >> Kalk Gidelim JuliaEcem Karavus Kalk Gidelim dizisinde Şerif'in eski karısı Julia

Kalk Gidelim dizisi yeni sezonu ağustos ayında seyirci karşısına çıkacak. Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda dizi ekibi İstanbul’a taşınıyor. Mustafa Ali ve Nurcan İstanbul’a geri dönünce köydeki ailesi de dayanamaz ve onların peşinden gelir. Bu sefer de köydekiler Mustafa Ali’nin evine yerleşirler. Mustafa Ali ve Nurcan İstanbul’a taşındı tekrar bu yüzden de yeni komşuları eski arkadaşları çıkıp gelecek evlerine. Diziye yeni katılan oyuncular bu şekilde diziye dahil olacaklardır. İstanbul’da yeni ortamlar oluştukça yeni oyuncular diziye dahil olur.

Server Mutlu-Seyfettin’in Kaynatası

Kalk Gidelim dizisine yeni bölümünde Server Mutlu katıldı. Server Mutlu dizi de Seyfettin’in kaynatası rolünü canlandıracak. Server Mutlu 1953 İzmir doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Tümay Özokur film reklam ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.  Server Mutlu’nun rol aldığı diziler; Gülizar, Oyunbozan, Yeşil Deniz, Tatar Ramazan, Umutsuz Ev Kadınları dizilerinde rol aldı.

Kalk Gidelim Behice kimdirBehice – Gülderen Güler 

Kalk Gidelim dizisine 21 Eylül tarihinde katılan yeni oyuncu Gülderen Güler oldu. Gülderen Güler’in Kalk Gidelim dizisinde Behice karakterini canlandıracak. Kalk Gidelimde Behice kimdir diye merak edenler için diziye yeni katılan oyuncunun gerçek adının Gülderen Güler olduğunu hatırlatalım. 1999 yılında İstanbul’da doğan Gülderen Güler, daha önce Atv kanalında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde Sevda rolünde oynamıştı.

Kalk Gidelim yeni gelen oyuncu BehiceBehice Kalk Gidelim dizisinde Meryem’in kardeşi olarak dahil olacak. Behice Meryem’in öz kardeşi olmasa da ruhen kardeşi olduğu kesindir. 21 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan yeni bölümde diziye katılan Behiceyi siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz. Sizce Behice Meryem ile kardeş mi?

Kalk Gidelim Şerif rolü Ebuhan TırtarKalk Gidelim Şerif – Ebuhan Tırtar

Kalk Gidelim’in kadrosuna 3. sezonda yeni katılan bir oyuncu dahil oldu. Kalk Gidelim dizisine katılan yeni oyuncu Ebuhan Tırtar oldu. Ebuhan dizide Sevda’nın (Mehtap Bayri) kardeşi Şerif rolünü canlandıracak. Genç oyuncu Ebuhan Tırtar daha önce herhangi bir dizide rol almamıştı. Oyuncu ilk dizi tecrübesini Kalk Gidelim’de yaşayacak. Kalk Gidelim Şerif karakter hakkında detaylı bilgiler eklenecektir.

Kalk Gidelim Dizisi Yeni Gelen Oyuncu Sinan Albayrak Kimdir?

1973 Almanya doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Sinan Albayrak’ın rol aldığı son diziler Omuz Omuza, Kadın Severse,Parmaklıkların Ardında, Yersiz Yurtsuz, Kafkas, Sende Gitme, Anneler ve Kızları, O Hayat Benim, Yalaza ve Kalk Gidelim dizilerinde rol aldı. Kalk Gidelim dizisinde de Nehir’in babası rolünü canlandıracak.

Kalk Gidelim Yeni Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda dizi ekibi İstanbul’a taşınıyor demiştik. Köyde yaşayan Mustafa Ali’nin ailesi onların peşinden İstanbul’a gelirler. Ancak köydeki herkes gelemez elbette. Bu yüzden köyde kalan ve rolünün anlamı azalan bazı oyuncular diziden çıkacaktır diye umuyoruz. Kalk Gidelim dizisinden ayrılan isimler şimdilik açıklanmazsa da sizlerle ilerleyen zamanlarda diziden çıkan isimleri de yazacağız. Nilay Deniz Cem Belevi Onur Seyit Yaran Kerem Kupacı Hakan Eksan Füsun Kostak diziden 3. sezon ayrıldılar.

Kalk Gidelim dizisi 3. sezon diziden çıkan oyuncular: 

Kalk Gidelim Kerem Kupacı‘nın canlandırdığı Enişte Halil diziden ayrıldı. Oyuncu ile ilgili bir açıklama yapılmazken büyük ihtimalle farklı bir projeye takılacak olan Kerem Kupacı dizide 2 sezondur rol alıyordu. Kendisine teşekkür eder yeni dizisinde başarılar dileriz: Kerem Kupacı’nın yerine Enişte Halil olarak başka bir oyuncu diziye dahil olur mu izleyip göreceğiz.Kalk Gidelim Kerem Kupacı Enişte Halil diziden ayrıldı

Kalak Gidelim Canberk Diziden ayrıldı: Onur Seyit Yaran Kalk Gidelim dizisinden neden ayrıldı? Onur Seyit Yaran’ın canlandırdığı Canberk karakteri daha önce eğitimi için diziden ayrılmış ve geri dönmüştü. Şimdi diziden neden ayrıldığına dair bir açıklama olmasa da dizi setindeki kavgadan dolayı diziyi terkettiği sosyal medyada yazılmıştı. Doğru mu emin olamadık ama Onur Seyit Yaran bu sezon Kalk Gidelim dizisinde olmayacak, yerine başkası gelir mi izleyip göreceğiz.Onur Seyit Yaran Kalk Gidelim dizisinden neden ayrıldı

Nilay Deniz Nehir – Kalk Gidelim 3. sezon ayrıldınilay deniz kalk gidelimden ayrıldı

Cem Belevi Sinan – Kalk Gidelimden 3. sezon ayrıldıCem Belevi Kalk Gidelimden Sinan ayrıldı

Hakan Eksan Yetim Recep – Kalk Gidelim dizisinden yeni sezon ayrıldıHakan Eksan Kalk Gidelimden ayrıldı

Füsun Kostak Nuriye – Kalk Gidelim yeni 3. sezon ayrıldı

Füsun Kostak Kalk Gidelim yeni 3. sezon ayrıldı

Kalk Gidelim dizisinden ayrılan oyuncular netleşti. Kalk Gidelim dizisinde 4 oyuncu ayrıldı. Kalk Gidelim dizisi yeni sezonunda senaryo gereği ayrılan oyuncuları sizlerle paylaşıyoruz. Nilay Deniz , Cem Belevi , Onur Sayit Yaran ve Kerem Kupacı senaryo gereği diziden ayrıldı.

Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda neler olacak?

Kalk Gidelim dizisi 3. sezonunda olacakların kısa bir özetini sizlerle paylaşıyoruz. Kalk Gidelim dizisinde Mustafa Ali İstanbul’da şirket patronluğu yaparken iflas eder. Yaşadıkları tüm zenginliği geride bırakarak baba ocağına döner. Hikaye bu şekilde başlamıştı. Gel zaman git zaman Mustafa Ali ailesi ve köydekiler neler yaşadılar neler? Yeni sezonda da aynı köyde yaşanmayacak hikaye. Mustafa Ali eşi Nurcan’ın ısrarlarına kayıtsız kalamaz ve ailesi ile birlikte İstanbul’a dönerler.

Mustafa Ali iflas ettiği yere İstanbul’a geri dönmüştür. Ancak burada ne iş yapacak? Eski zengin hayatından geriye bir şey kalmamışken nasıl hayatını sürdürecek merak konusu. Nurcan ise İstanbul’a dönüp eski hayatına kavuşma planları yaparken Mustafa Ali ona bu hayatı verebilecek mi? Mustafa Ali ve Nurcan’ı İstanbul’da neler beklemektedir?

Mustafa Ali’nin ailesi de onların ardından köyü bırakırlar ve Mustafa Ali’nin yanına İstanbul’a gelirler. Köyden gelen misafirler İstanbul’un ortamına ayak uydurabilecek mi? Bu sezon de senaryo İstanbul’da geçiyor. Bakalım köy halkı İstanbul’da neler yaşayacak? Başlarına neler gelecek?

Yorum yaz

15 Yorum

 1. Diziyi başladığı günden beri çok büyük keyifle izliyordum. Hem güçlü oyuncu kadrosu hem ailece izlenebilecek hem de İstanbul un kalabalığı karmaşasından bunalmış biri olarak özlem duyduğum ortamlarda çekilmesinden dolayı dizinin tekrarlarını bile büyük bir zevkle izliyordum. Bundan sonra ki yeni sezonda İstanbul da geçecekse o eski bölümlerde ki lezzeti tadı olur mu bilemem. İzleyip bakacağım. Ama keşke KÖYDE devam etseydi.

 2. Halil.ve.nüriye.diziye.dönsün..onlar.bir.başkaydi…halilin.ýürümesi.bir.karizmaydi…kendine.özğü.

 3. Maf ettiniz diziyi bı de İstanbul’a taşınınca hepten bakılmaz artık ne güzel köy dizisidi ne var bu kadar İstanbul’da anlayamadım zaten hiç bir işine uğraşmıyorlar sürekli birilerini kovalıyorlar gerçek hayatta işler böyle deyil İstanbul’a giderseler bakılmaz artık tek organik diziydi

 4. Kalk gidelim dizisini severek izliyoruz ve cumartesi günlerini sabırsızlıkla bekliyoruz ama dizideki eski oyuncular ayrilmasaydi daha da güzel olurdu bu dizi izlediğim de o haftaki bütün yorgunluğumu alıyor

 5. Avatar mustafa yağcı+

  lan helal size dizinin icine sıctınız biz o dizide kendimizi bulmuştuk şehir hayatının karmaşasından uzak gecmişimizi yaşayamadıgımız köy hayatın bulmuştuk neyse alın dizinizin taaaaaaaaaaaa boşber artık ben yokum hadin bizde kalkın gidelim diyoru yeni dizilere

 6. Cem Belevi sevdiğim bi sarkici ve oyuncudur sarkicilugini daha çok seviyorum ama oyunculuğu da iyidir bence
  Bu dizii cem Belevi sayesinde ilgimi çekmişti belki bu sezonda izleyebilirdim ama izlemem

 7. Keşke Füsun Kostak ve Kerem Kupacı diziden ayrılmasaydılar. Keşke dizi köyde devam etseydi..çöğumuz köyde yapıldığı için diziyi izleyıp ve huzur veriyordu.

Etiketler