Kalk Gidelim 5. Sezon Devam Edecek mi Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

TRT ekranlarında üç sezondur devam eden ve her cumartesi günü ilgi ile izlenen Kalk Gidelim dizisi 2020 yılının Mayıs ayında sezon finali mi yapacak yoksa final yapıp ekrana veda mı edecek oldukça merak ediliyor. 2021/2022 sezonunda TRT ekranlarında devam etmesini beklediğimiz ancak düşük reytingleri dolayısıyla final yapması da gündemde olan Kalk Gidelim dizisinin son kararı ne olacak dizi 5. Sezon devam edecek mi izleyicinin en çok sorduğu ve merak ettiği konu oldu.

Kalk Gidelim 5. sezon 2021-2022 yıllarında devam edecek mi?

Her cumartesi izlenmeye ve seyircisiyle buluşmaya devam eden Kalk Gidelim dizisi 5. sezonunda devam edecek mi sorusuna bu sezon maalesef olumlu yanıt veremeyeceğiz. Çünkü dizinin reytingleri oldukça düştü. Bu nedenle Kalk Gidelim dizisi 5. sezonunda büyük ihtimalle devam etmeyecek, 2021 yılında yılbaşı gecesinde final yaparak ekranlara veda edecektir. Kalk Gidelim 2021 yılında devam etmesi bu reyting oranları ile mümkün gözükmüyor.Kalk Gidelim 2021 de devam edecek mi 4. sezon olacak mı

Trt1 ekranlarında 4 sezondur devam eden ve her cumartesi ilgiyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin devam edip etmeyeceği merak konusu olurken 5. sezon sonunda dizi bitecek mi yoksa 2021-2022 yeni sezonda 5. sezonu ile kaldığı yerden devam edecek mi merak konusu oldu. Biz de Kalk Gidelim 5. Sezon Devam Edecek mi Kaçıncı Bölümde Final Olacak? sorusuna cevap vererek merak edenlere çeşitli bilgiler vermek istedik bu konuda.

Konumuz Günceldir: Kalk Gidelim dizisi 5. sezonu yayına başladı. Yeni sezonuna başladığı günden beri Kalk Gidelim dizisi 5. sezon nasıl reyting aldı başarısı ne durumda? Kalk Gidelim dizisi reytingleri nasıl? Yeni sezonda reytingleri arttı mı azaldı mı buna bakarak yeni sezon sonuna kadar devam edecek mi? Yoksa bitecek mi sorularının cevabını bulabiliriz. Kalk Gidelim dizisi 5. sezon başından beri reytingleri şu şekilde;

Sıra Tarih RTG (%)
9. Kalk Gidelim 12 Ekim 2019 Cumartesi Reytingleri 3
10. Kalk Gidelim 5 Ekim 2019 Cumartesi Reytingleri 3
10. Kalk Gidelim 28 Eylül 2019 Cumartesi Reytingleri 2
8. Kalk Gidelim 21 Eylül 2019 Cumartesi Reytingleri 3
4. Kalk Gidelim 14 Eylül 2019 Cumartesi Reytingleri 3
3. Kalk Gidelim 31 Ağustos 2019 Cumartesi Reytingleri 3
5. Kalk Gidelim 24 Ağustos 2019 Cumartesi Reytingleri 3
2. Kalk Gidelim 17 Ağustos 2019 Cumartesi Reytingleri 3

Kalk Gidelim dizisi yeni sezon reytingleri bu durumda ilerliyor. Yeni sezonunda ilk bölümleri iyi reyting alırken son 3 bölümde 9. ve 10. sırada yer aldı. Kalk Gidelim dizisi reytingleri daha da düşerse yeni sezon sonuna kadar devam eder mi bilinmez. Reytinglerini yükselteceğine inanıyoruz. Çünkü ailecek izlenecek dizilerden biri olan Kalk Gidelim dizisi yeni bölüm reytinglerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Kalk Gidelim dizisi yeni sezon reytinglerde gayet başarılı ilerliyor. Yeni bölümlerde reytingleri böyle devam ederse sezon sonuna kadar yayınlanacaktır. Sizler de Kalk Gidelim dizisini izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Kalk Gidelim dizisi önceki sezon reyting durumunu sizlerle konumuzun alt kısmında paylaştık ve yorumladık.

Kalk Gidelim 5. Sezon Reytingleri Nasıl?

Kalk Gidelim 5. Sezona en erken başlayan dizilerden birisi oldu. 17 Ağustos Cumartesi başladığı 5. sezonda almış olduğu 3.22 total reyting ile Fox ana haberden sonra 5. sırada yer aldı. Kalk Gidelim 5. Sezonda bakalım nasıl bir reyting oranına ulaşacak Eylül ayına kadar reytinglerini artıracak mı izleyip göreceğiz. Kalk Gidelim 5. Sezon ilk hafta: Total Reyting: 3.23  AB Reyting: 2.37

Kalk Gidelim 5. Sezon Başlama Tarihi: Bu yıl sezona en erken başlayan dizi Kalk Gidelim olacak. 17 Ağustos 2019 Cumartesi 5. sezona başlayabilir Kalk Gidelim. Yeni çıkan tanıtım fragmanında dizinin Ağustos ayında başlayacağı müjdesi verildi. Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kalk Gidelim dizisi Trt 1 ekranlarında sezonu en erken açan dizi olacak. Trt1 de cumartesi günleri yayınlanan Kalk Gidelim dizisinin 5. sezonuna Ağustos ayıda başlayacağı fragmanda belirtildi.

Kalk Gidelim dizisi erken final yapar mı

Kalk Gidelim Dizisi 3. Sezon Devam Edecek mi?

Kalk gidelim dizisi Trt1 den yeni sezon onayı aldı bile. 2 Sezondur devam eden ve cumartesi günleri yayınlanan dizinin 11 Mayısta 70. bölümü yayınlanacak. 18 Mayısta 71. bölümü, 25 Mayısta ise 72. bölümü yayınlanacak olan dizi 1 Haziran cumartesi günü 73. bölümde sezon finali yapması beklenen Kalk Gidelim dizisinin 3. sezonda da kaldığı yerden devam edeceği ve 74. bölüm ile yeni sezona başlayacağı belirtildi. Son dönemde oldukça iyi reytingler alan dizi gelecek sezonda devam edeceğini kanıtladı.

kalk gidelim bitecek mi final mi yapacak

Kalk Gidelim Dizisi Reytingleri Nasıl – İşte Son Reyting Sonuçları?

Sevilen dizi cumartesi günleri çok iyi reytingler almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kalk Gidelim dizisi almış olduğu 3.68 oranındaki total reyting ile 6. sırada yer aldı. Kendisinden önce olan Erkenci Kuş ve Bir Aile Hikayesi dizisi ile arasında çok fazla fark bulunmayan Kalk Gidelim 2 sezondur Trt ekranlarında yayınlanıyor ve oldukça tatmin edici reytingler alıyor.

Kalk Gidelim dizisi reytingleri3 aylık reytinglere baktığımızda da zaman zaman 4 ve 5 total oranlarında reytinglere ulaşan dizinin 3. sezon için yeterli reytingler aldığına kanaat getiren Trt1 diziye yeni 3. sezonda da yayın için yetki verdi. Böylelikle Kalk Gidelim Trt de en uzun yayınlanan cumartesi dizilerinden birisi oldu.

Kalk Gidelim 3. Sezon Devam Edecek mi

Kalk Gidelim Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

Kalk Gidelim dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı sezonda bitecek kesin olarak yazmak oldukça zor. Çünkü bazı diziler kendini izletiyor bazıları ise kısa sürede ekrana veda ediyor. İkinci sezon sonunda 73. bölüme ulaşan dizi ortalama olarak her yıl 35-36 bölüm çekiliyor. Yani bu mantıkla bakacak olursak gelecek sezon sonunda Kalk Gidelim dizisi 105. bölüme ulaşmış olacak. 105 bölüm bir haftalık dizi için oldukça yüksek sayılır. 100 bölümü geçen dizi sayısının sınırlı olduğunu düşünürsek Kalk Gidelim bu konuda başarılı dizilerden birisi sayılır.

