Kalk Gidelim 3. Sezon Devam Edecek mi Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

3 Yorum 1.942 kez izlendi

Trt1 ekranlarında 2 sezondur devam eden ve her cumartesi ilgiyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin devam edip etmeyeceği merak konusu olurken 2. sezon sonunda dizi bitecek mi yoksa 2019-2020 yeni sezonda 3. sezonu ile kaldığı yerden devam edecek mi merak konusu oldu. Biz de Kalk Gidelim 3. Sezon Devam Edecek mi Kaçıncı Bölümde Final Olacak? sorusuna cevap vererek merak edenlere çeşitli bilgiler vermek istedik bu konuda.

Kalk Gidelim 3. Sezon Reytingleri Nasıl?

Kalk Gidelim 3. Sezona en erken başlayan dizilerden birisi oldu. 17 Ağustos Cumartesi başladığı 3. sezonda almış olduğu 3.22 total reyting ile Fox ana haberden sonra 2. sırada yer aldı. Kalk Gidelim 3. Sezonda bakalım nasıl bir reyting oranına ulaşacak Eylül ayına kadar reytinglerini artıracak mı izleyip göreceğiz. Kalk Gidelim 3. Sezon ilk hafta: Total Reyting: 3.23  AB Reyting: 2.37

Kalk Gidelim 3. Sezon Başlama Tarihi: Bu yıl sezona en erken başlayan dizi Kalk Gidelim olacak. 17 Ağustos 2019 Cumartesi 3. sezona başladı Kalk Gidelim. Yeni çıkan tanıtım fragmanında dizinin Ağustos ayında başlayacağı müjdesi verildi. Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kalk Gidelim dizisi Trt 1 ekranlarında sezonu en erken açan dizi olacak. Trt1 de cumartesi günleri yayınlanan Kalk Gidelim dizisinin 3. sezonuna Ağustos ayıda başlayacağı fragmanda belirtildi.

Kalk Gidelim dizisi erken final yapar mıKalk Gidelim Dizisi 3. Sezon Devam Edecek mi?

Kalk gidelim dizisi Trt1 den yeni sezon onayı aldı bile. 2 Sezondur devam eden ve cumartesi günleri yayınlanan dizinin 11 Mayısta 70. bölümü yayınlanacak. 18 Mayısta 71. bölümü, 25 Mayısta ise 72. bölümü yayınlanacak olan dizi 1 Haziran cumartesi günü 73. bölümde sezon finali yapması beklenen Kalk Gidelim dizisinin 3. sezonda da kaldığı yerden devam edeceği ve 74. bölüm ile yeni sezona başlayacağı belirtildi. Son dönemde oldukça iyi reytingler alan dizi gelecek sezonda devam edeceğini kanıtladı.

kalk gidelim bitecek mi final mi yapacakKalk Gidelim Dizisi Reytingleri Nasıl – İşte Son Reyting Sonuçları?

Sevilen dizi cumartesi günleri çok iyi reytingler almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kalk Gidelim dizisi almış olduğu 3.68 oranındaki total reyting ile 6. sırada yer aldı. Kendisinden önce olan Erkenci Kuş ve Bir Aile Hikayesi dizisi ile arasında çok fazla fark bulunmayan Kalk Gidelim 2 sezondur Trt ekranlarında yayınlanıyor ve oldukça tatmin edici reytingler alıyor.

Kalk Gidelim dizisi reytingleri3 aylık reytinglere baktığımızda da zaman zaman 4 ve 5 total oranlarında reytinglere ulaşan dizinin 3. sezon için yeterli reytingler aldığına kanaat getiren Trt1 diziye yeni 3. sezonda da yayın için yetki verdi. Böylelikle Kalk Gidelim Trt de en uzun yayınlanan cumartesi dizilerinden birisi oldu.

Kalk Gidelim 3. Sezon Devam Edecek miKalk Gidelim Kaçıncı Bölümde Final Olacak?

Kalk Gidelim dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı sezonda bitecek kesin olarak yazmak oldukça zor. Çünkü bazı diziler kendini izletiyor bazıları ise kısa sürede ekrana veda ediyor. İkinci sezon sonunda 73. bölüme ulaşan dizi ortalama olarak her yıl 35-36 bölüm çekiliyor. Yani bu mantıkla bakacak olursak gelecek sezon sonunda Kalk Gidelim dizisi 105. bölüme ulaşmış olacak. 105 bölüm bir haftalık dizi için oldukça yüksek sayılır. 100 bölümü geçen dizi sayısının sınırlı olduğunu düşünürsek Kalk Gidelim bu konuda başarılı dizilerden birisi sayılır.

Kalk gidelim dizisinin 3. sezonda mı biteceği yoksa daha sonraki sezonlarda da devam edip etmeyeceği şimdilik belirsiz. 2019-2020 yılında devam edeceği kesinleşen ve rakip dizilere göre oldukça iyi reytingler alan dizi eğer kadrosuna yeni oyuncular dahil ederek kadrosunu güçlendirir ve 3. sezonda Kalk Gidelim yeni oyuncular ile hikayeyi zenginleştirir ise daha uzun yıllar boyunca devam edebilir. Bu konuda son söz Trt de olacak zamanla yeni gelişmeleri buradan sizlere aktaracağız.

Kalk Gidelim 3. Sezonda neler olacakKalk Gidelim Dizisinin Başarısının Sırrı Nedir?

Aldığı reyting oranları ile her hafta ilk 10 içerisinde yer alan ve Trt ekranlarını şenlendiren Kalk Gidelim dizisinin bu başarısının sırrı nedir neden fazla izleniyor ve 70 bölümü geride bırakan dizinin bu başarı hikayesinin ardında ne var diye merak edenlere yazacak bir kaç maddemiz var.  İşte bize göre Kalk Gidelim dizisinin reytinglerdeki başarı sırrı:

 • Beyazıt Gülercan, Erkan Sever, Ufuk Özkan ve diğer baş roller Kalk Gidelim dizisine renk katıyor. İyi bir oyuncu kadrosu olan dizi sevilen oyuncuları bünyesinde barındırıyor ve sürekli yeni gelen oyuncularla Kalk Gidelim dizisi kendisini yeniliyor.
 • Cumartesi günleri yayınlanan bir çok dizi gelip geçici diyeceğimiz nitelikte ve kısa sürede erken final yapan dizilerle dolu olduğu için Kalk Gidelim gibi uzun vadeli diziler ön plana çıkıyor. Çok fazla dizi yayınlanmadığı için cumartesi günleri uzun vadeli reytingleri yeterli seviyelerde seyrediyor.
 • Ahlaki değerleri benimseyen, Türk aile yapısına hitap eden ve sahneleri usturuplu olan, kılık kıyafet seçimleri ile ailecek izlenebilecek bir yapım olduğu için tercih ediliyor.
 • Ayrıca Muğla’da çekilen dizi çekim mekanları ve seti ile ilgi odağı olurken dizideki çekim yerleri izleyenlerin diziye bağlanmasına ve sürekli izlemelerine neden oluyor. Kısacası Kalk Gidelim sevilmeye ve izlenmeye devam ediyor.

Kalk Gidelim kaç sezon bölüm sürecek ne zaman bitecekKalk gidelim bitecek mi erken final mi yapacak?

Şimdilik Kalk Gidelim dizisinin erken final yapma gibi bir derdi yok. Uzun bir süre olacak gibi de görünmüyor. Kalk Gidelim dizisinin 3. sezon sonundaki reytinglerine bakılarak devam edip etmeyeceği hakkında son karar verilecektir. Eğer Kalk Gidelim 2020 Mayıs ayında hala yüksek reytingler almaya devam ediyorsa dizinin 4. sezonuna da onay verilecek ve 2020-2021 yıllarında yine Trt1 de ekrana gelmeye devam edecektir. İşte son hafta reytingleri: Kalk Gidelim dizisi son reyting sonuçları

Sizlerde Kalk Gidelim dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizinin 3. sezonda devam edecek olmasını nasıl yorumluyor lütfen aşağı yazınız. Kalk Gidelim dizisi 3. Sezon Devam Edecek mi, Kalk Gidelim Kaçıncı Bölümde Final Olacak? konusunda sizlerin de yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Kalk Gidelim dizisinin 18 Mayıs 2019 da yayınlanacak olan son bölüm fragmanı:

Not: Başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Erkan Sever ve Hayrettin’in yer aldığı Kalk Gidelim dizisi 1 Haziran Cumartesi akşamı 73. bölümüyle sezon finali yapacak ve 2019 Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek. Not 2: Bu sezona en erken başlayan dizi Kalk Gidelim oldu. Dizi Ağustos ayında ilk başlayan dizi olacak.

Kalk Gidelim Dizisi Yeni 3. Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler?

Yorum yaz

3 Yorum

 1. Heyanla bekliyoruz oyuncu kadrosu çok iyi egitici hem simdiki nesile hemde gelecek nesile hitap ediyor. Tam bir Aile dizisi

 2. Avatar Zekiye sevin

  Bu diziyi çok seviyorum bu kadar geç başlamasına üzüldüm temmuz da başlayacağını bekliyordum.Umarım başlar

  • Agustos ta baslayacak diye diye biliyorum
   Ufuk ozhan youtube bi bayram videosunda kendisi agustos ayinda yeniden baslayacaklarini soylemisti. Eylul degil yani ufuk ozkanin soylemine gore.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba