Kahraman Babam dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu?

12.01.2021
57

Çok yakında Show TV‘de seyirci ile buluşacak olan Kahraman Babam dizisinin çekimlerine hızlı bir şekilde başlandı. Seyircilerle buluşmasına günler kalan Kahraman Babam dizisinin reytingleri merak edildi. Kahraman Babam dizisinin reytingleri nasıl? izlenir mi? tutulur mu? ve reyting sonucunda kaçıncı sırada yer alıyor? gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız. Hikâyeleriyle izleyicileri etkilemesi beklenen Kahraman Babam dizisinin başarısı ve reyting sonuçlarını hakkındaki bilgileri ve düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağız.Kırmızı Kamyon İzlendi Mi

Kahraman Babam dizisi Reytingleri Nasıl?

Kahraman itfaiyecilerin gerçek hayatlarından alıntılar yapılan Kahraman Babam dizisinin yapımcılığını Tolga Değirmenci üstlenirken, yönetmen koltuğunda da Osman Kaya yer almaktadır. Senaryosunu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleme aldığı Kahraman Babam dizisinin izleyiciler tarafından sevilmesi bekleniyor. Hangi gün yayınlanacağı henüz kesinleşmemiş olan Kahraman Babam dizisi bakalım rakiplerini eleyip reyting sıralamasında ilk ona girebilecek mi?

Kahraman Babam dizisi 1. bölüm reyting sonuçları 31 Mart Çarşamba

31 Mart TOTAL Reytingler
1. Kuruluş Osman 12.31
2. Sadakatsiz 10.32
3. Esra Erol’da
4. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
5. Müge Anlı İle Tatlı Sert
6. Kuruluş Osman Özet
7. Sadakatsiz Özet
8. ATV Ana Haber
9. Doğduğun Ev Kaderindir 5.09
10. Benim Adım Melek 4.27
12. Masumiyet 4.06
15. Kahraman Babam 3.35
16. Emanet 3.27
AB
1. Sadakatsiz 10.67
2. Kuruluş Osman 9.34
3. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
4. Sadakatsiz Özet
5. Doğduğun Ev Kaderindir 5.49
6. Esra Erol’da
7. Masumiyet 4.99
8. Kuruluş Osman Özet
9. Müge Anlı İle Tatlı Sert
10. Kanal D Hava Durumu
12. Benim Adım Melek 3.38
19. Kahraman Babam 2.18
28. Emanet 1.68
ABC1
1. Kuruluş Osman 12.36
2. Sadakatsiz 11.03
3. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
4. Esra Erol’da
5. Sadakatsiz Özet
6. Doğduğun Ev Kaderindir 5.95
7. Kuruluş Osman Özet
8. Müge Anlı İle Tatlı Sert
9. Masumiyet 5.14
10. ATV Ana Haber
12. Benim Adım Melek 3.74
17. Kahraman Babam 2.72
25. Emanet 2.11

Kahraman Babam İzlendi Mi?

Kırmızı Kamyon Dizisi Tutuldu Muİtfaiyecilerin hayat hikayelerini, iyi ve kötü anılarını, dostluklarını ve vermiş olduğu mücadeleleri konu edilen Kahraman Babam dizisi Show TV‘de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aksiyon ve dram türünde bir dizi olan Kahraman Babam dizisi itfaiyecilerin hem meslekleri boyunca başlarına gelen şeyleri hem de özel hayatlarını anlatmaktadır. Dizinin diğer dizilerden farklı bir konu ile alakalı olması seyircilerin dikkatine çekebileceğini göstermektedir.

Kahraman Babam Dizisi Tutuldu Mu?

Kırmızı Kamyon dizisi Reytingleri NasılOyuncu kadrosunda Ushan Çakır, Görkem Sevindik, Aslı Orcan, Deniz Hamzalıoğlu, Timur Ölkebaş ve Ogün Kaptanoğlu yer aldığı dizinin seyirciler tarafından beğenilmesi bekleniyor. Dizinin yayın tarihi net bir şekilde belirtilmemiş olsa da dizi başladığından izleyiciler tarafından sevilip sevilmediğini, reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldığı gibi bilgileri güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kahraman Babam Dizisi Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Siz değerli okurlarımızın da Kahraman Babam dizisi hakkındaki düşünceleri bizler için çok önemli. Sizde dizi başladığı zaman görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizler Kahraman Babam dizisini nasıl buldunuz? Kahraman Babam dizisini beğendiniz mi? Kahraman Babam dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Kahraman Babam dizisi tutulur mu? bu sorular başta olmak üzere Kahraman Babam dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kahraman Babam dizisi tutulur mu? beğenilir mi? reytingleri nasıl? gibi sorular hakkında sizlere bilgiler vermek istedik. Sizlerde Kahraman Babam dizisi ve dizide yer alan oyuncular hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Kahraman Babam dizisinde yer alan oyuncularımızı Kahraman Babam Oyuncu Kadrosu Kanalı  buradan bulabilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.