Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Mayıs 2020)

125 Yorum 1.552 kez izlendi

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Mayıs 2020) tarihinde final yapması beklenen dizilerden birisi olan de 3 sezondur TRT ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisi cumartesi akşamlarının tek komedi dizisi olarak yoluna devam ediyor. 3. Sezon sonunda reytinglerine bakılarak karar verilecek olan kalk gidelim dizisinin almış olduğu son hafta reytingleri beklenen düzeyin altında kalmaya başladı. Bu nedenle büyük bir değişim olmazsa büyük ihtimalle Mayıs 2020 tarihinde kalk gidelim dizisi 15.bölüm civarında bitecek ekrana veda edecek.

Kalk Gidelim Dizisi Ne Zaman Bitecek Final OlacakKalk Gidelim Dizisi Kesin Final Tarihi

Kalk gidelim dizisi ile ilgili kesin bir final tarihi şimdilik ortaya çıkmış olmasa da dizinin sezon sonunda yani 2020 yılının Mayıs ayında final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Kalk gidelim dizisi 3 sezondur TRT ekranlarında cumartesi günleri oldukça başarılı bir reytinge imza atıyor ve dizinin sevenleri her hafta izleyerek keyifli vakitler geçirmeye devam ediyor. 3 sezonda artık dizinin amacına ulaştığı ve oyuncuların farklı dizilerde oynama istekleri de göz önünde bulundurularak kalk gidelim dizisinin kesin finali olacağı ve final tarihinin de büyük bir aksilik olmazsa 2020 yılında mayıs ayı olacağı belirtildi.

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek miKalk Gidelim Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Kalk gidelim dizisi ile ilgili kesin olarak ne zaman bitecek final tarihi kesinleşti mi gibi sorulara şimdilik sadece sezon sonunda Mayıs 2020 tarihi olarak ortalama bir tarih söylemiş olsak bile dizi ile ilgili kesin olarak final tarihinin henüz açıklanmadı, ne zaman final yapacağının kesinleşmediğini burada söylemek istiyoruz. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan kalk gidelim dizisi TRT ekranlarının en uzun ömürlü dizilerinden birisi oldu ve 3 sezondur cumartesi günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Kalk gidelim dizisinin 115. bölümü yakın bir zamanda final kararı alacağı ve reytinglerde göz önünde bulundurarak 2020 yılında yaz tatili öncesinde final yapıp ekrana veda edeceği öğrenildi. Bu konudaki resmi açıklama yapılır yapılmaz sayfamızda sizlere duyuracağız ve kalk gidelim dizisinin kesin final tarihini yazacağız.

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Mayıs 2020)Kalk Gidelim Kesin Final Tarihi (Mayıs 2020.

Kalk gidelim dizisi gerçekten de 3 sezondur ekranın tozunu alan gülümsemenizi sağlayan ve cumartesi günlerine neşe veren dizilerden birisi oldu. Sürekli gelişen oyuncu kadrosuyla Muğla ilimizde çekimleri devam etmekte olan kalk gidelim dizisinin izleyicileri oldukça keyifli zaman geçirirken diziye yeni gelen oyuncular da oldukça keyifli vakit geçirdiler ve dizinin reytinglerinin üst düzeyde kalması için emek sarf ettiler. Bu konuda sizler de yorum ve görüşlerinizi yazarak kalk gidelim dizisini 3 sezondur izliyor musunuz diziyi nasıl buldunuz izlemeye değer mi bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Kalk gidelim dizisi son bölümlerde neler olacak işte kısa bir özet.

Kalk Gidelim Dizisinin son bölüm özeti: Behice ve Şerif, evlendikten sonra Nurhatçe’yle beraber el öpmeye gelirler. Nurhatçe’yi devir teslim eden Sevda ve Seyfettin zor anlar yaşarlar fakat yapacak bir şey yoktur. Meryem kurallar koyar. “Sadece hafta sonları göreceksiniz! ” der. Mecburen razı olurlar. Ve Meryem ile Sevda ve Seyfettin arasında bir nevi velayet çatışmaları başlar. Mustafa Ali, İstanbul’dan gelen iş adamlarıyla köyde toplanır, tam bir yıllık sipariş almıştır. Büyük anlaşmanın tek şartı 1 milyon teminat istemeleridir. Mustafa Ali kara kara bunu nasıl bulacağını düşünür. Bir çıkar yol bulamaz ve çekinip korkarak babasına söyler. Hacı, Mustafa Ali’nin işini halleder. İş yaptığı adamlara “Tamam! ” der. Fakat adamları Ercan ile görür. Mustafa Ali, anlaştığı adamları Ercan ile görünce kazıklandığını zanneder. Panik olur. Diğer yandan Dudu ve Şakir, gebelik testini beklerler. İlk sonuç negatif gelir. Çocukları olmamıştır. Şakir kendine konduramaz ve Dudu’dan sebep diye düşünür ve Dudu için ilaç arar. Derdine deva ararken Ercan bunu duyar, devreye girer ve işler karışır. Ercan’ın bütün bitkilerden hazırlattığı Pestil’e Dudu’nun alerjisi vardır ve bacakları önce karıncalanır sonra tutmaz. Gelen ikinci test sonucu ise kafaları karıştırır.

Kalk Gidelim Dizisi Kesin Final TarihiKalk Gidelim Dizisi Bitmesin Final Olmasın:

Üç sezondur kalk gidelim dizisini seyredenler kalk gidelim dizisi bitmesin kalk gidelim dizisi final olmasın gibi serzenişler de bulunmaya ve dizinin 3. Sezon sonunda yaklaşık 115. bölümde bitmesini istemediklerini belirten mesaj ve yorumlar yazmaya başladılar. Bizlerde dizinin reytinglerine bakarak kalk gidelim dizisi bitmesin erken final yapmasın gibi istekleri burada toplayarak kalk gidelim dizisinin daha uzun ömürlü bir dizi olmasına ve TRT ekranlarında veya başka bir kanalda dizinin devam etmesini isteyenlere kulak vermek istiyoruz. Sizler de kalk gidelim dizisi bitmesin kalk gidelim dizisi final yapmasın ya da kalk gidelim dizisi başka bir kanalda devam etsin transfer olsun gibi isteklerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarak diğer yorumcularımızla ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim Kesin Final Tarihi (Mayıs 2020)Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Mayıs 2020)

Kalk gidelim dizisini izliyor musunuz beğeniyor musunuz devam etmesini ister misiniz kalk gidelim dizisinin 115. bölümde Mayıs 2020 tarihinde bitmesi final yapması sizce doğru olur mu bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz şimdilik hoşça kalın iyi seyirler dileriz..

Yorum yaz

125 Yorum

 1. Avatar Emıne basar

  Lutfen dızıyı bıtırmeyın kalk gıdelım fanıyız uzu sure devam eder ınsallah yolunuz acrk olsunYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 2. Avatar kalk gidelim fanı

  burdan yetkililere sesleniyorum kalk gidelim dizisi en iyi dizilerden biridir. Çünkü şiddet ve olumsuz öğe barındırmıyor. kalk gidelim dizisi en iyi yerlere layık lütfen izleyicilerinden görüşlerini ön plana alarak düşünmenizi arz ederim. lütfen sesimiz duyulsun…

 3. Avatar kalk gidelim fanı

  nolur kalka gidelim dizisi bitmesin buradan yetkililere sesleniyorum sesimizi duyun filmi ne kadar sevdiğimizi görün ve lütfen final yapmayın gerekirse başka kanallarda oynatın ama final yapmayın. çünkü ailemizle izleyebileceğimiz tek doğal dizi kalk gidelimi çok seviyoruz

 4. Diziyi nolur bitirmeyin aile dizisi düzgün dogal ben ve benim gibi çok izleyeni var birçok diziler kaç sene devam etti arka sokaklar bile kaç sezondur oynuyor bizim aile dizimizi bitirmeyin bütün kanallardaki en iyi dizi bu kadar seyircisi olan bitmesini istemeyen insanları üzmezsiniz inşallah

 5. Avatar Hacer dilek yenitürk

  Diziyi nolur bitirmeyin aile dizisi düzgün dogal ben ve benim gibi çok izleyeni var birçok diziler kaç sene devam etti arka sokaklar bile kaç sezondur oynuyor bizim aile dizimizi bitirmeyin bütün kanallardaki en iyi dizi bu kadar seyircisi olan bitmesini istemeyen insanları üzmezsiniz inşallah

 6. Ğelmıs gecmıs en ıyı dızı hıc bıtmesın uzun seneler bıtmesınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 7. Kâlk gıdelım dızısı bıtmesın tv kanalların da en ıyı dızısı aıle cek ızleneçek dızı nıce uzun seneler sursun Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 8. Lutfen dızı bıtmeshn muhtar âyrılmıs cok uzulduk severek ızlıyoruz dızı bıtınce ye kadar kalk mıyoruz hep cok ozlemısız yolunuz âcık olsunYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 9. Avatar Fıgen yılmaz

  Kalk gıdelım bıtmesın yenı bolumu ızledık cok mutlu olduk herkezın elıne emegıne saglık daha uzun sureler devam eder cok tesekkurlerYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 10. Avatar Fadıme balcı

  Kalk gıdelım bıtmesın cùmartesı âksamları cok sevınıyoruz guzel bır aıle dızı o guzel koyu muglayı tanıtıyor oyuncuların elıne saglık bu aksam ızleyecegız çok mutluyuzYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 11. Avatar Zekiye sevin

  Lütfen bu diziyi bitirmeyin son yıllarda izlediğim en kaliteli dizi inanın cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum biterse çok üzülürüm 😔😔😥😥

 12. İnanın tümbtv kanallarında yayınlanan dizilerin içinde enkaliteli dizi “Kalk gidelim” dizisi.Unutulan Türk aile kültürünü canlandıran izlerken hem eğlendiren hem düşündüren muhteşem bir dizi.Lütfen bitmesin!!!!!!…

 13. Kalk gidelim dizisi final yapmasın, yeni sezonda da devam etsin. Düzgün bir dizi, ailecek seyredilen tek dizi.

 14. Çok güzel tam bir aile dizisi. Ailece izlediğimiz ve Mugla’da sette de başrol oyuncularını ziyaret ettiğimiz bu dizi hiç bitmesin ister gönlümüz. Herşeyin bir sonu var elbet ama bu güzel dizi daha devam etmeli. Inşallah yapımcısı ile oyuncusu ile ve yayıncı kuruluşu ile ortak karara varılır ve devam eder. Dizinin bizlere ulaşmasında herkeslerin emeklerine sağlık. Yüreklere dokunan böyle güzel diziler hep olsun…

 15. Ailecek seyredilebilecek böyle nadide bir dizinin bitmesini şu sıkıntılı günlerde gönlümüz hiç kaldıramaz..

 16. Sıkıntılardan uzaklaştıran, bir zamanların Ferhunde Hanımları gibi zevkle izlenen bu dizi bitmesin ya da her gün kısa bölümlerle günlük dizi şeklinde devam etsin. İlla bir entrika illa bir gerilim ya da aşk tabanlı senaryo gerekmiyor. İçimizden birileriymiş gibi seyretmeye alıştık onları.

 17. 🌹İzlenebilen tek eğlenceli dizi, ne zaman tekrar başlayacak diye araştırırken final yapabileceğini öğrendim ve çok üzüldüm, eğer halkın isteği gerçekten sizin için önemli ise bu dizi bitmesin, seksenler gibi uzun soluklu bir dizi olsun lütfen….

 18. Bu zamana kadar hiç bir bölümünü kaçırmadım yani 1, bölümden itaberen hep izledim her bölümü heyecanla bekledim ama samimiyetimle söylüyorum lütfen lütfen bitmesin ben cumartesi günleri TRT yi açtığımda bu diziyi izleyemesem otururum ağlarım lütfen bitirmeyi n lütfen

 19. Tüm samimiyetimle söylüyorum TV,de heleki bu zor dönemlerde Kalk gidelim ,yüzümüzü güldüren tek aile dizisi kesinlikle dizinin bitmesini istemiyorum buradan tüm TRT yetkililerimize ailece ricamızdır saygılarımla.

 20. İnanın televizyonlarda izlediğim , yüzümüzü güldüren tek aile dizisi tabii devam etmesini istiyorum bunu TRT,den rica ediyorum saygılar.

 21. Uzun soluklu seyrettiğim tek yerli dizi. Bütün karakterleri çok başarılı. Türk halkına ve ailesine hitap eden, çok güzel mesajlar veren bu dizi mutlaka devam etmeli.

 22. Tek komedi dizisi izlenecek dizi kalmadı devam etmesini istiyoruz bize abuk subuk diziler izletmeyin kanal 7 gibi hint filmimi izleteceksiniz

 23. Ailecek seyredilecek bir kaç diziden biri, yıllardır bozulan ve bozulmaya devam eden şu türk milletinin aile yapısını bi nebze toparlanmasına örnek olan bu dizinin, final yapmamasını istirham ediyorum, emeği geçen herkesi candan kutluyorum, esen kalın Allah’a emanet olun.

 24. Avatar Yaşlı kurt

  Kalk gidelim gibi güzel aile dizisinin bitmesi bizleri üzecek ama reytingleri yüksek bu dizinin bitmmesini sizlerden rica ederek istiyoruz sonuç olarak başka kanalda devam ederse hile izleyici onlarla olacaktır saygılarımla

 25. Kalk gidelim bitmesin bu diziden başka komik dizi yok cok komik insanda stres kalmıyor yakınlarımdan izliyor ceremesini de tavsiye ediyorum bitmesin trt bir

 26. Kalk gidelim bitmesin ailece izliyoruz tekrarlarını yutuptan izliyorum cok keyif veriyor bitmesin cumartesi günleri iple cekiyorum

 27. Avatar Hülya ilkbahar

  Ailece izlediğim tek dizi kalk gidelim bitmezsin en çok sevdiğim dizi bitmesin devam etsin

 28. Avatar Kalk Gidelim /// bitmesin…

  Lütfen bu dizi bitmesin….. ilk bölümünden beri severek izliyoruz….
  Bitirmeyin lütfen…

 29. Avatar Yeter baykara

  Dızı hıc bıtmesın cok uzulduk baska dogru durus bır dızı yok lutfen sıze yalvarıyorum bıtırmeyın su guzelım dızıyı ıyı aksamlar kalk gıdelım éve ızledık Yorumunuz

 30. Severek izlediğim egelenceli bir dizi lütfen final olmasın hep devam etsin úzgun olduğum zamanlarda moral buldugum keyifle izlediğim tek dizi KALK GİDELİM

 31. Kesinlikle devam etsin. Yeni dizilerden konularından bıktık. Köy hayatını ele alan tek dizi

 32. Avatar Şevval Aşık

  Sakın final olmasın televizyonda doğru düzgün izleyebileceğimiz safe CD by dizi var ilk bölümünden beri izliyorum bu dizi biterse gerçekten ağlarım buradan yönetmenine sesleniyorum lütfen final yapmayın lütfen lütfen
  lütfen

 33. Dizi gerek aile değerleri gerek toplum değerleri bakımından oldukça faydalı bununla beraber komik ayrıca köylü şehirli insanların saf yüreklerini yansıtıyor. TRT de yine devam etsin

 34. Bence bitmesin nede transfer olmasın yaklaşık 3 sezondu izleyirem çokda sevirem.Ben Azərbaycandan yazdım ve rica edirəm bitmesin

 35. İzlediğimiz tek dizi.İnsan ahlakını bozmayan,tam bir aile dizisi.Bir çok dizi gibi kimin eli kimin cebinde değil ya o yüzden beğenmiyorlardır.eğer final yaparsa çok üzülürüm😔😔

 36. Lütfen bitmesin harika 5 yidizli bir dizi ailecek cok seviyoruz lütfen bitmesin😭😭😭😭😭

 37. Çok güzel bir dizi inşallah bitmez. Hem korona virüsten dolayı çekimlere ara verildi. Tekrar başlayınca birkaç bölüm daha yayınlayıp sezon finali yapsalar çok güzel olur. Biz severek izliyor ve takip ediyoruz. İnşallah 4. Sezonu görürüz. Bence reytingler yeterli ve trt 1 de olmaya devam etmeli.

 38. Benim ve ailemin son derece zevkle izlediğimiz bir dizi final olmasını istemiyoruz .Eski bölümlerini tekrar tekrar izliyorum .Lütfen final vermesin .

 39. Ailecek izlediğimiz en sevdiğimiz dizi, lütfen bitmesin Cumartesimizin neşesi sıcacık aileler çok seviyoruz kulak verin bize:(

 40. Ne bekliyodunuz her hafta acaba yayınlanıcakmı diye bakıyoruz son saatlerde yayınlanmayacak diyolar tabi düşer reyting

 41. Avatar Z. Alısüncü

  Bitsin. Zaten dizinin ilk bölümleri ile son bölümleri arasında çok fark var. Bir de şu Ahsen denen tipi soktular daha da berbat oldu.

 42. Lutfen kalk gidelim dizisini bitirmeyin ailece zevkle izleye bildigimiz dizi burdaki konular unutulmus aile beraberligini ve onemini anlatiyor su anda tamda ulkemiz adina kopuk aileler adina mukemel mesajlar veriyor guldururken dusunduren komik vede mukemel.toplulugumuzdaki saygiyi sevgiyi kardesligi anlatiyor diziye birazdaha heyecan verip reytingleri yukari cikartabilirsiniz ne olur bitirmeyin saygilarimla

 43. Kalk gidelim in final tarihini öğrendiğim andan itibaren çok üzgünüm. Kalk gidelim finali hak etmeyen tek dizi. Kalk gidelim sevdiğim tek dizi. Ailecek izlediğimiz tek dizi. Kalk gidelim sayesinde cumartesi günlerini iple çekiyorum resmen. Sizce böyle bir film finali hak ediyor mu? Kalk gidelim kadar doğal bir film var mı sizce? Kalk gidelimin tüm bölümlerini ezberledim. Sürekli onu izliyorum. Tivibudan,telefondan, bilgisayar dan….kalk gidelim dizisi finali hak etmiyor nolur final yapmayın

 44. Kalk gidelimin final tarihini öğrendiğim andan beri çok üzgünüm. Kalk gidelim en güzel film. Nolur final yapmayın. Cumartesi günlerini iple çekiyorum. Finali hak etmiyor. Oyuncular rollerini çok güzel yapıyor. Ayrıca benim sevdiğim tek film. İçinde hiç bi olumsuz şey yok. Sizce böyle bir film finali hak ediyor mu? Kalk gidelim kadar doğal bir film var mı sizce? Ayrıca nolur transfer etmeyin o zaman tutulmaz.

 45. Ya yürüyün gidin final falan yok nerden çıkardınız hem öyle birşey söz konusu değil dendi sacmalayip durmayın yeter artık

 46. Biz ailecek severek izliyoruz yeni oyuncu katılımlarıyla senaryo daha da güzelleşe bilir bitmez inşallah.

 47. Kesinlikle bitmesin çok güzel bi aile dizisi. Bunalan sıkılan hayatlardan, sorunlardan 2-3 saa te olsa kopmamızı sağlıyor . Lütfen bitirmeyin. Abuk sabuk entirika dizilerinin yerine tam izlenecek aile dizisi sıcak bir köy ortamı.

 48. Kalk gidelim dizisi ailece izlenecek çok güzel bir dizi ..hiç sırası değil bence kalkıp bir yere gitmesinler …otursunlar oldukları yerde …cumartesi keyfimizi alıp gitmesinler lütfen…sevgilerimle..

 49. lütfen kalk gidelime ön yargıyla bakmayın. belki fragmanlardan bir şey anlayamayabilirsiniz fakat 1. bölümünden şuan ki bölümüne kadar izlerseniz bir aile gerçekten nasıl olurmuş onu öğreneceksiniz.

 50. Bana kalırsa bence final yapmanız çook saçma final olmasın trt1 de devam etsin 5. Sezona kadar devam etsin trt1 de bi komedi dizimiz vardı onuda alacaksınız bitmedinnnn

 51. LÜTFEN bitmesin biz “KALK GİDELİMİ” severek izliyoruz insanı mutlu eden bir dizi bence başka bir kanal’a transfer olsun ama final yapmayı haketmeyen bir dizi tam bir aile komedi dizisi içinde küfür geçmeyen bir dizi haketmez FİNAL OLAMAZ KALK GİDELİM bence final yapmak yerine transfer edin 😂😂😂😂😂

 52. dizi ekibi sanki bir aile gibi oldu diye yetkili final aciklamasina baslamis ise cok basarili ilgiyle izleniliyorken anlayinki ailede kardes kavgasi yapildigindandir bu .dikat edilirse Ufuk Ozkanin oynadigi dizilerin durup dururken tamda zirvede cekimlerine son verilmis yani burada yetkililer
  izleyicilerin dizi amacina ulasti artik dedikleri icin son vermemiz final hangi izleyicinin nedir bu amaclayip ulastigi kac kisi bu ulasanlar babanin karsisinda ayak ayak ustune atarak oturmayi saygisizlik gorulmesini amaclayanlarin oglunu baska kiz babasina saygisizlikta hosgorulu olabilme amaci Turkiyenin koylusunun saf temiz yurekli oluslarinin anlasilmasinin gencleri kiz pesinde erkek erkek pesinde kizlari baba annelerin para pesinde olduklarinin anlasilmasi amacina ulasabildikleri seylermi buyuklerinin karsisinda saygidan arkasini donunce herturlu saygisizlik yapanlardan degil Turk koylusu arkadasi icin canini bile verirde amcasinin kizini sevdigini asik oldugunu agzindan duyacagi arkadasi olmaz dizinin yetkilisi kendi amacina ulastigi icin finali yapar yukarida yazdiklarim bu diziyi izleyenlerin ve benim amacimiz anladigimiz seyler degil dizinin amacina ulastigini soyleyenlerin belki boyle oldugundandir amacladiklari dusuncemle bu bir kurgu ve eglenilsin gulunsun izleyicinin amaci bu TRT nin kimleri hangi amaca ulastiklari final ?

 53. Bu dizi bitmemeli.bu kadar saçma sapan diziler varken bu diziye dokunmayın.mutlu olduğumuz huzur bulduğumuz tek film.zaten başka hiçbir diziyi izlemiyorum…

  • Avatar M. Kembağal

   Bu dizi de saçma sapan. Kadın hamile, çocuk ölü doğuyor. Kocasına yalan söylüyor. O vakte kadar dizide görülmeyen bir tip (erkek kardeş) onlardan gizli yabancı bir kadından çocuk yapmış, onu kadına veriyor. Bunun gibi bir sürü saçmalık var. Şu en son diziye sokulan ahsen ise iğrenç ötesi oldu. Azerbaycanlılardan tepki var.

 54. Bu dizi bizim aile olarak izlediğimiz tek dizi.bu dizinin bitmesi bizi çok üzer bu kadar güzel bir dizi bitmemeli. Entrikalar sahtekarlıklar yok.saf duygular var daha ne olsun son zamanlarda bu kadar güzel bir film göremiyoruz artık.bitmesini istemiyoruz….

 55. Tüm çevremden aldığım tepki ve ailemin tepkisi eğlenceli, düzeyli,ilkeli spot içerikli toplumun yaşamını en güzel şekilde ekrana aktaran bir dizi.
  Asıl final yapması gereken o kadar saçma sapan dizi var ki o dizilerin yanında ‘Kalk gidelim’ en az çeyrek asır daha devam etmeli.
  Reyting yalanına inanmayın özüne sahip bu millet cumartesileri ‘Kalk gidelim’dizisini izliyor.
  Ayrıca lütfen kanal değiştirmeyin değişen tutmuyor.

 56. Avatar Şadi Aksu

  Kalk Gidelim Dizisi Bitmesin Daha Uzun Yıllar Devam Etsin Çok Güzel Eğlenceli Aile Dizisi Kalk Gidelim Dizisi Sevenler Dizi Bitmesin Yazsınlar İnşallah Final Yapmaz

 57. kalk gıdelım dızısı 4. sezondada 5. sezkalk gıdelım devam etrondada 6. sezondada 7. sezondada hatta 8.sezondada devam etsın bıtmesın nolur devam etsın 4 5 6 7 8 sezon olsun dahada devam etsın nolur cok ıyı bır dızı severek ızlıyom bıtmesın nolur kalk gıdelım devam etsın

Etiketler