Kalk gidelim dizisinin 3. sezonda mı biteceği yoksa daha sonraki sezonlarda da devam edip etmeyeceği şimdilik belirsiz. 2019-2020 yılında devam edeceği kesinleşen ve rakip dizilere göre oldukça iyi reytingler alan dizi eğer kadrosuna yeni oyuncular dahil ederek kadrosunu güçlendirir ve 3. sezonda Kalk Gidelim yeni oyuncular ile hikayeyi zenginleştirir ise daha uzun yıllar boyunca devam edebilir. Bu konuda son söz Trt de olacak zamanla yeni gelişmeleri buradan sizlere aktaracağız.

Kalk Gidelim 3. Sezonda neler olacak

Kalk Gidelim Dizisinin Başarısının Sırrı Nedir?

Aldığı reyting oranları ile her hafta ilk 10 içerisinde yer alan ve Trt ekranlarını şenlendiren Kalk Gidelim dizisinin bu başarısının sırrı nedir neden fazla izleniyor ve 70 bölümü geride bırakan dizinin bu başarı hikayesinin ardında ne var diye merak edenlere yazacak bir kaç maddemiz var.  İşte bize göre Kalk Gidelim dizisinin reytinglerdeki başarı sırrı:

 • Beyazıt Gülercan, Erkan Sever, Ufuk Özkan ve diğer baş roller Kalk Gidelim dizisine renk katıyor. İyi bir oyuncu kadrosu olan dizi sevilen oyuncuları bünyesinde barındırıyor ve sürekli yeni gelen oyuncularla Kalk Gidelim dizisi kendisini yeniliyor.
 • Cumartesi günleri yayınlanan bir çok dizi gelip geçici diyeceğimiz nitelikte ve kısa sürede erken final yapan dizilerle dolu olduğu için Kalk Gidelim gibi uzun vadeli diziler ön plana çıkıyor. Çok fazla dizi yayınlanmadığı için cumartesi günleri uzun vadeli reytingleri yeterli seviyelerde seyrediyor.
 • Ahlaki değerleri benimseyen, Türk aile yapısına hitap eden ve sahneleri usturuplu olan, kılık kıyafet seçimleri ile ailecek izlenebilecek bir yapım olduğu için tercih ediliyor.
 • Ayrıca Muğla’da çekilen dizi çekim mekanları ve seti ile ilgi odağı olurken dizideki çekim yerleri izleyenlerin diziye bağlanmasına ve sürekli izlemelerine neden oluyor. Kısacası Kalk Gidelim sevilmeye ve izlenmeye devam ediyor.

Kalk Gidelim kaç sezon bölüm sürecek ne zaman bitecek

Kalk gidelim bitecek mi erken final mi yapacak?

Şimdilik Kalk Gidelim dizisinin erken final yapma gibi bir derdi yok. Uzun bir süre olacak gibi de görünmüyor. Kalk Gidelim dizisinin 3. sezon sonundaki reytinglerine bakılarak devam edip etmeyeceği hakkında son karar verilecektir. Eğer Kalk Gidelim 2020 Mayıs ayında hala yüksek reytingler almaya devam ediyorsa dizinin 4. sezonuna da onay verilecek ve 2020-2021 yıllarında yine Trt1 de ekrana gelmeye devam edecektir. İşte son hafta reytingleri: Kalk Gidelim dizisi son reyting sonuçları

Sizlerde Kalk Gidelim dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizinin 3. sezonda devam edecek olmasını nasıl yorumluyor lütfen aşağı yazınız. Kalk Gidelim dizisi 5. Sezon Devam Edecek mi, Kalk Gidelim Kaçıncı Bölümde Final Olacak? konusunda sizlerin de yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Not: Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Erkan Sever ve Hayrettin’in yer aldığı Kalk Gidelim dizisi 2021 Eylül ayında kaldığı yerden devam etmeyecek. Not 2: Bu sezona en erken başlayan dizi Kalk Gidelim oldu. Dizi Ağustos ayında ilk başlayan dizi olacak.

Yorum yaz

53 Yorum

 1. Kalk gidelim aile dizisinin final yapması bizi ailece olarak üzmüştür. 4. Sezonla devam etmesini istiyoruz

 2. Avatar İsmail DURMUŞOĞLU

  Ailecek izlediğimiz güzel, eğlenceli, hoşça vakit geçirdiğimiz, stresimizi atabildiğimiz bir diziydi. LÜTFEN KALK GİDELİM DEVAM ETSİN

 3. Kalk gidelim bitmesin devam etsin izlenecek güzel bir aile dizisi oyuncuları çok seviyoruz lütfen bitirmeyin devam etsin

 4. BİTSE İYİ OLUR ÇÜNKÜ SON BÖLÜMLERDE İYİCE ÇIVIDILAR DEVAM ETMESİN ARTIK
  BEN BÜTÜN BÖLÜMLERİNİ KAÇIRMADAN İZLERDİM AMA GERÇEKTEN BOZDU

 5. Lütfen bizi bırakmayın kalk gidelim herkes sizi çok seviyor lütfen siz de reytingleri değil İnsanların gönüllerinin sesini dinleyin Ve neler düşündüğümüzü bilin

 6. Avatar Kalk gidelimliler

  Kalk gidelim dizisi komedi filmi olmak dışında aile filmidir de kalk gidelim dizisi insanlarıa bir sürü değer katmakta ve insanları yeni değerler öğretmeye çalışmaktadır dizi gerek komedi olsun gerek Aile filmi olsun her türlü içeriği barındırmaktadır kalk gidelim dizisi Dillere Destan Bir dizidir kalk gidelim dizisinin bitmemesi herkes için daha iyi olacaktır kalk gidelim dizisinin reytingleri ne değil kalk gidelim’in sayısına izleyicinin merakını ve gönülleri destanı yazarak ilerlemesi herkes için daha uygundur Lütfen bizi bırakmayın kalk gidelim

 7. Avatar Kalk gidelim Hayranları

  Kalk gidelim dizisi herkesin sevdiği ve merakla beklediği bir dizidir kalk gidelim dizisi Eğer final olursa devam etmezse Herkes çok üzülecek tir kalk gidelim dizisi devam etmeli. Dizii komedi fiilmi olmak dışında aile filmidir de kalk gidelim dizisi insanlara bir sürü değerler vermekte ve insanların her türlü değerini yeniden Yaşatmaya çalışmaktadır Kalk gidelim dizisi reytinglere değil kalplere göre izleyici isteği ve sayısına baglı olmalıdır Lütfen bizi bırakmayın Kalk gidelim

 8. Kalk gıdelım bıtmeshn lutfen severek ızlıyoruz ğep ğafta sonunu beklıyoruz basarılar Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 9. Kalk gidelım bıtmesın cok ızlenıyor boyle guzel bır dızı ahlaklı saygı cerçevesı yogun guzel bır dızı lutfen bıtmesın cok uzuluyoruz Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 10. Kalk gıdelım bıtmesın bıterse cok uzuluruz ınsallah bıtmez muglayı sevıyoruz oyunculardâ basârılı tesekkurler boyle guzel dızı ızledıgımız ıcın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 11. Kalk gıdelım bıtmez ınsallah severek ızledıgımız guzel dızı basarılar Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 12. Kalk gıdelım bıtecek demeyin yonetmene soyluyoruz bundan daha ıyı dızımı cekeceksınız lutfen bıtırmeyın Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 13. Avatar Sıbel bugur

  Kalk gıdelım bıtmesın severek ızleyecegımız guzel bır dızh sıze kolay gelsınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 14. Avatar Melek ceylan

  Kalk gıdelım bıtmesın lutfen ızlenecek dızı daha uzun senele devam etsınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 15. Kalk gıdelım bıtmesın lutfen ızlenecek en ıyı dızı boyle guzel dızıyı bıtırmeyın bıtmesın bıtmesınYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 16. Kalk gıdelım bıtmesın devam etsın ızlenecek dızı aıleçek ızlıyoruz ne guzel sankı orda yasıyor gıbıyız muglayı bılmeyenler ogrenıyor bızler oralara gezmeye gıdecez hepınızın elınıze yuregıne saglık tesekkurlerYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 17. Avatar Kalk Gidelim Hayranı

  4.sezon da 5.sezonda olur İnşallah.Zaten daha çok seneryo var daha gençlerin çocukları olacak😁Ayrıyetten sezon finali röpörtajlarda.3.sezonu daha çocuklu bekliyoruz demişlerdi.Bunu göremediğimize göre 4.sezon olacaktır.

 18. Bıtmesın devam etsın bıtecek dıye cok uzuluyorux en ıyı dızı sızı sevıyoruzYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 19. Lutfen kalk gidelim dizisini bitirmeyin mukemmel bir kadrosu var tam aile dizisi ben hollandada ikamet edyorum butun seyreden arkadaslarimin adine yazyorum lutfen bitirmeyin cumartesi gununu iple cekyoruz saygilar 🙏

 20. Litfen bu diziyi bitirmeyiniz sizin yazdiginiz gibi tam bir aile dizisidir cumartesi aksamini iple cekyoruz ben hollandada ikamet edyorum burda yasiyan butun utun gurbetcilerin adina yazyorum bu yorum boyle guzel diziler bitmesin hep devam etsin ne olur hele hele muglada cekilen diziler dahada guzel olyor lutfen bu diziyi bitirmeyin butun kadro mukemmel hep devam etsin saygilar

 21. Kalk gıdelhm bıtmesın cok guzel aıle dızısı ızlenecek en ıyı dızi yolunuz acık olsunYorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 22. Kalk gidelim bu zamanda en güzel ve edepli bir dizi artık bu tarz dizilere hasret kalacağız eğer biterse. İnşallah bitmez ve bizi üzmezsiniz. Çok sevdiğimiz bir dizi

 23. Sanırım bu dizininin anlamı bence on numara eğer bu dizinin devamını çekerlerse çok büyük iş başarmış olurlar merakla bekliyeceğım

 24. Avatar Ayla donmez

  Haftanin 1 gunu degil haftanin 5 gunu izlenecek harika bir dizi
  Diziyi bitirirseniz pek cok insanin yasam sevincini azaltirsiniz ona gore🤣🤣🤣🤣🤣

 25. Avatar ŞEMSETTİN SÜER

  Dizi aslında güzel ama bir iki oyuncu hariç Ege şivesini konuşamıyorlar, ufuk özkan hiç konuşamıyor zaten ne şivesi olduğu da belli değil, karıştırıyor, yapımcı Yeşil Deniz inde yapımcısı idi oradaki oyuncular şivenin tam halkını veriyorlardı, hal böyle iken yinede aile dizisi diye severek izliyoruz, oyuncular şivenin hakkını verseler uzun yıllar izlenecek dizi olur

 26. Avatar EBUBEKİR BALCI

  SIRF GAVUR PİÇİ OYNUYOR DİYE BİTMESİNİ İSTERİM.HEM HARACIMI ZORLA ALIN HEM DE TRT DENEN ÇÖPLÜK DE YAYINLASIN.YOK ÖYLE

  • Terbiyesizlik yapma o cocuk.senden iyi gurjce konusuyor sizin gibiler yuzunden turkluk yerlerde pis yobaz

 27. Çok güzel bir dizi.umarım devam eder,insanı sıkmadan keyifle izlenen bir dizi.ama damat çıkmasaydı çok daha iyi olurdu.

 28. Heyanla bekliyoruz oyuncu kadrosu çok iyi egitici hem simdiki nesile hemde gelecek nesile hitap ediyor. Tam bir Aile dizisi

 29. Avatar Zekiye sevin

  Bu diziyi çok seviyorum bu kadar geç başlamasına üzüldüm temmuz da başlayacağını bekliyordum.Umarım başlar

  • Agustos ta baslayacak diye diye biliyorum
   Ufuk ozhan youtube bi bayram videosunda kendisi agustos ayinda yeniden baslayacaklarini soylemisti. Eylul degil yani ufuk ozkanin soylemine gore.

Etiketler