Kalk Gidelim Dizisi 135. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Ekim 2020)

Kalk Gidelim Dizisi 135. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Aralık 2020) tarihinde final yapması beklenen dizilerden birisi olan de 3 sezondur TRT ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisi cumartesi akşamlarının tek komedi dizisi olarak yoluna devam ediyor. 3. Sezon sonunda reytinglerine bakılarak karar verilecek olan kalk gidelim dizisinin almış olduğu son hafta reytingleri beklenen düzeyin altında kalmaya başladı. Bu nedenle büyük bir değişim olmazsa büyük ihtimalle Aralık 2020 tarihinde kalk gidelim dizisi 135.bölüm civarında bitecek ekrana veda edecek.

Kalk Gidelim Dizisi Ne Zaman Bitecek Final OlacakKalk Gidelim Dizisi Kesin Final Tarihi

Kalk gidelim dizisi ile ilgili kesin bir final tarihi şimdilik ortaya çıkmış olmasa da dizinin sezon sonunda yani 2020 yılının Aralık ayında final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Kalk gidelim dizisi 3 sezondur TRT ekranlarında cumartesi günleri oldukça başarılı bir reytinge imza atıyor ve dizinin sevenleri her hafta izleyerek keyifli vakitler geçirmeye devam ediyor. 3 sezonda artık dizinin amacına ulaştığı ve oyuncuların farklı dizilerde oynama istekleri de göz önünde bulundurularak kalk gidelim dizisinin kesin finali olacağı ve final tarihinin de büyük bir aksilik olmazsa 2020 yılında Aralık ayı olacağı belirtildi.

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek miKalk Gidelim Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Kalk gidelim dizisi ile ilgili kesin olarak ne zaman bitecek final tarihi kesinleşti mi gibi sorulara şimdilik sadece sezon sonunda Mayıs 2020 tarihi olarak ortalama bir tarih söylemiş olsak bile dizi ile ilgili kesin olarak final tarihinin henüz açıklanmadı, ne zaman final yapacağının kesinleşmediğini burada söylemek istiyoruz. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan kalk gidelim dizisi TRT ekranlarının en uzun ömürlü dizilerinden birisi oldu ve 3 sezondur cumartesi günleri ekrana gelmeye devam ediyor.

Kalk gidelim dizisinin 135. bölümü yakın bir zamanda final kararı alacağı ve reytinglerde göz önünde bulundurarak 2020 yılında yaz tatili öncesinde final yapıp ekrana veda edeceği öğrenildi. Bu konudaki resmi açıklama yapılır yapılmaz sayfamızda sizlere duyuracağız ve kalk gidelim dizisinin kesin final tarihini yazacağız.

Kalk Gidelim Dizisi 115. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Mayıs 2020)Kalk Gidelim Kesin Final Tarihi (Aralık 2020)

Kalk gidelim dizisi gerçekten de 3 sezondur ekranın tozunu alan gülümsemenizi sağlayan ve cumartesi günlerine neşe veren dizilerden birisi oldu. Sürekli gelişen oyuncu kadrosuyla Muğla ilimizde çekimleri devam etmekte olan kalk gidelim dizisinin izleyicileri oldukça keyifli zaman geçirirken diziye yeni gelen oyuncular da oldukça keyifli vakit geçirdiler ve dizinin reytinglerinin üst düzeyde kalması için emek sarf ettiler. Bu konuda sizler de yorum ve görüşlerinizi yazarak kalk gidelim dizisini 3 sezondur izliyor musunuz diziyi nasıl buldunuz izlemeye değer mi bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Kalk gidelim dizisi son bölümlerde neler olacak işte kısa bir özet.

Kalk Gidelim Dizisinin son bölüm özeti: Behice ve Şerif, evlendikten sonra Nurhatçe’yle beraber el öpmeye gelirler. Nurhatçe’yi devir teslim eden Sevda ve Seyfettin zor anlar yaşarlar fakat yapacak bir şey yoktur. Meryem kurallar koyar. “Sadece hafta sonları göreceksiniz! ” der. Mecburen razı olurlar. Ve Meryem ile Sevda ve Seyfettin arasında bir nevi velayet çatışmaları başlar. Mustafa Ali, İstanbul’dan gelen iş adamlarıyla köyde toplanır, tam bir yıllık sipariş almıştır. Büyük anlaşmanın tek şartı 1 milyon teminat istemeleridir. Mustafa Ali kara kara bunu nasıl bulacağını düşünür.

Bir çıkar yol bulamaz ve çekinip korkarak babasına söyler. Hacı, Mustafa Ali’nin işini halleder. İş yaptığı adamlara “Tamam! ” der. Fakat adamları Ercan ile görür. Mustafa Ali, anlaştığı adamları Ercan ile görünce kazıklandığını zanneder. Panik olur. Diğer yandan Dudu ve Şakir, gebelik testini beklerler. İlk sonuç negatif gelir. Çocukları olmamıştır. Şakir kendine konduramaz ve Dudu’dan sebep diye düşünür ve Dudu için ilaç arar. Derdine deva ararken Ercan bunu duyar, devreye girer ve işler karışır. Ercan’ın bütün bitkilerden hazırlattığı Pestil’e Dudu’nun alerjisi vardır ve bacakları önce karıncalanır sonra tutmaz. Gelen ikinci test sonucu ise kafaları karıştırır.

Kalk Gidelim Dizisi Kesin Final TarihiKalk Gidelim Dizisi Bitmesin Final Olmasın:

Üç sezondur kalk gidelim dizisini seyredenler kalk gidelim dizisi bitmesin kalk gidelim dizisi final olmasın gibi serzenişler de bulunmaya ve dizinin 3. Sezon sonunda yaklaşık 135. bölümde bitmesini istemediklerini belirten mesaj ve yorumlar yazmaya başladılar. Bizlerde dizinin reytinglerine bakarak kalk gidelim dizisi bitmesin erken final yapmasın gibi istekleri burada toplayarak kalk gidelim dizisinin daha uzun ömürlü bir dizi olmasına ve TRT ekranlarında veya başka bir kanalda dizinin devam etmesini isteyenlere kulak vermek istiyoruz. Sizler de kalk gidelim dizisi bitmesin kalk gidelim dizisi final yapmasın ya da kalk gidelim dizisi başka bir kanalda devam etsin transfer olsun gibi isteklerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarak diğer yorumcularımızla ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim Kesin Final Tarihi (Mayıs 2020)Kalk Gidelim Dizisi 135. Bölümde Bitecek Final Yapacak (Aralık 2020)

Kalk gidelim dizisini izliyor musunuz beğeniyor musunuz devam etmesini ister misiniz kalk gidelim dizisinin 135. bölümde Aralık 2020 tarihinde bitmesi final yapması sizce doğru olur mu bu konular hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz şimdilik hoşça kalın iyi seyirler dileriz..

Koronavirüs nedeniyle Kalk Gidelim dizisi biraz gecikmeli de olsa yoluna devam ediyor. Muhtemelen Aralık 2020 de final yapacak olan Kalk Gidelim hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Not: Kalk Gidelim yerine cumartesi günleri 17 Ekimden itibaren Gönül Dağı isimli dizi başlayacaktır. Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu için konumuzda detaylı bilgiler vardır.

Son Gelişme: Kalk gidelim dizisi cumartesi gününden perşembe gününe alındıktan sonra reytinglerinde herhangi bir azalma olmadı. Aksine izleyici kalk gidelim dizisine daha da çok sahip çıktı ve dizinin izlenme oranlarında hafif yükselme görüldü. Aralık 2020 tarihine kadar devam etmesi beklenen kalk gidelim dizisinin yerine yeni hazırlanan dizilerden birinin Yeni yılda başlayacağı bildirildi. Bu sezon yeni dizileri ile ekrana damga vuran TRT muhtemelen derviş ya da Mevlana isimli yeni diziyi kalk gidelim dizisinin yerine koyacak.kalk gidelim dizisinin finaline dair yeni bir gelişme olursa kesin tarihi ile birlikte sizlere duyuracağız.

Yorum yaz

936 Yorum

 1. Avatar Türker Şuletçi

  Buraya farklı farklı isimlerle yazıp dizinin tekrar başlaması için yorum yapan şahıs burayı TRT’nin yetkilileri ve dizinin yapımcıları tarafından başvuruların alındığı bir yer mi sanıyor acaba?

 2. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen yeni sezon başlasin güzelim diziyi izlerken çok özledik hacı amcayi Hatice anneyi babayı çok seviyoruz lütfen

 3. Bir bölüm iki buçuk üç saat diyelim birisi kayboluyor uzun uzadıya onu arıyorlar falan böyle boş konularla dizi yapıyorlar. Ondan sonra artık o bölgede esnaf olan, dizi ekibinden veya diziden gelir elde bazı kimseler mi ne olduğunu bilmediğimiz bazı insanlar internette dizi tekrar başlasın diye yalvarıyor.

 4. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz yeni sezon tekrar başlasin, oyuncuları ekipleri çok seviyoruz yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz güzel köyü gezmeye gideceğiz o koyun güzel ligini seyretmeye doyamıyorum eski bölümlerini izlemeye doyamıyorum hac amcayi Hatice anneyi çok seviyoruz lütfen tekrar başlasin

 5. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz bizler çok seviyoruz lütfen tekrar yeni sezon bekliyoruz

 6. Avatar N. Dikuçar

  Dizi bitmiş gitmiş hâlâ bitmesin devam etsin diye yorum yazan biri çıkıyor. Bir de farklı isimlerle aynı kişi yorum yazıyor. Aldem, Eda, Dilaver, Seyda, vs. hepsi aynı kişi.

 7. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar başlasin lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen

 8. Kalk gidelim tekrar başlamasin yeni sezon tekrar beklemiyoruz sadık kahyanın işkence gibi türkülerinden bıktık siz şu aynı kişinin farklı farklı isimlerle yazdığı mesajlara bakmayın (adam ı harfini i ile yazıyor hep aynı klavye hatası bulunduğuna göre aynı kişi).

 9. Kalk gidelim tekrar başlasin lütfen yeni sezon tekrar bekliyoruz TRT den müjde bekliyoruz lutfen sadık kahyanın türkülerini çok özledik hacı amcayi çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok özledik teşekkürler sizlere

 10. Kalk gidelim dizisini çok çok seviyoruz inşallah sadık kahyanın türkülerini tekrar dinleriz bizler çok seviyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin ayni oyuncular aynı ekiplerle tekrar başlasin lütfen Yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 11. Avatar Ş. Kınçal

  Şu sadık kahya rolünde oynayan oyuncunun türkü söylemesi işkence gibi bir şeydi. Burada dizi tekrar başlasın diye yorum yapan (muhtemelen farklı isimlerle yazan bir veya birkaç kişi) sadık kahya tekrar türkü söylesin vs. yazmış. TRT’nin vatandaştan alınan vergileri böyle dandirik dizilere harcaması da ayrı bir skandal.

 12. Avatar Bülent Ödgüsün

  Bu diziye Ahsen diye bir tip sokmuşlardı ki sanki Azerbaycanlılardan nefret ettirmek için senaryo yazılmış ve oyuncu seçilmiş gibiydi. Nitekim başlangıçta Azerbaycanlılardan tepki de gelmişti. Sonra dizide bir Azerbaycan bayrağı açmış falan işte artık ondan sonra tepkileri azalmıştı sonunda diziden de çıkardılar. Bakıyorsunuz burada hâlâ bazı azerbaycanlılar bu dizi tekrar başlasın falan yazıyor. O kadar tahkir edildikleri bir dizinin geri gelmesi için niye bu kadar uğraşıyorlarsa…

 13. Avatar Sonunda kalkıp gittiler

  Abuk subuk bir diziydi. Uzadıkça da daha saçma bir hale geliyordu. Bu dizi bitince bu kadar ağlayıp yalvaran insanlar günlük hayatta ciddi bir meşguliyeti olmayan insanlar herhalde.

 14. Sen ne bılırsın guzel dızıden cok guzel aıle dızısı sıddet yok kotu şahneler yok cocuklarında ızleyebılecegı guzel bır dızı sızler ne anlarsıdnız tekrar baslasın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  • Kalk gidelim dizisi yeni bölümleri ile 2021 – 2022 sezonunda inşallah yeniden başlar.. LÜTFEN..

 15. Bu diziler bittikten sonra tekrar başlasın diye yalvarıp ağlayanları anlayamıyorum. Dizinin reytingi düşükse kanal yayından kaldırıyor. Reklam geliri yani para getirmeyen diziler yayından kaldırılacakken sırf siz yalvardınız diye kanal bunu sürdürecek diye mi düşünüyorsunuz?

 16. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen istediğiniz sadık kahyanın türkülerini seslendirdi çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitmesin tekrar tekrar baslasin

 17. Avatar İrade Azerbaycan

  Kalk gidelim təkrar bekliyoruz yeni sezon başlasın oyunucu ekibler yenidən bir araya gelsin lütfen kalk gidelim bitmesin çok güzel aile dizisi yeşil denizin güzeliyi sadık kahyanın türkülerini yeniden dinleriz lütfen yeni sezon başlasın 😔😔

 18. Kalk gidelim tekrar bekliyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen sadık kahya türkülerini tekrar dinleriz yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 19. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahyanin türkülerini tekrar dinleriz yeni sezon tekrar
  bekliyoruzz lutfen biraz aradan sonra tekrar başlasin güzelim diziyi bitirmeyin lütfen

 20. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya türkülerini tekrar dinleriz çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz

 21. Kalk gidelim tekrar baslasin yeni sezon tekrar baslasin Eyüp üstüne sesleniyoruz sesimizi duyun lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi tekrar ayni oyuncularla devam etsin lütfen

 22. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen tekrar başlasin yeni sezon tekrar bekliyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile ortamı hacı amcayi çok seviyoruz lütfen tekrar baslasin Eyüp üstüne sesleniyoruz sesimizi duyun lütfen sadık kahyanın türkülerini tekrar devam etsin lütfen

 23. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar bekliyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi lutfen

 24. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya türkülerini söyle tekrar başlasin lütfen istediğiniz güzel bir dizi yeni sezon tekrar devam etsin lütfen

 25. Avatar Kalk gidelim hayranı

  Kalk gidelim tekrar oynasın, ailecek seyrettiğimiz ve de gününü kaçırmadığız bir diziydi… Kalk gidelim bitti şuan hiç bir diziyi izlemiyoruz … Lütfen Tekrardan yeni bölümleriyle eski kadrosuyla devam etsin😔😔 o kadar yorumlar var…

 26. Avatar Kalk gidelim hayranı

  Kalk gidelim tekrar oynasın, ailecek seyrettiğimiz ve de gününü kaçırmadığız bir diziydi… Kalk gidelim bitti şuan hiç bir diziyi izlemiyoruz … Lütfen Tekrardan yeni bölümleriyle eski kadrosuyla devam etsin😔😔 gerçekten o kadar yorumlar var…

 27. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya türkülerini tekrar dinleriz çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen

 28. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahyanın türkülerini tekrar dinleriz tekrar geri gelsin lütfen

 29. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah sadık kahya tekrar türkülerini söyler yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 30. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen sadık kahya türkülerini çok özledik teşekkürler tekrar başlasin devam etsin bitirmeyin lütfen izlenecek güzel bir dizi yeni sezon tekrar başlasin lütfen bekliyoruz

 31. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar devam etsin lütfen sadık kahyanın türkülerini çok özledik teşekkürler sizlere lütfen

 32. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi lütfen en kısa zamanda bekliyoruz lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 33. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen tekrar baslasin Eyüp üstüne sesleniyoruz sesimizi duyun lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen sadık kahya türkülerini çok özledik teşekkürler sizlere lütfen tekrar baslasin yeni sezon tekrar devam etsin inşallah arkadaşlar herkes izliyor onlarla birlikte ağladık onlarla güldük onlarla neselendik onlarla birlikte çok güzel bir vakit geçirdik lütfen yeni sezon tekrar başlasin lütfen

 34. Ulke olarak ozellikle son whatsapp yazilim sirjetinin avrupada uygulamayip Turkiye dahil bircok ulkede kisisel basta her tur veri guvenligini tekdit eden yeni sozlesme taslagi ardindan zaten onceden kamu alaninda yerli yazilim sirketlerine gecerken simdide halk olarak togun bir sekilde Turkcell yaptigi yerli yazilim sirketi BİP e geciiyor burada istegimiz
  1) TRT Turkiyede 1960 lardan bu gune tekeviztin radyo sonrasinda dijital internet sanal…her tur yayincilikta uzmanlasmis kadrosuyla sadece Turkiyede degil dunya capinda danismanlik ogretmenlik yol gosterme ve destek yapan koklu kurulusumuz olarak baska bizzat kendisi ve diger gercek ve milli yerli

 35. Kalk gıdelım yenı bolumler baslasın tekrar devam etsın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 36. Avatar Bekliyoruz

  Kalk gidelimin tekrar başlamasını istiyoruz. Lütfen kalk gidelim tekrar başlasın.

 37. çok güzel diziydi hem şarj hem deşarj ediyordu.konusu devam ediyor gibiydi.bekliyoruz.

 38. Kalk gidelim devam etsin yeni sezon tekrar başlasin lütfen trtdej müjde bekliyoruz lütfen

 39. Cok guzel bir aile dizisiydi severek izliyorduk tekrar yayinlanmaya devam etsin .Egitici ve ogretici ve cok nese doluydu izlerken huzur buluyorduk niye bitirdiler .Kadro da cok basariliydi.Bittigini cok uzuldum duyun sesimizi yayinlayin.

 40. Avatar bizden ailemizden bir dizi

  Kalk Gidelim dizisi TRT de 4 ocak 2021 pazartesiden itibaren tekrar yayinlari basliyor ve dizi 135 bolum hafta ici her gun ekranimizda oldugunu dusunsek her hafta 5 gun edere 135/5 desek 27 hafta eder 27 haftayida bir ay 4 hafta oldugunu dusunursek 6 ay 3 hafta eder zaten 3 ay bir sezon finali oldugunu dusunursek pandemi donemi sezon finali yapmadan bizi yalniz birakmadan devam eden dizi 2 sezon finalini yani normalini yapmis olur ve tekrarida temmuza kadar devam etmesi demam etsiylwe birincisi bastan sinuna tekrarinda yeni seyirciler kazanir ve temmuzdan itibaren butun ekip enerjisini moralini tam toplayip ailelerini yakinlarinida gorup ilk gun enerji hareket moralle devam cekiminin baslamasiyla hem zaman araligi verilmedigi icin diziden uzaklasma olmaz zaten iyi bir potansiyel izleyici kitlesi var birde yeni izleticilerde eklenir iste reytingte en tepede
  Seyirci olarak yeni versiyon devam cekimininde finaldeki 05.04.2024 tarihindeki Haci Huseyin Dalin mezar tasinin tarihini icine alan yani 2024 yilinida icine alan en az 4 sezon daha Kalk Gidelim istiyoruz
  Birde Haci Huseyin Dal Haci Hatice Dal Halim Seyfettinin İnsaf hatta Duru Sadik Yasemin Nurcan…ekrana yansiyan bize dunyanin gipta ettigi imrenerek baktigi Turk İslam ahlak orf adet anane dogruluk durustluk yardimseverlik misafirperverlik ahte vefa Namaz Kuran Ayet Hadis ve gecmis tarihi olaylardan ders veren yol yon gosteren kissa ve hisselerle bizlere hem dunya hemde ahiretimiz iyiligin guzelligin hem hassiyetinin daha cok ekranlarimiza bizlere yansimasi bize hem hos guzel aileden sicak bir zaman geciritirken bir yandanda hem kanalindan oyuncusuna set ekibibe butun Kalk Gidelim ekibine hemde biz ekranlari basindaki seyircilere hem dunya hemde ahiretimiz icin his guzel zamanin yaninde iyi ve guzel ders ogutler vermis olur.
  Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun.

 41. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi yeni sezonu tekrar başladı lütfen

 42. Nerdeyse 1000 kişiye yakın yorum var hepsini de kalk diyelim hayranı sevilmese bu kadar insan bu güzel yorumları yapmaz artık duyun sesimizi devam ettirin bizim dizimizi çok seviyoruz kalk gidelim dizisini

 43. Kalk gıdelım bıtmemelı devam etsın mujdelı haberler beklerız trt den lutfen Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 44. Avatar Mehmet – Gökhan

  Bukadar güzel bis diziyi bitirmeyin lüften, cok alistik yeri zor dolacak.. Haftada bir kere icimiz aciliyordu dal ailesiylen.. Yalniz yasiyorum.. Haftada bir güzel aile tadi aliyorduk.. Lütfen devam ettirin! Ayrica tüm aktörlere saygi ve selamlar. Cok isinmistik sizlere.. (cebin tc’si yoktu) 🙂

 45. Kalk gidelim bitmesin devam etsin devam etsin bitirmeyin lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz TRT güzel bir şey yap kalk gidelim tekrar devam etsin lütfen

 46. Avatar Ayşegül

  Bu güzel aile dizisini tekrar ekranlarda görmeyi canı gönülden istiyor ve bekliyoruz.

 47. Avatar Bizim ailemizin dizisi

  Kalk Gidelim dizisinin 135. final bolumunun final sahnesinde samim yaseminle evlenir torunlar dunyaya gelir ve Haci Huseyin Dal 05 04 2024 tarihinde vefat etmistir. Haci Hatice Dal vefat eden kocasinin mezarini ziyaret eder yani ziyaret 05 04 2024 tarihi sonrasi oldugu anlasiliyor burada kanal seyirciye cikarilacak iki anlam veriyor.
  1) anlam : final sonrasi bir paket program seklinde 2020 sonrasi olacaklar toplu sekilde ziplenmis bir paket seklinde veriliyorki seyirciye 2020 sonrrasi gelecekte bunlar olacak diye toplu sonuc veriyir yani final sonrasi tekrar cekilmeyecek bu kesin final anlami veriliyor bu Kalk Gidelim aile dizimizi izleyen seyircinin hic belkentisi olan bir sonuc degil
  2) anlam :Kalk gidelim dizisini duzenli izleyen ekranlarda TRT nin nostaljik aile dizilerden bizden icimizden bir aile dizisi (Kalk Gidelim) oldugu icin ailelerinin icinden birileriymis gibi baglanan seyircinin istegi olan durum yani yukardaki ziplenmis paket program yapilmis durum ayni bizlere “Seksenler Dizisinde” 1983 yilini gosterirken ayni zamanda 2015 1985 gosterirken karsikigi 2015″ yani bir gecmis birde gunumuz gosterilmekteydi sonra Seksenler final yapti ve ilerleyen tarihte yeniden cekim karari alindi bundan “Seksenler aile dizisini izleyen biz seyirciler memnun oldu” Kalk Gidelim Dizisindende beklentimiz aynisi yani Pandemi doneminde “hayat eve sigar” insanlarin disari cikamadigi pandemi sikintisinin yogun yasandigi gunlerde bizi yalniz birakmayan butun kanallarda sadece ” Seksenler ve Kalk Gidelim” dizisiydi pandemi doneminde bizi hic yalniz birakmadilar. Seksenler devam karariyla devam ediyor.
  Simdi Kalk Gidelim ailemizin dizisi seyircisi olarak beklentimiz bizi pandemide yalniz birakmayan pandemi gibi zorlu zamanda bizlere misafir olup hic sezon finali bile yapmayan Kalk Gidelim Dizisinin yazar senarist oyuncu set ekibinden ulastirmacisina memleketine ailesine gidip gormesi hasret gidermesi dinlenip enerji moral toplayip tekrar Kalk gidelim ilk basladigi gun gibi enerji ve moral toplayip 2021 ortalarindan sonra Haci Haticesinden Yildizina varana kadar ayni ekiple devam cekimlerinin baslamasini ve ekranda gozuken Haci Huseyin Dal mezar tasinda gozuken 2024 yilinida kapsayan yani ek en az 3-4 sezon daha Allahuteala CC izin verdigi surece bizlerle olmasi.
  Seyirci olarak bir beklentimizde Haci Huseyin Dal Haci Hatice Dal ve Seyfettin Dal butun dunyanin giptayla vaktigi birbirine kenetli bagli aile hayatimiz Turk İslam orf adet ahlak anane ahde vefa misafirperver yardimsever ayet hadis kissa hisse hikaye yasantilarinin daha cok ekrana yansimasi (ayni durum Gonul Daginda Ciritci Abdullah ve Ramazanin Namaz sozu verdigi İmam…diger karakterkere ve diger TRT basta ulusal kanallarimizin cekmesini bekledigimiz aile dizilerine) hamim duru sadik nurcan bagdagul yasemin samim gibi karakterkerin ekrana yansiyan yalansiz durust insancil ve yardimsever karakterlerin bu karakteri durumlari bize ornek verecek sekilde daha cok ekrana yansitilmali daha cok one getirilmesi Halim Dal Haci Huseyin Dal ve Haci Hatice Dal Namaz kilma ve Kurani Kerim okuma hassasiyetini diger ornek karakterkerede yansitarak biz seyirciye ornek olan aile dizisi en az 3-4 sezon daha bizlere evlerimize ailemize misafir olmasini istemekteyiz.
  Devletimizin guzide kanali TRT den istegimiz bize hemde kendileribe hem dunya hemde ahiret huzuru yasatacak bizden icimizden aile dizileri cekerek ekrankarimiza getirmesi (Kalk Gidelim Seksenler Super Baba Minyeli Abdullah Huzur Sokagi Danimarkali Gelin…vb) tarz hikayelerden yapilmis uzun metrajli filmler istiyoruz.severek isteyerek ozlemle bakilan her guzel filmin final ozlem uzuntunun yaninda bizlerin kendimizinde bize verilen omur gayat beden emanetinin emanet sahibine (Allahuteala CC) vererek bizlerinde sevdigimiz bizden ailemizden gordugumuz diziler gibi final yapacagimiz aklimiza geliyor. Nasil ahiretimizde Cenneti kazanmak icin cabaliyorsak dizilerimizdede hem dunya ve hemde ahiret hayatimizda bizlere ornek olacak sekilde diziler cekmeliyiz. Bu filmler sayesinde hem kanalindan oyuncusuna senaristinden set ekibine yapimcisindan izleyici (seyircisine) hem dunyada hos huzuzlu bir zaman gecirip kazanc saglarken ayni zamanda her yonuyle oyuncusundan set ekibine izleyicisine ornek olan yasantiyi yansitan ve ibsankari kendinden ailesinden icinden hissettigi kendine baglayan ozelligiyle insani kanalindan izleyicisine kadar Ahiret hayati icinde bir kazanc saglamis oluruz
  Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun

 48. Diziyi ilk bölümünden beri ailece seyrediyorduk. Finalin olması bizi o kadar üzdü ki. O kadar samimi, o kadar içten bir diziydi ki oyuncular evimizden biri gibi olmuşlardı. Her haftayı iple çekiyorduk.

 49. Avatar Kalk gidelim hayranı

  yorumlara bakıyorumda bu kadar takdir edilen bir diziyi final yapmak büyük hata diye düşünüyorum.Entrikalarla dolu abuksubuk dizi çok.Kalk gidelim gibi kaliteli bir dizinin devam ermesini çok isteriz ailece

 50. Ailece izleyebileceğimiz nadir dizilerden .Kültürümüze uygun böyle bir dizinin final yapmasına çok üzüldüm.Devam etmesi gereken bir dizi olması gerekir diye düşündüm

 51. Avatar NEŞE TOSUN

  Böyle güzel bir dizinin bitmesini hiç istemiyoruz, ailecek bir haftayı iple çekiyoruz. Bu final bu diziye hiç yakışmadı kalk gidelim dizisi ailecek çok sevilen bir dizi lütfen devam etsin…..

 52. Avatar NEŞE TOSUN

  Böyle güzel bir dizinin bitmesini hiç istemiyoruz, ailecek bir haftayı iple çekiyoruz

 53. Avatar Özdere sakinleri

  Kesinlikle dizinin devam etmesini yada başka bir kanala transfer olmasını istiyoruz Ailecek izlediğimiz ve çok güzel manevi ve ahlaki değerlerimizi örf ve adetlerimizi işleyen böyle bir dizinin devam etmesini canı gönülden istiyoruz

 54. Bence kalk gidelim dizisi kaldirilmamali.Ailecek izliyoruz örfümüze geleneğine bağlı çok güzel bir dizi severek izliyoruz.baska kanalada geçmesini istemiyordum

 55. Avatar Kalk gidelim hayranı

  Bence cok saçma karar bakın ben ailemle rahatca izleyebildigim nadire dizilerden birisidir kalk gidelim diger kanalların sacma sapan aile ortamında bile izlenmeyecek dızılerı dururken bu diziyi kaldırmak bence sacma reytıng neye göre belirlenıyor söylermısınız hanı bazı dızıler varya kımın elı kımın cebınde o tarz dızılere göremı belırlenıyor lütfen duyun su ailelerın sesını ve devam ettırın dızımızı bakın fılmden cıkmak ısteyen sanatcılar varsa cıkabılır ama bu şekılde tüm ailelerın sevdıgı bır dızıden neden cıkmak istiyorlar onuda anlamış degılım lütfen bır kez daha düşünün lütfen

  • Yorumlara baktımda böyle sevilen bir diziyi final yapmak büyük hata.Ortalıkta saçma sapan dizler çok .Bu dizi gibi kalitelisi yok

 56. Yazık olur dizi biterse,bende dizinin bitmemesini istiyorum,trt olmazsa başka bir kanaldada olsa dizi devam etmeli.

 57. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitmesin bir düşünün daha sonra aynı ekiplerle tekrar aynı oyuncularla devam etsin bitirmeyin lütfen

 58. Avatar kalk gidelim hayranı

  diğer kanallardaki kıydırık diziler yıllardır devam ediyor.ailecek izlenen tek bir dizi vardı sizde onu bitiriyorsunuz.olacak iş değil.tabikide böyle gelenek ve göreneklerimizi mizahi yönüyle anlatan dizilere ihtiyacımız var.o yüzden bu dizinin trt olmaz ise diğer bir kanalda devam etmesini isteriz

 59. Avatar Uğur böcəyi

  Bitmesin ne olar bu dizi.Men Azerbaycandan bu diziye baxa baxa 8 illik yixilmaqda olan ailemi qurtardim. Onu izleye izleye tup bebek mucadilemden ugur qazandim.hamile qalmagimi onlarin verdiyi morele borcluyam .Bitirmeyin ne olar.Hamile hamile aglatmayin məni. LÜTFƏN. ………

 60. Avatar kalk gidelim in bitmemesini isteyen izleyici

  trt hep aynı sevilen hayranlıkla izlenen dizileri reytingler dustu diyerek sonlandırıyor bu dizi bitmesin

 61. Avatar # kalk gidelim

  Çok yazık ettiniz diziye çok severek izlenen bir diziydi ilk başladığı günden beridir izliyordum çok üzüldüm

 62. Çook amma çok perişan olduq. Biz Azərbaycandan her hafta sabırsızlıkla bekliyorduq. Ne yazık… Hem modern hem de doğma, saf bir dizi .. Oyunçular bile doğmalaşdı. Heç bir dizi bunu evez edemez.😭😭😭

 63. Kapatmayalım aile olarak izlenecek bir filim diğer kanallar da aile izlenecek film yok tek bu var bunuda kapatırsanız aile olarak ne izleyelim

 64. Oyuncuları ve konusuyla gerçek hayatın içinden gelen bir dizi.Sanki o köyde onlarla birlikte yaşıyormuşuz gibi hissediyoruz.İzleyici olarak bizim düşüncelerimizi dikkate alın lütfen.

 65. Diğer kanallarda ailecek oturup izleyecek bir dizi bulamıyoruz.Kalk Gidelim dizisi bu sıkıntılı günlerde bize neşe veriyordu mutlu ediyordu.Lütfen bitmesin.Yerini dolduracak başka bir dizi yok ki.Ailece ne izleyecez şimdi.Lütfen devam etsin.

 66. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok güzel bir aile dizisi lütfen bitirmeyin

 67. Severek yıllardır izlediğimiz eğlenceli bir dizi olan Kalk gidelim sonlaması çok üzücü.Anadolu kültürünü aile yapısını vurgulayan seviyeli senaryosu ile gönüllerde yer etmişti.Dizeye çok yazık ettiler resmen.

 68. Avatar Seda sarıbaş

  Bizde çok seviyoruz kalk gidelim dizisini başından beri izliyoruz ve izlerken keyif duyuyoruz bu dizinin bitmesini istemiyoruz çok güzel bir dizi zaten her dizi izlenmiyor bu kadar güzel ve izleyicilere hitap edecek kadar bir dizi yok zaten oyüzden devam etsin istiyoruz teşekkürler kalk gidelim ailesi

 69. Her perşembe keyifle izliyorduk çok ama çok üzüldük birtane adam gibi dizimiz vardı çok üzüldük anlatamam

 70. Diziyi neden bitiriyorsunuz siz kendiniz biliyorsunuz, ama yanlış yapıyorsunuz,bu dizi şimdiye kadar en güzel dizi…. ben Kuzey Makedonya’dan.. Gostıvar şehrinden sakın ama sakın dizinin finalini yapmayan,diziyi yaşatin hem de Nası yasatın . Yine da siz bilirsiniz …Gostivar yukari banisa köyünden Selamlar hepinize kendinize ıyı bakin bu pandomim döneminde.güzel günler bizi bekliyor işinizde başarılar dilerim… KUZEY MAKEDONYA DAN SELAMLAR TURKİYEM

 71. Avatar Muhteşem bir dizi

  Kalk gidelim muhteşem bir aile dizisi bitmeyi gerçekten hak etmiyor lütfen final yapmayın

 72. Aile komedisi bir tek bu dizi vardı onuda bitirdiler . Ekranlar mafya, çete ve benzer dizilere kaldı yazık.

 73. Dizinin seyri güzel gidiyordu devam etmesi güzel olur. Ailece izlenebilecek birkaç diziden biriydi devam etmelidir.

 74. Lütfen kalk gidelim tekrardan devam etsin final olucağını görünce o kadar çok üzüldüm ki 7 yaşında oğlum var biticeğini duyunca çok ağladı bu kadar 7 den 70 e herkesin izlediği bir diziyi bitirmeyin Bu zorlu süreçte yüzümüzü güldüren oyuncularımıza ne kadar teşekkür etsek azdır .Lütfen bu kadar izleyicinin sesini duyun tekrar edin nolur

 75. Avatar zeynep bursa

  Ne olursunuz bitirmeyin diziyi sizinde dinlenmeye hakkınız var ama biraz dinlenin sonra devam edin final yaptığınızı görünce ağlaya ağlaya bir hal oldum koronavirüs olsam bu kadar ağlamam lütfen başka kanalda devam edin hiç olmazsa oyuncular çok profesyonelsiniz köyümü babannemi ananemi insanlarını hatırlatıyorsunuz o köy hayatıyla doğallığıyla bize; metropol şehirde tıkılıp kaldık ne olursunuz bitirmeyin

 76. Lütfen böyle aile yapısına uygun dizileri kaldiripta saçma sapan ne idigi belirsiz kültürümüzle alakası olmayan dizilere fırsat vermeyin kalk gidelim çok güzel bir dizi biz severek izliyoruz Lütfen yapmayın

 77. Dizinin bitmesini istemiyorum bu dizide kendimizi buluyoruz severek kaçırmadan izliyoruz ailece izleyeceğimiz bir dizi lütfen dikkate alınsın dizi devam etsin

 78. Ben Avustralya’dan Kalk Gidelim dizisini izliyorum. O kadar çok seviyorum ki, sete bile taa Avustralya’dan gittim. Ben bitmesini istemiyorum.

 79. Kalk gidelim, ailecek severek izledigimiz ve devam etmesi gereken bir dizi. Insallah yetkililer bitis kararini tekrar gözden gecirip diziyi devam ederler.

 80. Kalk Gidelim ne olur bitmesin çok seviyoruz çocuklarımla en rahat izlediğim dizi tekrarlarını bile bir kaç kere izliyoruz. Onca saçma dizi varken neden kalk gidelim final yapıyor. Lütfen bitmesin 🙏

 81. Kalk gidelim ne olur bitmesin tekrarlarını bile birkaç kere izliyorum gününü iple çekiyorum çocuklarımla en rahat izlediğim dizi. Sesimizi duyun lütfen 🙏

 82. Avatar Gönüllerin aile dizisi

  Kalk gidelim çoooook değerli bir aile dizisi.İçten samimi dogal çoluk çocuk severek çok beğenerek izliyoruz. 2 yaşındaki oglum Şakir çıkınca kitleniyor oysaki onu yerinde durduramayız. İzlerken film olduğunu unutuyoruz.O kadar bizdenki kesinlikle bitmeyi haketmiyor.

 83. Tabiki bizimde küçük çocuklarımızla içimiz rahat bir şekilde izlediğimiz dizi kalk gidelim AA bugün kalk gidelim var dedirten trt1 seyretmemizin nedenlerinden biri anlamadığım asıl reyting sonucu bütün bu yorumlarken final kararı nasıl değişmez gönül dağı gibi bir dizi yüzünden TRT gününü değiştirerek kalk gidelimi harcamış keşke bunu değiştirebilsek

 84. Final sozu gorunce, chox kotu olduq, ama ola bilsin oyuncular artik yorulub, ve farkli dizilerde oynamak istiyorlar (ola bilsin yashadiqlari yere yaxin).

  Mumkun olsa devami olar, InshaAllah.

  Biz dizileri choxda xoshlamiyorug ve onlara baxmiyorug, ama ‘Kalk gidelim” bir farkli. ‘Kalk gidelim’-in oyuncularina teshekurler olsun, ki 3 yil boyu yorulmadan bu dizide ishtirak ediyorlar. Helal Olsun! Allah razi olsun!

 85. Kalk gidelim dizisi devam etmeli çünkü çok iyi izlenen bir dizi final yapmasın yada eğer trt final yaptırıyorsa ama biz seviyoruz final istemiyoruz başka kanala geçiş yapılsın sevdiğimiz diziyi izleyelim yada trt bu izlenen diziye el atsın duruma bir çare bulsun

 86. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yılbaşından sonra tekrar başlayın lütfen çok üzülüyoruz çok sevdiğimiz bir dizi evde yaşlılar izliyor onlarla bizler neselendik onlarla ağladık Bitirmeyin lutfen

 87. Kalk gidelim final yapmasin severek ve gulerek izledigimiz aile dizisi devam etmesini istiyoruz yine Trt 1 de

 88. Severek izlediğimiz bir dizimiz vardı bu olurmu zorgunler geçiriyoruzkalk gidelim izleyerek kafa dağıtıyoruz şimdi bu bize sorarım size filal olmasını istemiyoruz

 89. Avatar İlkyaz çiçeği

  Kalk Gidelim dizisi içten samimi sımsicak.Bize unutulmaya yüz tutan değerleri hatırlatan,ailemizle rahatça izleyebileceğimiz müthiş bir dizi. Seti birçok kez görme şansı da elde ettiğim bu dizinin biteceğine inanamıyorum.Bu denli biz kokan bu denli kaliteli bir filmi bitirmek çok garip.Artık reyting uğruna harcamayin böylesi güzel dizileri.Yerin doldurulamayacak kadar dopdolu bir dizi.Valla ailecek boğazımıza bir yumruk tıkandı. Lütfen bitmesin bu dizi. Hıiiç bitmesin Lütfen bitirmeyin bu diziyi Yazik etmeyin

 90. Kalk gidelim final yapmasın çok severek izlediğimiz bir dizi cumartesi günlerimize neşe katıyordu perşembe gününe alınması reytingleri düşürdüyse buna çözüm olarak eski gününe geri alın ve lütfen final yapmayın

 91. Avatar Ailemizin dizisi

  Kalk Gidelim dizisinin TRT nin ayni formatta Seksenler dizisi finaldan sonra ayni format ayni kadroyla nasil tekrar filmi cekidiyse Kalk Gidelim dizimiz yine ayni kadro ayni aile sicakligiyla daha cok yalan soyleyemeyen dogruluk abidesi namaz kilan halimlerin daha cok Kurani Kerim okuyan Hatice sultanlarin ahte vefadan taviz vermeyen dogrudan sasmayan Seyfettinlerin ismine musamma Kahya Sadiklarin herkese guzel bakan yardimsever Duru Bagdagul Yasemin Nurcanlarin ici disi bir safligin timsali insaflarin insana ayet hadis yasanmis tarihi olaylardan kissakar ankatan haci Huseyin dallarin dahaoldugu daha cok ekrana yansiyan ayni Seksenler gibi devam cekimleri ile ileri tarihte ayni kadroyla Kalk Gidelim veya ayni sicaklikta hatta daha sicak kucaklayan yeni dizilerimizi bekliyoruz devletimizin guzide kanali TRT mizden hatta kendini bu ulkenin bir parcasi goren bizden icimizden baska kanallarimizdan

 92. Avatar Ailemizin dizisi

  Kalk Gidelim dizisinde 135 bolumle final karari alinmasi bizleri cok uzde tahmin editoruzki bizim gibi bircok kisi uzulmustur bu dizi sanki bizden ailemizden olmuslardi simdi sanki toplu sekilde bir daha donmemek uzere gurbete gidiyorlarmis gibi yada tam tersi biz bir daha donmemek uzere gurbete gidiyirmusuz gibi oldu hos filmin bolumleri arttikca bagliligimiz daha cok artip daha cok uzulecektik ama ileriki tarihlerde Kalk Gidelim dizisinin ayni kadroyla tekrar bolumleri cekilirse yine ayni heyecanla izleriz esas beklentimiz Kalk Gidelimin olusturdugu aile dizolsunoslugu ayni kalitede ayni formatta ve hatta Turk İslam orf adet anane ahlak misafirperverlik yardimseverlik ahte vefa dogruluk durustluk Kuran Namaz Kissadan hisse hadis ve ayetlerlerin daha cok ekrana yansidigi insanlari ailesine girecegi insanimizi icine alip sicakligiyla isitacagi yeni yapimlara yeni aile dizilerine İnsallah Allahuteala CC Kalk Gidelim dizimizin butun otuncu yazar senaris set ekibi ukastirma tum ekibine hidayet huzur saglik dolu gunkar dileriz “Seksenler, Gonul Dagi, tivbeler olsun dizilerimiz insallah omru en az Payitaht Abdulhamit dizisi kadar olur ve Kalk Gidelim devam cekimleri veya en az onun kadar guzel ayni formatta daha fazla ekranimiza Turk İslam orf adet ahlak anane ahdevefa dogruluk durustluk Kursn Namaz hadis …yansiyan nice ailemizden bizden icimizi isitan bizden yeni dizilere Allahuteala CC yar ve yardimcimiz olsun

 93. Sayın yetkililer, televizyonlarda bunca saçma salak mafya dizisi ile gençlerin zihinlerini zehirlerken, özenti toplumu yaratıp insanların saatli bombaya çevirirken, neden böylesine tam bir masum aile dizisi olan dizileri reyting saçmalığı uğruna bitirirsiniz ki. yazık gerçekten çok yazık.

 94. Avatar Fadime Şahin

  Kalk gidelim dizisi bitmesin 3 sezondur aralıksız severek izlediğim en masum aile dizisi bitmesin lütfen ya başka kanala alınsın ya da devam etsin lütfen rica ediyorum.Ahlaksız dizileri bitirsinler bunun yerine.

 95. kalk gidelim harika bir dizi ne demek reytıng düştü,yengesi ile düşüp kalkan,arkadaşının eşini baştan çıkaran roller,entrikalar,cinayetler yok diye mi yayından kalkıyor,çok yazık lütfen devaaam,ayrıca trt devletin,milletin kanalı değil mi milleti abuk subuk kanallara,dizilere mecbur bırakmayın

 96. Avatar Batuhan Bozdağ

  Çooook üzüldük tam aile dizisiydi Abdülhamit ve sadece kalkgidelimi seyrediyoruz öteki kanallarda abuk subuk aileyi parçalayıcı diziler nefret kin mafyacilik aldatma aşk meşk bıktık tekbfilmimiz TRT bu filminde ne olur bitirmeyin o filim sayesinde temmuz ayında Muğla o köye gezmeye gelmiştik bu kadar hayrandım bu kadroyu bozmayın encokda hacı Dalin sohbet ve nasihatleri seyretdiriyor dizi dediğin nasihat da verecek,, desteklerimiz sizinle final yoookkkkkk sakin

 97. Kalk gidelim dizisini severek takip ediyoruz devam etmeli bence bu zorlu süreçte tek komedi sevgiler saygılar ve Fransadan selamlar

 98. 8 yaşıñdaki kızım ,5 yaşındaki oğlum ve tüm ailem kalk gidelin günü akşamı güzel vakit geçirıyoruz kızım dizinin biteceğini öğrenince ağladı lütfen pandmei bitene kadar dayanın devam etsin lütfen

 99. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen vazgeçin finalden final yapmayın yeni yıldan sonra tekrar başlayın lütfen aynı ekillerle oyuncularla devam etsin çok üzüldük final tarihini görünce annem çok ağladı 70.yasinda kadın evden çıkamıyor kalk gidelim dizisini izleyip vakit geçiriyor lütfen finalden dönün sesimizi zi duyun bu pandemide bizlere her şeyi unutturup neselendiriyordu lütfen tekrar ☹️😞😞düşünün bitirmeyin lütfen

 100. Cok severek izlediğimiz hafta lık programimizi bile bu diziye göre yaptığımız, en kaliteli trt dixsi bu
  Ve bu zevki elimizden alıyorsunuz. YESIL DENIZ dizisinde de böyle yaptınız. Millet zevkle izlerken final yapıyorsunuz . Trt dizileri çok kaliteli Türk örf ve adetlerine inançlarına uygun . Ve en kaliteli diziniz KALK GIDELIM VE MASUMLAR APARTMANI. Bir tek bölümünü bile kaçırmadık. Lütfen final kararınızdan vazgeçin.

 101. Şımdi final yapacağını gördüm zaten biliyordumda ama bitirmeyin dizimizii lütfen bitirmeyin lütfen çok severek izliyoruz lütfen bitirmeyin

 102. Kalk gidelim dizisi bitmesin, TRT kalk gidelim dizisini tekrar ekranlara taşımasını istiyoruz,
  Ailecek izleyebildiğimiz sıcacık bir dizi, kalk gidelim bitmesin,

 103. Kalk kidelim bitmesin ne olur tam aile icin cok guzel dizi burda insanlara saygi sevgi dostluk komsuluk kavramlarini asilamaya yonelik duygu ve sevgi yasatan ornek dizi bu tur dizilerin devam etmesi lazim

 104. Ailem ile mutlu yuvam da her Perşembe akşamını bekleyip zevk ile seyrettiğimiz dizimizi neden kaldırıyorsunuz seyredilecek sanki çok dizi varmış gibi

 105. Ailecek seyrettiğimiz bir diziyi kaldırıyorsunuz bir sürü saçma sapan diziden bunu kaldırıyorsunuz çok üzgünüz

 106. Avatar Bizim ailemizin dizisi

  İnsanimizin onca siddet gayri ahlaki hainlik kalleslik …bircok dizi icinde bizden gecmisimizden gunumuze uyarlanmis neredeyse sadece TRT de kalan az dizilerden biri olan Kalk gidelim bitirilmesin hatta dizinin reyting duzeyi artmisken babanne halim seyfettin gibi karakterlerin Kuran okuma Namaz kilma dogruluktan durustlukten sasmayan ahlaki orf adet ananelere uyma hassasiyet goruntusu daha cok ekrana yansitilirken bu ozellik baska karakterlerede verilmeli (mesela bagdagul salim yasemin duru kahya insaf nurcan…karakterleri huy ve davranis olarak basa olmak uzere ) hem oyuncu hem set ekibi hemde seyirci bu iyi gelisen durumdan hem dunya hemde ahiret hayati icin Turk islam orf adet ahlak ve anane ozellikleri one cikarilarak yayinina devam etmeli
  Ocak ayinda yeni baslamasi dusunulen Dervis veya Mevlana dizisi hafta sonu ozellikle cocuklsr dahil 5 ten 55 e 7 sinden 77 sine herkesin her jesimin ekran basinda ola agi saatte sanki islami yasamin guzelligi huzurunu ekrana yansitan insanimizi 5 inden 77 sine ozendiren kendine ceken İslami bilgi verip sanki teblig gorevi yapan bir dizi olarak hafta sonu ozellikle butun kesimlerin ekran basinda oldugu olacagi gunduz kusagi saatinde ekranimiza gelme!i kalk gidelim aksam kusaginda ve cocuklarin “haydi cocuklar uykuya zamanini” icine alan bir saatte gisterilmekte ve bu saatte diger kanallarla rekabet edildigi bir saat ama gunduz cumartesi pazar saat 10.00 -11.00 veya 12.00 saatleri hem insanlarin tatil oldugu icin evde olduklari saat hem coluk cocuk herkesin uyanik oldugu izlenme oraninin aile boyu olduvu saat hemde rekabetin minimum oldugu saatler bu saatler icinde tum ailenin encok ekranda olacagi olabilecegi saatte yayinkanacak dervis veya mevlana dizisinin TRT nin butun prograsmlarinda ara reklamlarinda cok yogun ve etkili tanitim reklamlariyla bu saatte 7 den 77 insanimizi ekrana toplayan bir zaman ve dizi ( islami anlatan islami yasam ve huzuru olmasi) dilegimizle

 107. Avatar Ailemizin dizisi

  İnsanimizin onca siddet gayri ahlaki hainlik kalleslik …bircok dizi icinde bizden gecmisimizden gunumuze uyarlanmis neredeyse sadece TRT de kalan az dizilerden biri olan Kalk gidelim bitirilmesin hatta dizinin reyting duzeyi artmisken babanne halim seyfettin gibi karakterlerin Kuran okuma Namaz kilma dogruluktan durustlukten sasmana ahlaki orf adet ananelere uyma hassasiyet goruntusu daha cok ekrana yansitilirken bu ozellik baska karakterlerede verilmeli (mesela bagdagul salim yasemin duru kahya insaf nurcan…karakterleri huy ve davranis olarak basa olmak uzere ) hem oyuncu hem set ekibi hemde seyirci bu iyi gelisen durumdan hem dunya hemde ahiret hayati icin Turk islam orf adet ahlak ve anane ozellikleri one cikarilarak yayinina devam etmeli
  Ocak ayinda yeni baslamasi dusunulen Dervis veya mevlana dizisi hafta sonu ozellikle cocuklsr dahil 5 ten 55 e 7 sinden 77 sine herkesin her jesimin ekran basinda ola agi saatte sanki islami yasamin guzelligi huzurunu ekrana yansitan insanimizi 5 inden 77 sine ozendiren kendine ceken İslami bilgi verip sanki teblig gorevi yapan bir dizi olarak hafta sonu ozellikle butun kesimlerin ekran basinda oldugu olacagi gunduz kusagi saatinde ekranimiza gelme!i kalk gidelim aksam kusaginda ve cocuklarin “haydi cocuklar uykuya zamanini” icibe alan bir saatte gisterilmekte ve bu saatte diger kanallarla rekabet edildigi bir saat ama gunduz cumartesi pazar saat 10.00 -11.00 veya 12.00 saatleri hem insanlarin tatil oldugu icin evde olduklari saat hem coluk cocuk herkesin uyanik oldugu izlenme oraninin aile boyu olduvu saat hemde rekabetin minimum oldugu saatler bu saatler icinde tum ailenin encok ekranda olacagi olabilecegi saatte yayinkanacak dervis veya mevlana dizisinin TRT nin butun prograsmlarinda ara reklamlarinda cok yogun ve etkili tanitim reklamlariyla bu saatte 7 den 77 insanimizi ekrana toplatpyan bir zaman ve dizi ( islami anlatan islami yasam ve huzuru olmasi) dilegimizle

 108. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen yönetmen duy sesimizi duyun lütfen

 109. Avatar Ailemizin dizisi

  Su ana kadar 771 uzerinde sadece burada su an bitmesin yorumu yapilan ve bundan sonrada bu bitmesin yorumlarinin devam edecegi belle olan icimizden aile dizimizin bitmemesini TRT yetkili!erinden talep ediyoruz jalk giderlim bitmesin kalk gidelim formatinda yeni diziler bekliyoruz Turk İskam orf adet ahlak ananesi dogruluk iyilik misafirperverlik yardimseverlik dusturlu duzilerimizin bitmesinden cok sayisinin artmasini bekliyoruz

 110. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen bitmesin

 111. Avatar Azərbaycandan irade

  Kalk gidelim bitmesin devam etsin TRT1 kalanlında devam etmesini istiyoruz lütfen bitirmeyin çok güzel aile dizisi yeşil yurdun güzeliğini çok seviyoruz kalk gidelim ekibi iyiki varsınız və tüm Türkiyə halkının adından söylüyorum lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin rica ediyorum bitmesin devam etsin dizi oyuncular ekiblerin ellerine sağlık

 112. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen bitmesin

 113. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen diziyi çok seviyoruz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzeliğini çok güzel bu güzel diziyi bitirmeyin çok rica ediyorum bitmesin devam etsin TRT1 kalanlında devam etmesini istiyoruz 😔😔

 114. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen ne olur bitirmeyin diziyi çok seviyoruz TRT 1 kanalında devam etsin lütfen rica ediyorum dizi bitmesin devam etsin 😔🙏

 115. Avatar Zeliha- Antalya

  TRT1 in en sevilen dizilerinden olan KALK GİDELİM dizisini ailecek severek ve neşeyle izliyoruz lütfen dizimiz bitmesin, emeklerinizden dolayı çok teşekkürler bütün oyuncuları çok seviyoruz👏👏👏

 116. Avatar Zeliha- Antalya

  TRT 1in en sevilen dizilerinden olan KALK GİDELİM dizisini ailecek severek ve neşeyle izliyoruz lütfen dizimiz bitmesin, emeklerinizden dolayı çok teşekkürler👏👏👏👍

 117. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir dizi lütfen bitirmeyin

 118. TRT1 Kalk gidelim dizisi bitmesin ben çok severek izliyorum perşembe günlerini iple çekiyorum
  Lütfen dizimizi bitirmeyin

 119. TRT kalk gidelim dizisini perşembeye alarak dizi izleyenlere büyük bir saygısızlık yaptı ailecek izlediğimiz bir diziye final yaptırarak dahada büyük saygısızlık yapıyor TRT yi en hafif ifadeyle kınıyorum

 120. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyunculari çok seviyoruz lütfen bitmesin

 121. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen sanki orada yaşıyor gibiyiz evlerimizin neşe kaynağı evlerimizin Perşembe aksamlari misafirimiz aile gibi olduk tesekkurler bütün ekibi oyuncuları seviyoruz lütfen bitirmeyin

 122. Lutfen KALK GIDELIM dizisi final yapmasin!!! Guzel bir aile dizisi. Beni gulumseten, nadir dizilerden. Stres attiriyor cogu dizilerin aksine. Bu pandemi suresinde ihtiyac oldugumuz dizi resmen. BITMESIN …

 123. Lütfen kalk gidelimi final yapmayın 7 yaşındaki oğlum perşembe günlerini iple çekiyor bu pandemi döneminde yüzümüzü güldüren içimize mutluluk katan tek dizi kalk gidelim oyuncuları ailemizden biri gibiler onları çok seviyoruz nolur bitirmeyin

 124. #Kalkgidelimfinalolmasin öyle düzgün ahlaklı dizi hem eğlendiriyor hem ders veriyor süper bir aile dizisi

 125. Kalk gidelim dizisi bitmesin .Pandemi döneminde evlerinden bizim evlerimize konuk oldular hic bir yapim veya oyuncular dusunmezken bunu kalk gidelim ekibi yaptı bizi sokak yasaklarinda sikintidan kurtardi 2 çocuğum var 5 ve 7 yaşlarında kalk gidelim in gününü saatini not almışlar dizi günü bizim evde bayram havasi oluyir sofralar kuruluyor çaylar demleniyor hazirliklar yapiliyor ve bitene kadar kimse tv başından kalkmıyor nolur sesimizi duyun kalk gidelim dizisini bitirmeyin öyle güzel ahlaklı dizi hem eğlendiriyor hem ders aldiriyor aile bağlarını güçlendiriyor eğer trt bitirirse başka kanala transfer olsun lutfen duyun bizi trt yi de aradım final olmasin diye insallah boyle guzel bir dizi bitmez #KALK GİDELIM DIZISI BITMESIN özü sözü insan diyorsa trt izleyicilerin sesine kulak vermeli

 126. Avatar Kalk gidelim bitmesin

  Lutfen su an bizden bizim icimizden sanki akrabamiz kapi komsumuz gibi olan Kalk Gidelim dizisi bitmesin butun kanallarda yeterinden fazla bize hitap etmeyen diziler var bizi pandemi doneminde icine ceken aile sicakligini veren cok az dizinin basinda geliyor kalk gidelim bu filmin final yapmasi bizde milletimizde buyuk uzuntu sebebi olur

 127. Bitirmek üzere olduğunuz bu dizi yi ailece izliyoruz insanlara Anlam taşıyan biz dizi sevildi bizler sevdik sizlerle aile olduk hacı babayı istiyoruz yada kendi evinden Salı olarak hikayeler anlatır ve koyula bilirdi kalk gidelim kaldığı yerden devam etsin

 128. Bitmesine çok üzülsün ailece severek izlediğimiz bir sizi lütfen bitmesin tüm oyunculara çok tesekkur ederiz

 129. kalk gidelim bitmesin böyle güzel aile dizileri kalsin ailece çok seviyoruz biterse perşembe günü TRT izlemem

 130. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir dizi lütfen

 131. Avatar Kalk Gidelim Hayranı

  KALK GİDELİM BİTMESİN NOLUR AMA OLSUN ONUN YERİNE TOZKOPARAN İSKENDER BAŞLIYOR AMA YİNE DE ÇOOOK ÜZÜLDÜM EN SEVDİĞİM DİZILERDEN

 132. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin organik güzel bir dizi vurdusu girdisi yok aile dizisi dizi pek izlemem ama kalk gidelimi hiç kaçırmadan izliyoruz lütfen bitmesin

 133. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen ne olur bitirmeyin diziyi çok güzel bir aile dizisi devam etsin rica ediyorum dizi bitmesin devam etsin 🙏😔

 134. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile ortamı hacı amcayi çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz

 135. Kalk gidelim dizisini çok seviyorum dizide birlik beraberlik saf temiz dürüst insanların olduğu bir yer bizleri güldürüyor sanki bende kendimi orada hissediyorum sadece eski oyuncular gitmeseydi daha iyi olurdu Nur yüzlü dede nerede iç güveysi damat eşi nerede gelirlerse daha iyi olur

 136. Dizi bitmesin ya bize sordular mı bitirmek için severek izlediğimiz güldüğümüz eğlendiğimiz tek dizi

 137. Kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen ailecek izlenecek güzel bir aile dizisi bizlerin neşe kaynağı o yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz hiç unutmayacagiz teşekkürler sizlere lütfen bitmesin

 138. Avatar Fatma coskun

  Bitmesin kalk gidelim tam bir aile dizisi çok seviyoruz hiç kaçırmadan cok-da eğlenceli hel böyle günler dr kalk gidelim gibi komik dizilere ihtiyaç var

 139. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitmesin

 140. Avatar Fevzi Çekiç

  Trt de kendini bilmez halkın dilinden vede gönlünden anlamaz 2,3 müdürün düşüncesidir tahminim final yapmak sanki doğru dürüst aile dizisi varmış gibi kalk gidelim,ide final yapın sonrada bir tarafınıza kına yakın

 141. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen başka bir dizi yok ahlâkli güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz güzel bir dizi lütfen

 142. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen başka güzel bir dizi yok ahlâkli güzel bir dizi lütfen bitirmeyin

 143. Onlar ailemizden biri gibi oldu.Bizlere kaybetmeye başladığımız bazı değerlerimizi tekrar yeniden yaşattı ve hatırlattı.Geçtiğimiz yaz bizzat ailemle birlikte Yeşilyurt köyüne gittim.Sanatçılarımızla tanışıp onlara böyle başarılı bir diziye emek verdikleri için teşekkür etmek istedik.Ama O gün çekimleri yokmuş görüşemedik.Hepsini çok seviyoruz.Böyle bir diziye emek verdikleri çok çok teşekkür ederiz. Lüfen devam ederse de bizi mutlu edersiniz.

 144. Lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin ne olur bitirmeyin diziyi çok seviyoruz kalk gidelim bitmesin devam etsin TRT1 kalanlında devam etsin lütfen 🙏😔😔

 145. Çok severek izlediğimiz tek dizi lütfen bitirmeyin rica ediyorum biterse ailecek çok üzülecek güle bildiğimiz tek dizi çok seviyoruz

 146. Bu sıkıntılı zorlu günlerde az da olsa ayakta durmaya çalışıyoryz lütfen diziyi bitirmeyin ailemle izleyebildiğim tek diz😔i

 147. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi hep onlarlar ile neselendik onlarla ağladık onlarla al gulduk o köy hayat doğayı bizlerere yasattiniz sizleri unutmayacagiz bu Perşembe aksamlarini severek izliyoruz çok teşekkürler sizlere

 148. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen bu akşam yeni bölümü izledik çok mutlu olduk tesekkurler bütün ekibe bitirmeyin lütfen

 149. Avatar Sadullah kanlıkaya

  Kesinlikle dizi devam etmeli.Sadece bu diziyi izliyorum ve gelecek haftayı tahmin edemediğim için beni çok etkiliyor ve çok seviyoruz doğa dostu bir harika dizi lütfen devam edilsin..

 150. Lütfen bu dizi bitmesin yetkililer belki bu yorumları okumuyor ama ben yinede yazacağım düşündünüzmü hiç bu dizi bitince izlenecek güzel dizi varmı bitirmeyin diziyi herkes seviyor ama siz diziyi bitirince kimse filim izlemez olacak

 151. Lütfen bu dizi bitmesin 3 sezondur hiç kaçırmadan izliyorum hele bu pandemi döneminde eminim herkesi eğlendiriyor hoş vakit geçiriyoruz final olacağını duyunca çok ağladım çok düşündüm bu filimden daha çok sevdiğim dizi yok daha güzel dizi yook siz bu dizi bitirince izlenecek dizi yok ama okuduğuma göre izleyiciler ler yükselirse bitmeyecekmiş lütfen izleyiciler yükselsin

 152. Türk toplum yapısına uygun. Vurdulu kırdılı olmayan, çarpık ilişkilerin olmadığı bizim gibi aile değerlerine önem veren insanların izlediği bu dizi kaldırılmasın, final yapmasın. TRT den bunu bekliyoruz.

 153. Avatar Hayriye topal

  Kalk gidelim severek izliyoruz ailecek kalkacağiñi duydum çok üzüldüm neşeli eylenceli ve çocuklarımıza hayvan sevgisini birliği beraberliği öğretiyor çocuğuma gönül rahatlığıyla seyretmesine izin veriyorum bu pandemi döneminde hele ilaç gibi geliyor onlarla eğlenip neşe buluyoruz sizlerden ricam bu dizi kalkmasın mahsum bırakmayın seyirciyi saygılar

 154. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok güzel bir dizi lütfen

 155. kalk gidelim bitmesin ailece çok seviyoruz TRT de kalsın gönül dağıda çok güzel teşkkürler TRT

 156. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen başka kanal da çıksın evde başka bir şey yok ahlâkli güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz

 157. Kalk gidelim bitmesin ailecek en sevdiğimiz dizi. Ve çok seviyoruz ve komik olduğu için enerji veriyor😭😭😢😢

 158. Kalk gidelim bitmesin 1 hafta bekliyorum onun yeni bölümünü birtek izlediğim dizi o lütfen bitmesin lütfen lütfen😔😔😔

 159. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi kalk gidelim bitmesin cokseviyoruz ekipleri oyuncuları da yeşil yurdun güzelliğini ve doğasını bitirmeyin lütfen

 160. Lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin ne olur bitirmeyin diziyi 🙏😪😪😪😪 kalk gidelimi çok seviyoruz güzel dizidi TRT 1 kanalında devam etsin lütfen final olmasın 😪😪🙏

 161. aile yapısı ve sosyal mesajlar için trt bu diziyi yaşatmalı herşeye reyting gözü ile bakılmasın.
  cumartesi gününden perşembe’ye alınması dizinin reytingini düşürdü tabiki de, fakat türkiye’de ailecek izleyebildiğimiz tek dizi bu, bırakın onu da kaldırmayın, zaten faturalarda trt payı ödüyoruz, biraz hakkımız varsa dizi devam etsin.

 162. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeyi iple çekiyorum ama bu diziden başka bir dizi yok ahlâkli güzel bir aile dizisi lütfen bitirmeyin

 163. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğine bakmaya doyamıyorum cumartesi Alanya’da depremle karşılaştık tüm Türkiye’ye geçmiş olsun Alanya’da herkes izliyor niye bitiriyorsunuz hiç iyi bir dizi yok çok ağladık böyle güzel dizileri bitieyin okadsr güzel ki çok ağlıyoruz lütfen başka kanal da çıksın evde başka dizi yok izleyeceğimiz neşe kaynağı onlar ile ağladık onlarla güldük onlar neşe kaynağımız.olfu sizleri çok seviyoruz teşekkürler sizleri hiç unutmayacagiz bir düşünün bitirmeyin

 164. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir dizi çok seviyoruz lütfen bitmesin

 165. Bukadar güzel bir dizi bitmemeli çok eylenceli iyibir alile dizisi kadro oyuncular hepsi basarili birmesini istemiyoruz ailecek izliyoruz uzun surnesini istiyoruz kalk didelim neşe ve eylence devam etsin inşallah

 166. ailece çok severek izlediğimiz bir dizi. lütfen devam etsin.final yaparsa gerçekten çok üzülürüz. zor zamanlardan geçtiğimiz şu dönemde yüzümüzü güldüren tek dizi diyebiliriz.kısacası keyifle izlediğimiz bu dizinin final yapmasını istemiyoruz.

 167. Kalk gidelim dizisi bitnesin lütfen çok sevdiğim Bi dizi ya gününü değiştirin yada başka kanala transfer edin böyle komık böyle güzel Bi dizinin bitmesi yazık olur lütfen duyun sesimizi

 168. Kalk gidelim gibi muhteşem bir dizinin bitmesi saçmalık olur en iyisi cumartesi gününe alınabilir ve bütün izleyenlerini daha çok sevindirecektir böyle bir dizi bence ilk yani lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin

 169. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen başka kanalda devam etsin bitmesin oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen

 170. Avatar Hatice Yılmaz

  Kalk gidelim Çok güzel bir dizi severek izliyoruz lütfen final yapmasın öbür dizilerde kötülüklerden bıktık

 171. Lütfen bu kalk gidelim dizisinin hastasıyız ben ve eşim severek büyük zevkle izlediğim tek televizyon dizisi kalk gidelim gurbet elde beni tek avuntum bu dizidir biterse ölürüm kahrımdan

 172. son zamanların en iyi TV dizisi MÜMKÜNSE CUMARTESİ ESKİ GÜNÜNDE DEVAM ETMELİ LÜTFEN BİTMESİN

 173. Aile dizisi bitmesin niçin perşembeye aldınız cumartesi günü daha uygundu hafta sonu dizi olarak sadece o dizi vardı

 174. Bitmesin lütfen en içten izlediğimiz ailecek tek dizi elinizden geleni yapın bizede ne düşüyorsa yapmaya hazırız kalk gidelim dizisi bitmesin

 175. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz çok mutlu olduk tesekkurler

 176. Avatar İrfan-Halime

  Kalk Gidelim Dizisinin Bitmesini İstemiyorum Malumunuz Ülkemiz ve Avrupa Ülkeleri Şu Anda Zor Bir Süreç Yaşıyor Bu Dizi Bizi Özümüzü Ailemizin ve Sevdiklerimizin Değerini Birlikteliğin Güzelliğini Anlatıyor Yaşatıyor Öncelikle Yönetmen ve Arkadaşlarını Oyuncuları Çok Teşekkür Ediyorum Haftada Bir Gün de Olsa Bizi gerçekten rahatlatıyor. Önceleri cumartesiyi, sonralarıda perşembeyi iple çekiyoruz adeta. Dizinin o kadar müptelasıyızki adeta tiryakisi olduk. Zira tüm oyuncular evimizin birer parçası, bizden birileri. Öylemi muhtar Sefer, görümce ve iç damat Halil, Canberk, hacı baba ve diğerlerinde özledik, mümkünse onlarıda görmek isteriz. Güzel her durumun bir sonu vardır derler, ailesinde üzüldüğü konulardan biriside bu dizinin bitmesi. Siz ilgililerden istirhamım, lütfen bu nadide güzel diziyi uzun yıllar devam ettirmenizi dileriz Bizim toplumumuzun bu ve benzeri dizilere ihtiyacı var, bu tür dizilerin vereceği mesajlara, derslere ihtiyacı var. Sizlere tekrar tekrar teşekkürler.

 177. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi perşembeyi iple çekiyorum ama bu diziden iyi bir dizi yok ahlâkli güzel bir dizi lütfen bitmesin bitirmeyin

 178. Avatar MUHAMMED HAKTAN AKYOL

  BU FİLMİ EĞER SENARİST FİNAL YAPARSA BÜTÜN SOSYAL MEDYA SÖVER DURUR SENARİSTTİN GÜCÜNE GİDER BU FİLM ÇIKMIŞ ÇIKALI ÇOK SEVİYORUM FİLMİ KALDIRMAYIN SEVENLER İZLESİN YOK EFENİM NEYMİŞ REYTİNGLER DÜŞMÜŞ YAPMA SENARİST YAPMA ÜZME İZLEYENLERİ YAZAN HAFIZ MUHAMMED HAKTAN AKYOL

 179. yaaa bu diziye de final yaptırırsanız ne diyeyim ya…… tek rahatladığım dizi … neşe kaynağımız resmen…..inşallah bitirmezler…

 180. Kalk Gidelim dizisini çok seviyorum yıllardır izliyorum tam ailecek izlenecek bir dizi ne olur final yapmasın özellikle bu süreçte herkesin ihtiyacı var böyle dizilere izlerken mutlu oluyoruz
  başarılar diliyorum herkese 🤩

 181. Final olamaz bu dizi bizden ailemizden sanki bizi ailemizden ayırmayın egitici ögretici ibretlik dizileri hep kaldırırsın zaten güçlü bir kadro adeta karekterleri ile özleşmişler müthiş bir ekip güzel degil şahane olan üstü bir dizi her ir emegi geçenleri 👏👏👏👏👌👍bu dizi in kaldırıldı ası HEM (TRT 1 HEMDE BİZ SEYİRCİLERE HAKSIZLIK OLUR)

 182. İzlemeye değer bir aile dizisi varsa o da kalk gidelim dizisi pandemi sürecinde bir nebzede olsa güldürüyorlar insanları final yapmasalar çok iyi olur bence😊

 183. Kalk gidelim bizim bir parçamız herkez onu severken siz onu final yapıcaksınız lütfen yapmayın❤️❤️

 184. Kalk gidelim dizisi lütfen bitmesin. Ailecek severek izlediğimiz güzel bir dizi. Geleneksel Türk aile yapısına uygun bir dizi. Bu başarılı diziden dolayı Tüm ekibi ve TRT ‘yi kutluyorum. Dizinin devamını rica ediyorum.

 185. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 186. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi

 187. Avatar Azerbaycandan irade

  Lütfen kalk gidelim bitmesin devam çok seviyoruz ailece izliyoruz yeşil yurdun güzeliği dizinin bitmesini istemiyoruz devam etmesini istiyoruz lütfen ne olur bitirmeyin güzel dizini oyuncuların ekiplerin eline sağlık teşekkürler iyiki varsınız

 188. Lütfen kalk gidelim bitmesin devam etsin ne olur bitirmeyin dizini çok seviyorum mükemmel bir dizidi

 189. Kalk gidelim lütfen final yapmasın Ailece çok severek izlediğimiz bir Dizi hatta kaçırsam bile tekrarına bıkmadan baktığım günü gelsede baksam diyebileceğim yapım tek kelimeyle Mükemmel bir Dizi

 190. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok güzel bir aile dizisi devam etsin TRT1 kalanlında devam etsin yeşil yurdun güzeliğini çok seviyoruz kalk gidelimin bitmesini istəmiyoruz devam etmesini istiyoruz lütfen

 191. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi perşembeye ip ile çekiyoruz güzel bir dizi çok teşekkür ederiz

 192. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 193. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri çok seviyoruz lütfen bitirmeyin

 194. Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin lütfen ne olur bitirmeyin dizini güzel bir aile dizisi devam etmesini istiyoruz lütfen oyuncuları ekiplerin eline sağlık teşekkürler

 195. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin yeşil yurdun güzeliğini çok seviyoruz kalk gidelim TRT 1 kanalında devam etsin kalk gidelim bitmesin devam etsin

 196. Kalk gidelim lütfen bitmesin devam etsin çok güzel bir aile dizisi ne olur bitmesin devam ailece izliyoruz lütfen bitirmeyin 🙏😪

 197. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi oyuncuları ekipleri n eline sağlık teşekkürler

 198. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yirmi altıncı bölümü izledik çok mutlu olduk tesekkurler

 199. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 200. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 201. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi çok seviyoruz lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 202. Kalk Gidelim dizisi bitmesin final olmasın haberi okudum. Çok üzüldüm ne güzel tutmuştu. Ama tabiki ben diziyi daha izlemeden final oldu

 203. Kalk gidelim bitmesin devam etsin inşallah bitmesin devam etsin bitirmeyin dizimizi bitirmeyi lütfen istediğiniz güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz lütfen

 204. Kalk gidelim bitmesin devam etsin bitirmeyi lütfen izlenecek güzel bir aile dizisi yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz çok mutlu olduk kerim yaycinin türkülerini çok özledik hacı amcayi çok özledik teşekkürler sizlere

 205. merhabalar ben onur kalk gidelim dizisi 130. bölüme kadar geldi dördüncü sezonu ya kalk gidelim nolur bitmesin lütfen beşinci sezon altıncı sezon olsun yedinci sezon olsun sekizinci sezon olsun dahada devam etsin nolur kalk gidelim güzel bir dizi bitmesin ya nolur ya bitmesin devam etsin güzel bir dizi lütfen duyun sesimi

 206. Avatar Azərbaycan

  Kalk gidelim dizisi bitmesin devam lütfen bir aile dizisidi TRT 1 kanalında devam etsin güzel bir dizisi ailece izliyoruz bitmesin devam etsin

 207. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 208. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi bitirmeyin

 209. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 210. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 211. Avatar seyfettin Dal

  kalk gidelim dizizi herkezin severek izlediği bir dizi ama ben Alev ALEV dizisinde yer almak istiyorum VE BEN GİDERSEM DİZİ BİTER ÇÜNKÜ BEN EN BAŞROLÜYÜM BU DİZİNİN VE GİDECEĞİM HAhhahahhahhahahah sizi gidi cahiller

 212. Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok güzel bir aile dizisi lütfen bitirmeyin dizi ekibleride çok güzel bitmesin devam etsin Cumartesi günü verin 🙏🙏

 213. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğiniz bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 214. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi lütfen

 215. kalk gidelim bitmesin devam etsin lütfen bitirmesinler yani nevar bunda bitirmeyin izliyoruz işte ailecek 😰🙍👎

 216. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 217. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin

 218. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen bitmesin

 219. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 220. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 221. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi çok seviyoruz bitirmeyin

 222. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen TRT 1 kanalında devam etsin

 223. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 224. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi akşam izleyince çok mutlu olduk bitirmeyin çok seviyoruz çok teşekkürler

 225. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 226. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 227. Avatar Azərbaycan

  Lütfen🙏 kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin Cumartesi verin çok güzel bir aile dizisidi TRT1 kalanlında devam etsin çok güzel bir dizidi 😘😘😘

 228. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 229. Ailece izlenebilecek tek komedi dizisi kalk gidelime final yapana kadar benim adım melek dizisine final yapın yada başka bir diziye ama bukadar çok sevilen bir diziye final yapılacak olması çok üzücü

 230. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen

 231. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok seviyoruz

 232. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok seviyoruz güzel bir aile dizisidi TRT1 kalanlında devam etsin Cumartesi verin kalk gidelim ekibi heç diziden gitmeyin biz sizi çok seviyoruz iyiki varsınız 😘😘😘

 233. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 234. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 235. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi

 236. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi çok seviyoruz

 237. Kalk gidelim. Bitmesin devam etsin yeşil yurdun güzelliğini çok seviyoruz oyuncuları hep çok seviyoruz bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi

 238. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir dizi bitirmeyin lütfen

 239. Avatar Azerbaycan

  Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin biz bu diziyi çok seviyoruz güzel dizidi TRT 1 kanalında devam etsin lütfen Cumartesi verin

 240. Başlarım sizin reytinglerinize adamlar para para 💵 diye her haltı yapıyor. Yahu önemli olan örnek olmak bir kişi de olsa bir ders çıkarsın hayatında. Bu dizi değil bize örnek bizden biri bunu unutmasın paraya tapanlar. Kalk gidelim ❤️ bitmesin 👍

 241. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin

 242. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize yirmi dokuz ekim cumhuriyet bayramı biz kutlu olduğum milletimizin ve bütün ekibin cumhuriyet bayramı kutlu olsun çok güzel bölüm olmuş hepinizin eline emeğine sağlık çok teşekkürler hep birlikte uzun yıllar bitmez inssllah

 243. Lutfen kalk gidelim bitmesin ailecek perşembe gunlerı şen şakrak komedili izleyebilecek tek dizi final olmasın sizleri cok seviyoruz

 244. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 245. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin biz bu diziyi çok seviyoruz çok güzel bir dizidi kalk gidelim ekibi iyiki varsınız biz sizi çok seviyoruz 😘😘

 246. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin çok güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 247. Lütfen kalk gidelim dizisini Cumartesi verin ne olursuz gönül dağını Perşembe günleri verin kalk gidelim dizisini yeniden verin ne olur kesmeyin sonuna kadar verin lütfen ve dizi oyuncularında çok seviyoruz heç diziden ayrılmsınlar sevda Nurcan mustafa ali seyfo biz bu oyunçuları çok seviyoruz iyiki varsınız kalk gidelim ekibi biz sizi çok seviyoruz 😍😍😍

 248. Lütfen kalk gidelim dizisini Cumartesi verin ne olursuz gönül dağını Perşembe günleri ver kalk gidelim dizisini yeniden verin ne olur kesmeyin sonuna kadar verin lütfen ve dizi oyuncularında çok seviyoruz heç diziden ayrılmsınlar sevda Nurcan mustafa ali seyfo biz bu oyunçuları çok seviyoruz iyiki varsınız kalk gidelim ekibi biz sizi çok seviyoruz 😍😍😍

 249. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz bitirmeyin lütfen istediğiniz başka bir dizi yok lütfen

 250. Kalk gidelim bitmesi devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 251. Avatar Emine ölge

  Lütfen kalk gidelim dizisinş bitirmeyin dizinin tekrarlarını bile büyük beğeniyle izliyorum hatta şu anda bu zor günlerde keyif aldığımız izlediğimiz tek dizi eğer final yaparsa büyük hata olur saçma sapan dizilerden bıktık artık .kalk gidelim dizisi keyifle izlenecek müthiş bir aile dizisi lütfen bitmesinnnn.

 252. Kalk gidelim dizisi hiç bitmesin çok güzel bir dizi ben her hafta izliyorum ya başka bir kanala transfer yapın yada TRT1 kanalında devam etsin bu dizi biterse ben çok üzülürüm lütfen KALK GİDELİM AİLESİNİ ayırmayın .😍😍🤩🤩ben bu diziyi çok seviyorum.

 253. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 254. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen

 255. Kalk gidelimi bitirecek diye elinizden geleni yapıyorsunuz kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 256. Lütfen bitmesin çok güzel dizi daha reng heycanlı eylenceli yaparak devam edilebilir yani böyle güzel eylenceli dizi bitmemeliiiiii lütfen Allaha emanet olun durmak yok yola devam.

 257. Dizi bitmesin kalk gidelim daha eylenceli olarak devam edilir zaten eylenceli yok bu şekilde sürmez bizler ekip olarak bitireceğiz diyorsanız sizlere tavsiyem şudur diziyi biraz hareklendirip renk katip yani devan edilebilir yinede sizler bilirsiniz cünkü bizler çok izliyoruz her hafta izliyoruz yani zaten böyle güzel eylenceli dizi hiç bir tv de yok yani Allaha emanet olun.

 258. Kalk gidelim bitmesin izlenecek güzel bir dizi bitirmeyin devam etsin çok güzel ahlaklı bir dizi lütfen tekrarlarnini bile bıkmadan ixliyoruz

 259. Hangi akılla perşembeye alındı. Cuma is günü ve o gün zaten seyredilen diziler var. Amac nedir. eğlenceli düzgün olan takdir goren dizi neşelendiren gulduren ağlatan cumartesi net eve bağlayan dizi….. aşk dizilerden bıktık … artık gene gönül dağı…. eski gününe alınsın aile dizimiz…

 260. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 261. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen

 262. ailecek izledigimiz bir dizi. herkese hitap eden genc ve simdiki cocuklari bile seyrettirebilen bir dizi. bitmesini istemeyiz. ddevamini diliyoruz.

 263. Kalk gidelim bitmesini istemiyoruz güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin bu akşam çok agladik bütün ekibe ve bütün oynculara teşekkürler hep uzuyillar devam eder inşallah iyi geceler bütün ekibe

 264. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen bu akşam çoagladik elinize emeğinize saglik çok güzel bir bölüm olmuş bütün ekibe çok çok teşekkürler çok çok mutlu olduk

 265. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok seviyoruz bitirmeyin diziyi bitmesin

 266. Kalk Gidelim dizisi çok severek ve keyif alarak izlediğim güzel bir aile dizisi. Oyuncularına da çok seviyorum.
  Dizi yıllar boyu sürse yine de severek izlemeye devam edeceğim.

 267. Avatar Kalk Gidelim

  Lütfen dizimiz hakkında bu tür haberler çıkarmayın.Final durumu söz konusu değil.İzleyiciler de lütfen bu tür haberlere inanmasın.

 268. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın lütfen

 269. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi

 270. Dizinin debamini istiyoruz reytingler düşmüş ne alaka çok huzur verici harika bir dizi seyretmeyenler seyretmesinler biz ne seyredecegiz ozaman bir kesim iemiyor diye niye güzelim dizimizden mahrum birakiliyoruz devam etmesini çoook istiyoruzzzzzz

 271. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize

 272. İnsanlar izlesin diye yayımlıyosunuz, o zaman niye yarıda bırakıyosunuz? İzlemek istiyoruzzzzzzz.

 273. Kalk gidelim gündüzleri tekrarını izliyorduk. Yarım kaldı. Lütfen kaldığı yerden devam etsin. Severek izliyorduk,izlemek istiyoruz.

 274. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel dizi dokunmayın dizimize lutfen çok seviyoruz

 275. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin çok seviyoruz lütfen

 276. Avatar Ayşen demir

  Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir diziyi izlerken çok mutlu oldum güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 277. Kalk gidelim dizisini önceden izlemediğimiz için, gündüzleri tekrarını severek izliyorduk. Neden devam etmiyor, izlerken neden yarım bırakılıyor? Diğee bölümlerini merak ediyoruz. Lütfen tekrarkarı yayımlanmaya devam etsin. Dalga geçmeyin insanlarla

 278. Ekranlarda bütün hafta okadar gereksiz, ailecek izlenemicek film var ki, cumartesi günleri ailecek oturup severek izlediğimiz, huzur ve sıcaklık güzellikler bulduğumuz, eğlendiğim, güldüğümüz içinde hiç küfür, ahlaksızlık, edepsizlik, çirkeflik olmayan tertemiz aile filmi olan Kalk Gidelim sırf yeni saçma bir filme yer açmak için apar topar bu millete küfür eder gibi bitirmek, bu millete ve çekirdek aileye yapılan büyük bir ayıp ve yanlıştır. Gördük Gönül dağının reytingini.. Sonuncu oldular. Değdimi.. Burdan trtye her ay, faturalar üzerinden çatır çatır para veren bir vatandaş olarak yanlışınızdan dönün, Jaşk Gidelime dokunmayın diyorum.. Dokunmayın ki haftasonları bari ailecek izleyip keyif alacağımız temiz, tertemiz bir film olsun.. Olmadı başka kanalda devam ediniz…

 279. annemle severek izliyoruz,bitmesin gönül dağı hoşumuza gitmedi annemin yasinda cok seviyor

 280. Avatar hasimatolu duruye

  pek cok ana oyuncunun diziden cikmasi ile tadi kalmamisti, her guzel diziye olan oldu biraz unleri artan oyuncular bir muddet sonra dizden cikip baska dizilere gitmeye basliyor ve dizi nin senaryosu degistirilmek zorunda kaliniyor yeni oyuncular giriyro amam eski kivamini kaybediyor. Eski gunlerin hatirina ve o guzelim yerleri gormek icin izliyordum.Yazik oldu.

 281. Dizi lütfen bitmesin biz hafta sonunu iple çekiyoruz yeni diziyi izlemedim diziyi oyuncularıyla ağlamaları gülmeleriyle şakalarıyla mahalle kültürleriyle çok seviyoruz biz onlarla bir bütün olduk ayırmayı bizi dizimizden en önemlisi çok doğallar inşallah devam eder sizlerinde emeğine sağlık TRT 1 teşekkür ederiz böyle aile filimleri oynattığı için🙏🙏

 282. Lütfen kalk gidelim dizisi bitmesin cumartesini iple çekiyoruz doğal olmaları mahalle kültürü çok güzel aile bağlarıyla her haliyle çok seviyoruz doğal olmaları muhteşem bitmesin yeni diziyi seyretmedik biz onlarla hem gülüyoruz ağlıyoruz mutlu oluyoruz inşallah devam eder🙏🙏

 283. Kalk gidelim dizisini çok seviyoruz bitirmeyin diziyi bu akşam ki yeni diziyi sevmiyoruz izlemedim izlemeler istemiyoruz

 284. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi aileyi görünce çok çok seviyoruz emeğinize ssglik

 285. Cumartesi akşamları Kalk gidelim dizisini izlemek için oturuyorum televizyonun karşısına. Yazın bile kaçırmadım izledim.
  Böylesine doğal , saf, güzel insanların olduğu , güzel bir çerenin olduğu ve güçlü oyuncu kadrosuyla gülerek ailece izlediğimiz bu harika diziyi LÜTFEN SONLANDIRMAYIN.
  Devamını ilgiyle bekliyoruz.

 286. Avatar Yavuz canpolat

  Kalk gidelim dizisi bitmesin lütfen karımla izlediğim tek dizi kaliteli bir film di 🤔

 287. Cumartesi akşamları Kalk gidelim dizisini izlemek için oturuyorum televizyonun karşısına. Yazın bile kaçırmadım izledim.
  Böylesine doğal , saf, güzel insanların olduğu , güzel bir çerenin olduğu ve güçlü oyuncu kadrosuyla gülerek ailece izlediğimiz bu harika diziyi LÜTFEN SONLANDIRMAYIN.
  Devamını ilgiyle bekliyoruz.

 288. lütfen kalk gidelim bitmesin. daha ilk bölümünü hatırlıyorum.zaman nasıl geçti ya.Enazından birsüre bile olsa devem etsin koskoca 3 yıl ya kalk gidelimle anladım aile şevkatini ,iyi günde”de kötü günde ‘de ailenle bir arada olmayı lütfen bu bütün yazılan yorumları bir bakın

 289. Kalk gidelim dizisini çok seviyoruz ailece izliyoruz lütfen bu saf temiz ve çıkar gözetmeksizin köy yaşantısının sıcaklığını evimizin içine kadar getiren bizleri kahkahalara boğan bu güzel diziyi bitmesine izin vermeyelim lütfen duyun sesimizi 🙏🙏🙏

 290. Lütfen dizimize dokunmayın bir eylence dizimiz o var bitmesin tam bir aile dizisi devam etsin lütfen mıne yalman

 291. Kalk gidelim bitmesin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir dizi bitirmeyin lütfen bitirmeyin devam etsin

 292. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğiniz başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir dizi yok elinize emeginize sağlık teşekkürler

 293. Kalk gidelim bitmesin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir diziyi hangi gün cikarsaciksin izliyoruz bitmesin

 294. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen çok güzel dizi hacı Hüseyin amca neden yok diziye gelsin ailenin babası çok seviyoruz tüm ekibi

 295. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi bitirmeyin lütfen istediğiniz başka bir dizi den daha çok güzel bir aile dizisi

 296. Kalk gidelim on beş Ekim izlediko kadarmutlu olduk çok eglendik çok çok güzel aile dizisi bitirmeyin diziyi bitmesin devam etsin

 297. Avatar Gönül Saykal

  Vurdulu kırdılı diziler,sinirimizi zıplayan,kılıçların şakırdadıgı,kan revan sahnelerden bıktık usandık…..psikolojimiz bozuluyor…ŞU GÜZEL DIZIYE KIYMAYIN….TAM BIR AILE VE SEVGI DIZISI……HUZUR DİZİSİ…

 298. Kalk gidelim bitmesini istemiyoruz bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen çok güzel bir dizi çok kişi izliyor çok kişide yorum yazmasını bilmiyor ben im bildiğim çevremde heleki yaşlı annemiz ve babamız kalk gidelim dizimizle vakit geçiriyor su pandemi gününde sizlere çok.tesekkurler ediyoruz inşallah. Daha çok uzun zaman olur devam eder yolunuz açık olsun ❤️💜💜❤️

 299. Kalk gidelim, çok güzel aile dizisi lütfen bitirmeyin. Terbiyesiz sahneleri yok izlerken rahat izliyorum çocuklarımla çok teşekkür ediyorum sizlere

 300. Kalk gidelim bitmesin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam

 301. Butun hafta sonunun sitresini kalgidelimi izleyerek atiyorum hafta sonunu iple çekiyorum lutfen devam edilsin

 302. Kalk gidelim bitmesin devam etsin çok seviyoruz aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin izlenecek güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 303. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir

 304. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir dizi bitsin.

 305. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin dizimize dokunmayın başka bir dizi bitsin

 306. Kalk gidelim dizisi bitmesin devam etsin çok seviyoruz eğer biterse birdaha trt1 izlemeyiz en sevdiğim dizi tekrarlarını bile izliyorum yeni bölümler devam etsin

 307. Kalk Gidelim Dizisi ailece bakılacak nadir dizilerden biri.
  Hiç kaçırmadan bakıyoruz.
  Komik ve neşeli bir dizi.
  Tam bi diziyi seviyoruz, alışıyoruz final yapıyorlar.
  Diziyi bitirmezler umarım.

 308. Kalk gidelim bitmesin nadir aile dizilerinden bir tanesi cumartesi akşamlarını iple çekiyoruz lütfen bitirmeyin…..

 309. Avatar Tevfik Hayırlıoğlu

  Her hafta Cumartesi akşamları ailecek severek İzlediğimiz bir dizi kesinlikle TRT1 de devam etmeli TRT 1 Devam etmiyorsa bir başka kanalda devam etmeli

 310. Televizyonların ailece izlenebilecek tek dizisinin bitmesini gönülden istemiyoruz. Aile yapısına ve ahlak kurallarına aykırı sürüyle dizi devam ederken, böyle naif ve güzel bir dizinin ekrandan kalkması bizleri son derece üzüyor. Kalk gidelim bitmesin!!!

 311. Ne olursunuz birazda biz izleyicileri düşünün,ailece izlenecek bir dizi göremiyorum ne ar ne namus kaldı diğer dizilerde kim kimin karısıyla,kim kimin kızıyla aldatmalar,Türk toplum ve yaşayışına uygun olmayan saçma ötesi yapımlar.Kalk gidelim gibi bir dizinin bitmesini asla istemiyoruz ne olur bu haklı sitemimiz duyulsun.Tüm yayıncı ve oyunculara selamlar sevgiler,sağlıkla kalın.

 312. Kalk gidelim bitmesin lütfen ve başka kanala da transfer olmasın cumartesi gününe geri alınsın

 313. Kalk gidelim bitmesin.ailecek seyredebildigimiz nadir filmlerden.
  yillarca yayinlanan bircok diziden daha fazla konusu var surukleyici neseli….bu ekiple ve senaryoyls daha cok devam edebilir..
  dogasi cok guzel….

 314. Lütfeeeeen kalk gidelim bitmesin en ama en çok sevdiğim bir dizi lütfen cumartesi gününe geri dönsün ben bu dizi yi uç senedir izliyorum ve çok seviyorum en harika dizi bayılıyorum ona lütfeeeeeen bitmesin hiç en azından dördüncü sezon sonuna kadar devam etsin lütfen onu ailecek izliyoruz

 315. bir güldüğümüz kalk gidelim vardı onuda bitiriyosunuz.. çok severek izliyoruz.. bitirmeyin lütfen

 316. Avatar İsmail sırfbaş

  Halil ve nuriye dudu nun doğumuna gelsin kalkmgidelim hep devam etsin mümkünse cumartesiye geri alınsın

 317. Avatar Hasan doğan

  Kalk gidelim dizisini beğenerek izliyoruz ve final olmasını istemiyoruz haftada bir gün en azından gülelim

 318. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir dizi bizim ailemiz gibi oldu cumartesi akşamını bekliyoruz lütfen bitirmeyi

 319. Avatar tacettin güneş

  lütfen kalk gidelim final yapmasın diziyi devan ettirelim akıllı uslu açık saçık olmayan bir dizi seyrediyoruz oda KALK GİDELİM dizisi sizden rica ederiz final lmasın kmedi ve aile dizisi olarak seyredilecek tek dizi KALK GİDELİM dizisi

 320. Kalk gidelim dizisini en başından beri ailece çok severek izliyoruz. Lütfen devam etsin. KALK GİDELİM ÇOK ÖZEL VE AİLE DİZİSİ FİNAL OLMASIN. DEVAMINI BEKLİYORUZ TRT1 SİZİ SEVİYORUZ.

 321. Kalk gidelim bitmesin fizimizd
  Devam etsin
  Ben hastayım evde günlerim geçiyor lütfen bitirmeyin

 322. Kalk.gidelim bitirmeyi devam etsin ailecek izledigimiz güzel bir dizi dokunmayın dizimize lutfen

 323. Ailece seyredilen ve hepsinden önemlisi bizleri doğal bir yaşamın gereksinimleri doğrultusunda özendiren,aile olmanın güzelliğini, mutluluğunu, sevincini, duygusallığı, birlikteliği ve yardımlaşmanın değerini gösteren anlamlı bir yapım neden bitsin ailece izlenemeyecek onca yapım varken bu dizinin bitmesi doğru değil.

 324. Kalk gidelim dizimizi yayından kaldırmayın dizimize dokunmayın başka diziyi izlemiyecegiz lutfen

 325. Avatar Halil dikmenli

  Ailemizin çok sevilen dizisi ailece hafta sonunu iple çekiyoruz lütfen yönetmen duy sesimizi diziyi bitirme lütfen

 326. Avatar Osman duman

  Ailecek izlediğimiz tek diziydi bitmesini gerçekten istemeyiz büyük kızımın en çok ve tek izlediği diziydi Bitmesin lütfen

 327. Berbalar benim adım şüheda kalkl gidelimi çok seviyorum am. Final yabmasln istemiyorum dizi. Çok seviyorum kardeşim le izliyoruz kal gidelim final yabmayln çünk kalkl gidelimi çok seviyoruz 😂😂😂😂😂😂😂😂 heb böyle oluyoru bizamanlar baba cadlr dizisin final yabmştlnlz şimdide kalkl gidelim diyorsanız am ben buna izin vermem yabmayln nolur kalkl gidelim çok seviyorum yabmayln final

 328. Kalk gidelim için perşembe gününü cuma diye geçiriyorum ya böyle dizi zor bulunur ben şuan 11yaşındayım ve tam istediğim bir dizi aşk dizilerini hiç sevmiyorum nolur bitmesin

 329. Ya bitmesin gönül dağı dizisinin fragmanı nı görünce çok üzüldüm ya bitmesin kalk gidelim süper bir dizi ben başka dizileri sevmiyorum bu çok güzel bir dizi diğer diziler aşk komedi filmi ben böyle dizileri izleyemiyorum kalk gidelim çok güzel ailenin önemini paylaşmak, yardım gibi birçok içerik var dizi de inşallah bizmes

 330. Bitmesin severek izledim tek dizi komedi tarzında bizi eğlendiriyor ailecek izliyoruz.kesinlikle bitmesin

 331. Bitmesinin bu kadar seviyeli eğlenceli bir dizi biterse çok yazık ailecek izlediğimiz tek dizi

 332. Hayır kalk gidelimin final yapmasını istemiyoruz çok kaliteli eğlenceli seyrederken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız muhteşem bir dizi inşallah devam eder

 333. Cumartesi günlerini iple çekiyoruz izleyici olarak tek eğlence kaynagımiz kalk gidelim dizisinin final yapması bizi oldukça üzer inşallah bitmez devam eder biterse çok üzülürüm

 334. Avatar bulent ı.

  ailecek izlediğimiz bir komedi dizisi. neden final yapıyor anlamıyorum. yayına devam etmeli bence.

 335. Hayir yaaa tek ailecek baktigimiz dizii…
  Hayir hayir tabikide bitmesin yurt disinda bize moral destegimiz

 336. Avatar Ali Denizli

  Çok güzel bir dizi ailecek izliyorduk ama nedense bitiyormus çok perişan olduk çok üzgünüz

 337. Avatar Osman Denizli

  Ailecek çok keyifli bir şekilde izleyip oyuncularını ve konularını cok takdir ediyoruz dizinin bitmesini hiç istemiyoruz dizinin devam etmesini istiyoruz sesimizi duyun teşekkürler

 338. Bu zamana kadar izlediğim en güzel dizi eğer gerçekten biterse şiddet le kınıyorum protesto ediyorum lütfen bitmesin

 339. Çok keyif alarak izlediğim bir dizi. Yeterince kasvetli, ahlaksız dizi furyası içinde eğlenceli bir liman. Yayından kalmasını istemiyorum şahsen.

 340. Kalk gidelim bitmesin devam etsin çok güzel bir dizi aile dizisi oyuncu kadrosu çok güzel lütfen bitirmeyin

 341. Avatar Can kıran

  Dizi hiç bitmesin daha ciddi senaryolar ve cıvıl cıvıl kalabalık ev ile yükselişe geçerler

 342. Kalk gıdelım bıt mesın devam etsın çok sevıyoruz Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 343. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın ızlenecek guzel bır aıle dızısı Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 344. Avatar Nazlı Odabaş

  Sürekli yorum gönderiyorum bıktınız benden biliyorum ama napim çok seviyorum kalk gidelimi. Lütfen kalk gidelimi final yapmayın 🙏.

 345. Avatar Nazlı Odabaş

  Kalk gidelim lütfen final olmasın. Arkadaşlar kalk gidelimi sadece bu kadar mı seviyoruz? Yani bu kadar az kişi miyiz?

 346. Avatar Kalk gıdelım fanları

  Kalk ğıdelım bıtmesın devam etsın bıtırmeyın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 347. Kalk gidelim güzel bir dizi kavga,küfür,şiddet,silahın içinde yer almadığı severek izlediğimiz bir dizi.bu diziyi zaten belli bir yaş gurubu izliyor.ben şahsen bu dizide tv. açıyorum.tek izlediğim dizi bu.bir ailedeki sevgi saygı ne güzel anlatılıyor.reyting için diziyi kurban etmeyin.86milyon nufus göz önüne alınırsa seyircisine az deyiş.

 348. Avatar Nazlı Odabaş

  Kalk gidelim bitmesin! LÜTFEN!🙏🙏. 2 tane diziyi seviyodum zaten 2’side final olabilir. Yani diğerininki biraz daha az. Aman neyse lütfen final yapmayın. Çoğu kişi gönül rahatlığıyla, ailemizle izliyoruz diyolar(bizde). Bunu bitek ailem bilir: ben her cumartesiye abur cubur saklıyodum, kalk gidelim için😅. Lütfen final yapmayın daha gülüceğimiz bir kalk gidelim, yiyeceğimizde abur cuburlarımız var.😇😇

 349. Ben kalk Gidelim dizisinin final yapmasını istemiyorum ailemle beraber cok rahatlıkla vede güle eylenerek izledimiz bir dizi bitmesini istemiyoruz tabi benimle beraber birsürü arkadaşlarımda izliyor onlarda bitmesini istemiyo tabi daha Bi sürü insan bitmesini istemiyor oyuzden sesimizi duyun vede kalk gidelim 125 bölümde bitmesin

 350. Avatar Nazlı Odabaş

  Niye final ki? O kadar izleyeni var. Allah aşkına, lütfen kaç tane yorum gönderdim hiç mi bakmıyonuz. Hiç mi ilginizi çekmiyo. Lütfen, Eyüp bey, kalk gidelim ailesi. Lütfen yorumlarımıza bakın. Ben hayatımda hiçbir zaman birilerine bu kadar yalvardığımı hatırlamıyorum.(birileri derken sizin yeriniz ayrı saygısızlık etmek istemem.) Sevgiler, saygılar.🙏🙏 LÜTFEN FİNAL OLMA KALK GİDELİM. Sizi çok seviyorum kalk gidelim ailesi.💞😍😇😘

 351. Avatar Nazlı Odabaş

  Ya saçma sapan diziler sürer gider. Kalk gidelimide devam ettirsenize. Nasıl final ya. Zaten dersler yüzünden biraz geç kalıyom.

 352. Avatar Nazlı Odabaş

  Final olmasın gerçekten bir daha böyle bir dizi olcağnı bilmiyoruz. Lütfen size yalvarırım ki bitmesin. Ben henüz 8. sınıf öğrencisiyim yani bu senem çok zorlu belki istediğim yeri kazanamam. Şimdi siz diceksiniz diziyle ne alakası var diye şöyle ben moralim bozulduğunda kalk gidelimi izleyip kendime geliyorum ve kalk gidelimi çok seviyorum öyle böyle değil. Ben kalk gidelim final olursa hangi Şakir abiyle hangi Dudu ablaya gülerim? Hangi hacı dedenin nasihatlerini dinlerim? Benim ne dedelerim var ne de ninelerim. Ben hep başka insanların dedelerini dedem, nenelerinide nenem belledim. Lütfen kalk gidelimi final yapmayın! LÜTFEN.🙏🙏

 353. Kalk Gidelim dizis tv de tek izlediğimiz dizi çok başarılı ve güzel TRT de devam etsin istiyoruz

 354. Lütfen bitirmeyin yeninden kalabalık mutlu bir aile olsunlar dizi hiç bitmesin . Zor zamanları hemen kullanmayın dizi cıvımasın azıcık ciddi bir hikaye ve yerinde şakalar yeterli önemli olan düzgün hikaye akışı yani yetenekli oyuncuların bağırıp tepinmesine gerek yok

 355. Kalk gıdelım bıtmesın severek ızlıyoruz mustafaalı dızıden ayrıjmasın mugla akyakanın guzellıgını ızlerken cok mutlu oldùk kızların urunlerı satmaşı daha guzel renk katmıs yolunuz acık olsun nıce uzun seneler devam etsın cok tesekkur ederız boyle guzel bır dızı yaptıgınız ıcın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 356. Lüften bitmesin başka izlenecek dizi yok biz severek izliyoruz.mustafa alide diziden çıkmasın ölmesin

 357. Avatar Emrah yerlıkaya

  Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın ızlenecek guzel bır dızı lutfen devam etsın her cumartesı evımızın mısafırı Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 358. Kalk gıdelım bıtmesın bıtıpmeyın devam etsın tekrarlarını bıle ızleyıp duruz Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 359. İlk bölümden bu güne hiç kaçırmadım hatta tekrarları bile tekrar tekrar izledim. Kadrosunu azaltmadan devam etsinler.

 360. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın bıtırmeyin guzel bır dızı Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 361. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın bıtmesı hıc dogru degıl ızlenen bır dızı cok guzel Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 362. Lutfen kalk gıdelım bıtmesin bıtırmeyın cok guzel bır aıle dızısı Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 363. Kalk gıdelım bıtmesın devam étsın hepınızı cok sevıyòruz bu aksam ızleyecegız dızımızıYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 364. Kalk gıdelım bıtmesın devam etşıñ yarın aksamını beklıyoruz tum ekıbın emegıne saglık sımdıden tesekkurler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 365. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın ızlenecek guzel bır dızı Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 366. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın baska dızıler bıtşın en guzel aıle dızısı Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 367. Kalk gıdelım bıtmesın lutfen devam etsın ızleyen cok alanyada herkez ızlıyor hafta sonunu dort gozle beklıyor herkez herkezın elıne emegıne saglık cok tesekkurler Yorumunuzu buraya azabilirsiniz.

 368. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın guzel bır dızı ercan dızıde neden yok sadık kahyada yok Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 369. Avatar Kalk Gidelim Hayranı

  Bitmiyceğini biliyorum her defasında 10 bölüm süre veriyorsunuz.Süre dolunca final yapmazsa bir 10 bölüm daha veriyonuz.

 370. Kalk gıdelım bıtmesın boyle guzel bır dızı bıtmesı hıc dogru olmaz ızlenen dızı bıtermı hıc bıtırmeyın lutfen şızde baska òyuncular alın sızlerı cok sevıyoruz Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 371. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın cumartesı gunlerın ıpıle cekıyoruz tesekkurler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 372. Kalk gıdelım bıtmesın kerım yagcının turkulerını cok sevıyoruz hep boyle devam etsın cok cok tesekkurler emeklerıne yureklerıne saglık cok tesekkurler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 373. Kalk gıdelım bıtmeşın ızlenecek guzel bır dızı bıtırmeyın devam etsın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 374. Lutfen kalk gıdelım bıtmesın devam etsın çok ğuzel bır dızı butun ekıbı cok sevıyoruz Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 375. Avatar Kalk gidelim dizisi final yapmasın, cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi. Bütün oyuncuları çok seviyoruz

  Final yapacaksalar Komedi türünde bir Ege dizisi bekliyoruz 😀

 376. Kalk gıdelım bıtmesın bıtirmeyın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  • Bitmesin tabiki izlenebilecek adamakıllı bir dizi .Bitirceklerse kimin eli kimin cebinde belli olmayan saçma sapan zengin tiplerin oynadığı gerçeklerle hiç alakası olmyan saçma dizileri bitirsinler.
   İzlerken güldüğüm kendimden ve bizim adetlerimizden yaşantımızdan kesitler bulduğum tek dizi.

 377. Kalk gıdelım bıtmesın hıc sıkılmadan ızlıyoruz tum ekıbe tesekkurler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 378. Kalk gıdelım bıt mesın devam etsın uzun sure devam eder ınsallağ tum oyuncuları cok sevıyorux ıyı gunler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 379. Kalk gıdelım bıtmesın guzel bır dızı 22 agustos aksamı kerım yagçıyı şeyrettık cok mutlu olduk ellerıne emegıne saglık tesekkurler buraya yazabilirsiniz.

 380. Kalk gıdelım bıtmèsın bıtmesını ıstemıyoruz hıc sıkılmadan severek ızlıyoruz emegınıze saglık Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 381. Kalk gidelimin hic bitmesini istemiyoruz çok severek sıkılmadan izliyoruz tam bir aiyle filimi başarılarınızın devamini dilerim butun herkesin emegine saglik-

 382. TRT 1DE SEKSENLER VE KALK GİDELİM MÜKEMMEL İNŞALLAH KALK GİDELİMİN ÖMRÜDE SEKSENLER GİBİ OLUR HİÇBİR ZAMAN BİTMESİN

 383. Avatar Hanife akdemir

  Bu dizin hastayim bitmesini hic istemem yesilyurta gelip gormeyide cok istiyorum ama imkanlar el vermiyor tabi hani yazi var ya hastasiyim abi abi diye boyle deyim ĺer varya once cok bu nebisim bir laf diye ama simdi bende hastasyim dede diye oyunculari gercekten super onlari buyuklerin ellerinde küçükleride kocaman öpüyorum 😥😥😥

 384. Kalk ğıdelım dızısı bıtmesın bıtırmeyın cok ızlenıyor boyle ızlenen dızı devam etsınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 385. Kalk gıdelım bıtmesın bıtırmeyın benım çocuklarım ızlerken doyamıyor hafta sonunu dort gozle beklıyorlar daha seneler devam etsın bıtırmeyın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 386. hayır ya kalk gidelim final olmasın 4. Sezon 5. Sezon 6. Sezon 7 . Sezon oksun çok iyi bir dizi devam etsin 4 5. 6 7 sezonlar olsun lütfen suyun sesimi sesimizi

 387. Kalk gıdelım bıtmesın lutfen devam etsın bıtecek dıye uzuluyoru bıtmesın devam etsın tesekkurlerYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 388. Kalk gıdelım bıtmesın devam etmesını ıstıyoruz bıtırmeyın baska kanalda cıksın trt de tùtunamayanlar bıtsın ğoscakalın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 389. Kalk gıdelım bıtmesın hafta sonunu dort gozle beklıyoruz ıyı geceler sıze gece yazıyorum Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 390. Kalk gıdelım bıtmesın severek ızlıyoruz guzel bır dızı elınıze emeginıze saglık tesekkurler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 391. Kalk gıdelhm bıtmesın cumartesı aksamları nı cok sevıyoruz elınıze emeğsnfze saglık tesekkurler Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 392. Kalk gıdelım bıtmesın ızlenecek guzel bır dızı uzux yıllar devam etsın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 393. Kalk gıdelım bıtmesın ızlenece dızı cocuklarımızın ızleyebılecegı dızı lutfen bıtırmeyın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 394. Kalk gıdelım bıtmesın ızlenecek en ıyı dızı oyuncu ekıplerde cok ıyı ızlerken cok mutlu oluyoruz aılecek cocuklarımzın ızleyebılecegı bır dızı hıc bıtmeşın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 395. Kalk ğıdelım ekıbı ıyı bayramlar nıce aynı ekıple kutlarsınız ınsallah kalk gıdelım bıtmesın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 396. Kalk gidelimin çekildiği yerde başka bi dizi çekilecek onlarca oyuncu kalk gidelimin finalini bekliyor, her iki dizinin yapımcısı da aynı kişi

 397. Avatar Uşaklı Samim Dal

  Kalk gidelim asla bitmesin SEFER ZEYTİN, HALİL KALKAR gibi isimler geri dönerse çok mutlu oluruz.SAMİM DAL ı çok seviyoruz.Sülalecek izliyoruz.Lütfen bu güzel ekibi dağıtmayın.

 398. Kalk ğıdelım bıtmesın lutfen âhlaklı aıle dızısı cocuklarımızın ızleyebılecegımız dızı devam etsın lutfenYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 399. Kalk gıdelım bıtmesın alanyada ınternetı olmayan yazamayanlar var koylerde yasıyorlar severek ızlıyorlar lutfen devam etsınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 400. Lütfen kalk gidelim bitmesin çok güzel bir dizi inşallah reytingler yükselir eğer biterse çok üzülürüm

 401. Kalk gıdelım bıtmesın cok sevıyóruz begenerek ızlıyor uz mustafaalının kızı duruyu begenerek ızlıyoruz cok hanım hanımçık olğun terbıyelı guzel bır kız YOLun acık olsun basarının devamını dılerız Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 402. Kalk gıdelım bıtmesın severek ızlıyòruz cok basarılı bır oyuncu kadrosu var ve basarılı bır kadro var bızlere muglayı koyun guzellıqını yayınlıyorsunuz badegul dızıde nıye yok sadık kahyanın muzıklerını cok ozledık karadır kaslarını soylesın kahya guzel soyluyor basarılar ve sımdıden tesekkurler Yorumunuzu aya yazabilirsiniz.

 403. Ecem ayse bıtsın demeyın cok uzuluyorum dızı bıtmesın ben hastayım bıterse cok uzulurum lutfen bıtmesın tesekkurlerYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 404. Bitsin artık hep aynı şeyler saçma geliyor artık bu kadar yeterli bence sürekli Bi didişme başka bişey yok

 405. Lutfen kalk gıdelım bıtmesın ızlenecek guzel bır dızı hıc bıtmesınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.