Kahraman Babam İlker Kimdir? İnstagramı (Burak Berkay Akgül)

Kahraman itfaiyecilerimizin hayat hikayelerini konu edinen Kahraman Babam dizisi çok kısa bir süre sonra Show TV’de olan yayın hayatına başlayacaktır. Dizi konusu ve oyuncuları ile merak edilmeye devam ederken dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de İlker karakteri oldu. Biz de bu konumuzda dizi severler adına İlker karakterinden ve İlker karakterine hayat veren oyuncumuz Burak Berkay Akgül’den sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Kahraman Babam İlker Karakteri

Kırmızı Kamyon İlker KarakteriKahraman Babam dizisinde hem canlandırmış olduğu karakterler hem de yakışıklılığı ile göz önünde bulunan İlker karakteri evlilik aşamasında olan bir gençtir. İtfaiye erlerinden bir tanesi olan İlker sevgilisine ‘benimle bir ömür çile çekmeye hazır mısın?’ diyerek evlilik teklifi etmiştir. Karakteristik özellikleri net bir şekilde belli olmayan İlker karakteri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız zaman güncel olarak ne sizlerle paylaşacağız. Güncel Bilgi: Babasını henüz 5 yaşındayken bir trafik kazasında kaybetmiş ve annesi ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Bu süreçte onlara Tolga ve Ayşe ikilisi yardım etmiştir. Tolga’yı çok seven ve ona çok güvenen İlker, Tolga’nın kızı Menekşe ile Tolga’dan gizli bir aşk yaşamaktadırlar.

Kahraman Babam İlker Kimdir?

Kahraman Babam dizisinde İlker karakterine hayat verecek olan yakışıklı ve başarılı oyuncumuz Burak Berkay Akgül oyunculuk sektöründe henüz yeni olan Burak Berkay Akgül’ü merak eden okurlarımız adına konumuzun ilerleyen kısmında Burak Berkay Akgül’ün hayatından ve bilgilerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin hep beraber Burak Berkay Akgül’ü daha yakından tanıyalım.

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Burak Berkay Akgül KimdirBurak Berkay Akgül, 1997 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. 180 boyundadır. Bir süre mankenlik ile uğraştıktan sonra reklam oyunculuğuna başlayan Burak Berkay Akgül ilk olarak Metro ve Aytaç markalarının reklam filmlerinde boy göstermiştir. En son ise karşımıza Casper markasının reklamında boy göstermiş olan Burak Berkay Akgül, dizi oyunculuğuna da henüz yeni başlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini geçtiğimiz yıl Maria ile Mustafa dizisindeki Rüzgar karakteri ile yaşamış olan Burak Berkay Akgül, şu sıralar ise Kahraman Babam dizisindeki İlker karakteri ile gündeme gelmektedir.

Burak Berkay Akgül’ün Yer Aldığı Diziler

2020 – Maria İle Mustafa (Rüzgar)
2021 – Kırmızı Kamyon (İlker)

Burak Berkay Akgül’ün İnstagram Hesabı

Resmi instagram hesabını aktif olarak kullanan ve sık sık fotoğraf paylaşan Burak Berkay Akgül’ün resmi instagram hesabında 33 gönderisi bulunurken 11,7 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Yer aldığı projeleri ve gündelik hayatın takipçileri ile paylaşmayı seven Burak Berkay Akgül’ün instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız @burakberkayakgul kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.Burak Berkay Akgül'ün İnstagram Hesabı

Burak Berkay Akgül’ün Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Oyunculuk setlerinde henüz çok yeni olan Burak Berkay Akgül hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Biz de sizler için Burak Berkay Akgül sevgilisinin olup olmadığını detaylı bir şekilde araştırdık ancak oyuncumuzun sevgilisi olduğuna dair bir bilgi bulamadık. Bekar olan Burak Berkay Akgül’ün bir ilişkisi olduğu zaman yine sizlerle paylaşacağız.

Kahraman Babam İlker Karakterinin Kıyafetleri

Kahraman Babam dizisinde pek çok karakter gibi İlker karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Dizi Show TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman İlker karakterini de kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Sizlerin de Kahraman Babam dizisindeki İlker karakterinin kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, kazak ve ayakkabı gibi parçalardan merak ettiğiniz şeyler olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Kahraman Babam dizisinde yer alan İlker karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Burak Berkay Akgül’den bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşünceleri bizler için çok önemli. Görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz. Ayrıca Kahraman Babam dizisinde yer alan tüm oyuncuları da Kahraman Babam Dizisi Oyuncu kadrosu başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler