Kalk Gidelim Behice Kimdir? (Gülderen Güler) Meryem’in Kardeşi mi?

Kalk Gidelime yeni gelen oyuncu Behice Kimdir? Meryem’in Kardeşi mi? diye çok merak ediliyor. Kalk Gidelim dizisi Behice Kimdir? (Gülderen Güler) Meryem’in Kardeşi mi? soruları yanıt bekliyor. Sevilerek izlenen TRT1 dizisi cumartesi günleri ekrana gelmeye devam ederken diziye yeni oyuncular da katılıyor sürekli. Diziye son katılan isim Behice karakteri oldu.

Kalk Gidelim Behice Kimdir?

Kalk Gidelim yeni gelen oyuncu Behice

Kalk Gidelim dizisinde Behice karakteri 21 Eylül 2019 tarihinde diziye dahil oldu. Kalk Gidelim dizisine yeni gelen Behice karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Gülderen Güler‘dir. Gülderen Güler daha önce dizi severlerin Atv kanalından tanıdıkları isimlerden birisidir. Geçtiğimiz sezon Atv de yayınlanan Aşk Mavi dizisinde oynuyordu Gülderen Güler.

Kalk Gidelim dizisine yeni oyuncu Behice KimKalk Gidelim dizisine 21 Eylül tarihinde katılan yeni oyuncu Gülderen Güler oldu. Gülderen Güler’in Kalk Gidelim dizisinde Behice karakterini canlandıracak. Kalk Gidelimde Behice kimdir diye merak edenler için diziye yeni katılan oyuncunun gerçek adının Gülderen Güler olduğunu hatırlatalım. 1999 yılında İstanbul’da doğan Gülderen Güler, daha önce Atv kanalında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde Sevda rolünde oynamıştı.

Gülderen Güler Kimdir? (Kalk Gidelim Behice)

Kalk Gidelim Behice kimdir
Gülderen Güler, 1999 yılında İstanbul’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Gülderen Güler Başkent İletişim Akademisi Temel Oyunculuk Eğitimi almış ve oyunculuğa olan merakı yüzünden dizi oyuncusu olmak istediği için ayrıca özel oyunculuk ve sahne dersleri de almıştır. Gülderen Güler geçtiğimiz sezonlarda Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde de rol almıştır.

Baş rollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı’nın yer aldığı ve cuma günleri yayınlanan Aşk ve Mavi dizisiyle oyunculuğa ilk adımını atmış ve Sevda rolünde oynamış olan Gülderen Güler ilk oyunculuk deneyiminden sonra bu sezonda Kalk gidelim dizisinin kadrosuna dahil oldu ve dizide Behice karakterine hayat veriyor. Peki gelelim asıl önemli soruya. Behice Kimdir? Meryem’in kardeşi mi çıkacak?

Kalk Gidelim Behice Kimdir hangi dizilerde oynadı

Kalk Gidelim Behice Kimdir Meryem’in kardeşi mi?

Bu soruya hemen yanıt verelim: Kalk Gidelim dizisine yeni gelen Behice rolünü oynayan oyuncu dizide Meryem’in kardeşi çıkacak.Kalk Gidelim Behice Kimdir Meryemin kardeşi mi

Kalk Gidelim Behice ile Meryem kardeş mi? Yapılan test sonuçlarına göre kardeş değil:Kalk Gidelim Behice ile Meryem kardeş mi

Kalk Gidelim dizisi Behice rolü karakteri bilgileri : Ayrıca Kalk Gidelim Dizisi Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncuları merak edenler lütfen Tıklasın >> Kalk Gidelim Dizisine Yeni 3. Sezon Gelen Oyuncular

Kalk Gidelim dizisi Behice rolü karakteri bilgileri

Kalk Gidelim Behice ile meryem kardeş mi değil mi

Kalk Gidelim Behice ile Meryem kardeş mi değil mi? Videosunu izle

Etiketler