Kalk Gidelim Dizisi 135. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Ekim 2020)

Kalk Gidelim Dizisi 135. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Aralık 2020) tarihinde final yapması beklenen dizilerden birisi olan de 3 sezondur TRT ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisi cumartesi akşamlarının tek komedi dizisi olarak yoluna devam ediyor. 3. Sezon sonunda reytinglerine bakılarak karar verilecek olan kalk gidelim dizisinin almış olduğu son hafta reytingleri beklenen düzeyin altında kalmaya başladı. Bu nedenle büyük bir değişim olmazsa büyük ihtimalle Aralık 2020 tarihinde kalk gidelim dizisi 135.bölüm civarında bitecek ekrana veda edecek.

Kalk Gidelim Dizisi Ne Zaman Bitecek Final OlacakKalk Gidelim Dizisi Kesin Final Tarihi

Kalk gidelim dizisi ile ilgili kesin bir final tarihi şimdilik ortaya çıkmış olmasa da dizinin sezon sonunda yani 2020 yılının Aralık ayında final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Kalk gidelim dizisi 3 sezondur TRT ekranlarında cumartesi günleri oldukça başarılı bir reytinge imza atıyor ve dizinin sevenleri her hafta izleyerek keyifli vakitler geçirmeye devam ediyor. 3 sezonda artık dizinin amacına ulaştığı ve oyuncuların farklı dizilerde oynama istekleri de göz önünde bulundurularak kalk gidelim dizisinin kesin finali olacağı ve final tarihinin de büyük bir aksilik olmazsa 2020 yılında Aralık ayı olacağı belirtildi.

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek miKalk Gidelim Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Kalk gidelim dizisi ile ilgili kesin olarak ne zaman bitecek final tarihi kesinleşti mi gibi sorulara şimdilik sadece sezon sonunda Mayıs 2020 tarihi olarak ortalama bir tarih söylemiş olsak bile dizi ile ilgili kesin olarak final tarihinin henüz açıklanmadı, ne zaman final yapacağının kesinleşmediğini burada söylemek istiyoruz. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan kalk gidelim dizisi TRT ekranlarının en uzun ömürlü dizilerinden birisi oldu ve 3 sezondur cumartesi günleri ekrana gelmeye devam ediyor.

Kalk gidelim dizisinin 135. bölümü yakın bir zamanda final kararı alacağı ve reytinglerde göz önünde bulundurarak 2020 yılında yaz tatili öncesinde final yapıp ekrana veda edeceği öğrenildi. Bu konudaki resmi açıklama yapılır yapılmaz sayfamızda sizlere duyuracağız ve kalk gidelim dizisinin kesin final tarihini yazacağız.

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Mayıs 2020)Kalk Gidelim Kesin Final Tarihi (Aralık 2020)

Kalk gidelim dizisi gerçekten de 3 sezondur ekranın tozunu alan gülümsemenizi sağlayan ve cumartesi günlerine neşe veren dizilerden birisi oldu. Sürekli gelişen oyuncu kadrosuyla Muğla ilimizde çekimleri devam etmekte olan kalk gidelim dizisinin izleyicileri oldukça keyifli zaman geçirirken diziye yeni gelen oyuncular da oldukça keyifli vakit geçirdiler ve dizinin reytinglerinin üst düzeyde kalması için emek sarf ettiler. Bu konuda sizler de yorum ve görüşlerinizi yazarak kalk gidelim dizisini 3 sezondur izliyor musunuz diziyi nasıl buldunuz izlemeye değer mi bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Kalk gidelim dizisi son bölümlerde neler olacak işte kısa bir özet.

Kalk Gidelim Dizisinin son bölüm özeti: Behice ve Şerif, evlendikten sonra Nurhatçe’yle beraber el öpmeye gelirler. Nurhatçe’yi devir teslim eden Sevda ve Seyfettin zor anlar yaşarlar fakat yapacak bir şey yoktur. Meryem kurallar koyar. “Sadece hafta sonları göreceksiniz! ” der. Mecburen razı olurlar. Ve Meryem ile Sevda ve Seyfettin arasında bir nevi velayet çatışmaları başlar. Mustafa Ali, İstanbul’dan gelen iş adamlarıyla köyde toplanır, tam bir yıllık sipariş almıştır. Büyük anlaşmanın tek şartı 1 milyon teminat istemeleridir. Mustafa Ali kara kara bunu nasıl bulacağını düşünür.

Bir çıkar yol bulamaz ve çekinip korkarak babasına söyler. Hacı, Mustafa Ali’nin işini halleder. İş yaptığı adamlara “Tamam! ” der. Fakat adamları Ercan ile görür. Mustafa Ali, anlaştığı adamları Ercan ile görünce kazıklandığını zanneder. Panik olur. Diğer yandan Dudu ve Şakir, gebelik testini beklerler. İlk sonuç negatif gelir. Çocukları olmamıştır. Şakir kendine konduramaz ve Dudu’dan sebep diye düşünür ve Dudu için ilaç arar. Derdine deva ararken Ercan bunu duyar, devreye girer ve işler karışır. Ercan’ın bütün bitkilerden hazırlattığı Pestil’e Dudu’nun alerjisi vardır ve bacakları önce karıncalanır sonra tutmaz. Gelen ikinci test sonucu ise kafaları karıştırır.

Kalk Gidelim Dizisi Kesin Final TarihiKalk Gidelim Dizisi Bitmesin Final Olmasın:

Üç sezondur kalk gidelim dizisini seyredenler kalk gidelim dizisi bitmesin kalk gidelim dizisi final olmasın gibi serzenişler de bulunmaya ve dizinin 3. Sezon sonunda yaklaşık 135. bölümde bitmesini istemediklerini belirten mesaj ve yorumlar yazmaya başladılar. Bizlerde dizinin reytinglerine bakarak kalk gidelim dizisi bitmesin erken final yapmasın gibi istekleri burada toplayarak kalk gidelim dizisinin daha uzun ömürlü bir dizi olmasına ve TRT ekranlarında veya başka bir kanalda dizinin devam etmesini isteyenlere kulak vermek istiyoruz. Sizler de kalk gidelim dizisi bitmesin kalk gidelim dizisi final yapmasın ya da kalk gidelim dizisi başka bir kanalda devam etsin transfer olsun gibi isteklerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarak diğer yorumcularımızla ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim Kesin Final Tarihi (Mayıs 2020)Kalk Gidelim Dizisi 135. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Aralık 2020)

Kalk gidelim dizisini izliyor musunuz beğeniyor musunuz devam etmesini ister misiniz kalk gidelim dizisinin 135. bölümde Aralık 2020 tarihinde bitmesi final yapması sizce doğru olur mu bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz şimdilik hoşça kalın iyi seyirler dileriz..

Koronavirüs nedeniyle Kalk Gidelim dizisi biraz gecikmeli de olsa yoluna devam ediyor. Muhtemelen Aralık 2020 de final yapacak olan Kalk Gidelim hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Not: Kalk Gidelim yerine cumartesi günleri 17 Ekimden itibaren Gönül Dağı isimli dizi başlayacaktır. Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu için konumuzda detaylı bilgiler vardır.

Son Gelişme: Kalk gidelim dizisi cumartesi gününden perşembe gününe alındıktan sonra reytinglerinde herhangi bir azalma olmadı. Aksine izleyici kalk gidelim dizisine daha da çok sahip çıktı ve dizinin izlenme oranlarında hafif yükselme görüldü. Aralık 2020 tarihine kadar devam etmesi beklenen kalk gidelim dizisinin yerine yeni hazırlanan dizilerden birinin Yeni yılda başlayacağı bildirildi. Bu sezon yeni dizileri ile ekrana damga vuran TRT muhtemelen derviş ya da Mevlana isimli yeni diziyi kalk gidelim dizisinin yerine koyacak.kalk gidelim dizisinin finaline dair yeni bir gelişme olursa kesin tarihi ile birlikte sizlere duyuracağız.

Yorum yaz

941 Yorum

 1. Kalk gidelim tekrar baslasin eski bölümlerini izleyince çok mutlu oluyoruz bir yandan üzülüyoruz lütfen aynı oyuncular ile devam etsin i yi tatiller😞☹️🤥🧿

 2. Kalk gidelim tekrar baslasin yeni sezon bekliyoruz lutfen oyuncuları ekipleri çok seviyoruz yeşil yurdu çok özledik aile mizden biri gibiydi yeni sezon bekliyoruz

 3. Kalk gidelim yeni sezon aynı ekip oyuncuları bekliyoruz çok seviyoruz kalk gidelim mi yeşil yurdu gezdim çok çok beğendik tekrar bekliyoruz hacı amca Hatice ana yi görmek istiyoruz
  İyi geceler bütün ekiplere

 4. Kalk gidelim tekrar baslasin yeni sezon bekliyoruz lutfen oyuncuları ekipleri çok seviyoruz çok güzel bir aile dizisi unutamiyoruz çok özledik çok seviyoruz diziyi inşallah aynı ekiple tekrar başlar bekliyoruz

 5. Avatar Türker Şuletçi

  Buraya farklı farklı isimlerle yazıp dizinin tekrar başlaması için yorum yapan şahıs burayı TRT’nin yetkilileri ve dizinin yapımcıları tarafından başvuruların alındığı bir yer mi sanıyor acaba?

 6. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen yeni sezon başlasin güzelim diziyi izlerken çok özledik hacı amcayi Hatice anneyi babayı çok seviyoruz lütfen

 7. Bir bölüm iki buçuk üç saat diyelim birisi kayboluyor uzun uzadıya onu arıyorlar falan böyle boş konularla dizi yapıyorlar. Ondan sonra artık o bölgede esnaf olan, dizi ekibinden veya diziden gelir elde bazı kimseler mi ne olduğunu bilmediğimiz bazı insanlar internette dizi tekrar başlasın diye yalvarıyor.

 8. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz yeni sezon tekrar başlasin, oyuncuları ekipleri çok seviyoruz yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz güzel köyü gezmeye gideceğiz o koyun güzel ligini seyretmeye doyamıyorum eski bölümlerini izlemeye doyamıyorum hac amcayi Hatice anneyi çok seviyoruz lütfen tekrar başlasin

 9. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz bizler çok seviyoruz lütfen tekrar yeni sezon bekliyoruz

 10. Avatar N. Dikuçar

  Dizi bitmiş gitmiş hâlâ bitmesin devam etsin diye yorum yazan biri çıkıyor. Bir de farklı isimlerle aynı kişi yorum yazıyor. Aldem, Eda, Dilaver, Seyda, vs. hepsi aynı kişi.

 11. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar başlasin lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen

 12. Kalk gidelim tekrar başlamasin yeni sezon tekrar beklemiyoruz sadık kahyanın işkence gibi türkülerinden bıktık siz şu aynı kişinin farklı farklı isimlerle yazdığı mesajlara bakmayın (adam ı harfini i ile yazıyor hep aynı klavye hatası bulunduğuna göre aynı kişi).

 13. Kalk gidelim tekrar başlasin lütfen yeni sezon tekrar bekliyoruz TRT den müjde bekliyoruz lutfen sadık kahyanın türkülerini çok özledik hacı amcayi çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok özledik teşekkürler sizlere

 14. Kalk gidelim dizisini çok çok seviyoruz inşallah sadık kahyanın türkülerini tekrar dinleriz bizler çok seviyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin ayni oyuncular aynı ekiplerle tekrar başlasin lütfen Yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 15. Avatar Ş. Kınçal

  Şu sadık kahya rolünde oynayan oyuncunun türkü söylemesi işkence gibi bir şeydi. Burada dizi tekrar başlasın diye yorum yapan (muhtemelen farklı isimlerle yazan bir veya birkaç kişi) sadık kahya tekrar türkü söylesin vs. yazmış. TRT’nin vatandaştan alınan vergileri böyle dandirik dizilere harcaması da ayrı bir skandal.

 16. Avatar Bülent Ödgüsün

  Bu diziye Ahsen diye bir tip sokmuşlardı ki sanki Azerbaycanlılardan nefret ettirmek için senaryo yazılmış ve oyuncu seçilmiş gibiydi. Nitekim başlangıçta Azerbaycanlılardan tepki de gelmişti. Sonra dizide bir Azerbaycan bayrağı açmış falan işte artık ondan sonra tepkileri azalmıştı sonunda diziden de çıkardılar. Bakıyorsunuz burada hâlâ bazı azerbaycanlılar bu dizi tekrar başlasın falan yazıyor. O kadar tahkir edildikleri bir dizinin geri gelmesi için niye bu kadar uğraşıyorlarsa…

 17. Avatar Sonunda kalkıp gittiler

  Abuk subuk bir diziydi. Uzadıkça da daha saçma bir hale geliyordu. Bu dizi bitince bu kadar ağlayıp yalvaran insanlar günlük hayatta ciddi bir meşguliyeti olmayan insanlar herhalde.

 18. Sen ne bılırsın guzel dızıden cok guzel aıle dızısı sıddet yok kotu şahneler yok cocuklarında ızleyebılecegı guzel bır dızı sızler ne anlarsıdnız tekrar baslasın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  • Kalk gidelim dizisi yeni bölümleri ile 2021 – 2022 sezonunda inşallah yeniden başlar.. LÜTFEN..

 19. Bu diziler bittikten sonra tekrar başlasın diye yalvarıp ağlayanları anlayamıyorum. Dizinin reytingi düşükse kanal yayından kaldırıyor. Reklam geliri yani para getirmeyen diziler yayından kaldırılacakken sırf siz yalvardınız diye kanal bunu sürdürecek diye mi düşünüyorsunuz?

 20. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen istediğiniz sadık kahyanın türkülerini seslendirdi çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitmesin tekrar tekrar baslasin

 21. Avatar İrade Azerbaycan

  Kalk gidelim təkrar bekliyoruz yeni sezon başlasın oyunucu ekibler yenidən bir araya gelsin lütfen kalk gidelim bitmesin çok güzel aile dizisi yeşil denizin güzeliyi sadık kahyanın türkülerini yeniden dinleriz lütfen yeni sezon başlasın 😔😔

 22. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen sadık kahya türkülerini tekrar dinleriz yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 23. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahyanin türkülerini tekrar dinleriz yeni sezon tekrar
  bekliyoruzz lutfen biraz aradan sonra tekrar başlasin güzelim diziyi bitirmeyin lütfen

 24. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya türkülerini tekrar dinleriz çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz

 25. Kalk gidelim tekrar baslasin yeni sezon tekrar baslasin Eyüp üstüne sesleniyoruz sesimizi duyun lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi tekrar ayni oyuncularla devam etsin lütfen

 26. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen tekrar başlasin yeni sezon tekrar bekliyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile ortamı hacı amcayi çok seviyoruz lütfen tekrar baslasin Eyüp üstüne sesleniyoruz sesimizi duyun lütfen sadık kahyanın türkülerini tekrar devam etsin lütfen

 27. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar bekliyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi lutfen

 28. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya türkülerini söyle tekrar başlasin lütfen istediğiniz güzel bir dizi yeni sezon tekrar devam etsin lütfen

 29. Avatar Kalk gidelim hayranı

  Kalk gidelim tekrar oynasın, ailecek seyrettiğimiz ve de gününü kaçırmadığız bir diziydi… Kalk gidelim bitti şuan hiç bir diziyi izlemiyoruz … Lütfen Tekrardan yeni bölümleriyle eski kadrosuyla devam etsin😔😔 o kadar yorumlar var…

 30. Avatar Kalk gidelim hayranı

  Kalk gidelim tekrar oynasın, ailecek seyrettiğimiz ve de gününü kaçırmadığız bir diziydi… Kalk gidelim bitti şuan hiç bir diziyi izlemiyoruz … Lütfen Tekrardan yeni bölümleriyle eski kadrosuyla devam etsin😔😔 gerçekten o kadar yorumlar var…

 31. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya türkülerini tekrar dinleriz çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen

 32. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahyanın türkülerini tekrar dinleriz tekrar geri gelsin lütfen

 33. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya tekrar türkülerini söyler yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 34. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen sadık kahya türkülerini çok özledik teşekkürler tekrar başlasin devam etsin bitirmeyin lütfen izlenecek güzel bir dizi yeni sezon tekrar başlasin lütfen bekliyoruz

 35. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar devam etsin lütfen sadık kahyanın türkülerini çok özledik teşekkürler sizlere lütfen

 36. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi lütfen en kısa zamanda bekliyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 37. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen tekrar baslasin Eyüp üstüne sesleniyoruz sesimizi duyun lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen sadık kahya türkülerini çok özledik teşekkürler sizlere lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar devam etsin inşallah arkadaşlar herkes izliyor onlarla birlikte ağladık onlarla güldük onlarla neselendik onlarla birlikte çok güzel bir vakit geçirdik lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 38. Ulke olarak ozellikle son whatsapp yazilim sirjetinin avrupada uygulamayip Turkiye dahil bircok ulkede kisisel basta her tur veri guvenligini tekdit eden yeni sozlesme taslagi ardindan zaten onceden kamu alaninda yerli yazilim sirketlerine gecerken simdide halk olarak togun bir sekilde Turkcell yaptigi yerli yazilim sirketi BİP e geciiyor burada istegimiz
  1) TRT Turkiyede 1960 lardan bu gune tekeviztin radyo sonrasinda dijital internet sanal…her tur yayincilikta uzmanlasmis kadrosuyla sadece Turkiyede degil dunya capinda danismanlik ogretmenlik yol gosterme ve destek yapan koklu kurulusumuz olarak baska bizzat kendisi ve diger gercek ve milli yerli

 39. Kalk gıdelım yenı bolumler baslasın tekrar devam etsın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 40. Avatar Bekliyoruz

  Kalk gidelimin tekrar başlamasını istiyoruz. Lütfen kalk gidelim tekrar başlasın.

 41. çok güzel diziydi hem şarj hem deşarj ediyordu.konusu devam ediyor gibiydi.bekliyoruz.

 42. Kalk gidelim devam etsin yeni sezon tekrar başlasin lütfen trtdej müjde bekliyoruz lütfen

 43. Cok guzel bir aile dizisiydi severek izliyorduk tekrar yayinlanmaya devam etsin .Egitici ve ogretici ve cok nese doluydu izlerken huzur buluyorduk niye bitirdiler .Kadro da cok basariliydi.Bittigini cok uzuldum duyun sesimizi yayinlayin.

 44. Avatar bizden ailemizden bir dizi

  Kalk Gidelim dizisi TRT de 4 ocak 2021 pazartesiden itibaren tekrar yayinlari basliyor ve dizi 135 bolum hafta ici her gun ekranimizda oldugunu dusunsek her hafta 5 gun edere 135/5 desek 27 hafta eder 27 haftayida bir ay 4 hafta oldugunu dusunursek 6 ay 3 hafta eder zaten 3 ay bir sezon finali oldugunu dusunursek pandemi donemi sezon finali yapmadan bizi yalniz birakmadan devam eden dizi 2 sezon finalini yani normalini yapmis olur ve tekrarida temmuza kadar devam etmesi demam etsiylwe birincisi bastan sinuna tekrarinda yeni seyirciler kazanir ve temmuzdan itibaren butun ekip enerjisini moralini tam toplayip ailelerini yakinlarinida gorup ilk gun enerji hareket moralle devam cekiminin baslamasiyla hem zaman araligi verilmedigi icin diziden uzaklasma olmaz zaten iyi bir potansiyel izleyici kitlesi var birde yeni izleticilerde eklenir iste reytingte en tepede
  Seyirci olarak yeni versiyon devam cekimininde finaldeki 05.04.2024 tarihindeki Haci Huseyin Dalin mezar tasinin tarihini icine alan yani 2024 yilinida icine alan en az 4 sezon daha Kalk Gidelim istiyoruz
  Birde Haci Huseyin Dal Haci Hatice Dal Halim Seyfettinin İnsaf hatta Duru Sadik Yasemin Nurcan…ekrana yansiyan bize dunyanin gipta ettigi imrenerek baktigi Turk İslam ahlak orf adet anane dogruluk durustluk yardimseverlik misafirperverlik ahte vefa Namaz Kuran Ayet Hadis ve gecmis tarihi olaylardan ders veren yol yon gosteren kissa ve hisselerle bizlere hem dunya hemde ahiretimiz iyiligin guzelligin hem hassiyetinin daha cok ekranlarimiza bizlere yansimasi bize hem hos guzel aileden sicak bir zaman geciritirken bir yandanda hem kanalindan oyuncusuna set ekibibe butun Kalk Gidelim ekibine hemde biz ekranlari basindaki seyircilere hem dunya hemde ahiretimiz icin his guzel zamanin yaninde iyi ve guzel ders ogutler vermis olur.
  Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun.

 45. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi yeni sezonu tekrar başladı lütfen

 46. Nerdeyse 1000 kişiye yakın yorum var hepsini de kalk diyelim hayranı sevilmese bu kadar insan bu güzel yorumları yapmaz artık duyun sesimizi devam ettirin bizim dizimizi çok seviyoruz kalk gidelim dizisini

 47. Kalk gıdelım bıtmemelı devam etsın mujdelı haberler beklerız trt den lutfen Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 48. Avatar Mehmet – Gökhan

  Bukadar güzel bis diziyi bitirmeyin lüften, cok alistik yeri zor dolacak.. Haftada bir kere icimiz aciliyordu dal ailesiylen.. Yalniz yasiyorum.. Haftada bir güzel aile tadi aliyorduk.. Lütfen devam ettirin! Ayrica tüm aktörlere saygi ve selamlar. Cok isinmistik sizlere.. (cebin tc’si yoktu) 🙂

 49. Kalk gidelim bitmesin devam etsin devam etsin bitirmeyin lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz TRT güzel bir şey yap kalk gidelim tekrar devam etsin lütfen

 50. Avatar Ayşegül

  Bu güzel aile dizisini tekrar ekranlarda görmeyi canı gönülden istiyor ve bekliyoruz.

 51. Avatar Bizim ailemizin dizisi

  Kalk Gidelim dizisinin 135. final bolumunun final sahnesinde samim yaseminle evlenir torunlar dunyaya gelir ve Haci Huseyin Dal 05 04 2024 tarihinde vefat etmistir. Haci Hatice Dal vefat eden kocasinin mezarini ziyaret eder yani ziyaret 05 04 2024 tarihi sonrasi oldugu anlasiliyor burada kanal seyirciye cikarilacak iki anlam veriyor.
  1) anlam : final sonrasi bir paket program seklinde 2020 sonrasi olacaklar toplu sekilde ziplenmis bir paket seklinde veriliyorki seyirciye 2020 sonrrasi gelecekte bunlar olacak diye toplu sonuc veriyir yani final sonrasi tekrar cekilmeyecek bu kesin final anlami veriliyor bu Kalk Gidelim aile dizimizi izleyen seyircinin hic belkentisi olan bir sonuc degil
  2) anlam :Kalk gidelim dizisini duzenli izleyen ekranlarda TRT nin nostaljik aile dizilerden bizden icimizden bir aile dizisi (Kalk Gidelim) oldugu icin ailelerinin icinden birileriymis gibi baglanan seyircinin istegi olan durum yani yukardaki ziplenmis paket program yapilmis durum ayni bizlere “Seksenler Dizisinde” 1983 yilini gosterirken ayni zamanda 2015 1985 gosterirken karsikigi 2015″ yani bir gecmis birde gunumuz gosterilmekteydi sonra Seksenler final yapti ve ilerleyen tarihte yeniden cekim karari alindi bundan “Seksenler aile dizisini izleyen biz seyirciler memnun oldu” Kalk Gidelim Dizisindende beklentimiz aynisi yani Pandemi doneminde “hayat eve sigar” insanlarin disari cikamadigi pandemi sikintisinin yogun yasandigi gunlerde bizi yalniz birakmayan butun kanallarda sadece ” Seksenler ve Kalk Gidelim” dizisiydi pandemi doneminde bizi hic yalniz birakmadilar. Seksenler devam karariyla devam ediyor.
  Simdi Kalk Gidelim ailemizin dizisi seyircisi olarak beklentimiz bizi pandemide yalniz birakmayan pandemi gibi zorlu zamanda bizlere misafir olup hic sezon finali bile yapmayan Kalk Gidelim Dizisinin yazar senarist oyuncu set ekibinden ulastirmacisina memleketine ailesine gidip gormesi hasret gidermesi dinlenip enerji moral toplayip tekrar Kalk gidelim ilk basladigi gun gibi enerji ve moral toplayip 2021 ortalarindan sonra Haci Haticesinden Yildizina varana kadar ayni ekiple devam cekimlerinin baslamasini ve ekranda gozuken Haci Huseyin Dal mezar tasinda gozuken 2024 yilinida kapsayan yani ek en az 3-4 sezon daha Allahuteala CC izin verdigi surece bizlerle olmasi.
  Seyirci olarak bir beklentimizde Haci Huseyin Dal Haci Hatice Dal ve Seyfettin Dal butun dunyanin giptayla vaktigi birbirine kenetli bagli aile hayatimiz Turk İslam orf adet ahlak anane ahde vefa misafirperver yardimsever ayet hadis kissa hisse hikaye yasantilarinin daha cok ekrana yansimasi (ayni durum Gonul Daginda Ciritci Abdullah ve Ramazanin Namaz sozu verdigi İmam…diger karakterkere ve diger TRT basta ulusal kanallarimizin cekmesini bekledigimiz aile dizilerine) hamim duru sadik nurcan bagdagul yasemin samim gibi karakterkerin ekrana yansiyan yalansiz durust insancil ve yardimsever karakterlerin bu karakteri durumlari bize ornek verecek sekilde daha cok ekrana yansitilmali daha cok one getirilmesi Halim Dal Haci Huseyin Dal ve Haci Hatice Dal Namaz kilma ve Kurani Kerim okuma hassasiyetini diger ornek karakterkerede yansitarak biz seyirciye ornek olan aile dizisi en az 3-4 sezon daha bizlere evlerimize ailemize misafir olmasini istemekteyiz.
  Devletimizin guzide kanali TRT den istegimiz bize hemde kendileribe hem dunya hemde ahiret huzuru yasatacak bizden icimizden aile dizileri cekerek ekrankarimiza getirmesi (Kalk Gidelim Seksenler Super Baba Minyeli Abdullah Huzur Sokagi Danimarkali Gelin…vb) tarz hikayelerden yapilmis uzun metrajli filmler istiyoruz.severek isteyerek ozlemle bakilan her guzel filmin final ozlem uzuntunun yaninda bizlerin kendimizinde bize verilen omur gayat beden emanetinin emanet sahibine (Allahuteala CC) vererek bizlerinde sevdigimiz bizden ailemizden gordugumuz diziler gibi final yapacagimiz aklimiza geliyor. Nasil ahiretimizde Cenneti kazanmak icin cabaliyorsak dizilerimizdede hem dunya ve hemde ahiret hayatimizda bizlere ornek olacak sekilde diziler cekmeliyiz. Bu filmler sayesinde hem kanalindan oyuncusuna senaristinden set ekibine yapimcisindan izleyici (seyircisine) hem dunyada hos huzuzlu bir zaman gecirip kazanc saglarken ayni zamanda her yonuyle oyuncusundan set ekibine izleyicisine ornek olan yasantiyi yansitan ve ibsankari kendinden ailesinden icinden hissettigi kendine baglayan ozelligiyle insani kanalindan izleyicisine kadar Ahiret hayati icinde bir kazanc saglamis oluruz
  Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun

 52. Diziyi ilk bölümünden beri ailece seyrediyorduk. Finalin olması bizi o kadar üzdü ki. O kadar samimi, o kadar içten bir diziydi ki oyuncular evimizden biri gibi olmuşlardı. Her haftayı iple çekiyorduk.

 53. Avatar Kalk gidelim hayranı

  yorumlara bakıyorumda bu kadar takdir edilen bir diziyi final yapmak büyük hata diye düşünüyorum.Entrikalarla dolu abuksubuk dizi çok.Kalk gidelim gibi kaliteli bir dizinin devam ermesini çok isteriz ailece

 54. Ailece izleyebileceğimiz nadir dizilerden .Kültürümüze uygun böyle bir dizinin final yapmasına çok üzüldüm.Devam etmesi gereken bir dizi olması gerekir diye düşündüm

 55. Avatar NEŞE TOSUN

  Böyle güzel bir dizinin bitmesini hiç istemiyoruz, ailecek bir haftayı iple çekiyoruz. Bu final bu diziye hiç yakışmadı kalk gidelim dizisi ailecek çok sevilen bir dizi lütfen devam etsin…..

 56. Avatar NEŞE TOSUN

  Böyle güzel bir dizinin bitmesini hiç istemiyoruz, ailecek bir haftayı iple çekiyoruz

 57. Avatar Özdere sakinleri

  Kesinlikle dizinin devam etmesini yada başka bir kanala transfer olmasını istiyoruz Ailecek izlediğimiz ve çok güzel manevi ve ahlaki değerlerimizi örf ve adetlerimizi işleyen böyle bir dizinin devam etmesini canı gönülden istiyoruz

 58. Bence kalk gidelim dizisi kaldirilmamali.Ailecek izliyoruz örfümüze geleneğine bağlı çok güzel bir dizi severek izliyoruz.baska kanalada geçmesini istemiyordum

 59. Avatar Kalk gidelim hayranı

  Bence cok saçma karar bakın ben ailemle rahatca izleyebildigim nadire dizilerden birisidir kalk gidelim diger kanalların sacma sapan aile ortamında bile izlenmeyecek dızılerı dururken bu diziyi kaldırmak bence sacma reytıng neye göre belirlenıyor söylermısınız hanı bazı dızıler varya kımın elı kımın cebınde o tarz dızılere göremı belırlenıyor lütfen duyun su ailelerın sesını ve devam ettırın dızımızı bakın fılmden cıkmak ısteyen sanatcılar varsa cıkabılır ama bu şekılde tüm ailelerın sevdıgı bır dızıden neden cıkmak istiyorlar onuda anlamış degılım lütfen bır kez daha düşünün lütfen

  • Yorumlara baktımda böyle sevilen bir diziyi final yapmak büyük hata.Ortalıkta saçma sapan dizler çok .Bu dizi gibi kalitelisi yok

 60. Yazık olur dizi biterse,bende dizinin bitmemesini istiyorum,trt olmazsa başka bir kanaldada olsa dizi devam etmeli.

 61. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitmesin bir düşünün daha sonra aynı ekiplerle tekrar aynı oyuncularla devam etsin bitirmeyin lütfen

 62. Avatar kalk gidelim hayranı

  diğer kanallardaki kıydırık diziler yıllardır devam ediyor.ailecek izlenen tek bir dizi vardı sizde onu bitiriyorsunuz.olacak iş değil.tabikide böyle gelenek ve göreneklerimizi mizahi yönüyle anlatan dizilere ihtiyacımız var.o yüzden bu dizinin trt olmaz ise diğer bir kanalda devam etmesini isteriz

 63. Avatar Uğur böcəyi

  Bitmesin ne olar bu dizi.Men Azerbaycandan bu diziye baxa baxa 8 illik yixilmaqda olan ailemi qurtardim. Onu izleye izleye tup bebek mucadilemden ugur qazandim.hamile qalmagimi onlarin verdiyi morele borcluyam .Bitirmeyin ne olar.Hamile hamile aglatmayin məni. LÜTFƏN. ………

 64. Avatar kalk gidelim in bitmemesini isteyen izleyici

  trt hep aynı sevilen hayranlıkla izlenen dizileri reytingler dustu diyerek sonlandırıyor bu dizi bitmesin

 65. Avatar # kalk gidelim

  Çok yazık ettiniz diziye çok severek izlenen bir diziydi ilk başladığı günden beridir izliyordum çok üzüldüm

 66. Çook amma çok perişan olduq. Biz Azərbaycandan her hafta sabırsızlıkla bekliyorduq. Ne yazık… Hem modern hem de doğma, saf bir dizi .. Oyunçular bile doğmalaşdı. Heç bir dizi bunu evez edemez.😭😭😭

 67. Kapatmayalım aile olarak izlenecek bir filim diğer kanallar da aile izlenecek film yok tek bu var bunuda kapatırsanız aile olarak ne izleyelim

 68. Oyuncuları ve konusuyla gerçek hayatın içinden gelen bir dizi.Sanki o köyde onlarla birlikte yaşıyormuşuz gibi hissediyoruz.İzleyici olarak bizim düşüncelerimizi dikkate alın lütfen.

 69. Diğer kanallarda ailecek oturup izleyecek bir dizi bulamıyoruz.Kalk Gidelim dizisi bu sıkıntılı günlerde bize neşe veriyordu mutlu ediyordu.Lütfen bitmesin.Yerini dolduracak başka bir dizi yok ki.Ailece ne izleyecez şimdi.Lütfen devam etsin.

 70. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi lütfen bitirmeyin

 71. Severek yıllardır izlediğimiz eğlenceli bir dizi olan Kalk gidelim sonlaması çok üzücü.Anadolu kültürünü aile yapısını vurgulayan seviyeli senaryosu ile gönüllerde yer etmişti.Dizeye çok yazık ettiler resmen.

 72. Avatar Seda sarıbaş

  Bizde çok seviyoruz kalk gidelim dizisini başından beri izliyoruz ve izlerken keyif duyuyoruz bu dizinin bitmesini istemiyoruz çok güzel bir dizi zaten her dizi izlenmiyor bu kadar güzel ve izleyicilere hitap edecek kadar bir dizi yok zaten oyüzden devam etsin istiyoruz teşekkürler kalk gidelim ailesi

 73. Her perşembe keyifle izliyorduk çok ama çok üzüldük birtane adam gibi dizimiz vardı çok üzüldük anlatamam

 74. Diziyi neden bitiriyorsunuz siz kendiniz biliyorsunuz, ama yanlış yapıyorsunuz,bu dizi şimdiye kadar en güzel dizi…. ben Kuzey Makedonya’dan.. Gostıvar şehrinden sakın ama sakın dizinin finalini yapmayan,diziyi yaşatin hem de Nası yasatın . Yine da siz bilirsiniz …Gostivar yukari banisa köyünden Selamlar hepinize kendinize ıyı bakin bu pandomim döneminde.güzel günler bizi bekliyor işinizde başarılar dilerim… KUZEY MAKEDONYA DAN SELAMLAR TURKİYEM

 75. Avatar Muhteşem bir dizi

  Kalk gidelim muhteşem bir aile dizisi bitmeyi gerçekten hak etmiyor lütfen final yapmayın

 76. Aile komedisi bir tek bu dizi vardı onuda bitirdiler . Ekranlar mafya, çete ve benzer dizilere kaldı yazık.

 77. Dizinin seyri güzel gidiyordu devam etmesi güzel olur. Ailece izlenebilecek birkaç diziden biriydi devam etmelidir.

 78. Lütfen kalk gidelim tekrardan devam etsin final olucağını görünce o kadar çok üzüldüm ki 7 yaşında oğlum var biticeğini duyunca çok ağladı bu kadar 7 den 70 e herkesin izlediği bir diziyi bitirmeyin Bu zorlu süreçte yüzümüzü güldüren oyuncularımıza ne kadar teşekkür etsek azdır .Lütfen bu kadar izleyicinin sesini duyun tekrar edin nolur

 79. Avatar zeynep bursa

  Ne olursunuz bitirmeyin diziyi sizinde dinlenmeye hakkınız var ama biraz dinlenin sonra devam edin final yaptığınızı görünce ağlaya ağlaya bir hal oldum koronavirüs olsam bu kadar ağlamam lütfen başka kanalda devam edin hiç olmazsa oyuncular çok profesyonelsiniz köyümü babannemi ananemi insanlarını hatırlatıyorsunuz o köy hayatıyla doğallığıyla bize; metropol şehirde tıkılıp kaldık ne olursunuz bitirmeyin

 80. Lütfen böyle aile yapısına uygun dizileri kaldiripta saçma sapan ne idigi belirsiz kültürümüzle alakası olmayan dizilere fırsat vermeyin kalk gidelim çok güzel bir dizi biz severek izliyoruz Lütfen yapmayın

 81. Dizinin bitmesini istemiyorum bu dizide kendimizi buluyoruz severek kaçırmadan izliyoruz ailece izleyeceğimiz bir dizi lütfen dikkate alınsın dizi devam etsin

 82. Ben Avustralya’dan Kalk Gidelim dizisini izliyorum. O kadar çok seviyorum ki, sete bile taa Avustralya’dan gittim. Ben bitmesini istemiyorum.

 83. Kalk gidelim, ailecek severek izledigimiz ve devam etmesi gereken bir dizi. Insallah yetkililer bitis kararini tekrar gözden gecirip diziyi devam ederler.

 84. Kalk Gidelim ne olur bitmesin çok seviyoruz çocuklarımla en rahat izlediğim dizi tekrarlarını bile bir kaç kere izliyoruz. Onca saçma dizi varken neden kalk gidelim final yapıyor. Lütfen bitmesin 🙏

 85. Kalk gidelim ne olur bitmesin tekrarlarını bile birkaç kere izliyorum gününü iple çekiyorum çocuklarımla en rahat izlediğim dizi. Sesimizi duyun lütfen 🙏

 86. Avatar Gönüllerin aile dizisi

  Kalk gidelim çoooook değerli bir aile dizisi.İçten samimi dogal çoluk çocuk severek çok beğenerek izliyoruz. 2 yaşındaki oglum Şakir çıkınca kitleniyor oysaki onu yerinde durduramayız. İzlerken film olduğunu unutuyoruz.O kadar bizdenki kesinlikle bitmeyi haketmiyor.

 87. Tabiki bizimde küçük çocuklarımızla içimiz rahat bir şekilde izlediğimiz dizi kalk gidelim AA bugün kalk gidelim var dedirten trt1 seyretmemizin nedenlerinden biri anlamadığım asıl reyting sonucu bütün bu yorumlarken final kararı nasıl değişmez gönül dağı gibi bir dizi yüzünden TRT gününü değiştirerek kalk gidelimi harcamış keşke bunu değiştirebilsek

 88. Final sozu gorunce, chox kotu olduq, ama ola bilsin oyuncular artik yorulub, ve farkli dizilerde oynamak istiyorlar (ola bilsin yashadiqlari yere yaxin).

  Mumkun olsa devami olar, InshaAllah.

  Biz dizileri choxda xoshlamiyorug ve onlara baxmiyorug, ama ‘Kalk gidelim” bir farkli. ‘Kalk gidelim’-in oyuncularina teshekurler olsun, ki 3 yil boyu yorulmadan bu dizide ishtirak ediyorlar. Helal Olsun! Allah razi olsun!

 89. Kalk gidelim dizisi devam etmeli çünkü çok iyi izlenen bir dizi final yapmasın yada eğer trt final yaptırıyorsa ama biz seviyoruz final istemiyoruz başka kanala geçiş yapılsın sevdiğimiz diziyi izleyelim yada trt bu izlenen diziye el atsın duruma bir çare bulsun

 90. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yılbaşından sonra tekrar başlayın lütfen çok üzülüyoruz çok sevdiğimiz bir dizi evde yaşlılar izliyor onlarla bizler neselendik onlarla ağladık Bitirmeyin lutfen

 91. Kalk gidelim final yapmasin severek ve gulerek izledigimiz aile dizisi devam etmesini istiyoruz yine Trt 1 de

 92. Severek izlediğimiz bir dizimiz vardı bu olurmu zorgunler geçiriyoruzkalk gidelim izleyerek kafa dağıtıyoruz şimdi bu bize sorarım size filal olmasını istemiyoruz

 93. Avatar İlkyaz çiçeği

  Kalk Gidelim dizisi içten samimi sımsicak.Bize unutulmaya yüz tutan değerleri hatırlatan,ailemizle rahatça izleyebileceğimiz müthiş bir dizi. Seti birçok kez görme şansı da elde ettiğim bu dizinin biteceğine inanamıyorum.Bu denli biz kokan bu denli kaliteli bir filmi bitirmek çok garip.Artık reyting uğruna harcamayin böylesi güzel dizileri.Yerin doldurulamayacak kadar dopdolu bir dizi.Valla ailecek boğazımıza bir yumruk tıkandı. Lütfen bitmesin bu dizi. Hıiiç bitmesin Lütfen bitirmeyin bu diziyi Yazik etmeyin

 94. Kalk gidelim final yapmasın çok severek izlediğimiz bir dizi cumartesi günlerimize neşe katıyordu perşembe gününe alınması reytingleri düşürdüyse buna çözüm olarak eski gününe geri alın ve lütfen final yapmayın

 95. Avatar Ailemizin dizisi

  Kalk Gidelim dizisinin TRT nin ayni formatta Seksenler dizisi finaldan sonra ayni format ayni kadroyla nasil tekrar filmi cekidiyse Kalk Gidelim dizimiz yine ayni kadro ayni aile sicakligiyla daha cok yalan soyleyemeyen dogruluk abidesi namaz kilan halimlerin daha cok Kurani Kerim okuyan Hatice sultanlarin ahte vefadan taviz vermeyen dogrudan sasmayan Seyfettinlerin ismine musamma Kahya Sadiklarin herkese guzel bakan yardimsever Duru Bagdagul Yasemin Nurcanlarin ici disi bir safligin timsali insaflarin insana ayet hadis yasanmis tarihi olaylardan kissakar ankatan haci Huseyin dallarin dahaoldugu daha cok ekrana yansiyan ayni Seksenler gibi devam cekimleri ile ileri tarihte ayni kadroyla Kalk Gidelim veya ayni sicaklikta hatta daha sicak kucaklayan yeni dizilerimizi bekliyoruz devletimizin guzide kanali TRT mizden hatta kendini bu ulkenin bir parcasi goren bizden icimizden baska kanallarimizdan

 96. Avatar Ailemizin dizisi

  Kalk Gidelim dizisinde 135 bolumle final karari alinmasi bizleri cok uzde tahmin editoruzki bizim gibi bircok kisi uzulmustur bu dizi sanki bizden ailemizden olmuslardi simdi sanki toplu sekilde bir daha donmemek uzere gurbete gidiyorlarmis gibi yada tam tersi biz bir daha donmemek uzere gurbete gidiyirmusuz gibi oldu hos filmin bolumleri arttikca bagliligimiz daha cok artip daha cok uzulecektik ama ileriki tarihlerde Kalk Gidelim dizisinin ayni kadroyla tekrar bolumleri cekilirse yine ayni heyecanla izleriz esas beklentimiz Kalk Gidelimin olusturdugu aile dizolsunoslugu ayni kalitede ayni formatta ve hatta Turk İslam orf adet anane ahlak misafirperverlik yardimseverlik ahte vefa dogruluk durustluk Kuran Namaz Kissadan hisse hadis ve ayetlerlerin daha cok ekrana yansidigi insanlari ailesine girecegi insanimizi icine alip sicakligiyla isitacagi yeni yapimlara yeni aile dizilerine İnsallah Allahuteala CC Kalk Gidelim dizimizin butun otuncu yazar senaris set ekibi ukastirma tum ekibine hidayet huzur saglik dolu gunkar dileriz “Seksenler, Gonul Dagi, tivbeler olsun dizilerimiz insallah omru en az Payitaht Abdulhamit dizisi kadar olur ve Kalk Gidelim devam cekimleri veya en az onun kadar guzel ayni formatta daha fazla ekranimiza Turk İslam orf adet ahlak anane ahdevefa dogruluk durustluk Kursn Namaz hadis …yansiyan nice ailemizden bizden icimizi isitan bizden yeni dizilere Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun

 97. Sayın yetkililer, televizyonlarda bunca saçma salak mafya dizisi ile gençlerin zihinlerini zehirlerken, özenti toplumu yaratıp insanların saatli bombaya çevirirken, neden böylesine tam bir masum aile dizisi olan dizileri reyting saçmalığı uğruna bitirirsiniz ki. yazık gerçekten çok yazık.

 98. Avatar Fadime Şahin

  Kalk gidelim dizisi bitmesin 3 sezondur aralıksız severek izlediğim en masum aile dizisi bitmesin lütfen ya başka kanala alınsın ya da devam etsin lütfen rica ediyorum.Ahlaksız dizileri bitirsinler bunun yerine.

 99. kalk gidelim harika bir dizi ne demek reytıng düştü,yengesi ile düşüp kalkan,arkadaşının eşini baştan çıkaran roller,entrikalar,cinayetler yok diye mi yayından kalkıyor,çok yazık lütfen devaaam,ayrıca trt devletin,milletin kanalı değil mi milleti abuk subuk kanallara,dizilere mecbur bırakmayın

 100. Avatar Batuhan Bozdağ

  Çooook üzüldük tam aile dizisiydi Abdülhamit ve sadece kalkgidelimi seyrediyoruz öteki kanallarda abuk subuk aileyi parçalayıcı diziler nefret kin mafyacilik aldatma aşk meşk bıktık tekbfilmimiz TRT bu filminde ne olur bitirmeyin o filim sayesinde temmuz ayında Muğla o köye gezmeye gelmiştik bu kadar hayrandım bu kadroyu bozmayın encokda hacı Dalin sohbet ve nasihatleri seyretdiriyor dizi dediğin nasihat da verecek,, desteklerimiz sizinle final yoookkkkkk sakin

 101. Kalk gidelim dizisini severek takip ediyoruz devam etmeli bence bu zorlu süreçte tek komedi sevgiler saygılar ve Fransadan selamlar

 102. 8 yaşıñdaki kızım ,5 yaşındaki oğlum ve tüm ailem kalk gidelin günü akşamı güzel vakit geçirıyoruz kızım dizinin biteceğini öğrenince ağladı lütfen pandmei bitene kadar dayanın devam etsin lütfen

 103. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen vazgeçin finalden final yapmayın yeni yıldan sonra tekrar başlayın lütfen aynı ekillerle oyuncularla devam etsin çok üzüldük final tarihini görünce annem çok ağladı 70.yasinda kadın evden çıkamıyor kalk gidelim dizisini izleyip vakit geçiriyor lütfen finalden dönün sesimizi zi duyun bu pandemide bizlere her şeyi unutturup neselendiriyordu lütfen tekrar ☹️😞😞düşünün bitirmeyin lütfen

 104. Cok severek izlediğimiz hafta lık programimizi bile bu diziye göre yaptığımız, en kaliteli trt dixsi bu
  Ve bu zevki elimizden alıyorsunuz. YESIL DENIZ dizisinde de böyle yaptınız. Millet zevkle izlerken final yapıyorsunuz . Trt dizileri çok kaliteli Türk örf ve adetlerine inançlarına uygun . Ve en kaliteli diziniz KALK GIDELIM VE MASUMLAR APARTMANI. Bir tek bölümünü bile kaçırmadık. Lütfen final kararınızdan vazgeçin.

 105. Şımdi final yapacağını gördüm zaten biliyordumda ama bitirmeyin dizimizii lütfen bitirmeyin lütfen çok severek izliyoruz lütfen bitirmeyin

 106. Kalk gidelim dizisi bitmesin, TRT kalk gidelim dizisini tekrar ekranlara taşımasını istiyoruz,
  Ailecek izleyebildiğimiz sıcacık bir dizi, kalk gidelim bitmesin,

 107. Kalk kidelim bitmesin ne olur tam aile icin cok guzel dizi burda insanlara saygi sevgi dostluk komsuluk kavramlarini asilamaya yonelik duygu ve sevgi yasatan ornek dizi bu tur dizilerin devam etmesi lazim

 108. Ailem ile mutlu yuvam da her Perşembe akşamını bekleyip zevk ile seyrettiğimiz dizimizi neden kaldırıyorsunuz seyredilecek sanki çok dizi varmış gibi

 109. Ailecek seyrettiğimiz bir diziyi kaldırıyorsunuz bir sürü saçma sapan diziden bunu kaldırıyorsunuz çok üzgünüz

 110. Avatar Bizim ailemizin dizisi

  İnsanimizin onca siddet gayri ahlaki hainlik kalleslik …bircok dizi icinde bizden gecmisimizden gunumuze uyarlanmis neredeyse sadece TRT de kalan az dizilerden biri olan Kalk gidelim bitirilmesin hatta dizinin reyting duzeyi artmisken babanne halim seyfettin gibi karakterlerin Kuran okuma Namaz kilma dogruluktan durustlukten sasmayan ahlaki orf adet ananelere uyma hassasiyet goruntusu daha cok ekrana yansitilirken bu ozellik baska karakterlerede verilmeli (mesela bagdagul salim yasemin duru kahya insaf nurcan…karakterleri huy ve davranis olarak basa olmak uzere ) hem oyuncu hem set ekibi hemde seyirci bu iyi gelisen durumdan hem dunya hemde ahiret hayati icin Turk islam orf adet ahlak ve anane ozellikleri one cikarilarak yayinina devam etmeli
  Ocak ayinda yeni baslamasi dusunulen Dervis veya Mevlana dizisi hafta sonu ozellikle cocuklsr dahil 5 ten 55 e 7 sinden 77 sine herkesin her jesimin ekran basinda ola agi saatte sanki islami yasamin guzelligi huzurunu ekrana yansitan insanimizi 5 inden 77 sine ozendiren kendine ceken İslami bilgi verip sanki teblig gorevi yapan bir dizi olarak hafta sonu ozellikle butun kesimlerin ekran basinda oldugu olacagi gunduz kusagi saatinde ekranimiza gelme!i kalk gidelim aksam kusaginda ve cocuklarin “haydi cocuklar uykuya zamanini” icine alan bir saatte gisterilmekte ve bu saatte diger kanallarla rekabet edildigi bir saat ama gunduz cumartesi pazar saat 10.00 -11.00 veya 12.00 saatleri hem insanlarin tatil oldugu icin evde olduklari saat hem coluk cocuk herkesin uyanik oldugu izlenme oraninin aile boyu olduvu saat hemde rekabetin minimum oldugu saatler bu saatler icinde tum ailenin encok ekranda olacagi olabilecegi saatte yayinkanacak dervis veya mevlana dizisinin TRT nin butun prograsmlarinda ara reklamlarinda cok yogun ve etkili tanitim reklamlariyla bu saatte 7 den 77 insanimizi ekrana toplayan bir zaman ve dizi ( islami anlatan islami yasam ve huzuru olmasi) dilegimizle

 111. Avatar Ailemizin dizisi

  İnsanimizin onca siddet gayri ahlaki hainlik kalleslik …bircok dizi icinde bizden gecmisimizden gunumuze uyarlanmis neredeyse sadece TRT de kalan az dizilerden biri olan Kalk gidelim bitirilmesin hatta dizinin reyting duzeyi artmisken babanne halim seyfettin gibi karakterlerin Kuran okuma Namaz kilma dogruluktan durustlukten sasmana ahlaki orf adet ananelere uyma hassasiyet goruntusu daha cok ekrana yansitilirken bu ozellik baska karakterlerede verilmeli (mesela bagdagul salim yasemin duru kahya insaf nurcan…karakterleri huy ve davranis olarak basa olmak uzere ) hem oyuncu hem set ekibi hemde seyirci bu iyi gelisen durumdan hem dunya hemde ahiret hayati icin Turk islam orf adet ahlak ve anane ozellikleri one cikarilarak yayinina devam etmeli
  Ocak ayinda yeni baslamasi dusunulen Dervis veya mevlana dizisi hafta sonu ozellikle cocuklsr dahil 5 ten 55 e 7 sinden 77 sine herkesin her jesimin ekran basinda ola agi saatte sanki islami yasamin guzelligi huzurunu ekrana yansitan insanimizi 5 inden 77 sine ozendiren kendine ceken İslami bilgi verip sanki teblig gorevi yapan bir dizi olarak hafta sonu ozellikle butun kesimlerin ekran basinda oldugu olacagi gunduz kusagi saatinde ekranimiza gelme!i kalk gidelim aksam kusaginda ve cocuklarin “haydi cocuklar uykuya zamanini” icibe alan bir saatte gisterilmekte ve bu saatte diger kanallarla rekabet edildigi bir saat ama gunduz cumartesi pazar saat 10.00 -11.00 veya 12.00 saatleri hem insanlarin tatil oldugu icin evde olduklari saat hem coluk cocuk herkesin uyanik oldugu izlenme oraninin aile boyu olduvu saat hemde rekabetin minimum oldugu saatler bu saatler icinde tum ailenin encok ekranda olacagi olabilecegi saatte yayinkanacak dervis veya mevlana dizisinin TRT nin butun prograsmlarinda ara reklamlarinda cok yogun ve etkili tanitim reklamlariyla bu saatte 7 den 77 insanimizi ekrana toplatpyan bir zaman ve dizi ( islami anlatan islami yasam ve huzuru olmasi) dilegimizle

 112. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen yönetmen duy sesimizi duyun lütfen

 113. Avatar Ailemizin dizisi

  Su ana kadar 771 uzerinde sadece burada su an bitmesin yorumu yapilan ve bundan sonrada bu bitmesin yorumlarinin devam edecegi belle olan icimizden aile dizimizin bitmemesini TRT yetkili!erinden talep ediyoruz jalk giderlim bitmesin kalk gidelim formatinda yeni diziler bekliyoruz Turk İskam orf adet ahlak ananesi dogruluk iyilik misafirperverlik yardimseverlik dusturlu duzilerimizin bitmesinden cok sayisinin artmasini bekliyoruz

 114. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen bitmesin

 115. Avatar Azərbaycandan irade

  Kalk gidelim bitmesin devam etsin TRT1 kalanlında devam etmesini istiyoruz lütfen bitirmeyin çok güzel aile dizisi yeşil yurdun güzeliğini çok seviyoruz kalk gidelim ekibi iyiki varsınız və tüm Türkiyə halkının adından söylüyorum lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin rica ediyorum bitmesin devam etsin dizi oyuncular ekiblerin ellerine sağlık

 116. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen bitmesin

 117. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen diziyi çok seviyoruz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzeliğini çok güzel bu güzel diziyi bitirmeyin çok rica ediyorum bitmesin devam etsin TRT1 kalanlında devam etmesini istiyoruz 😔😔

 118. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen ne olur bitirmeyin diziyi çok seviyoruz TRT 1 kanalında devam etsin lütfen rica ediyorum dizi bitmesin devam etsin 😔🙏

 119. Avatar Zeliha- Antalya

  TRT1 in en sevilen dizilerinden olan KALK GİDELİM dizisini ailecek severek ve neşeyle izliyoruz lütfen dizimiz bitmesin, emeklerinizden dolayı çok teşekkürler bütün oyuncuları çok seviyoruz👏👏👏

 120. Avatar Zeliha- Antalya

  TRT 1in en sevilen dizilerinden olan KALK GİDELİM dizisini ailecek severek ve neşeyle izliyoruz lütfen dizimiz bitmesin, emeklerinizden dolayı çok teşekkürler👏👏👏👍

 121. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir dizi lütfen bitirmeyin

 122. TRT1 Kalk gidelim dizisi bitmesin ben çok severek izliyorum perşembe günlerini iple çekiyorum
  Lütfen dizimizi bitirmeyin

 123. TRT kalk gidelim dizisini perşembeye alarak dizi izleyenlere büyük bir saygısızlık yaptı ailecek izlediğimiz bir diziye final yaptırarak dahada büyük saygısızlık yapıyor TRT yi en hafif ifadeyle kınıyorum

 124. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyunculari çok seviyoruz lütfen bitmesin

 125. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen sanki orada yaşıyor gibiyiz evlerimizin neşe kaynağı evlerimizin Perşembe aksamlari misafirimiz aile gibi olduk tesekkurler bütün ekibi oyuncuları seviyoruz lütfen bitirmeyin

 126. Lutfen KALK GIDELIM dizisi final yapmasin!!! Guzel bir aile dizisi. Beni gulumseten, nadir dizilerden. Stres attiriyor cogu dizilerin aksine. Bu pandemi suresinde ihtiyac oldugumuz dizi resmen. BITMESIN …

 127. Lütfen kalk gidelimi final yapmayın 7 yaşındaki oğlum perşembe günlerini iple çekiyor bu pandemi döneminde yüzümüzü güldüren içimize mutluluk katan tek dizi kalk gidelim oyuncuları ailemizden biri gibiler onları çok seviyoruz nolur bitirmeyin

 128. #Kalkgidelimfinalolmasin öyle düzgün ahlaklı dizi hem eğlendiriyor hem ders veriyor süper bir aile dizisi

 129. Kalk gidelim dizisi bitmesin .Pandemi döneminde evlerinden bizim evlerimize konuk oldular hic bir yapim veya oyuncular dusunmezken bunu kalk gidelim ekibi yaptı bizi sokak yasaklarinda sikintidan kurtardi 2 çocuğum var 5 ve 7 yaşlarında kalk gidelim in gününü saatini not almışlar dizi günü bizim evde bayram havasi oluyir sofralar kuruluyor çaylar demleniyor hazirliklar yapiliyor ve bitene kadar kimse tv başından kalkmıyor nolur sesimizi duyun kalk gidelim dizisini bitirmeyin öyle güzel ahlaklı dizi hem eğlendiriyor hem ders aldiriyor aile bağlarını güçlendiriyor eğer trt bitirirse başka kanala transfer olsun lutfen duyun bizi trt yi de aradım final olmasin diye insallah boyle guzel bir dizi bitmez #KALK GİDELIM DIZISI BITMESIN özü sözü insan diyorsa trt izleyicilerin sesine kulak vermeli

 130. Avatar Kalk gidelim bitmesin

  Lutfen su an bizden bizim icimizden sanki akrabamiz kapi komsumuz gibi olan Kalk Gidelim dizisi bitmesin butun kanallarda yeterinden fazla bize hitap etmeyen diziler var bizi pandemi doneminde icine ceken aile sicakligini veren cok az dizinin basinda geliyor kalk gidelim bu filmin final yapmasi bizde milletimizde buyuk uzuntu sebebi olur

 131. Bitirmek üzere olduğunuz bu dizi yi ailece izliyoruz insanlara Anlam taşıyan biz dizi sevildi bizler sevdik sizlerle aile olduk hacı babayı istiyoruz yada kendi evinden Salı olarak hikayeler anlatır ve koyula bilirdi kalk gidelim kaldığı yerden devam etsin

 132. Bitmesine çok üzülsün ailece severek izlediğimiz bir sizi lütfen bitmesin tüm oyunculara çok tesekkur ederiz

 133. kalk gidelim bitmesin böyle güzel aile dizileri kalsin ailece çok seviyoruz biterse perşembe günü TRT izlemem

 134. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir dizi lütfen

 135. Avatar Kalk Gidelim Hayranı

  KALK GİDELİM BİTMESİN NOLUR AMA OLSUN ONUN YERİNE TOZKOPARAN İSKENDER BAŞLIYOR AMA YİNE DE ÇOOOK ÜZÜLDÜM EN SEVDİĞİM DİZILERDEN

 136. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin organik güzel bir dizi vurdusu girdisi yok aile dizisi dizi pek izlemem ama kalk gidelimi hiç kaçırmadan izliyoruz lütfen bitmesin

 137. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen ne olur bitirmeyin diziyi çok güzel bir aile dizisi devam etsin rica ediyorum dizi bitmesin devam etsin 🙏😔

 138. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile ortamı hacı amcayi çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz

 139. Kalk gidelim dizisini çok seviyorum dizide birlik beraberlik saf temiz dürüst insanların olduğu bir yer bizleri güldürüyor sanki bende kendimi orada hissediyorum sadece eski oyuncular gitmeseydi daha iyi olurdu Nur yüzlü dede nerede iç güveysi damat eşi nerede gelirlerse daha iyi olur

 140. Dizi bitmesin ya bize sordular mı bitirmek için severek izlediğimiz güldüğümüz eğlendiğimiz tek dizi

 141. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen ailecek izlenecek güzel bir aile dizisi bizlerin neşe kaynağı o yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz hiç unutmayacagiz teşekkürler sizlere lütfen bitmesin

 142. Avatar Fatma coskun

  Bitmesin kalk gidelim tam bir aile dizisi çok seviyoruz hiç kaçırmadan cok-da eğlenceli hel böyle günler dr kalk gidelim gibi komik dizilere ihtiyaç var

 143. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitmesin

 144. Avatar Fevzi Çekiç

  Trt de kendini bilmez halkın dilinden vede gönlünden anlamaz 2,3 müdürün düşüncesidir tahminim final yapmak sanki doğru dürüst aile dizisi varmış gibi kalk gidelim,ide final yapın sonrada bir tarafınıza kına yakın

 145. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen başka bir dizi yok ahlâkli güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz güzel bir dizi lütfen

 146. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen başka güzel bir dizi yok ahlâkli güzel bir dizi lütfen bitirmeyin

 147. Onlar ailemizden biri gibi oldu.Bizlere kaybetmeye başladığımız bazı değerlerimizi tekrar yeniden yaşattı ve hatırlattı.Geçtiğimiz yaz bizzat ailemle birlikte Yeşilyurt köyüne gittim.Sanatçılarımızla tanışıp onlara böyle başarılı bir diziye emek verdikleri için teşekkür etmek istedik.Ama O gün çekimleri yokmuş görüşemedik.Hepsini çok seviyoruz.Böyle bir diziye emek verdikleri çok çok teşekkür ederiz. Lüfen devam ederse de bizi mutlu edersiniz.

 148. Lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin ne olur bitirmeyin diziyi çok seviyoruz kalk gidelim bitmesin devam etsin TRT1 kalanlında devam etsin lütfen 🙏😔😔

 149. Çok severek izlediğimiz tek dizi lütfen bitirmeyin rica ediyorum biterse ailecek çok üzülecek güle bildiğimiz tek dizi çok seviyoruz

 150. Bu sıkıntılı zorlu günlerde az da olsa ayakta durmaya çalışıyoryz lütfen diziyi bitirmeyin ailemle izleyebildiğim tek diz😔i

 151. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi hep onlarlar ile neselendik onlarla ağladık onlarla al gulduk o köy hayat doğayı bizlerere yasattiniz sizleri unutmayacagiz bu Perşembe aksamlarini severek izliyoruz çok teşekkürler sizlere

 152. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen bu akşam yeni bölümü izledik çok mutlu olduk tesekkurler bütün ekibe bitirmeyin lütfen

 153. Avatar Sadullah kanlıkaya

  Kesinlikle dizi devam etmeli.Sadece bu diziyi izliyorum ve gelecek haftayı tahmin edemediğim için beni çok etkiliyor ve çok seviyoruz doğa dostu bir harika dizi lütfen devam edilsin..

 154. Lütfen bu dizi bitmesin yetkililer belki bu yorumları okumuyor ama ben yinede yazacağım düşündünüzmü hiç bu dizi bitince izlenecek güzel dizi varmı bitirmeyin diziyi herkes seviyor ama siz diziyi bitirince kimse filim izlemez olacak

 155. Lütfen bu dizi bitmesin 3 sezondur hiç kaçırmadan izliyorum hele bu pandemi döneminde eminim herkesi eğlendiriyor hoş vakit geçiriyoruz final olacağını duyunca çok ağladım çok düşündüm bu filimden daha çok sevdiğim dizi yok daha güzel dizi yook siz bu dizi bitirince izlenecek dizi yok ama okuduğuma göre izleyiciler ler yükselirse bitmeyecekmiş lütfen izleyiciler yükselsin

 156. Türk toplum yapısına uygun. Vurdulu kırdılı olmayan, çarpık ilişkilerin olmadığı bizim gibi aile değerlerine önem veren insanların izlediği bu dizi kaldırılmasın, final yapmasın. TRT den bunu bekliyoruz.

 157. Avatar Hayriye topal

  Kalk gidelim severek izliyoruz ailecek kalkacağiñi duydum çok üzüldüm neşeli eylenceli ve çocuklarımıza hayvan sevgisini birliği beraberliği öğretiyor çocuğuma gönül rahatlığıyla seyretmesine izin veriyorum bu pandemi döneminde hele ilaç gibi geliyor onlarla eğlenip neşe buluyoruz sizlerden ricam bu dizi kalkmasın mahsum bırakmayın seyirciyi saygılar

 158. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir dizi lütfen

 159. kalk gidelim bitmesin ailece çok seviyoruz TRT de kalsın gönül dağıda çok güzel teşkkürler TRT

 160. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen başka kanal da çıksın evde başka bir şey yok ahlâkli güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz

 161. Kalk gidelim bitmesin ailecek en sevdiğimiz dizi. Ve çok seviyoruz ve komik olduğu için enerji veriyor😭😭😢😢

 162. Kalk gidelim bitmesin 1 hafta bekliyorum onun yeni bölümünü birtek izlediğim dizi o lütfen bitmesin lütfen lütfen😔😔😔

 163. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi kalk gidelim bitmesin cokseviyoruz ekipleri oyuncuları da yeşil yurdun güzelliğini ve doğasını bitirmeyin lütfen

 164. Lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin ne olur bitirmeyin diziyi 🙏😪😪😪😪 kalk gidelimi çok seviyoruz güzel dizidi TRT 1 kanalında devam etsin lütfen final olmasın 😪😪🙏

 165. aile yapısı ve sosyal mesajlar için trt bu diziyi yaşatmalı herşeye reyting gözü ile bakılmasın.
  cumartesi gününden perşembe’ye alınması dizinin reytingini düşürdü tabiki de, fakat türkiye’de ailecek izleyebildiğimiz tek dizi bu, bırakın onu da kaldırmayın, zaten faturalarda trt payı ödüyoruz, biraz hakkımız varsa dizi devam etsin.

 166. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeyi iple çekiyorum ama bu diziden başka bir dizi yok ahlâkli güzel bir aile dizisi lütfen bitirmeyin

 167. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğine bakmaya doyamıyorum cumartesi Alanya’da depremle karşılaştık tüm Türkiye’ye geçmiş olsun Alanya’da herkes izliyor niye bitiriyorsunuz hiç iyi bir dizi yok çok ağladık böyle güzel dizileri bitieyin okadsr güzel ki çok ağlıyoruz lütfen başka kanal da çıksın evde başka dizi yok izleyeceğimiz neşe kaynağı onlar ile ağladık onlarla güldük onlar neşe kaynağımız.olfu sizleri çok seviyoruz teşekkürler sizleri hiç unutmayacagiz bir düşünün bitirmeyin

 168. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir dizi çok seviyoruz lütfen bitmesin

 169. Bukadar güzel bir dizi bitmemeli çok eylenceli iyibir alile dizisi kadro oyuncular hepsi basarili birmesini istemiyoruz ailecek izliyoruz uzun surnesini istiyoruz kalk didelim neşe ve eylence devam etsin inşallah

 170. ailece çok severek izlediğimiz bir dizi. lütfen devam etsin.final yaparsa gerçekten çok üzülürüz. zor zamanlardan geçtiğimiz şu dönemde yüzümüzü güldüren tek dizi diyebiliriz.kısacası keyifle izlediğimiz bu dizinin final yapmasını istemiyoruz.

 171. Kalk gidelim dizisi bitnesin lütfen çok sevdiğim Bi dizi ya gününü değiştirin yada başka kanala transfer edin böyle komık böyle güzel Bi dizinin bitmesi yazık olur lütfen duyun sesimizi

 172. Kalk gidelim gibi muhteşem bir dizinin bitmesi saçmalık olur en iyisi cumartesi gününe alınabilir ve bütün izleyenlerini daha çok sevindirecektir böyle bir dizi bence ilk yani lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin

 173. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen başka kanalda devam etsin bitmesin oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen

 174. Avatar Hatice Yılmaz

  Kalk gidelim Çok güzel bir dizi severek izliyoruz lütfen final yapmasın öbür dizilerde kötülüklerden bıktık

 175. Lütfen bu kalk gidelim dizisinin hastasıyız ben ve eşim severek büyük zevkle izlediğim tek televizyon dizisi kalk gidelim gurbet elde beni tek avuntum bu dizidir biterse ölürüm kahrımdan

 176. son zamanların en iyi TV dizisi MÜMKÜNSE CUMARTESİ ESKİ GÜNÜNDE DEVAM ETMELİ LÜTFEN BİTMESİN

 177. Aile dizisi bitmesin niçin perşembeye aldınız cumartesi günü daha uygundu hafta sonu dizi olarak sadece o dizi vardı

 178. Bitmesin lütfen en içten izlediğimiz ailecek tek dizi elinizden geleni yapın bizede ne düşüyorsa yapmaya hazırız kalk gidelim dizisi bitmesin

 179. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok mutlu olduk tesekkurler

 180. Avatar İrfan-Halime

  Kalk Gidelim Dizisinin Bitmesini İstemiyorum Malumunuz Ülkemiz ve Avrupa Ülkeleri Şu Anda Zor Bir Süreç Yaşıyor Bu Dizi Bizi Özümüzü Ailemizin ve Sevdiklerimizin Değerini Birlikteliğin Güzelliğini Anlatıyor Yaşatıyor Öncelikle Yönetmen ve Arkadaşlarını Oyuncuları Çok Teşekkür Ediyorum Haftada Bir Gün de Olsa Bizi gerçekten rahatlatıyor. Önceleri cumartesiyi, sonralarıda perşembeyi iple çekiyoruz adeta. Dizinin o kadar müptelasıyızki adeta tiryakisi olduk. Zira tüm oyuncular evimizin birer parçası, bizden birileri. Öylemi muhtar Sefer, görümce ve iç damat Halil, Canberk, hacı baba ve diğerlerinde özledik, mümkünse onlarıda görmek isteriz. Güzel her durumun bir sonu vardır derler, ailesinde üzüldüğü konulardan biriside bu dizinin bitmesi. Siz ilgililerden istirhamım, lütfen bu nadide güzel diziyi uzun yıllar devam ettirmenizi dileriz Bizim toplumumuzun bu ve benzeri dizilere ihtiyacı var, bu tür dizilerin vereceği mesajlara, derslere ihtiyacı var. Sizlere tekrar tekrar teşekkürler.

 181. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeyi iple çekiyorum ama bu diziden iyi bir dizi yok ahlâkli güzel bir dizi lütfen bitmesin bitirmeyin

 182. Avatar MUHAMMED HAKTAN AKYOL

  BU FİLMİ EĞER SENARİST FİNAL YAPARSA BÜTÜN SOSYAL MEDYA SÖVER DURUR SENARİSTTİN GÜCÜNE GİDER BU FİLM ÇIKMIŞ ÇIKALI ÇOK SEVİYORUM FİLMİ KALDIRMAYIN SEVENLER İZLESİN YOK EFENİM NEYMİŞ REYTİNGLER DÜŞMÜŞ YAPMA SENARİST YAPMA ÜZME İZLEYENLERİ YAZAN HAFIZ MUHAMMED HAKTAN AKYOL

 183. yaaa bu diziye de final yaptırırsanız ne diyeyim ya…… tek rahatladığım dizi … neşe kaynağımız resmen…..inşallah bitirmezler…

 184. Kalk Gidelim dizisini çok seviyorum yıllardır izliyorum tam ailecek izlenecek bir dizi ne olur final yapmasın özellikle bu süreçte herkesin ihtiyacı var böyle dizilere izlerken mutlu oluyoruz
  başarılar diliyorum herkese 🤩

 185. Final olamaz bu dizi bizden ailemizden sanki bizi ailemizden ayırmayın egitici ögretici ibretlik dizileri hep kaldırırsın zaten güçlü bir kadro adeta karekterleri ile özleşmişler müthiş bir ekip güzel degil şahane olan üstü bir dizi her ir emegi geçenleri 👏👏👏👏👌👍bu dizi in kaldırıldı ası HEM (TRT 1 HEMDE BİZ SEYİRCİLERE HAKSIZLIK OLUR)

 186. İzlemeye değer bir aile dizisi varsa o da kalk gidelim dizisi pandemi sürecinde bir nebzede olsa güldürüyorlar insanları final yapmasalar çok iyi olur bence😊

 187. Kalk gidelim bizim bir parçamız herkez onu severken siz onu final yapıcaksınız lütfen yapmayın❤️❤️

 188. Kalk gidelim dizisi lütfen bitmesin. Ailecek severek izlediğimiz güzel bir dizi. Geleneksel Türk aile yapısına uygun bir dizi. Bu başarılı diziden dolayı Tüm ekibi ve TRT ‘yi kutluyorum. Dizinin devamını rica ediyorum.

 189. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 190. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi

 191. Avatar Azerbaycandan irade

  Lütfen kalk gidelim bitmesin devam çok seviyoruz ailece izliyoruz yeşil yurdun güzeliği dizinin bitmesini istemiyoruz devam etmesini istiyoruz lütfen ne olur bitirmeyin güzel dizini oyuncuların ekiplerin eline sağlık teşekkürler iyiki varsınız

 192. Lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin ne olur bitirmeyin dizini çok seviyorum mükemmel bir dizidi

 193. Kalk gidelim lütfen final yapmasın Ailece çok severek izlediğimiz bir Dizi hatta kaçırsam bile tekrarına bıkmadan baktığım günü gelsede baksam diyebileceğim yapım tek kelimeyle Mükemmel bir Dizi

 194. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok güzel bir aile dizisi devam etsin TRT1 kalanlında devam etsin yeşil yurdun güzeliğini çok seviyoruz kalk gidelimin bitmesini istəmiyoruz devam etmesini istiyoruz lütfen

 195. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz güzel bir dizi çok teşekkür ederiz

 196. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 197. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitirmeyin

 198. Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin lütfen ne olur bitirmeyin dizini güzel bir aile dizisi devam etmesini istiyoruz lütfen oyuncuları ekiplerin eline sağlık teşekkürler

 199. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin yeşil yurdun güzeliğini çok seviyoruz kalk gidelim TRT 1 kanalında devam etsin kalk gidelim bitmesin devam etsin

 200. Kalk gidelim lütfen bitmesin devam etsin çok güzel bir aile dizisi ne olur bitmesin devam ailece izliyoruz lütfen bitirmeyin 🙏😪

 201. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri n eline sağlık teşekkürler

 202. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yirmi altıncı bölümü izledik çok mutlu olduk tesekkurler

 203. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 204. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 205. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 206. Kalk Gidelim dizisi bitmesin final olmasın haberi okudum. Çok üzüldüm ne güzel tutmuştu. Ama tabiki ben diziyi daha izlemeden final oldu

 207. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi bitirmeyi lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 208. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyi lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz çok mutlu olduk kerim yaycinin türkülerini çok özledik hacı amcayi çok özledik teşekkürler sizlere

 209. merhabalar ben onur kalk gidelim dizisi 130. bölüme kadar geldi dördüncü sezonu ya kalk gidelim nolur bitmesin lütfen beşinci sezon altıncı sezon olsun yedinci sezon olsun sekizinci sezon olsun dahada devam etsin nolur kalk gidelim güzel bir dizi bitmesin ya nolur ya bitmesin devam etsin güzel bir dizi lütfen duyun sesimi

 210. Avatar Azərbaycan

  Kalk gidelim dizisi bitmesin devam lütfen bir aile dizisidi TRT 1 kanalında devam etsin güzel bir dizisi ailece izliyoruz bitmesin devam etsin

 211. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 212. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi bitirmeyin

 213. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 214. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 215. Avatar seyfettin Dal

  kalk gidelim dizizi herkezin severek izlediği bir dizi ama ben Alev ALEV dizisinde yer almak istiyorum VE BEN GİDERSEM DİZİ BİTER ÇÜNKÜ BEN EN BAŞROLÜYÜM BU DİZİNİN VE GİDECEĞİM HAhhahahhahhahahah sizi gidi cahiller

 216. Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok güzel bir aile dizisi lütfen bitirmeyin dizi ekibleride çok güzel bitmesin devam etsin Cumartesi günü verin 🙏🙏

 217. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğiniz bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 218. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi lütfen

 219. kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen bitirmesinler yani nevar bunda bitirmeyin izliyoruz işte ailecek 😰🙍👎

 220. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 221. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin

 222. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen bitmesin

 223. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 224. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 225. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi çok seviyoruz bitirmeyin

 226. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen TRT 1 kanalında devam etsin

 227. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 228. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi akşam izleyince çok mutlu olduk bitirmeyin çok seviyoruz çok teşekkürler

 229. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 230. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 231. Avatar Azərbaycan

  Lütfen🙏 kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin Cumartesi verin çok güzel bir aile dizisidi TRT1 kalanlında devam etsin çok güzel bir dizidi 😘😘😘

 232. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 233. Ailece izlenebilecek tek komedi dizisi kalk gidelime final yapana kadar benim adım melek dizisine final yapın yada başka bir diziye ama bukadar çok sevilen bir diziye final yapılacak olması çok üzücü

 234. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen

 235. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok seviyoruz

 236. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok seviyoruz güzel bir aile dizisidi TRT1 kalanlında devam etsin Cumartesi verin kalk gidelim ekibi heç diziden gitmeyin biz sizi çok seviyoruz iyiki varsınız 😘😘😘

 237. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 238. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 239. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi

 240. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi çok seviyoruz

 241. Kalk gidelim. Bitmesin devam etsin yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz oyuncuları hep çok seviyoruz bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi

 242. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir dizi bitirmeyin lütfen

 243. Avatar Azerbaycan

  Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin biz bu diziyi çok seviyoruz güzel dizidi TRT 1 kanalında devam etsin lütfen Cumartesi verin

 244. Başlarım sizin reytinglerinize adamlar para para 💵 diye her haltı yapıyor. Yahu önemli olan örnek olmak bir kişi de olsa bir ders çıkarsın hayatında. Bu dizi değil bize örnek bizden biri bunu unutmasın paraya tapanlar. Kalk gidelim ❤️ bitmesin 👍

 245. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin

 246. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize yirmi dokuz ekim cumhuriyet bayramı biz kutlu olduğum milletimizin ve bütün ekibin cumhuriyet bayramı kutlu olsun çok güzel bölüm olmuş hepinizin eline emeğine sağlık çok teşekkürler hep birlikte uzun yıllar bitmez inssllah

 247. Lutfen kalk gidelim bitmesin ailecek perşembe gunlerı şen şakrak komedili izleyebilecek tek dizi final olmasın sizleri cok seviyoruz

 248. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 249. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin biz bu diziyi çok seviyoruz çok güzel bir dizidi kalk gidelim ekibi iyiki varsınız biz sizi çok seviyoruz 😘😘

 250. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin çok güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 251. Lütfen kalk gidelim dizisini Cumartesi verin ne olursuz gönül dağını Perşembe günleri verin kalk gidelim dizisini yeniden verin ne olur kesmeyin sonuna kadar verin lütfen ve dizi oyuncularında çok seviyoruz heç diziden ayrılmsınlar sevda Nurcan mustafa ali seyfo biz bu oyunçuları çok seviyoruz iyiki varsınız kalk gidelim ekibi biz sizi çok seviyoruz 😍😍😍

 252. Lütfen kalk gidelim dizisini Cumartesi verin ne olursuz gönül dağını Perşembe günleri ver kalk gidelim dizisini yeniden verin ne olur kesmeyin sonuna kadar verin lütfen ve dizi oyuncularında çok seviyoruz heç diziden ayrılmsınlar sevda Nurcan mustafa ali seyfo biz bu oyunçuları çok seviyoruz iyiki varsınız kalk gidelim ekibi biz sizi çok seviyoruz 😍😍😍

 253. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz bitirmeyin lütfen istediğiniz başka bir dizi yok lütfen

 254. Kalk gidelim bitmesi devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 255. Avatar Emine ölge

  Lütfen kalk gidelim dizisinş bitirmeyin dizinin tekrarlarını bile büyük beğeniyle izliyorum hatta şu anda bu zor günlerde keyif aldığımız izlediğimiz tek dizi eğer final yaparsa büyük hata olur saçma sapan dizilerden bıktık artık .kalk gidelim dizisi keyifle izlenecek müthiş bir aile dizisi lütfen bitmesinnnn.

 256. Kalk gidelim dizisi hiç bitmesin çok güzel bir dizi ben her hafta izliyorum ya başka bir kanala transfer yapın yada TRT1 kanalında devam etsin bu dizi biterse ben çok üzülürüm lütfen KALK GİDELİM AİLESİNİ ayırmayın .😍😍🤩🤩ben bu diziyi çok seviyorum.

 257. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 258. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen

 259. Kalk gidelimi bitirecek diye elinizden geleni yapıyorsunuz kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 260. Lütfen bitmesin çok güzel dizi daha reng heycanlı eylenceli yaparak devam edilebilir yani böyle güzel eylenceli dizi bitmemeliiiiii lütfen Allaha emanet olun durmak yok yola devam.

 261. Dizi bitmesin kalk gidelim daha eylenceli olarak devam edilir zaten eylenceli yok bu şekilde sürmez bizler ekip olarak bitireceğiz diyorsanız sizlere tavsiyem şudur diziyi biraz hareklendirip renk katip yani devan edilebilir yinede sizler bilirsiniz cünkü bizler çok izliyoruz her hafta izliyoruz yani zaten böyle güzel eylenceli dizi hiç bir tv de yok yani Allaha emanet olun.

 262. Kalk gidelim bitmesin izlenecek güzel bir dizi bitirmeyin devam etsin çok güzel ahlaklı bir dizi lütfen tekrarlarnini bile bıkmadan ixliyoruz

 263. Hangi akılla perşembeye alındı. Cuma is günü ve o gün zaten seyredilen diziler var. Amac nedir. eğlenceli düzgün olan takdir goren dizi neşelendiren gulduren ağlatan cumartesi net eve bağlayan dizi….. aşk dizilerden bıktık … artık gene gönül dağı…. eski gününe alınsın aile dizimiz…

 264. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 265. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen

 266. ailecek izledigimiz bir dizi. herkese hitap eden genc ve simdiki cocuklari bile seyrettirebilen bir dizi. bitmesini istemeyiz. ddevamini diliyoruz.

 267. Kalk gidelim bitmesini istemiyoruz güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin bu akşam çok agladik bütün ekibe ve bütün oynculara teşekkürler hep uzuyillar devam eder inşallah iyi geceler bütün ekibe

 268. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen bu akşam çoagladik elinize emeğinize saglik çok güzel bir bölüm olmuş bütün ekibe çok çok teşekkürler çok çok mutlu olduk

 269. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok seviyoruz bitirmeyin diziyi bitmesin

 270. Kalk Gidelim dizisi çok severek ve keyif alarak izlediğim güzel bir aile dizisi. Oyuncularına da çok seviyorum.
  Dizi yıllar boyu sürse yine de severek izlemeye devam edeceğim.

 271. Avatar Kalk Gidelim

  Lütfen dizimiz hakkında bu tür haberler çıkarmayın.Final durumu söz konusu değil.İzleyiciler de lütfen bu tür haberlere inanmasın.

 272. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın lütfen

 273. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 274. Dizinin debamini istiyoruz reytingler düşmüş ne alaka çok huzur verici harika bir dizi seyretmeyenler seyretmesinler biz ne seyredecegiz ozaman bir kesim iemiyor diye niye güzelim dizimizden mahrum birakiliyoruz devam etmesini çoook istiyoruzzzzzz

 275. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 276. İnsanlar izlesin diye yayımlıyosunuz, o zaman niye yarıda bırakıyosunuz? İzlemek istiyoruzzzzzzz.

 277. Kalk gidelim gündüzleri tekrarını izliyorduk. Yarım kaldı. Lütfen kaldığı yerden devam etsin. Severek izliyorduk,izlemek istiyoruz.

 278. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel dizi dokunmayın dizimize lutfen çok seviyoruz

 279. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin çok seviyoruz lütfen

 280. Avatar Ayşen demir

  Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir diziyi izlerken çok mutlu oldum güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 281. Kalk gidelim dizisini önceden izlemediğimiz için, gündüzleri tekrarını severek izliyorduk. Neden devam etmiyor, izlerken neden yarım bırakılıyor? Diğee bölümlerini merak ediyoruz. Lütfen tekrarkarı yayımlanmaya devam etsin. Dalga geçmeyin insanlarla

 282. Ekranlarda bütün hafta okadar gereksiz, ailecek izlenemicek film var ki, cumartesi günleri ailecek oturup severek izlediğimiz, huzur ve sıcaklık güzellikler bulduğumuz, eğlendiğim, güldüğümüz içinde hiç küfür, ahlaksızlık, edepsizlik, çirkeflik olmayan tertemiz aile filmi olan Kalk Gidelim sırf yeni saçma bir filme yer açmak için apar topar bu millete küfür eder gibi bitirmek, bu millete ve çekirdek aileye yapılan büyük bir ayıp ve yanlıştır. Gördük Gönül dağının reytingini.. Sonuncu oldular. Değdimi.. Burdan trtye her ay, faturalar üzerinden çatır çatır para veren bir vatandaş olarak yanlışınızdan dönün, Jaşk Gidelime dokunmayın diyorum.. Dokunmayın ki haftasonları bari ailecek izleyip keyif alacağımız temiz, tertemiz bir film olsun.. Olmadı başka kanalda devam ediniz…

 283. annemle severek izliyoruz,bitmesin gönül dağı hoşumuza gitmedi annemin yasinda cok seviyor

 284. Avatar hasimatolu duruye

  pek cok ana oyuncunun diziden cikmasi ile tadi kalmamisti, her guzel diziye olan oldu biraz unleri artan oyuncular bir muddet sonra dizden cikip baska dizilere gitmeye basliyor ve dizi nin senaryosu degistirilmek zorunda kaliniyor yeni oyuncular giriyro amam eski kivamini kaybediyor. Eski gunlerin hatirina ve o guzelim yerleri gormek icin izliyordum.Yazik oldu.

 285. Dizi lütfen bitmesin biz hafta sonunu iple çekiyoruz yeni diziyi izlemedim diziyi oyuncularıyla ağlamaları gülmeleriyle şakalarıyla mahalle kültürleriyle çok seviyoruz biz onlarla bir bütün olduk ayırmayı bizi dizimizden en önemlisi çok doğallar inşallah devam eder sizlerinde emeğine sağlık TRT 1 teşekkür ederiz böyle aile filimleri oynattığı için🙏🙏

 286. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin cumartesini iple çekiyoruz doğal olmaları mahalle kültürü çok güzel aile bağlarıyla her haliyle çok seviyoruz doğal olmaları muhteşem bitmesin yeni diziyi seyretmedik biz onlarla hem gülüyoruz ağlıyoruz mutlu oluyoruz inşallah devam eder🙏🙏

 287. Kalk gidelim dizisini çok seviyoruz bitirmeyin diziyi bu akşam ki yeni diziyi sevmiyoruz izlemedim izlemeler istemiyoruz

 288. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi aileyi görünce çok çok seviyoruz emeğinize ssglik

 289. Cumartesi akşamları Kalk gidelim dizisini izlemek için oturuyorum televizyonun karşısına. Yazın bile kaçırmadım izledim.
  Böylesine doğal , saf, güzel insanların olduğu , güzel bir çerenin olduğu ve güçlü oyuncu kadrosuyla gülerek ailece izlediğimiz bu harika diziyi LÜTFEN SONLANDIRMAYIN.
  Devamını ilgiyle bekliyoruz.

 290. Avatar Yavuz canpolat

  Kalk gidelim dizisi bitmesin lütfen karımla izlediğim tek dizi kaliteli bir film di 🤔

 291. Cumartesi akşamları Kalk gidelim dizisini izlemek için oturuyorum televizyonun karşısına. Yazın bile kaçırmadım izledim.
  Böylesine doğal , saf, güzel insanların olduğu , güzel bir çerenin olduğu ve güçlü oyuncu kadrosuyla gülerek ailece izlediğimiz bu harika diziyi LÜTFEN SONLANDIRMAYIN.
  Devamını ilgiyle bekliyoruz.

 292. lütfen kalk gidelim bitmesin. daha ilk bölümünü hatırlıyorum.zaman nasıl geçti ya.Enazından birsüre bile olsa devem etsin koskoca 3 yıl ya kalk gidelimle anladım aile şevkatini ,iyi günde”de kötü günde ‘de ailenle bir arada olmayı lütfen bu bütün yazılan yorumları bir bakın

 293. Kalk gidelim dizisini çok seviyoruz ailece izliyoruz lütfen bu saf temiz ve çıkar gözetmeksizin köy yaşantısının sıcaklığını evimizin içine kadar getiren bizleri kahkahalara boğan bu güzel diziyi bitmesine izin vermeyelim lütfen duyun sesimizi 🙏🙏🙏

 294. Lütfen dizimize dokunmayın bir eylence dizimiz o var bitmesin tam bir aile dizisi devam etsin lütfen mıne yalman

 295. Kalk gidelim bitmesin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir dizi bitirmeyin lütfen bitirmeyin devam etsin

 296. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğiniz başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir dizi yok elinize emeginize sağlık teşekkürler

 297. Kalk gidelim bitmesin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir diziyi hangi gün cikarsaciksin izliyoruz bitmesin

 298. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen çok güzel dizi hacı Hüseyin amca neden yok diziye gelsin ailenin babası çok seviyoruz tüm ekibi

 299. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğiniz başka bir dizi den daha çok güzel bir aile dizisi

 300. Kalk gidelim on beş Ekim izlediko kadarmutlu olduk çok eglendik çok çok güzel aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin

 301. Avatar Gönül Saykal

  Vurdulu kırdılı diziler,sinirimizi zıplayan,kılıçların şakırdadıgı,kan revan sahnelerden bıktık usandık…..psikolojimiz bozuluyor…ŞU GÜZEL DIZIYE KIYMAYIN….TAM BIR AILE VE SEVGI DIZISI……HUZUR DİZİSİ…

 302. Kalk gidelim bitmesini istemiyoruz bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi çok kişi izliyor çok kişide yorum yazmasını bilmiyor ben im bildiğim çevremde heleki yaşlı annemiz ve babamız kalk gidelim dizimizle vakit geçiriyor su pandemi gününde sizlere çok.tesekkurler ediyoruz inşallah. Daha çok uzun zaman olur devam eder yolunuz açık olsun ❤️💜💜❤️

 303. Kalk gidelim, çok güzel aile dizisi lütfen bitirmeyin. Terbiyesiz sahneleri yok izlerken rahat izliyorum çocuklarımla çok teşekkür ediyorum sizlere

 304. Kalk gidelim bitmesin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam

 305. Butun hafta sonunun sitresini kalgidelimi izleyerek atiyorum hafta sonunu iple çekiyorum lutfen devam edilsin

 306. Kalk gidelim bitmesin devam etsin çok seviyoruz aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 307. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir

 308. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir dizi bitsin.

 309. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir dizi bitsin

 310. Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok seviyoruz eğer biterse birdaha trt1 izlemeyiz en sevdiğim dizi tekrarlarını bile izliyorum yeni bölümler devam etsin

 311. Kalk Gidelim Dizisi ailece bakılacak nadir dizilerden biri.
  Hiç kaçırmadan bakıyoruz.
  Komik ve neşeli bir dizi.
  Tam bi diziyi seviyoruz, alışıyoruz final yapıyorlar.
  Diziyi bitirmezler umarım.

 312. Kalk gidelim bitmesin nadir aile dizilerinden bir tanesi cumartesi akşamlarını iple çekiyoruz lütfen bitirmeyin…..

 313. Avatar Tevfik Hayırlıoğlu

  Her hafta Cumartesi akşamları ailecek severek İzlediğimiz bir dizi kesinlikle TRT1 de devam etmeli TRT 1 Devam etmiyorsa bir başka kanalda devam etmeli

 314. Televizyonların ailece izlenebilecek tek dizisinin bitmesini gönülden istemiyoruz. Aile yapısına ve ahlak kurallarına aykırı sürüyle dizi devam ederken, böyle naif ve güzel bir dizinin ekrandan kalkması bizleri son derece üzüyor. Kalk gidelim bitmesin!!!

 315. Ne olursunuz birazda biz izleyicileri düşünün,ailece izlenecek bir dizi göremiyorum ne ar ne namus kaldı diğer dizilerde kim kimin karısıyla,kim kimin kızıyla aldatmalar,Türk toplum ve yaşayışına uygun olmayan saçma ötesi yapımlar.Kalk gidelim gibi bir dizinin bitmesini asla istemiyoruz ne olur bu haklı sitemimiz duyulsun.Tüm yayıncı ve oyunculara selamlar sevgiler,sağlıkla kalın.

 316. Kalk gidelim bitmesin lütfen ve başka kanala da transfer olmasın cumartesi gününe geri alınsın

 317. Kalk gidelim bitmesin.ailecek seyredebildigimiz nadir filmlerden.
  yillarca yayinlanan bircok diziden daha fazla konusu var surukleyici neseli….bu ekiple ve senaryoyls daha cok devam edebilir..
  dogasi cok guzel….

 318. Lütfeeeeen kalk gidelim bitmesin en ama en çok sevdiğim bir dizi lütfen cumartesi gününe geri dönsün ben bu dizi yi uç senedir izliyorum ve çok seviyorum en harika dizi bayılıyorum ona lütfeeeeeen bitmesin hiç en azından dördüncü sezon sonuna kadar devam etsin lütfen onu ailecek izliyoruz

 319. bir güldüğümüz kalk gidelim vardı onuda bitiriyosunuz.. çok severek izliyoruz.. bitirmeyin lütfen

 320. Avatar İsmail sırfbaş

  Halil ve nuriye dudu nun doğumuna gelsin kalkmgidelim hep devam etsin mümkünse cumartesiye geri alınsın

 321. Avatar Hasan doğan

  Kalk gidelim dizisini beğenerek izliyoruz ve final olmasını istemiyoruz haftada bir gün en azından gülelim

 322. Avatar